Kelionė į Balį su kūdikiu ir vaikais - Kelionės su vaikais
Kelionė į Balį su kūdikiu ir vaikais
Kelionė į Balį su kūdikiu ir vaikais
2023-03-16

Kelionė į Balį su kūdikiu ir vaikais

Balis – nuostabi egzotinė kryptis į kurią keliauja vis daugiau lietuvių. Ši sala pakeri savo gamta, grožiu, skaniu maistu, paplūdimiais ir tradicijomis. Balį, nepaisant mažiausiai 12 valandų skrydžio, dažnai renkasi ir šeimos ir su vaikais.

Kelionė į Balį su kūdikiu ir vaikais daugelio šeimų svajonė, kurią ryžosi įgyvendinti Ališauskai. Šiandien jie dalinasi savo kelionės į Balį su kūdikiu  ir vaikais įspūdžiais.

Keliones dievinanti šeima

Su nuostabia trijų vaikų mama Gerda susipažinome dėka didelės meilės kelionėms. Ji savo šeimą apibūdina kaip „mėgstantys įvairias, iššūkių pilnas keliones“. Įdomiausia, kad Gerda prisipažįsta, kad keliauti pradėjo tik tuomet, kai laukėsi pirmo vaikučio. Dabar Ališauskai 5 asmenų šeima – Gerda, jo vyras ir trys vaikučiai, sūnus Tajus 4,5 metų, dukrytė Preila 3 metų ir mažiausioji dukrytė Meina 4 mėnesių.

„Visada labai svajojom nukeliauti šiek tiek toliau, pažinti kitokią kultūrą, žmones, aplinką. Sužavėjo kalbos apie šią salą, ji mum tikrai pasirodė svajonių šalis!“ – pasakoja Greta.

Kaip sekėsi kelionė į Balį su kūdikiu ir vaikais, ką aplankyti ir ką pamatyti, kokios Ališauskų šeimos ir mūsų rekomendacijos – apie viską skaitykite šiame straipsnyje.

Kelionė į Balį su kūdikiu ir vaikais

Gerda atvirauja, kad su naujagime vykti buvo šiek tiek neramu, vis gi mažytei tebuvo 4 mėnesiai, bet visai be reikalo! Ji ten jautėsi geriausiai. Tereikėjo pavėsio, mamytės maistuko ir aplinkinių dėmesio.

Gerdos rekomendacija ir svarbus patarimas keliaujant su vaikučiais – tepkit kremu nuo saulės. Ojej kokia ten ji kaitri! Nudegti galima net pavėsyje. Tad dėkitės kepures ir saugokitės kiek pavyksta.

Keliaujant Balyje šeimai labai pasiteisino vėžimukas – skėtukas, bet svarbu, kad jis būtų su dideliu stogeliu.

Kelionė į Balį su kūdikiu ir vaikais šeimai buvo kupina įspūdžių. Balyje šeima praleido 2 savaites, vasario mėnesį, lietingo sezono metu. Tačiau lietaus beveik visai nebuvo, dažniausiai lijo naktim, tad lietpalčių šema net nepanaudojo. Oras pasitaikė labai geras – 30 laipsnių dienos metu, drėgna, bet nėra per daug varginanti temperatūra. „Tuo labiau, kad visur yra baseinai, kur gali atsigaivinti“ – pasakoja Gerda. Šeima atvirauja, kad tokio trumpo laiko nepakako pilnai pasimėgauti šia sala ir atostogomis. Kitais metais jie planuoja sugrįšti kaip minimum mėnesiui!

Keliavimas po Balį

Didžioji dalis žmonių Balyje keliauja su motoroleriais. „Mums, su trim vaikais, tai pasirodė per pavojinga. Todėl nusprendėm kasdien kviestis taksi. Patogu, pigu ir greita. Visos dienos keliavimas per įvairias gražias vietas, restoranus tekainuodavo 20-30 eurų“ – šypsodamasi įspūdžiais dalinasi mama.

