Helovino renginiai 2023 Lietuvoje - Kelionės su vaikais Helovinas
Helovino renginiai 2023 Lietuvoje
Helovino renginiai 2023 Lietuvoje
2023-10-04

Helovino renginiai 2023 Lietuvoje

Helovinas yra viena laukiamiausių mūsų vaikų švenčių. Kiekvienais metais lankome savo mėgstamiausią nemokamą moliūgų ūkį, įvairius siaubo miestelius, moliūgų parodas, vaiduoklių parkus ir kitas pramogas. Todėl dalinamės ir su Jumis informacija, kur ir kokie Helovino renginiai 2023 Lietuvoje vyks, kur rasite smagiausius moliūgų ūkius ir baisiausius vaiduoklių ir pabaisų miestelius.

Helovino renginiai 2023 Lietuvoje

Helovino renginiai 2023 Lietuvoje šiemet prasidėjo itin anksti ir tęsis net iki lapkričio mėnesio pirmosios savaitės. Renginių tiek daug, kad tikrai rasite sau patinkantį arba vykstantį arčiausiai Jūsų gyvenamosios vietos.

Labai smagu, kad Helovino renginių, siaubo parkų ir moliūgų ūkių tiek daug, kad kiekvieną spalio savaitgalį tikrai rasite, ką veikti. Be to, labai smagu, kad yra ir daugybė nemokamų vietų ir renginių. Helovino renginiai 2023 Lietuvoje – tai mini gidas, kuriame rasite visą informaciją apie šiurpiausius renginius, gražiausius moliūgų parkus ir baisiausius siaubo miestelius.

Helovino miesteliai Lietuvoje

Helovino miesteliai Lietuvoje

Moliūgų parkai, siaubo miesteliai ir Helovino renginiai 2023 Lietuvoje sąrašas

 1. Pramogų ir poilsio parko „Adomaitynė“ siaubo fiesta
 2. Dead Town nuotykių parkas
 3. Kirkilų pramogų parko Helovynas „Šiurpinantis cirkas”
 4. Helovinas „Atgimę tamsoje” Raubonių pramogų parke
 5. Siauruko Siaubo ir monstrų traukinys
 6. Siaubo, atrakcionų ir labirintų parkas Labirintų parke
 7. Helovynas Vingio parke
 8. Molėtų technikos muziejaus Helovyno parkas
 9. Helovynas Šarkos parke
 10. Pakruojo dvaras ir Kruvina Barono išpažintis
 11. Moliūgų žibintų festivalis Švėkšnoje
 12. Dexterių ūkis ir moliūgų parkas
 13. Zoopark Vilnius
 14. Helovinas Margame ponyje su draugiškais baubukais
 15. Zoopark Kaunas
 16. Moliūgėlių diena Dino parke Radailiuose
 17. Mergaičių SPA Vilnius
 18. Tuomų ūkis
 19. Adventica
 20. Curiocity
 21. Energetikos ir technikos muziejus

Pramogų ir poilsio parko „Adomaitynė“ siaubo fiesta

Spalio 2 dieną Kėdainių rajone, Dembnės kaime miško (pamiškės) teritorijoje įsikūręs pramogų ir poilsio parkas „Adomaitynė“ pasitinka jubiliejinį – penktąjį šiurpų heloviną ir atveria duris į tikrą pragarą. Šventės kūrėjai žada, kad šis kone mėnesį truksiantis helovino sezonas bus pats baisiausias iš visų, nes šiurpas neišvengiamai čia lankytojus užlies kiekviename žingsnyje. O spalio 31 dieną parke nugriaudės didžiausias Lietuvoje Helovino vakarėlis.

