Ventspilis su vaikais - Kelionės su vaikais
Ventspilis su vaikais
Ventspilis su vaikais
2023-06-11

Ventspilis su vaikais

Ventspilis – Latvijos kurortinis miestas, garsus patogumu šeimoms ir „neįmanoma daugybe“ vaikų aikštelių, švaraus smėlio ir pramogų vaikams. Tad koks gi šis miestas, ar jame gera visiems šeimyniškiams ir ar tikra tiesa, kad Ventspilio paplūdimyje jautiesi lyg Lietuvoje?

Latvija ir Latvijos pajūris bei konkrečiai Ventspilis su vaikais – ideali atostogų kryptis. Įsikūrę šiaurės vakarinėje Latvijos dalyje, apsuptas nesuskaičiuojamų jūros takelių ir kurį pasiekti galima net keletu būdų. Jei keliaujate iš Lietuvos vidurio – pasidarykite įvairiapusę kelionę, nukeliaudami iki Rygos ir nuo jos, palei visą žavią ir laukinę pakrantę, važiuodami link Liepojos. Patikiname – įspūdinga ir neatrasta. Jei važiuosite nuo Žemaitijos pusės – jūsų kelionė drieksis palei Liepoją, miestelius, pajūrio ruožą ir paragausite, atrasite nuostabią gamtą taipogi. Tik – nusiteikite, kad kelionė truks ilgai, tad galite susiplanuoti sustoti ir pakeliui.

Ventspilyje Jus pasitiks begalė įvairių skulptūrų ir fontanų, linkime jų atrasti kuo daugiau ir pasidaryti po smagią nuotrauką prisiminimui. O visai šeimai linkime pasinaudoti patarimais, ką aplankyti Ventspilyje.

Ventspilio GIDAS  – kur pramogauti, ką pamatyti, ką aplankyti, kur pavalgyti ir kur apsigyventi su vaikais

Šį gidą paruošėme Jums bendradarbiaudami su VisitVentspils. Visas vietas rasite „Kelionės su vaikais” Ventspilio žemėlapyje.

Kur pramogauti su vaikais:

 1. Vaikų miestelis – nemokama didelė vaikų žaidimų aikštelė
 2. Apžvalginės ekskursijos – siauruku Mazbanitis, traukinuku Ventspils Train Ventspils Train, ekskursijų laivu Jekabs
 3. Vaikų parkas „Fantazija” – nemokamas parkas su vaikų žaidimų aikštelėmis
 4. Stebuklų šalis – žaidimų aikštelė
 5. Katės takas
 6. Nuotykių parkas
 7. Vandens parkas Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks
 8. Paplūdimio vandens parkas Ventspils Pludmales Akvaparks
 9. Mėlynosios vėliavos paplūdimys
 10. Bušniekių ežeras
 11. Džiunglių takas

Kur pasivaikščioti:

 1. Ostas promenada
 2. Pietinis molas
 3. Senamiestis
 4. Jūrmalos parkas
 5. Renkio parkas
 6. Usmos Elkrago gamtos takas
 7. Būšniekų ežero pažintinis takas

Ką aplankyti ir pamatyti:

 1. Žymiosios miesto karvutės
 2. Elnių parkas
 3. Mini zoo
 4. Mini zoo „Silkalni“ 
 5. Mini Zoo Buki
 6. Gėlių skulptūros: „Zemūdens pasaule”, Laikrodis, Gėlių karvutė
 7. Livonijos Ordino pilis
 8. Planetariumas ir Observatorija
 9. Mokslo centras Vizium Zinātnes centrs „Vizium”
 10. Piejūros buities muziejus
 11. Miesto fontanai
 12. Apžvalgos bokštas
 13. Apsaugos – apžvalgos bokštas
 14. Audrų muziejus
 15. Radioastronomijos centras

Kur pavalgyti:

 1. Kavinė „JŪRAS BRĪZE”
 2. Kavinė „OSTAS 23”
 3. WEST CAFE
 4. Kūrybinė duonos laboratorija „RAMALA“
 5. Vaikų kavinė Pepija Vaikų miestelyje

 

Kur gyventi:

 1. Livu10 Apartaments Ventspils
 2. Olimpinio centro „Ventspils” viešbutis
 3. Svečių namai PODNIEKI
 4. Ventspils Podnieki
 5. Pajūrio kempingas

Skaitykite išsamias mūsų paruoštas šių vietų apžvalgas.

Ventspilis su vaikais – „Kelionės su vaikais” rekomenduoja

Garvežys Mazbanitis

Kelionę po Ventspilį su vaikais smagu pradėti su garvežiu MAZBĀNĪTIS, kuris apveža miestelio įžymybes ir tikrai smagiai nuteikia. Čia galite rinktis tarp dviejų linijų maršruto arba (1,4 arba 3 km ilgio). Ilgesnis maršrutas žiedinis, tad grįšite į tą pačią vietą, prie šalia esančio sporto centro CENTRS.