„Nuomuotis automobilio nepatariu, nes su parkavimu ten gan sunki situacija. O ir vairuoti mums neįprasta kaire puse būtų sudėtingiau“ – rekomenduoja Gerda.

Maistas ir nakvynė Balyje

Balyje Gerdos šeima gyvenimui Balyje pasirinko vilas. Pirmąją savaitę gyveno Sukawati, kad pajustų daugiau džiunglių gyvenimą. O antrąją – Uluwatu, prie jūros. „Tik perspėju, neišsigąskit driežų, jie nėra pavojingi! Čia jų sutiksit nuo poros cm ilgio iki metro, jei ne dar ilgesnių! Vaikai su jais greit apsiprato, vis gi porą tokių beveik dviejų sprindžių dydžio gyveno kartu miegamuosiuose“ – juokiasi mama.

„Vien dėl maisto aš sugrįžčiau į Balį! Beproto skanu, beproto pigu! Restoranuose keturiems valgantiems asmenims, su užkandžiais, pagrindiniais patiekalais, desertais ir gėrimais tesumokėdavom 30-40eur!“- su nuostaba prisiminusi kainas šypsosi Gerda.

Vietos, kurias vertėtų aplankyti Balyje

Gerda rekomenduoja aplanakyti šias vietas, jei keliausite Balyje su vaikais.

Ubud Monkey forest

Jei vaikai mėgsta gyvūnus tikrai verta, tik saugokitės, nes jos gan agresyvios, gali laisvai atimti daiktus iš jūsų.

Ubud Monkey forest

Ubud Monkey forest

Bali zoo

Didelis, tvarkingas, pilnas įspūdingų gyvūnų parkas. Yra ir mini vaikiškas vandens parkas jame! Čia galite susipažinti su gyvūnais iš viso pasaulio. Balio zoologijos sode yra ir vandens žaidimų aikštelė Miniapolis Jungle Waterplay, kur vaikai gali atsivėsinti pasipliuškendami baseinuose. Atraskite 8 hektarus vešlių atogrąžų sodų ir susitikite akis į akį su baltaisiais tigrais, Sumatrano tigrais, orangutanais, Komodo drakonais, kazuarais ir daugybe kitų egzotiškų būtybių iš Indonezijos ir viso pasaulio.

Galite bilietus įsigyti iš anksto – jie tikrai nėra labai brangūs.

Bali zoo siūlo net kelias įdomias patirtis. Pusryčiai su žavingu džiunglių karaliumi orangutanu žaidimų aikštelėje. Arba smagus žaisdimas purvu su švelniais drambliais natūraliame purvo baseine. 

Ekskursijos Balyje

Ekskursijos Balyje

Nusa Penida sala

Apžiūrėkite Kelingking ir Diamond Beach, įspūdingas grožis. Gaila per pavojinga su vaikais nusileisti iki pačių paplūdimių, tad teko pasigrožėti iš aukštai.

Nusa Pedina Balyje

Nusa Pedina Balyje

Pura Gunung Kawi Sebatu

Išskirtinio grožio šventykla, žmonės čia atvyksta savo nuodėmes nuplauti.

Ryžių terasos

Debesuotą diena siūlau pasivaiksčioti čia, juk įdomu pamatyti, kaip gi auga ryžiai. Laukai tikrai beproto gražūs!

Galite įsigyti ir organizuotą ekskursiją kartu aplankant ir beždžionių mišką bei Tanah Lot šventyklą.

Ulun Danu Beratan Temple

Šiaurinėje pusėje prie kalnų esanti šventykla. Buvo gera pabėgti nuo karščio, nes šioje salos pusėje vėsiau, vakare net megstinukų prireikė.

Įsigykite saugią eskursiją ir aplankykite kartu ir įspūdingus krioklius.

Bali Wakepark

Kas mėgstat aktyvų sportą. Taip pat surfinimas Uluwatu paplūdimiuose. Vyras plaukė Balangan beach, jam labai patiko!

Patung Garuda Wisnu Kencana

Ketvirta pagal dydį statula pasaulyje! Ją galima ir aplankyti bei apžiūrėti iš vidaus.