7 ha parko teritorijoje bus visko: šiurpių dekoracijų, siaubo kino salė, atsinaujinęs legendinis skambutis su išlendančia pagieža, kuri šiemet iš ekrano išlįs realiai ir tai nebus tik butaforija, visus klykti priverčiantis PENNYWISE bei kiti baisiausi filmų personažai. O Adomaitynės miško alėjoje Jūsų laukia tai, apie ką niekada nebūtumėte išdrįsę net pagalvoti. Be to, nuo spalio 14 dienos į pramogų parką atvyksta atrakcionai, kurie neleis nuobodžiauti nei mažiems, nei dideliems. O romantikos išsiilgę galės teritoriją stebėti iš lėtai besisukančio apžvalgos rato.

Helovino parke lankytojų taip pat laukia 500 kvadratų fotosesijos kiemelis, keliasdešimt tūkstančių moliūgų. Parke įrengti specialūs paviljonai, kur lankytojai galės heloviniškoje, bet ramioje ir gražioje aplinkoje ramiai išgerti karštų gėrimų ir mėgautis šviežia vakariene ar pietumis.

Šeimoms su mažiems vaikams, kurie nenori vakaro baisybių, galima atvykti dieną nuo 12.00val ir pasivaikščioti, kadangi visos dekoracijos „negyvos’ ir negąsdina, parke gyvena įvairūs egzotiniai paukščiai, triušiukai, perliniai danieliai.

Daugiau apie renginį – Didžiausia siaubo fiesta Lietuvoje.

Smagiausi Helovino parkai ir renginiai Lietuvoje

Smagiausi Helovino parkai ir renginiai Lietuvoje

Dead Town nuotykių parkas

Jau trečius metus iš eilės, šiurpiame Helovino miestelyje Kauno rajone apsilankyti kviečia Deadtown nuotykių parkas, skirtas tikrų tikriausio siaubo ir adrenalino mėgėjams! Įspūdingoje, daugiau nei 2 ha plotą užimančioje teritorijoje sutiksite keisčiausias Helovino būtybes: paklydusios sielas, raganas, zombius, trolius, goblinus ir net išprotėjusius klounus. Žmonės pasakoja, kad sutemus teko sutikti ne tik pačius šiurpiausius siaubo filmų herojus, bet ir patį pragaro karalių velnią.

Šiemet lankytojus stebins naujos šiurpios dekoracijos bei nematyti personažai, taip pat ir išsiplėtusi teritorija – 2 atnaujinti ir 3 visiškai nauji siaubo labirintai, bei įspūdingo dydžio visą parką puošiantys paveikslai siaubo tematika, kurie nustebins tikrai kiekvieną!

Ko tikėtis Deadtown siaubo miestelyje? Visiškai saugios, daug nuotykių ir adrenalino žadančios kelionės! Deadtown nuotykių parkas duris atveria spalio 5 dieną ir lankytojų laukia ketvirtadienį-sekmadienį nuo 16:00 iki 22:00. Daugiau informacijos galite rasti Dead Town internetinėje svetainėje.

Siaubo miestelis Dead town. Helovino renginiai Lietuvoje

Siaubo miestelis Dead town. Helovino renginiai Lietuvoje

Kirkilų pramogų parko Helovynas „Šiurpinantis cirkas”

Helovynas Kirkilų pramogų parke 2023- spalio 13-lapkričio 5 d., kasdien 15.00-22.00 val.

Šiurpinančiame siaubo cirke jūsų lauks nepakartojamai ir  unikaliai  dekoruotas siaubo cirko tematikos parkas: tik įžengę į parką, pateksite į šešėlyje slypinčių grėsmingų klounų karalystę, kurioje įspūdingos rankų darbo dekoracijos, išsidėsčiusios visame parke paliks nepakartojamą įspūdį, o netikėtai atgyję klounai išbandys jūsų baimės ribas.

Šiurpinančio cirko palapinėje susidursite su išprotėjusiais klounais, klaikiais ir kraupiais tikrų cirko artistų pasirodymais. Kiekvienas jų pasirodymas privers aiktelėti iš išgasčio– nuo ugnimi alsuojančių keistuolių iki akrobatų, nepaisančių mirties.  drąsiausi galės įžengti į kraują stingdančią klouno grimerinę, kurioje  savo pasirodymui ruošiasi pats šiurpiausias Klounas. 

