Didžiausias pramogų parkas Latvijoje - Kelionės su vaikais
Didžiausias pramogų parkas Latvijoje
Didžiausias pramogų parkas Latvijoje
2024-07-08

Didžiausias pramogų parkas Latvijoje

AB park – didžiausias pramogų parkas Latvijoje ir Baltijos šalyse. Jei dar nebuvote čia – būtinai įtraukite šį pramogų parką į savo vasaros planus. Viena iš „Kelionės su vaikais“ įkūrėjų Agnė su šeima čia grįžta jau antrus metus iš eilės. Parkas tikrai nuostabus – jis patinka visai mūsų šeimai, nes čia daugybė atrakcionų, vandens pramogų ir veiklos nuo visiškų mažylių, kaip mūsų Paulė, iki tėvelių. 

Vandens parkas Latvijoje

Vandens parkas Latvijoje

Didžiausias pramogų parkas Latvijoje

Didžiausias pramogų parkas Latvijoje

Didžiausias pramogų parkas Latvijoje

Didžiausias pramogų parkas Latvijoje AB park – tai pramogų parkas „Avarijas Brigade“ (pavadinimas suteiktas pagal Latvijoje garsų animacinį filmuką). Šis parkas – tai fantastiškas pramogų parkas skirtas visai šeimai. Nors mums labai patinka pramogų parkai Lietuvoje, tačiau juose mes pasigendame pramogų suaugusiems. AB park mūsų nuomone, ypatingas tuo, kas čia visi šeimos nariai ras pramogų, nuo tokių mažylių kaip Paulė ir tėvelių. Ir svarbiausia tėveliai ne tik pramogaus su vaikais, bet ras daugybę pramogų sau.

AB park Latvijoje įsikūręs 60 km į rytus nuo Rygos esančioje 28 ha teritorijoje. Teritorija labai tikrai didelė, bet puikiai prižiūrima, tvarkinga. O svarbiausia matosi, kad parkas vis plečiasi. O tai reiškia, kad atvykus, kitais metais rasite naujų atrakcionų ar pramogų. Nors mes buvome pernai, tačiau šiemet čia daug naujovių. Yra naujas labai didelis atrakcionas, kuris tinka vyresniems vaikams ir suaugusiems, taip pat daug naujų kitų veiklų.

Mums labai patinka parkai, kur nusiperki bilietą ir visos pramogos jau būna įskaičiuotos, tada nereikia riboti vaikų, kurie nori suptis ar vėl ir vėl pramogauti. Taip yra ir AB park – nusipirkęs dienos bilietą, galite eiti į visus atrakcionus, neribotai, kiek tik norite. Taip pat galite įsigyti viso sezono abonementą – vieną kartą sumokate ir į parką einate tiek kartų, kiek norite. Jei gyventume Latvijoje ar kažkur bent arčiau – tikrai tokį bilietą įsigytume, nes labai apsimoka.

Pramogos AB parke

Patiems mažiausiems vaikučiams įrengtas specialus vaikų žaidimų miestelis. Jis pastatytas pagal animacinio filmuko „Avarijas Brigades“ motyvus. Taip pat siūloma pasivažinėti traukinuku, pasisukti klasikinėje karuselėje yra speciali vandens zona mažyliams, vandens batutai mažyliams.

Didžiausias pramogų parkas Latvijoje AB park

Didžiausias pramogų parkas Latvijoje AB park

Vyresniems vaikams yra daugybė pramogų – pradedant įvairiais atrakcionais, mašinėlėmis, nusileidimu padangomis, mini golfu, VR, įvairiais batutais. Iš tiesų net sunku ir išvardinti visas pramogas, kurias galite rasti parke.

Ką veikti su vaikais Latvijoje

Ką veikti su vaikais Latvijoje

Vandens pramogos

AB parkas mums labai patinka dėl vandens pramogų, labai labai gaila, kad Lietuvos pramogų parkuose nėra tokių vandens pramogų. Šiltuoju sezonu AB parke ypač populiarios vandens pramogos. Ir čia jų ne viena – o daugybė skirtų įvairaus amžiaus vaikams bei suaugusiems. Čia visa šeima galite paplaukioti vandens dviračiais. Patys mažiausi gali pažaisti vandens žaidimų aikštelėje. Beje, Paulei buvo viena smagiausių pramogų. Labai gaila, kad Lietuvoje kol kas nėra tokių smagių vietų vaikams vasarą, kurie yra tokios vandens pramogos lauke vaikams.

Be šio smagaus mini vandens parko su čiuožyklomis ir vandens žaidimais, esančio netoli atrakcionų, kiek tolėliau pačioje parko pabaigoje yra ERGO vandens pasaulis. Tvenkinyje įrengti vandens batutai – tai įvairiausios kliūtys, čiuožyklos, karstynės – tiesiog wow. Ir kokio jos dydžio. Ir laikas čia neribojamas, galite pramogauti nors ir visą dieną. Labai patogu, kad šalia yra zona su persirengimo kabinomis, suoliukais ir skėčiais.

Vandens batutai

Vandens batutai

O kas svarbiausia – ERGO vandens pasaulyje yra batutas skirtas patiems mažiausiems. Tokio smagaus vandens batuto, kuriame gali tėvai pramogauti su pačiais mažiausiais vaikais neteko niekur matyti. Čia galėjome pramogauti visa šeima, net ir mažoji mūsų 1,5 metukų Paulė.  Šie vandens batutai puiki pramoga visai šeimai! Tad būtinai, būtinai pasiimkite maudymosi rūbelius ir rankšluosčius visai šeimai.

