Holiday world atrakcionų parkas Gran Kanarijoje -
Holiday world atrakcionų parkas Gran Kanarijoje
Holiday world atrakcionų parkas Gran Kanarijoje
2023-03-02

Holiday world atrakcionų parkas Gran Kanarijoje

„Kelionės su vaikais ®“ dalijasi su Jumis naudingais patarimais ir informacija apie lankytinas vietas su vaikais Kanarų salose. Jei keliaujate Gran Kanarijoje – lankytinus objektus galite rasti „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Mūsų su vaikais naujausias ir smagiausias atradimas – Holiday world atrakcionų parkas Gran Kanarijoje.  Šįkart kelionės su vaikais į Gran Kanariją buvo skirta šiam parkui.

Holiday world Maspalomas

Holiday world atrakcionų parkas Gran Kanarijoje – magiška vieta, kupina linksmybių. Holiday World atvėręs duris prieš daugiau nei 20 metų – vis dar išlieka Kanarų salų linksmybių, pramogų ir atrakcionų populiariausiu ir vieninteliu toku parku. Daugiau nei 11 000 kvadratinių metrų ploto objekte rasite pramogų parką su daugiau nei 30 atrakcionų, gatvės maisto turgų (foodcourt), pabėgimo kambariai, karaokės kambariai, boulingas, pulas, biliardas, sporto baras, atrakcionų salė, treniruoklių salė.

Atrakcionų parkas Holiday world Maspalomas

Didžiausias atrakcionų parkas Gran Kanarijoje! Tai vienintelis tokio tipo pramogų parkas Kanarų salose, su daugiau nei trisdešimčia atrakcionų tiek viduje, tiek lauke. Pasikraukite adrenalino ant amerikietiškų kalnelių, patirkite laisvą kritimą, apžiūrėkite Maspalomas (matosi netgi Maspalomas gražiosios kopos) tie šviesiu paros metu, tiek tamsiuoju iš aukštai iš apžvalgos rato, pasiplaukiokite su vandens valtimis ar palenktyniaukite su šeimos nariais ar draugais mašinėlėmis (mašinėlės yra dviejų tipų – skirtos mažiesiems ir jau didesniems vaikams ir suaugusiems).

Atvykstate su vaikais mažesniais vaikais? Jūsų laukia Vaikų parkas su dešimčia skirtingų žaidimų zonų ir atrakcionų ir kamuoliukų bei batutų zona.
Mūsų abu vaikai kartojo ir kartojo vandens valteles ir mašinėles, tėtis su Oskaru džiaugėsi amerikietiškais kalneliais, o mes su Greta fotosesiją susiorganizavome gražiojoje dviejų aukštų karuselėje ir apžvalgos rate.

Mūsų patarimai

 1. Užsisakykite bilietus iš anksto. Sutaupysite laiko, nes prie kasų susidaro eilės.
 2. Mokate už įėjimą – atrakcionai įskaičiuoti į kainą. Kartojate patikusius kiek tik širdis geidžia – papildomai mokėti nereikia. Jūsų buvimo laiko taip pat niekas neriboja.
 3. Patikrinkite ūgio ir amžiaus apribojimus – tam prie kasų jau stovi ūgio liniuotės. Taip negaišite laiko stovėdami eilėje prie atrakciono, kuriuo galbūt Jūsų vaikas negalės važiuoti/naudotis. Beje, už įėjimą reikia mokėti nuo 90 cm ūgio.
 4. Vykite į šį parką dar kol šviesu, bet būtinai sulaukite ir tamsos. Dienos metu atrakcionuose būna mažiau žmonių ir praktiškai nereikia stovėti eilėse. Tačiau parkas vakare ypatingai gražus – nušvinta lempelėmis ir įspūdingu apšvietimu.
 5. Pasiimkite ir vandens, ir užkandžių vaikams – tikrai pravers pertraukėlių metu, nors mūsiškiai prisiminė apie maistą tik jau kai tikrai stipriai išalko.
 6. Pasitikrinkite darbo laiką.
 7. Statykite automobilį parko požeminėje aikštelėje – pirmosios 4 valandos parko lankytojams nemokamos.