 Čia Jūsų lauks ir ateities palapinė bei siaubo namas, kuriame kieviename žingsnyje susidursite su tamsiais koridoriais, klaikiais kambariais ir bauginančiais netikėtumais. Nuo kraują stingdančių riksmų iki šiurpių susitikimų su namo gyventojais.

Mažiausius parko svečius Kirkilų pramogų pakvies į užburiančią vaikų zoną. Čia jų lauks daugybė moliūgų, nuostabios, dekoracijos, žaidimai bei draugiškas klounas (ši zona puikiai tiks ir silpnesnių nervų lankytojams). O mėgstančių atrakcionus lauks bauginančių karusėlių zona.

Helovinas „Atgimę tamsoje” Raubonių pramogų parke

Raubonių pramogų parkas bus padalintas į dvi dalis. 1 dalis (įskaičiuota į bilieto kainą). Dekoruota parko dalis, kurioje pamatysite drakulą, animuotą taką miške su judančiais numirėliais, daug kaulų, skeletų, ultravioletinių spindulių namą, vorus, mėsinę skerdyklą (nerekomenduojame vaikams), numirėlių vestuves, klounus, velnią pragare, raganas, specialias šviesų instaliacijas.  2 dalis (įskaičiuota į bilieto kainą). TAMSOS MIŠKĄ rekomenduojame patiems drąsiausiems, kuriame, prižadame, bus išgąsdintas KIEKVIENAS! Beveik 1 kilomentro ilgio take Jūsų lauks gyvi animatoriai – gąsdintojai, kurie privers Jus išbėgti klykiančius iš baimės! Pasiruoškite būti rimtai išgąsdinti… arba likite namuose.. TAMSOS MIŠKAS veiks nuo 19 valandos, kai parkas jau skendi visiškoje tamsoje. Į šią zoną NEREKOMENDUOJAME eiti su vaikais.

Taip pat parke veiks visos pramogos, kurios jau įskaičiuotos į bilieto kainą. Tai 8 karuselės, 9D virtualus siaubo kinas, nusileidimas su padanga nuo kalno

Spalio 13d. – 30 d. darbo laikas 16:00 – 22:00. Spalio 31d. darbo laikas 16:00 – 01:00. Lapkričio 1d. – 5d. darbo laikas 16:00 – 22:00. Spalio 13, 20, 27, 31 dienomis 21:00 valandą vyks išskirtiniai ir profesionalūs UGNIES ŠOU SPEKTAKLIAI INFERNO! 
Helovino renginiai 2023 Lietuvoje

Helovino renginiai 2023 Lietuvoje

Siauruko Siaubo ir monstrų traukinys

Panevėžio siaurojo geležinkelio stotis spalio 23-lapkričio 5 dienomis visus norinčius papramogauti ir patirti šiurpių įspūdžių kviečia iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties vykti į Helovyno miestelį, kuris bus įkurtas šalia siaurojo geležinkelio traukinių depo. Atvykti į miestelį pasiruoškite įspūdingu „Monstrų traukiniu“, pilnu siaubo filmus primenančių sutvėrimų. Miestelyje siauruko keleivių lauks kraupi traukinių depo aplinka, įvairios staigmenos bei kelias per septynias temines monstrų zonas su šiurpą keliančiais patyrimais.

Helovino renginiai 2023 Lietuvoje

Helovino renginiai 2023 Lietuvoje

Siaubo, atrakcionų ir labirintų parkas Labirintų parke

Nuo spalio 13 d. iki lapkričio 5 d. Labirintų parkas virs siaubo, atrakcionų ir labirintų parku. Siaubo parkas šiais metais bus dar didesnis ir išsiplės net už Labirintų parko teritorijos ribų bei pažada lankytojus šiurpinti su dar daugiau atrakcionų ir odą šiaušiančių pramogų bei dekoracijų.