Garvežys Mazbanitis

Garvežys Mazbanitis

Mėlynosios vėliavos paplūdimys

Pasivažinėję garvežiu, galite tęsti kelionę pėstute palei jūrą. Mėlynosios vėliavos paplūdimys garsus visame Pabaltyje ir čia rasite visiškai sutvarkytą paplūdimį, kuris atitinka tarptautinius aplinkos kokybės standartus.

Prasidėjus vasaros sezonui, čia veikia paplūdimio tinklinio ir futbolo aikštelės bei kavinės. Vaikai gali karstytis ant įvairių konstrukcijų, leistis čiuožynėmis bei suptis sūpynėmis. Baltu smulkiu smėliu besididžiuojantis paplūdimys yra beveik 80 m pločio, su kopomis, kurių aukštis vietomis siekia iki 9 m. Bendras Mėlynosios vėliavos paplūdimio ilgis – 1,2 km. Paplūdimio įrenginiai taip pat suteikia galimybę pailsėti prie jūros ir žmonėms su judėjimo negalia, jie gali judėti takais ir naudotis specialiai sukurtomis platformomis. Ventspilio paplūdimyje dirba ir profesionalūs gelbėtojai.

Paplūdimyje taip pat yra specialiai sutvarkytas 500 m ilgio banglentininkų paplūdimys su specialiais įrenginiais, skirtais paruošti, laikyti ir džiovinti banglenčių įrangą.

Nepaliestos gamtos mėgėjams, taip pat norintiems pasivaikščioti su keturkoju draugu čia neseniai buvo įrengtas 10-asis medinis lieptas, esantis Saulrieta gatvės gale. Naujosios infrastruktūros takai iki jūros eina kirsdami Europos svarbos saugomą teritoriją – pilkąją kopą.

Čia įsikūręs naujausias Ventspilio turizmo ir karinio paveldo objektas – Ventspilio 46-osios pakrantės apsaugos kuopos apsauginės linijos bokštas.

Mėlynosios vėliavos paplūdimys

Mėlynosios vėliavos paplūdimys

Apžvalgos bokštas

Šalia paplūdimio prie Pietinio molo yra apžvalgos bokštas (19 m virš jūros lygio).

Apsaugos bokštas

Ventspilio 46-osios pakrantės apsaugos kuopos apsauginės linijos bokštas lankytojams prieinamas kaip apžvalgos bokštas. Lankytojai vidiniais bokšto laiptais gali užlipti į viršuje esančią platformą, iš kurios atsiveria vaizdas į jūrą. Lankytojai gali vidiniais laiptais užkopti į viršuje esančią atvirą apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria vaizdas į jūrą.

Patikiname, patiks ir tėveliams, ir vaikams, juk matyti jūrą ir jausti vėją plaukuose- neišdildomi įspūdžiai visiems.

Vandens parkas vasaros sezonu

Visai greta pagrindinio paplūdimio rasite ir vandens nuotykių parką. Paplūdimio vandens parkas aktyviam poilsiui vasaros sezonu siūlo 3 įvairius baseinus, kur vandens temperatūra +24 °C. Prie baseinų įrengti 8 ir 10 metrų bokštai su įvairiais nusileidimo kalneliais. Pagal savo norus vandens pramogų mėgėjai gali leistis standartiniu, šeimos, turbininiu, išbandyti laisvo kritimo vamzdį ir pripučiamas valteles.

Yra ir mažyliams tinkamų pramogų – aštuonkojis, varlė, laivas ir grybas.

Vandens parkas

Šaltuoju metu galima džiaugtis vandens pramogomis vaikiškame baseine su linksmomis figūromis – gyvate, paukščiu ir grybu, suptis dirbtinių bangų baseine, plūduriuoti kalnų upėje, nusileisti iš 6 m aukščio 53 ir 56 m ilgio kalneliais, pasimėgauti SPA voniomis ar pasiperti vienoje iš daugelio saunų ir pirčių – turkiškoje ar garinėje. Malonų poilsį garantuoja vandens kaskada ir povandeninės srovės (plaukimas prieš srovę), vandens krioklys ir povandeninio masažo srovės, masažo dušas ir vonios. Jeigu per daug šilumos, galima šokti į ledinio vandens baseiną ar įsitrinti specialiai paruoštais ledukais arba atsivėsinsi šalčio kambaryje.