Darbo laikas: atrakcionų parkas pirmadienį ir antradienį: nedirba. Trečiadienį, ketvirtadienį ir sekmadienį: nuo 16.00 iki 23.00 val. Penktadienį ir šeštadienį: nuo 16.00 iki 23.30 val.

Kainos:

 • Vaikui – 14,90 € (nuo penktadienio iki sekmadienio 15,90 €)
 • Suaugusiems – 10,90 € (nuo penktadienio iki sekmadienio 11,90 €) – pigiau nei vaikams, bet tėveliai irgi gali drąsiai naudotis atrakcijomis.
 • Senjorams – 5,90 €.
 • Specialios nuolaidos rezidentams – turėkite su savimi tai įrodančius dokumentus.

Kitos pramogos Holiday world Maspalomas

Boulingas

Mėgaukitės geriausiu Gran Kanarijos boulingu. Naujo dizaino, vis dar didžiausias ir vienintelis autentiškas profesionalus boulingas Gran Kanarijoje, turintis 16 takelių. Kol žaidžiate, galite užsisakyti maisto ir gėrimų iš restorano „Mr. Kale”.

Darbo laikas: kiekvieną dieną nuo 10:00 iki 12:00 val.

Kainos:

Pabėgimo kambariai

4 pabėgimo kambariai su 4 lygiais ir 4 skirtingomis temomis. Kiekviename kambaryje gali būti nuo 2 iki 6 žaidėjų, jis trunka 45 minutes. Tinkami nuo 9 iki 99+ metų amžiaus.

Darbo laikas: pirmadienį ir antradienį: nedirba. Trečiadienį, ketvirtadienį ir sekmadienį: nuo 16.00 iki 23.00 val. Penktadienį ir šeštadienį: nuo 16.00 iki 00.30 val.

Kainos: nuo 36 eurų 2-iems asmenims iki 72 eur 6-iems asmenims.

Būtina išankstinė rezervacija. Ne daugiau kaip 6 asmenys.

Karaokės kambariai

4 skirtingi teminiai kambariai. Daugiau nei 30 000 dainų įvairiomis kalbomis.

Valandos: Pirmadienį ir antradienį: nedirba. Trečiadienį, ketvirtadienį ir sekmadienį: nuo 16.00 iki 23.00 val. Penktadienį ir šeštadienį: nuo 15.00 iki 00.30 val.

Kainos: 65 eurai už 110 minučių. Viename kambaryje gali būti ne daugiau kaip 15 žmonių. Būtina išankstinė rezervacija. Į kainą neįskaičiuotas maistas ir gėrimai. Įėjimas su maistu ir (arba) gėrimais draudžiamas.

Gatvės maisto restoranai

Daugiau nei 15 maisto pasirinkimų vienoje vietoje. Savo skonio receptorius galite nuskraidinti į JAV ar Tailandą, užsukti į Ispaniją, Italiją, Japoniją…

Darbo valandos: pirmadienį ir antradienį nedirba, trečiadienį, ketvirtadienį ir sekmadienį nuo 18.00 iki 24.00 val. Penktadienį ir šeštadienį: nuo 18.00 iki 01.00 val.

Mes restoranų neišbandėme, nes turėjome rezervaciją kitame labai instagramiškame azijos virtuvės restorane SA•WAD•DEE.

Gatvės maisto restoranai

Gatvės maisto restoranai

Jei norite, kad kelionės planavimu pasirūpintų patikima kelionių agentūra – mes rekomenduojame kreiptis į Pasirink Sparnus. Mūsų draugai Pasirink Sparnus dovanoja mūsų skaitytojams ir sekėjams ypatingą nuolaidą kelionėms!

Su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS jums pritaikys net 4 proc nuolaidą kelionėms. O perkantiems Itaka ir JoinUP organizuojamas keliones padovanos nemokamą KELIONĖS DRAUDIMĄ visiems keliaujantiems!

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje ir Kanarų salose, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje ir kitose Kanarų salose įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.