Be daugybės atrakcionų ir pramogų Labirintų parke, šiemet čia laukia naujiena. Tai siaubo miškas, kuriame lankytojų lauks net ir didžiausiuose košmaruose nesapnuoti vaizdai, sukeliantys visas baimes ir baisiausius prisiminimus, kuriuos visuomet bandėte pamiršti.

Šalia parke veikiančios užkandinės įrengta vaikų zona, kurioje suksis mažiesiems skirtos karuselės. Šią teritoriją apeis visos piktosios dvasios ir demonai, tad vaikai su savo tėveliais galės ramiai mėgautis pramogomis.

Kur vyksta Helovino renginiai Lietuvoje

Kur vyksta Helovino renginiai Lietuvoje

Helovynas Vingio parke

Spalio 20–lapkričio 5 d. Vingio parke Vilniuje vyks didžiausias ir šiurpiausias Helovyno renginys. Čia Jūsų laukia siaubo zona, kurioje nepatogiai jaustis privers daugybė zombių, antgamtinių būtybių, šmėklų, negana to, beklaidžiojant vingiuotais takeliais atrastas sudužęs erdvėlaivis, apsuptas nežemiškų būtybių, pašiurpins kiekvieną lankytoją. Būtina paminėti, kad kai kurie zombiai atgis ir ieškos grobio.
Čia taip pat bus ir atrakcionų zona. Kad netrūktų adrenalino, jūsų lauks ir klykti iš baimės privers atrakcionai, kuriuos išbandys tik patys drąsiausi. Nusiraminti po patirto siaubo kviesime vaikščiojant po mišką, papuoštą nuostabiomis šviesos instaliacijomis. Klaidžiodami apšviestais takais pateksite į magišką pasaulį, kuriame harmoningai susilies gamta ir technologijos. Helovyno parke taip pat jūsų laukia įspūdingos šviesų instaliacijos, voro labirintas, daugybė moliūgų, mugė bei kitos pramogos.
Helovynas Vingio parke

Helovynas Vingio parke

Molėtų technikos muziejaus Helovyno parkas

Pirmą kartą Molėtų technikos muziejaus istorijoje parkas transformuojasi į Helovyno autoparką. Helovino parkas veiks – spalio 21-22, 28-29d., 12.00 – 22.00 val.

Čia Jūsų lauks pamirštos kapinaitės, mirties automobiliai, apleistas atrakcionų parkas, šviečiančių  moliūgų alėja. Nemokamai galėsite pasivažineti šiurpinančiu autobusu, o viename iš angarų pasižiūrėti siaubo filmus.

Helovyno parkas

Helovyno parkas

Helovynas Šarkos parke

Šarkos parke Helovinas organizuojamas pirmą kartą. Parko erdvė bus padalinta į dvi zonas: šviečiantį slėnį (vaikams ir jų tėvams) ir šmėklų mišką (suaugusiems, paaugliams, ne jaunesniems nei 6 metai vaikams).

Šviečiančiame slėnyje Jūsų lauks žaidimų zona tinkanti tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Helovynas Šarkos parke vyks spalio 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 31 d. bei lapkričio 3, 4, 5 d. nuo 18 iki 22 valandos (lankytojai įleidžiami iki 21:00 val.). 

Helovino renginiai 2023 Lietuvoje

Helovino renginiai 2023 Lietuvoje

Pakruojo dvaras ir Kruvina Barono išpažintis

1850-ieji. Gyvenimas dvare verda, ūkis klesti. Perpus jaunesnė gražuolė baronienė jau tris mergikes į svietą paleidusi, o baronas vis svajoja apie paveldėtoją, kuriam perleis dvaro valdymą.