Ekskursijos Balyje

Ekskursijos Balyje

Ko vengti Balyje

Kelionė į Balį su kūdikiu ir vaikais turėjo ir nedidelių nusivylimų. Gerda dalinasi savo rekomendacijomis, kam neverta skirti dėmesio ir brangaus atostogų laiko: Campuhan Ridge Walk – ilgas, varginantis kelias su vaikais, kur to įspūdingo grožio ne taip ir matosi. Kriokliai. Mes aplankėm tik Kanto Lampo ir Tegenungan waterfall. Nerekomenduoju, nes ten visur slidu, arti neprieisi, todėl su vaikais gan pavojinga ir neverta vykti. Nebent pravažiuojant apžiūrėti, nes tikrai įspūdingų krioklių šioje saloje yra Padang padang beach! Aplankėm ne vieną viešą paplūdimį, ten tikrai daug šiukšlių. Geresnis variantas vykti į privačius paplūdimius, ten švaru, baseinai, geros vietos pavalgyti. Pavyzdžiui Sundays beach club arba Palmilla Bali.

Kelionė į Balio salą su vaikais

Kelionė į Balio salą su vaikais

TOP pramogos su vaikais Balyje

„Kelionės su vaikais ®“ Jums atrinko įdomiausias pramogas, veiklas ir parkus Balyje su vaikais.

Waterbom Bali

Įeikite į Waterbom Bali ir pastebėkite, kaip aplinkos temperatūra nukrenta daugiau nei 10 laipsnių, o tai šiek tiek palengvina karštį. Įsigiję dienos bilietą mėgaukitės čiuožyklomis – nuo ​​ekstremalių iki vaikų čiuožyklų.

Be čiuožyklų, atraskite daugybę užsiėmimų ir paslaugų – SPA paslaugas, restoranus.

Pasivaikščiokite po vešlius „Waterbom“ sodus. Mėgaukitės nuostabia natūralia parko aplinka, kurią sudaro daugiau nei 50 procentų žalios erdvės, kurioje yra daug nykstančių vietinių rūšių.

Bilietus įsigykite saugiai ir greitai.

Bali paukščių parkas

Balio paukščių parkas suskirstytas į regionus, kuriuose atkuriamos natūralios paukščių buveinės su vietiniais augalais. Turėdami dienos bilietą patirsite stebuklingą kelionę po Lotynų Ameriką, Afriką, Australiją ir kitas pasaulio dalis.

Keliaukite iš giliai miglotų Sumatros džiunglių į Tolimųjų Rytų Indoneziją ir Papua, pakeliui atraskite šiuose atokiuose regionuose gyvenančius paukščius. Vaikščiokite greta su kazuarais, gervėmis, gandrais ir pelikanais, kai jie laisvai klajoja po parką.

Parke vyksta daugybė pasirodymų.

Pigūs bilietai į paukščių parką.

Toya Devasya karštųjų versmių vandens parkas

Toya Devasya karštųjų versmių vandens parkas Kintamani mieste. Atgaivinkite savo kūną ir mintis 8 natūraliuose karštųjų versmių baseinuose arba pasinaudokite parko olimpinio dydžio baseinu.

Vandens parkas Toya Devasya yra Baturo ežero pakraštyje, apsuptas vaizdingų kraštovaizdžių. Atsipalaiduokite kvėpuodami gaiviu kalnų oru ir mėgaukitės gamtos grožiu parko aplinkoje.

O jei ieškote kažko šiek tiek daugiau nuotykių, pasinaudokite viena iš parko pramogų, pavyzdžiui, plaukiojimu baidarėmis, vandens motociklais ir pan. (už papildomą mokestį).

Bilietus į karštųjų versmių parką įsigykite iš anksto.

Splash Water Park

Vandens parkas „Splash“, kuriame yra didelis vandens čiuožyklų pasirinkimas bet kokio amžiaus lankytojams. Pajuskite adrenalino antplūdį, kai važinėsite greitėjančiomis čiuožyklomis „Giant Racer“ ir „Speed ​​​​Racer“, kurios siūlo 5 aukštų ir 90 m ilgio čiuožyklą. Išbandykite „Super Bowl“, kad patirtumėte nuostabų linksmybių sūkurį.

