Kalėdų Senelio rezidencijos ir šventiniai renginiai
Kalėdų Senelio rezidencijos ir šventiniai renginiai
Kalėdų senelio rezidencijos ir šventiniai renginiai
2022-12-07

Kalėdų Senelio rezidencijos ir šventiniai renginiai

Kalėdiniai renginiai visoje Lietuvoje – ką verta aplankyti? Kokias kalėdines ir šventines pramogas rekomenduojame išbandyti šiais 2022 metais?

Kalėdų Senelio rezidencijos ir šventiniai renginiai Lietuvoje 2022. Kur vaikai galite sutikti Kalėdų Senelį? Į visus šiuos klausimus atsakymus rasite mūsų specialiai paruoštame straipsnyje.

NAUJAUSIAS straipsnis Kalėdiniai miesteliai ir renginiai Lietuvoje 2023-aisiais!

Kalėdinis siaurukas

Nuostabiausia kalėdinė pramoga visai šeimai bei susitikimas su Kalėdų Seneliu. Kalėdinio siauruko kelionės vyksta iš Anykščių ir Panevėžio. Visos geležinkelio stotys pasitinka šventiškai pasidabinusios lemputėmis, o jose keleivių laukia nykštukai. Siaurukas – nuostabiai papuoštas, tarsi iš pasakos. Su juos Jūs leidžiatės į magišką kelionę, po kurios Jūsų laukia šilta arbata, sausainiai, laiško kalėdų Seneliui rašymas. Taip pat kalėdinių žaisliukų gamyba ir aišku susitikimas su Kalėdiniu Seneliu ir jo dovanos vaikams.

Rekomenduojame visoms šeimoms, nes tiek kelionė, tiek pati pramoga labai smagi.

Roko Kalėdų Sodyba

Šiais metais „Roko Kalėdų Sodyba“ didžiausių metų švenčių pradeda laukti jau nuo gruodžio mėnesio pradžios. Sodyboje laukiame vaikų grupių iš ugdymo įstaigų ir tėvelių su vaikais, kuriuos pasitiks linksmieji Elfai ir nuostabus Kalėdų Senelis. Dviejų valandų šventinę edukacinę programą parengė mūsų draugai teatras „Alfonsas prie teatro“, o visų atvykusių lauks žaidimai, šokiai, linksmybės, tvarios edukacinės veiklos ir, žinoma, Kalėdų Senelis! Tėvelių patogumui veiks restoranas, kuriame galėsite ir užkąsti, ir sušilti. Visos veiklos numatytos Roko Sodybos viduje, tačiau esant gražiam orui, visus kviesime pasidžiaugti ir įspūdinga 7 metrų aukščio eglė mūsų Sodybos kieme.

Numatytos edukacinės veiklos vaikams: Kalėdinių žibintų gamyba; Imbierinių eglutės žaisliukų gamyba; Kalėdinių atviručių gamyba; Kalėdinių dekoracijų gamyba; Eglutės žaisliukų gamyba.

Numatytos edukacinės veiklos ir suaugusiems: Natūralus audinių dažymas rūdimis; Tvarus dovanų vyniojimo būdo pristatymas; Tvarios dovanos iš panaudoto plastiko gamyba.

Visą informaciją rasite Roko sodybos Facebook paskyroje.

Senio Kalėdos rezidencija

Kiekvieną žiemą Kalėdų Senelis atvyksta į „Perlytės“ sodybą, kurioje sukuria pačią tikriausią Kalėdinę pasaką! Iš šaltųjų kraštų atvykęs Senis Kalėda, gruodžio savaitgaliais kviečia susitikti mažuosius ir jų tėvelius. Taip pat, nekantrauja susipažinti su mokyklų bei darželių vaikučiais. Dėka šokių ir žaidimų, ryškių Kalėdinių namų bei pačių skaniausių ant laužo keptų zefyrų, kiekvienas susitikimas su Kalėda – ypatingas ir nepamirštamas. Kalėdų Senelis kartu su vaikais šoks, dainuos daineles bei deklamuos eilėraštukus. Papasakos, kokie stebuklai vyksta jo sodyboje ir ką dienomis veikia su nykštukais. Aprodys savo Kalėdinius namus. Taip pat pavaišins vaikučius naminiu nykštukų limonadu ir sausainiais,o suaugusius nealkoholiniu karštu vynu.

Daugiau informacijos apie Senio Kalėdos rezidenciją rasite internetinėje svetainėje.

Kūrybinė popietė-žygis „Žibutės pievų ūkyje“

Kalėdų namelio durys atsidaro Ukmergės rajone Vidiškių seniūnijoje, dešiniajame Šventosios upės krante įsikūręs Žibutės pievų ūkis kviečia registruotis žygiui ir edukacijai.