Tačiau vieną pilnamėnulę naktį dvariška pasaka virsta KRUVINU KOŠMARU…Pakruojo dvaras kviečia pasinerti į laiko spąstuose įkalintą tragediją, negrįžtamai pakeitusią dvaro istoriją. 

Rudens vakarų tamsa dvigubu svoriu užgrius dvarą, o barono Hermano Žiauriojo nerami siela neleis nei akimirkai atsipalaiduoti: kraują stingdančios tragedijos atgarsiai persekios nuolatiniu nejaukumu, šiurpu ir net siaubu. Leisitės į kelionę makabriškais dvaro takais, iš kurios jau nebegrįšite toks/-ia kaip iškeliavote… Iškils naktin visa, kas kažkada dvare buvo nutylėta, neaprašyta, apšviesta tik blausios kapinių žvakių šviesos, už ką Hermano Žiaurojo net šaltoji žemė nepriima… Bet leiskime papasakoti JAM PAČIAM.

Programos formatas: interaktyvus spektaklis. Programos trukmė: 1 val. Dress kodas: šermenų

Programa vyks: spalio 13, 14, 15, 20, 21, 22, 27, 28, 29, 31, lapkričio 1, 2, 3, 4, 5 dienomis. Programų laikai: 18:30 val., 19:00 val., 19:30 val., 20:00 val., 20:30 val., 21:00 val. Amžiaus cenzas: N-16. Daugiau apie Patirčių spektaklį Pakruojo dvare, kuris atsiskleis siaubo prieskoniu pagardinta tragedija.

O šeimoms su vaikais Pakruojo dvaras turės ir nemokamą erdvę. Kitoje dvaro pusėje, tarp dviejų malūnų, atsiveria vieta, kur riba tarp dvasių ir tikrojo pasaulio ypatingai plona. Čia vyks gyvųjų ir mirusiųjų puota, kokios krašte dar nebuvo regėta. Nes ko gi nori grįžtančios dvasios? Ogi kartu puotauti ir linksmintis tarsi būtų gyvos!

Tai bus gyvenimo šventė, kurios metu džiaugsimės derliaus dovanomis, skambės muzika, liepsnos laužai, vienas už kitą labiau žavės puošnūs kapai-altoriai. Čia bus įmantrių moliūgų žibintų jūra, skleisis įdomiausios mirusiųjų meto tradicijos, vyks aukojimai. O paslaptinga Orakulė išpranašaus jūsų (ne)lemtą likimą, o keistasis fotografas senovinėse nuotraukose apnuogins ir įamžins jūsų sielą.

Kiekvienas pajus nepatirtą sielų bei žmonių bendrystę! Tai bus fiesta, sujungianti du pasaulius, tad būkite pasiruošę vakarui, kokiame dar nesate buvę:  Puoškitės kuo originalesniais kostiumais, išlaisvinkite fantaziją, dažykitės veidus, taip lengviau įsiliesite į paslaptingą dvasių pasaulį. Atsineškite išskaptuotą, šviečiantį moliūgą, padėsite dar labiau nušviesti kelią dvasioms sugrįžti…

Helovyno renginiai Lietuvoje

Helovyno renginiai Lietuvoje

Moliūgų žibintų festivalis Švėkšnoje

Kasmetinis moliūgų žibintų festivalis Švėkšnoje vyks spalio 13-14 d. Švėkšnos dvaro parke! Vienas įspūdingiausių moliūgų renginių Lietuvoje, kuris beje yra nemokamas.

Moliūgų parkas Lietuvoje

Moliūgų parkas Lietuvoje

Dexterių ūkis ir moliūgų parkas

Fantastiška vieta su vaikais, kuri turėtų atsirasti kiekvienos šeimos rudens lankytinų vietų kalendoriuje! Dexterių ūkis – tai šeimos verslas, čia dirba tik šeimos nariai, kurie ir prižiūri ūkį. Patys šeimininkai – nuostabaus šiltumo žmonės, kurie padės issirinkti skaniausią moliūną ar papsakos daugiau apie ūkį.

