Delfinų ir banginių stebėjimas Gran Kanarijoje - Kelionės su vaikais
Delfinų ir banginių stebėjimas Gran Kanarijoje
Delfinų ir banginių stebėjimas

Delfinų ir banginių stebėjimas Gran Kanarijoje

Delfinų ir banginių stebėjimas Gran Kanarijoje – ieškokite delfinų ir banginių Gran Kanarijos vandenyse plaukdami laive su stikliniu dugnu su neribotu kiekiu gaiviųjų gėrimų. Iš arčiau susipažinkite su nuostabiais gyvūnais jų natūralioje aplinkoje.

Kelionė prasideda Mogan uoste. Plauksite palei pietvakarinę salos pakrantę ieškodami jūrų žinduolių ir naudokitės draugiškos daugiakalbės įgulos paslaugomis bei patirtimi. Gaukite naujausią informaciją apie stebėjimus ir įvairias rūšis.

Ekskursiją su laivu užsisakykite iš anksto. Galimybė užsisakyti ir pervežimo iš/į viešbutį paslaugą.

Galima rinktis ir ekskursiją iš Puerto Rico uosto – stebėkite delfinus bei banginius iš arti per delfinų ir banginių stebėjimo kruizą. Plaukdami laivu kuo arčiau priartėkite prie didingų delfinų, kad galėtumėte iš arti susipažinti su jų natūralia buveine. Mėgaukitės įspūdžiais ir pasiimkite su savimi vaikus, kad smagiai praleistumėte laiką su šeima. Šią ekskursiją įsigykite mūsų partnerio rezervavimo sistemoje.

Daugiau informacijos apie pramogas Gran Kanarijoje.Gran Kanarija su vaikais straipsnyje rasite patarimus apie lankytinas vietas Gran Kanarijoje.

Delfinų ir banginių stebėjimas Gran Kanarijoje