Jums siūlome: sąmoningumo ugdymo principais paremtą žygį. Jo metu bandysime pajusti čia ir dabar momentą, įjungsime pojūčius. Žygio atstumą parinksime pagal Jūsų galimybes. Galimi atstumai 5/7/15 km.

Susipažinsime su gamtos objektais, sužinosime jų vardo kilmę bei kitus įdomius faktus. Stebėsime, kokius žvėrelių pėdsakus galime aptikti. O gal pamatysime ir pačius žvėrelius, jie kartais pasirodo.

Aplankysime Lietuvos juodagalves avis, galėsime jas paglostyti, pakalbinti ir pamaitinti. Gersime pievų žolelių arbatą namelyje be elektros, bet su spragsinčia krosnele.

Pasigaminsite ir namo parsivešite savo gamybos žvakę Namelis virs nykštukų dirbtuvėmis. Paruošta erdvė Kalėdinei šeimos fotosesijai (galime rekomenduoti fotografę).

Veikla skirta aktyvų ir kūrybišką laisvalaikį mėgstantiems žmonėms. Puikiai tinka šeimoms ar mažoms bičiulių grupėms. Kadangi namelis Nykštukų, jame geriausiai jaučiasi nedidelės grupės.

Esame lankstūs, todėl aptarę su Jumis poreikius bei pomėgius, veiklas galime pritaikyti.

SUSIDOMĖJOTE? Laukiame Jūsų Ukmergės rajone Vidiškių sen. Susisiekime tel. 865668650 arba jolantacekauskaite@gmail.com ir suderinsime laiką!

Vilniaus Kalėdų Senelio rezidencija

Kalėdų senelis Vilniuje vaikučių laukia savo rezidencijoje, kuri įsikūrusi kavinėje Mano Guru. Čia vaikų laukia smagus ir įsimintinas apsilankymas Kalėdų Senelio rezidencijoje.

Nykštukų dirbtuvėlėse vaikučiai keps kalėdinius sausainius ir kūčiukus, dekoruos meduolius, gamins šildukus (apkasų žvakes) Ukrainos kariams, vaišinsis gardžia arbatėle ir, visų svarbiausia, aplankys patį tikriausią Vilniaus Kalėdų Senelį! Ho ho ho!

Kalėdų Senelio rezidencijoje mažųjų lauks smagus bendravimas, linksmi žaidimai, stebuklingas Kalėdų paštas ir, žinoma, dovanėlės – kaipgi be jų! Bus proga ir įsiamžinti su Kalėdų Seneliu – nuotraukos dar ilgai ilgai primins ypatingą šventinį susitikimą. Gera nuotaika bus garantuota visam kalėdiniam laikotarpiui!

Vilniaus kalėdų senelio rezidencija

Vilniaus kalėdų senelio rezidencija

„1000 šviesų“: žibintų ir šviesos festivalis

Dešimtis tūkstančių lankytojų pernai metais sužavėjęs žibintų ir šviesos festivalis „1000 šviesų“ grįžta į Rumšiškes.

Atnaujintas stebuklingas šviečiančių instaliacijų pasaulis atgims Rumšiškėse nuo gruodžio 15 d. Šiemet lankytojų lauks naujos specialiai Lietuvai pagamintos šviesos skulptūros, šiek tiek pakoreguotas maršrutas ir staigmenos, leisiančios pasimėgauti festivaliu išties unikalioje muziejaus aplinkoje. Šių metų festivalyje numatyta daugiau nei 30 šviečiančių kompozicijų, kurias sudarys daugiau nei 300 pavienių šviesos skulptūrų. Taip pat – atnaujintas užburiantis šviesos miškas bei naujos erdvės, kurias puoš lazerių žaismas.

Daugiau apie festivalį svetainėje.

Kelionė šventiniu traukiniu

Nuo gruodžio 2 d. sugrįžta praėjusiais metais itin didelio susidomėjimo sulaukę šventiškai papuošti traukiniai. Keleivių patogumui jie kursuos maršrutais Vilnius–Klaipėda ir Vilnius–Kaunas iki sausio 8 d. Keleivių patogumui šiemet internetu arba mobiliąja programėle bilietus įsigyjantys keleiviai sistemoje galės matyti, kuriais maršrutų Vilnius–Kaunas ir Vilnius–Klaipėda reisais kursuos šventiniai traukiniai bei kurie vagonai bus papuošti – jie bus pažymėti specialia kalėdinio traukinio ir eglutės ikonėle. Į Klaipėdą vykstančiame traukinyje bus papuoštas antras traukinio sąstato vagonas, o į Kauną vykstančiame traukinyje bus papuošti visi trys vagonai. Beje, išduosime Jums paslaptį – Kauno traukinio papuošimuose figūruoja ne 1000 meškučių!