Ką čia galite nuveikti: pasidarysite gražiausias rudenines nuotraukas tarp moliūgų; pamaitinsite vietoje auginamus gyvūnus; vaikai galės užlipti arba pavažinėti tikru traktoriumi. Paragausite vietoje kepamų šiltų moliūgų blynų, arbatos, šviežių ar raugintų moliūgų; nusipirksite moliūgų į namus skaniausiems blynams arba Helloween dekoracijoms. Su vaikais pasidarysite asmenukes tarp šimtų moliūgų ar pašokinėsite ant šieno. Pasivaikščiosite labirinte ir puikiai praleisite laiką gryname ore! O ir visokių kitų pramogų vaikams čia tikrai gausu!

Daugiau apie Dexterių ūkį galite paskaityti straipsnyje Nemokamas moliūgų ūkis su vaikais.

Nemokamas moliūgų ūkis su vaikais

Nemokamas moliūgų ūkis su vaikais

Zoopark Vilnius

Zoopark Vilnius kviečia vaikus prisijungti prie smagios Helovino šventės! Čia laukia smagios naktinės ekskursijos, veidukų paišymas, kostiumų konkursas ir kitos pramogos vaikams!

2023 m. spalio 27-31 d. nuo 10:00 iki 20:00 val. mėgaukitės šiuo visai šeimai skirtu Helovino renginiu ir naujais potyriais!

Helovino rengiai Vilniuje

Helovino rengiai Vilniuje

Helovinas Margame ponyje su draugiškais baubukais

Margas ponis kviečiame visas šeimas su pačiais mažiausiais šeimos nariais (rekomenduojama vaikams nuo 3 metų) leistis į nuotaikingą BAUBUKŲ paiešką. Paieškos metu ragausite išdaigininkių kaliausių paruošto maisto ir vykdysite jų paruoštas užduotis. Skobsite moliūgus Moliūgų kalneliui, bei susipažinsite su mielais žirgyno gyventojais.

HELOVYNO VAKARAI Margame Ponyje vyks spalio 27 ir 28 dienomis, nuo 18:00 val.

Šį smagiai šiurpų vakarą Jūsų laukia: vakarinė baubukų paieška, moliūgų žibintų dirbtuvėlės, arbata ir užkandžiai, pažintis su gyvūnais, jojimas

Margas ponis, jo šeimininkai ir žinoma mieliausi gyvūnai laukia visų šeimų su pačiais mačiausiais į visai nebaisų, o kaip tik nuotaikingą helovyną.

Daugiau apie šį renginį: Helovinas Margame ponyje su draugiškais baubukais.

Helovinas Margame ponyje su draugiškais baubukais

Helovinas Margame ponyje su draugiškais baubukais

Zoopark Kaunas

Zoopark Kaunas kviečia vaikus į įvairias edukacijas, gyvūnų maitinimus ir kitas veiklas. Čia vaikų lauks ir veidukų piešimas ir žaidimai.

Helovino renginiai Kaune

Helovino renginiai Kaune

Moliūgėlių diena Dino parke

Išduosime Jums paslaptį, jog Spalio 31 d.  Moliūgėlių diena Dino parke – visiems apsirengusiems moliūgėliais NEMOKAMAS ĮĖJIMAS. Visiems kitiems – bilietai po 13 eur. Daugiau informacijos Dino parko Facebook paskyroje.
Helovinas Klaipėdoje

Helovinas Klaipėdoje

Mergaičių SPA Vilnius

Mergaičių SPA Vilnius kviečia į „Baisiausią“ metų vakarėlį. „Baisiausio“metų vakarėlio programoje vaikų laukia teminiai makiažai, užburiančių kvepalų gamyba, šiurpūs žaidimai ir dar daug daug visko. Renginys vyks spalio 30 d. 15 ir 18 val.
Helovyno vakarėlis Vilniuje

Helovyno vakarėlis Vilniuje

Tuomų ūkis

Tuomų ūkis spalio 27-31 dienomis kviečia apsilankyti svečiuose. Nes Raganos Tuomų ūkyje puotą kelia. Čia turėsite galimybę apsilankyti ūkyje ir susipažinti susipažinti su ūkyje gyvenančiais gyventojais, o taip pat Jūsų lauks Raganos, galbūt norėsit kartu su jomis papuotauti.

