Holiday World Maspalomas - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Holiday World Maspalomas
Holiday world

Holiday World Maspalomas

Holiday World Maspalomas – pramogų centras Gran Kanarijoje.

Magiška vieta, kupina linksmybių. Holiday World atvėręs duris prieš daugiau nei 20 metų – vis dar išlieka Kanarų salų linksmybių, pramogų ir atrakcionų populiariausiu ir vieninteliu toku parku. Daugiau nei 11 000 kvadratinių metrų ploto objekte rasite pramogų parką su daugiau nei 30 atrakcionų, gatvės maisto turgų (foodcourt), pabėgimo kambariai, karaokės kambariai, boulingas, pulas, biliardas, sporto baras, atrakcionų salė, treniruoklių salė.

Viena iš erdvių yra Woland Fun Park: didžiausias pramogų parkas Gran Kanarijoje. Atvykite į vienintelį pramogų parką Kanarų salose, įsikūrusį didžiausioje laisvalaikio zonoje Gran Kanarijoje. Didelė erdvė pramogoms su daugiau nei trisdešimt atrakcionų tiek lauke, tiek viduje. Atraskite vaikų parką su 10 skirtingų žaidimų aikštelių.

Mūsų patarimai

 1. Užsisakykite bilietus iš anksto. Sutaupysite laiko, nes prie kasų susidaro eilės.
 2. Mokate už įėjimą – atrakcionai įskaičiuoti į kainą. Kartojate patikusius kiek tik širdis geidžia – papildomai mokėti nereikia. Jūsų buvo laiko taip pat niekas neriboja.
 3. Patikrinkite ūgio ir amžiaus apribojimus – tam prie kasų jau stovi ūgio liniuotės. Taip negaišite laiko stovėdami eilėje prie atrakciono, kuriuo galbūt Jūsų vaikas negalės važiuoti/naudotis. Beje, už įėjimą reikia mokėti nuo 90 cm ūgio.
 4. Vykite į šį parką dar kol šviesu, bet būtinai sulaukite ir tamsos. Dienos metu atrakcionuose būna mažiau žmonių ir praktiškai nereikia stovėti eilėse. Tačiau parkas vakare ypatingai gražus – nušvinta lempelėmis ir įspūdingu apšvietimu.
 5. Pasiimkite ir vandens, ir užkandžių vaikams – tikrai pravers pertraukėlių metu, nors mūsiškiai prisiminė apie maistą tik jau kai tikrai stipriai išalko.
 6. Pasitikrinkite darbo laiką.
 7. Statykite automobilį parko požeminėje aikštelėje – pirmosios 4 valandos parko lankytojams nemokamos.

Darbo laikas: atrakcionų parkas pirmadienį ir antradienį: nedirba. Trečiadienį, ketvirtadienį ir sekmadienį: nuo 16.00 iki 23.00 val. Penktadienį ir šeštadienį: nuo 16.00 iki 23.30 val.

Kainos:

 • Vaikui – 14,90 € (nuo penktadienio iki sekmadienio 15,90 €)
 • Suaugusiems – 10,90 € (nuo penktadienio iki sekmadienio 11,90 €) – pigiau nei vaikams, bet tėveliai irgi gali drąsiai naudotis atrakcijomis.
 • Senjorams – 5,90 €.
 • Specialios nuolaidos rezidentams – turėkite su savimi tai įrodančius dokumentus.

Pirkite bilietus patogiai ir nestovėkite eilėse.

Holiday world atrakcionų parkas Gran Kanarijoje – visa informacija apie parką. Daugiau informacijos apie pramogas Gran Kanarijoje.Gran Kanarija su vaikais straipsnyje rasite patarimus apie lankytinas vietas Gran Kanarijoje.

Holidayworld Maspalomas