Nemokamas moliūgų ūkis su vaikais - Kelionės su vaikais
Nemokamas moliūgų ūkis su vaikais
Nemokamas moliūgų ūkis su vaikais

Nemokamas moliūgų ūkis su vaikais

Ruduo yra nuostabus metas, kuomet gamta džiugina gražiausiomis spalvomis, krentančiais lapais ir daugybe smagių pramogų gamtoje. Viena tokių – moliūgų parkai ir ūkiai. Ar žinojote, kad Lietuvoje yra nemokamas moliūgų ūkis su vaikais? 

Dexterių ūkis – tai nuostabus nemokamas moliūgų ūkis su vaikais Bubių kaime. Tai fantastiška vieta su vaikais, kuri turėtų atsirasti kiekvienos šeimos rudens lankytinų vietų kalendoriuje!

Dexterių ūkis – nemokamas moliūgų ūkis su vaikais

Dexterių ūkis – tai nemokamas moliūgų ūkis su vaikais. Šis ūkis – šeimos verslas, čia dirba tik šeimos nariai, kurie ir prižiūri ūkį. Dexterių ūkis įsikūręs Bubių kaime, Kauno rajone. Nesumaišykite su Bubiais netoli Šiaulių. 

Patys šeimininkai – nuostabaus šiltumo žmonės, kurie padės išsirinkti skaniausią moliūną. Šeimininkė čia vietoje pavaišins moliūgų skanėstais ir papasakos apie savo ūkį bei moliūgus. 

Nemokamas moliūgų ūkis su vaikais

Nemokamas moliūgų ūkis su vaikais

Ką galite nuveikti Dexterių ūkyje

Dexterių ūkis – turbūt įspūdingiausia vieta, kurioje galite pasidaryti gražiausias rudenines nuotraukas tarp moliūgų. Patikėkite mumis – moliūgų čia tikrai daug ir labai įvairių. Be to čia padaryta ir įspūdingų vietų fotosesijoms. 

Čia vietoje galite pamaitinti auginamus gyvūnus, o vaikai galės užlipti arba pavažinėti tikru traktoriumi. Ši pramoga kainuoja simboliškai – vieną eurą. Čia taip pat yra ir labai smagus kukurūzų labirintas. O smagiausia pramoga vaikams – pasišokinėjimas ant šieno. Beje šiemet čia veikia ir mini gėrimų vagonėlis.

Nemokamas moliūgų ūkis vaikams

Nemokamas moliūgų ūkis vaikams

Paragausite vietoje šeimininkės kepamų šiltų moliūgų blynų, arbatos, šviežių ar raugintų moliūgų.

Čia galite nusipirkti moliūgų į namus skaniausiems blynams arba Helovyno dekoracijoms. 

Mūsų rekomendacijos lankymui

Dexterių ūkyje su vaikais pasidarysite asmenukes tarp šimtų moliūgų. Pasivaikščiosite labirinte ir puikiai praleisite laiką gryname ore! O ir visokių kitų pramogų vaikams čia tikrai gausu! 

Moliūgų ūkio lankymas NEMOKAMAS, tačiau labai rekomenduojame galite palikti skirtose dėzutėse pinigėlių arba tiesiog įsigyti moliūgų ar jų skanėstų! Nes kiekvienais metais ūkio šeimininkai įdeda labai daug pastangų į ūkio puoselėjimą, moliūgų auginimą ir iš tiesų sukuria tikrą rudeninę šventę vaikams ir tėvams. 

Moliūgų ūkis veikia tol, kol yra moliūgų, tad paskubėkite apsilankyti. Kuo daugiau moliūgų, tuo gražiau. Pernai metais mes apsilankėme spalio 8 dieną ir tai jau buvo prieš paskutinis savaitgalis, kuomet veikė Dexterių ūkis. Šiemet apsilankėme rugsėjo 30 dieną ir moliūgų buvo žymiai daugiau. Nuotraukose galite matyti tą pačią moliūgų sienelę.

Daugiau informacijos su tiksliomis Dexterių ūkio koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Jei ieškote idėjų, ką veikti su vaikais rudenį skaitykite straipsnį Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Dexterių ūkis, Helovyno renginiai, Ką veikti rudenį su vaikais, Kelionės su kūdikiu, kelionės su vaikais, Kur Lietuvoje yra moliūgų ūkiai, Moliūgų ūkis, pramogos su vaikais