Prieš atvykstant būtinai susisiekti telefonu arba parašyti žinutę.

Helovyno parkas

Helovyno parkas

Adventica

Spalio 28 d. „Adventica” kviečia į helovino renginį. Jo metu vaikams žadama šiurpi šventė. 14 val. animatorių pojūčių programa ir veidukų piešimas. Kostiumai, dekoracijos ir jų gamyba, žaidimai ir nenutraukiamos linksmybės pramogų parke!

Helovino renginiai

Helovino renginiai

Curiocity

Spalio 28 – 31 d., 12 – 18 val. Curiocity vaikų laukia tamsusis Helovyno pojūčių kambarys, pietūs su šviečiančiu skeletu, vaiduoklių grožio studija, gąsdinantys gardumynai Raganų virtuvėje, pakvaišę eksperimentai Burtų laboratorijoje, persirengėlių žaidimai ir estafetės Šešėlių scenoje, beprotiškai sėkminga viktorina, įdomiausi šventės faktai ir saldžios dovanos kiekvienam.
Visas keturias dienas, visą darbo laiką veiks tamsusis Helovyno pojūčių kambarys! Ten jus „pietauti“ kartu kvies šviečiantis skeletas, nosį ries neįprasti kvapai, šleikštuliukus kels glitnūs pojūčiai, šiurpins baugi muzika, teminės dekoracijos ir apšvietimas.
16-18 val. vaiduoklių grožio studijoje vyks šmėkliškų veidukų piešimas ir bauginančių šukuosenų modeliavimas.
Helovino renginiai vaikams

Helovino renginiai vaikams

Energetikos ir technikos muziejus

Nuo spalio 21 iki lapkričio 5 d. Energetikos ir technikos muziejuje bus galima išvysti unikalią Helovyno instaliaciją.
Legenda byloja, kad prieš daugiau nei šimtą metų įrengtuose masyvių kondensatorių labirintuose iki šiol galima girdėti ten įstrigusių šmėklų balsus. Senosios Vilniaus elektrinės rūsiuose lankytojus pasitiks šiurpinančios pramogos tamsoje. 👻
Pirmosios viešosios Vilniaus elektrinės patalpose įsikūrusiame ETM, lankytojai yra kviečiami susipažinti su autentiška industrine aplinka ir išvysti monumentalius elektrinės įrenginius – turbinas, garo katilus bei kondensatorius. Išskirtinė aplinka ir turtinga istorinė praeitis įkvėpė sukurti unikalią Helovyno instaliaciją. 🕸️
Joje netrūks bauginančių šventės elementų – kraujo pėdsakų, voratinkliuose pasislėpusių voragyvių ir kitų, baimę keliančių staigmenų. Įspūdžius sustiprins specialūs garso takeliai bei siaubo istorijos, kurios tęsis iki lapkričio 5 d., todėl nieko nelaukite ir ateikite pamatyti.
Helovinas Energetikos ir technikos muziejuje

Helovinas Energetikos ir technikos muziejuje

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
helovino parkas, Helovino renginiai, Helovynas 2023, Helovyno miesteliai, helovyno parkas, Helovyno renginiai, Helovyno renginiai 2023, įspūdingiausi helovyno parkai, kelionės su vaikais, Moliūgų parkai, Moliūgų ūkiai, reklama, Siaubo parkai, Šiurpiausi siaubo miesteliai