Helovinas Kirkilų pramogų parke - Kelionės su vaikais Helovinas
Helovinas Kirkilų pramogų parke
Helovinas Kirkilų pramogų parke
2023-10-16

Helovinas Kirkilų pramogų parke

Helovinas Kirkilų pramogų parke – viena smagiausių vietų, kurią galite aplankyti su visa šeima rudenį. Šiais metais Lietuvoje kaip niekada daug Helovino renginių, moliūgų parkų ir siaubo miestelių. Tačiau Helovino parkas Kirkiluose, Biržuose, yra būtent tas, kurį tikrai rekomenduojame aplankyti.

Helovinas Kirkilų pramogų parke

Kirkilų pramogų parkas šias metais kviečia Jus į stebinantį, gąsdinantį, netikėtą, intriguojantį Helovino renginį. Šiemet Kirkilų pramogų parkas Jums pristato užburiantį Šiurpinančio cirko, tematikos parką, kuriame sukurė nepamirštamą patirtį ir vaikams, ir suaugusiems ieškantiems šiurpą keliančių įspūdžių. Helovinas Kirkilų pramogų parke šiemet tikrai įspūdingas.

Cirkai, kadaise ryškios cirko palapinių spalvos dabar išblukę, o muziką pakeitė tylūs paklydusių sielų alsavimai. Apleista cirko aikštė, apgriuvę atrakcionai ir išblukę plakatai, kuriuose šmėžuoja pasakojimai apie patirtus siaubus. Legenda byloja, kad cirkas buvo prakeiktas, jį persekiojo tragiško likimo ištiktų atlikėjų sielos. Paslaptingi dingimai ir nepaaiškinami įvykiai vyksta toliau, apgaubdami vaiduoklišką cirką baimės ir intrigų šydu.

Helovyno Kirkilų pramogų parke

Helovyno Kirkilų pramogų parke

Įžengus pro girgždančius įėjimo vartus, atmosfera sutirštės, oras taps sunkus, klausa įsitemps ir regėjimas suprastės. Taip šiemet savo Helovino renginį pristato Kirkilų pramogų parkas.

Helovino parkas Kirkiluose – kas čia Jūsų laukia

Šiemet tikrai mums nustebino nepakartojamai ir unikaliai dekoruotas Kirkilų pramogų parkas. Čia Jūsų laukia įspūdingos rankų darbo dekoracijos, kurios paliks nepakartojamą įspūdį. Garantuojame norėsis visur įsiamžinti. Čia taip pat Jūsų laukia cirko palapinė, kurioje susidursite su išprotėjusiais klounais ir kraupiais tikrų cirko artistų pasirodymais.

Klouno grimerinė buvo pirmoji vieta, kurią aplankėme parke. Ir patikėkite net ir mane nieko nebijančią animatoriai sugebėjo nustebinti ir išgąsdinti. 

Taip pat čia lauks:

  • Ateities palapinė, kur galite pažvelgti į ateitį arba atskleisti savo tamsiausias paslaptis.
  • Siaubo namas, kurio kiekviename žingsnyje susidursite su tamsiais koridoriais, klaikiais kambariais ir bauginančiais netikėtumais.
  • Vaikų zona, skirta mažiausiems parko svečiams, su moliūgais, žaidimais ir draugišku klounu. Ši parko dalis turbūt mums patiko labiausiai, nes buvo labai smagu pasigrožėti įspūdingomis moliūgų dekoracijos ir fantastiška moliūgų siena.
  • Čia taip pat ir didelė karusėlių zona, už papildomą kainą.

Mūsų rekomendacijos lankant Helovyno parką Kirkiluose

Drąsiai galite vykti ir su mažesniais vaikais, jiems tikrai yra jauki erdvė ir zona be animatorių. Taip pat yra ir vaikams skirtos karuselės.

Čia veikia ir nedidelis turgelis, kuriame ir Helovino atributai ir karštos spurgytės.

Labai smagu, kad čia veikia ir kavinė, kurioje yra ir gėrimų ir šiltų užkandžių.

Mūsų rekomendacija jei planuojate vykti – apsiaukite šiltai ir patogiai. Mes buvome po lietaus, tad buvo klampu, nes parkas įsikūręs pievoje. Bet botai išgelbėjo situaciją. 

Žmonių nemažai, tad patogiau bilietus įsigyti internetu.

Kol viską aplankėme, pasisupome karuselėse, prisifotgrafavome ir suvalgėme desertą užtrukome 2 valandas. Mūsų nuomone, šis Helovino parkas – puikus pasirinkimas šeimai, kuri ieško pramogų.

Tikslias Kirkilų pramogų parko koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje. O ką dar aplankyti Biržuose skaitykite mūsų gide Biržai su vaikais.

Daugiau idėjų, ką veikti per Heloviną – Helovino renginiai 2023 Lietuvoje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.