Kalėdinis traukinukas ir ledo čiuožykla Vilniuje

Kalėdų traukinukas jau pūškuoja sostinės gatvėmis. Pasivažinėti po šventinį Vilnių bus galima iki pat sausio 8 d. Vilniaus ledo čiuožykla šį sezoną persikelia į Lukiškių kalėjimo kiemą. Čia vaikų lauks daugybė pramogų, čiuožinėjimas, maisto vagonėliai.

Kalėdos „Myliu kaimą“ miške

Čia vaikų lauks susitikimas Kalėdų Seneliu, fotosesija ir daugybę pramogų! Myliu kaimą rasite visai netoli Kauno! Būtina išankstinė rezervacija.

Baltosios šventės Anykščiuose

Anykščiai šiemet kviečia visus į daugybę renginių! Daugiau informacijos Anykščių turizmo ir infomacijos centro internetinėje svetainėje.

Kalėdos Druskininkuose

Druskininkuose vaikų ir tėvelių laukia daugybė renginių. Daugiau informacijos Facebook renginyje „Kalėdų kryptis – Druskininkai!”

Kalėdinis miestelis Kaune

Šventinis miestelis Rotušės aikštėje kviečia Kalėdas pasitikti jaukiai ir skaniai. Apsilankymą prie Kauno eglutės ir Kalėdų Senelio rezidencijoje dar labiau pasaldins gardūs desertai, o papildoma atrakcija, ypač vaikams, taps dirbtuvėlės bei kalėdinis paštas.

Visa informacija apie renginius Kauno Kalėdinių renginių internetinėje svetainėje.

Klaipėdos gyva eglutė ir mugė

Šventiniu laikotarpiu Klaipėdos centrinę aikštę jau septintus metus puošia natūrali, gyva eglutė. Itin didelio susidomėjimo sulaukusio kvietimo metu, šį kartą centrinėms Klaipėdos eglutės pareigoms pasiūlytos net 23 eglutės. Vakaro karaliene šiais metais tapo Klaipėdos universiteto Botanikos sodo kandidatė, kurios dailiai nuaugusios šakelės, pilnos natūralių žaisliukų – kankorėžių ir įspūdingas aukštis nepaliko abejingų.

Visa informacija apie renginius Klaipėdos Kalėdinių renginių internetinėje svetainėje.

Kalėdos pilyje

Panemunės pilyje vyks daugybė nuostabių ir įvairių renginių, kurie sudomins ir vaikus ir suaugusius. Tai ir koncertai, ekskursijos bei edukacijos šeimai. Daugiau informacijos Panemunės pilies internetinėje svetainėje.

Kalėdų namelis Aukštaitijos nacionaliniame parke

Užeik vidun, susipažink su parko gyvūnais darbštuoliais. Gali juos, iš arčiau apžiūrėti, su mylimiausiu nusifotografuoti. Parašyk kuriam iš jų linkėjimą: atvirlaiškių rasi ant stalelio. Gali pats jį išpuošti ir, žinoma, linkėjimą briedžiui, kiškiui, vilkui ar pelėdai sugalvoti. Visus linkėjimus perduosime!

Stiklainėlyje parko gyventojai paliko palinkėjimų ir minčių kitiems metams – išsitrauk ir žinosi, ko tau linki šernas ar voverė.

Kojinėje palikta dovanų, bet būk sąžiningas – atvežk ką nors ir nuo savęs. O gal kažkas atvyko anksčiau ir paliko dovanėlę tau. Juk dalintis smagiausia! Svarbiausia svečiuose elkis gražiai – nelaužyk, nieko nenukniauk ir pasidžiaugęs palik neprasčiau negu buvo. Žvėrelių ir paukštelių akys jus stebi.

Kalėdų namelis bus atviras nuo penktadienio iki pirmadienio. Lankytojų laukiame iki sausio 6 d. Jei planuoji užsukti darbo dieną – brūkštelk mums žinutę ir namelis mielai atvers duris!

Kalėdų Senelio rezidencija Užventyje

Užventyje Reginos ir Antano Jonuškų sodyboje tūkstančiais lempučių sužibo Kalėdų Senelio rezidencija. Net sunku patikėti, kad šią pasaką čia jau ne pirmus metus kuria du mažo miestelio gyventojai. R. ir A. Jonuškai pasigrožėti sodyba kviečia kasdien, 17–22 valandomis.

Kalėdų senelio rezidencijos ir šventiniai renginiai

Kalėdų Senelio rezidencijos ir šventiniai renginiai

Ieškote originalių Kalėdinių dovanų? Lietuvos gamintojų Kalėdinių dovanų idėjos: Kalėdinės dovanų idėjos vaikamsKalėdinių dovanų idėjos moterims, vyrams ir namamsSkaniausių valgomų kalėdinių dovanų idėjos.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.