Mėgaukitės atogrąžomis ir ilsėkitės prie lagūnos baseino žaidimų aikštelėje „Splash“. Nepamirškite užsisakyti užkandžių ir gaiviųjų gėrimų iš įspūdingo „Splash“ pietų meniu.

Bilietus į Splash parką galite įsigyti iš anksto.

„Zipline“ ir „Jungle Swing Adventure“

Pradėkite nuo vaizdingos kelionės per vešlias atogrąžų Ubudo džiungles netoli vaizdingiausios Balio ryžių terasos. Toliau skriskite pro kokosų medžius džiunglių sūpynėmis. Užbaikite nuotykius džiunglėse maudynėmis ir išmėginkite juodą Balio kavą bei žolelių gėrimus viename iš paslėptų natūralių Ubudo baseinų.

Pramogą įsigykite mūsų partnerių sistemoje. 

Finns Bali

Užsisakykite savo „Super Fun Pass“. Atrasite pasaulinio lygio patogumus ir patogumus, įskaitant „Splash“ vandens parką, „Finns Beach Club“, „Strike Ten Pin Bowling“ ir „Bounce“ batutų centrą ir daugelį kitų.

Pakvieskite savo šeimą ir draugus smagiai praleisti dieną į rojų primenančią salą. Vandens parke „Splash“ galėsite mėgautis vandens nuotykiais ir jaudulio čiuožyklomis arba mesti iššūkį siekdami aukščiausio šuolio „Bounce Bali“ – pirmajame Balio batutų centre, atvirame bet kokio amžiaus žmonėms.

Galite išbandyti savo laimę žaisdami boulingą „Strike Ten Pin Bowling“ ir galbūt praleisti likusią dienos dalį kaitindamiesi tropikuose „Finns Beach Club“. Kad ir ko ieškotumėte jūs ir jūsų šeima, tikrai rasite šioje įdomioje „viskas įskaičiuota“ vietoje.

Gerda linki sėkmės visiems keliaujantiems su vaiksis ir drąsina visus bijančius keliauti! „Keliaukit su vaikais, tai visiškai neįkainojamas laikas kartu“ – šypsosi trijų vaikų mama! Kelionė į Balį su kūdikiu ir vaikais gali tapti ir Jūsų šeimos nuostabiausia patirtimi ir fantastiškomis atostogomis! Jos šeimos kelionių nuotykius galite sekti Gerdos Instagram paskyroje.

Apie keliones Balyje su vaikais taip pat skaitykite straipsnyje „Balis su vaikais“.

Visą informaciją apie pasiruošimą kelionei su vaikais bei ką veikti keliaujant rasite straipsniuose „Patarimai ruošiantis kelionei su vaikais” ir „Kaip užimti vaikus kelionių metu”.

Jei norite, kad kelionės planavimu pasirūpintų patikima kelionių agentūra – mes rekomenduojame kreiptis į Pasirink Sparnus

Pasilengvinkite savo kasdienybę keliaudami kartu su visa šeima ir naudodami myTU Lietuva mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis. Aktualu apsiperkant ir pramogaujant Lenkijoje – visada mokėkite vietine valiuta ir myTU jums pritaikys geriausią konvertavimo kursą. Nuo 7 metų amžiaus vaikams galite atidaryti sąskaitą tiesiog mobiliuoju telefonu.

Kopijuoti ir naudoti be autorės ir „Kelionės su vaikais ®“ leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Azija su kūdikiu, Azija su vaikais, Bali sala, Balis, Balis su kūdikiu, Balis su vaikais, Balyje su kūdikiu, Balyje su vaikais, ką aplankyti Balyje, ką pamatyti Balyje, Keliavimas su kūdikiu, kelionė į Aziją, Kelionės su kūdikiu, Kur atostogauti su kūdikiu, Kur keliauti su kūdikiu, Lankytinos vietos Balyje, Pirmoji kelionė su kūdikiu