Didžiausias pramogų parkas Latvijoje

Didžiausias pramogų parkas Latvijoje

Labai smagu, kad parke visur budi gelbėtojai, prižiūri tvarką, riboja žmonių kiekį batutuose, prižiūri ar visi su vandens liemenėmis. Taip pat labai didelis pliusas, kad turi ir liemenių patiems mažiausiems vaikams. Tikrai apie viską pagalvota.

Mūsų patarimai vykstantiems į parką

Parke labai daug suoliukų ir staliukų piknikui. Maisto ir gėrimų galima įsinešti į parką, jokių apribojimų nėra. Tad drąsiai galite pasiimti savo pietus ir pasidaryti pikniką. Taip pat yra labai daug kavinių, tad nebus jokių problemų nusipirkti maisto ir gėrimų. O ir kainos tikrai nėra labai didelės. Maistas – greitojo užkandinės tipo, tad jei toks Jums ir Jūsų vaikams tinkamas, tuomet alkani neliksite.

Prie įėjimo galite išsinuomoti vežimėlius daiktams ir vaikams. Turėkite omenyje, kad parko teritorija didelė, tad tikrai praktiškas dalykas, vaikai nepavargs, o ir bus patogu. Kaina – 5 eurai.

Parke patogu naudotis vežimėliais

Parke patogu naudotis vežimėliais

Parke reikia vaikščioti keliukais su skalda, tad nėra labai patogu vaikams su paspirtukais. O jei imsite vakišką vežimėlį, imkite būtinai su didesniais ratukais. Nes mums įveikti parką su mini miesto sportinuku buvo sunkoka.

Parkui tikrai skirkite visą dieną, nes net nepamatysite, kaip greitai praeis laikas, kol viską išbandysite ir apeisite, parko teritorija tikrai didelė, o ir pramogų tikrai ras visi. Mes atvykome beveik nuo pat parko atidarymo pradžios ir baigėme pramogauti beveik prieš pat parkui užsidarant.

Labai patogu, kad prie atrakcionų visur yra suoliukų su skėčiais, kur patogu ir nekaršta laukti vaikų atrakcionuose, tačiau labai rekomenduojame pasiimti kepures nuo saulės ir saulės kremus

Būtinai įsidėkite maudymosi rūbelius ir rankšluosčius. Čia daug vandens pramogų visiems. Tiek mažyliams, tiek ir tėvams.

Būtinai turėkite maudymosi rūbelius visai šeimai

Būtinai turėkite maudymosi rūbelius visai šeim

Bilietus galite įsigyti iš anksto internetu. Taip pat galima įsigyti ir abonementus visiems metams.

Šalia parko yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, ją taip pat prižiūri darbuotojai, tad viskas labai tvarkinga ir organizuota.

Ar verta aplankyti AB Park Latvijoje?

Bilietas visai dieną į pramogų parką kainuoja 28 eurus. Bilietai reikalingi vaikams nuo 2 metų. Paklausite ar verta tiek važiuoti ir mokėti, jei Lietuvoje yra panašių parkų, kurie kainuoja pigiau.

Naujos pramogos AB parke

Naujos pramogos AB parke

Mūsų atsakymas tikrai TAIP! Nes iš tiesų visuomet smagu ir įdomu išbandyti kažką naujo. Be to, šis parkas – tai pramogų parkas visai šeimai. Ypač, norime atkreipti dėmesį į vandens batutus. Jei visa šeima mėgsta vandens pramogas – Jums tikrai apsimoka. Bet to, čia vandens pramogomis galėsite naudotis neribotai. Nes įprastai vandens batutuose valanda kainuoja apie 10 eurų, tai jei praleisite ten valandą ar dvi, pasinaudosite kitomis pramogomis, kurių čia begalė, atrakcionais, pažaisite mini golfą, pasiplaukiosite vandens dviračiais – Jums tikrai finansiškai apsimokės. O ir smagu garantuojame tikrai bus!

Pernai metais, mes po pramogų parko vykome į Siguldą. Mums tai buvo šeimos atostogos Gaujos nacionaliniame parke.

Be to, visai netoli parko yra Ryga, kuri turi daugybę pramogų vaikams, tad galite susiplanuoti puikų savaitgalį su šeima – Ryga ir AB park pramogų parkas! Savaitgalis su vaikais Rygoje – tai mūsų paruoštas savaitgalio gidas Jums, drąsiai pasinaudokite juo. O kur dar Venspilis ir Daugpilis, juose taip pat daug pramogų visai šeimai!

Latvija su vaikais

Latvija su vaikais

Kur dar keliauti ir pramogauti Latvijoje skaitykite mūsų paruoštas apžvalgas ir GIDUS.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Latvijoje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. LATVIJA. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Latvijoje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
AB park, atrakcionai, Didžiausias pramogų parkas Latvijoje, kelionės su vaikais, Latvija su šeima, Latvija su vaikais, Latvija vaikams, Latvijoje su vaikais, Pramogos Latvijoje, pramogos visai šeimai, pramogų parkas, Pramogų parkas AB park Latvijoje, pramogų parkas Latvijoje, reklama, Vandens pramogos, Veiklos vaikams, žaidimų erdvės, žaidimų miestelis