Pasiplaukiojimas laiveliu

Jei dar turite jėgų vandens pramogoms, kviečiame Ventspilyje pasimėgauti pasiplaukiojimu laiveliu HERCOGS JĒKABS. Nuo gegužės 1 d. iki spalio 31 d. iš prieplaukos Ostas ir Tirgus gatvių sankryžoje 5-7 kartus per dieną turistams organizuojama 45 minučių trukmės kelionė Ventos upės delta. Tai nepakartojama galimybė apžvelgti Ventspilio miestą ir laisvo uosto gamybinę veiklą. Jei pamatėte miestelį garvežiu, kodėl to nepadarius ir laiveliu?

Karvutės

Jei jau grįžome į sausumą ir norite pamankštinti kojas – pabandykite suskaičiuoti visas Ventspilyje gyvenančias karvutes. 2002 metais Ventspilyje įvyko akcija „Cow parade 2002“ arba Karvių paradas, pasaulyje laikomas didžiausiu ir sėkmingiausiu viešu meno renginiu. Tuomet nuostabiais meno kūriniais buvo paverstos 28 natūralaus dydžio karvės iš stiklo pluošto, vėliau parduotos labdaros aukcione. Nuo šio Karvių parado Ventspilyje vis dar galima išvysti šešis eksponatus.

2012 metais žymint 10-tąsias Karvių parado 2002 metines Ventspilio gatvėse, skveruose ir parkuose vėl įsikūrė 25 spalvingos Ventspilio karvių parado 2012 dalyvės. Po labdaros aukciono karvutės gyvena pas savo naujuosius šeimininkus, tačiau dalis jų vis dar džiugina miesto svečius ir pačius ventspiliečius. Iš viso karvių yra 17 – bet gal Jūs atrasite jų daugiau?

Kad būtų patogiau surasti visas karvutės, yra sukurtas pasivaikščiojimo žemėlapis, kad kiekviena karvutė būtų aplankyta.

Nuotykių parkas

Nuotykių parkas – tai aktyvaus poilsio ir sporto kompleksas, kuriame ištisus metus siūlomos įvairios pramogų ir sporto galimybės.

Nuotykių parke rasite daugybę pramogų visai diena:

 • Viso sezono rogučių trasa
 • Bamperio automobiliai
 • Bamperio valtys
 • Tramplino valtys
 • Virvių takeliai medžiuose
 • Dažasvydis, Lazerinis žymeklis, Airsoft šaudykla su kariuomenės įranga
 • Wake parkas
 • Katapulta, batutų kompleksas, šokinėjimo guma batutai
 • Kamerų siurbimo trasa
 • Pašėlęs rotorius
 • Žaidimų namelis ir pripučiami atrakcionai
 • Vaikų vairavimo mokykla
 • Diskgolfas
 • Futbolas – frisbio aikštelė ir kitos atrakcijos
 • Sutvarkytos iškylų ​​​​vietos

Esant tinkamam orui žiemą – dirbtinis slidinėjimo kalnas. Apšviestos slidinėjimo trasos, sniego parkas su batutais, čiuožyklomis, rogučių kalnas su juostiniu keltuvu, treniruočių takelis su diržiniu keltuvu ir apsauginiu tinklu, slidinėjimo trasa.

Gėlių skulptūros

Venspilyje daugybė gėlių skulptūrų – būtinai aplankykite bent dalį iš jų – tikras miesto simbolis ir išskirtinumas.

Ostas gatvės promenada

Toliau keliaujant palei uostą pamatysite, kad einate OSTAS gatvės promenada. Iki XX a. vidurio čia buvo uosto sandėliai, vadinami „spikeriais”. Ostas gatvės promenada arba Ventos krantinė gausi turizmo objektų – Livonijos ordino pilis, Kr.Valdemaro paminklas, figūrinis gėlynas „Mārītes” (Boružės) ir kt. Eidami promenada galėsite gėrėtis atnaujintais štoderiais (naktiniai šviestuvais), kurie vakaro metu sukurs ypatingą uosto aurą ir jausmą.

Livonijos ordino pilis

Eidami šia promenada prieisite tikrą istorinį padidžiavimą- Livonijos ordino pilį. Daugybę kartų perstatyta ji laimingai sulaukė mūsų dienų. Dabar tai seniausia konvento tipo pilis Latvijoje, statyta XIII a. dešimtajame dešimtmetyje. Livonijos ordino pilies restauracija 2002 m. pažymėta didžiuoju Latvijos architektūros apdovanojimu, jos patalpose įkurtas Ventspilio muziejus, laikomas moderniausiu visame Pabaltijyje. Livonijos ordino pilyje įrengtame muziejuje eksponuojama skaitmeninė ekspozicija „Gyvoji istorija“ (Dzīvā vēsture), skirta pilies, miesto, uosto ir Ventspilio krašto istorijai. Ji buvo apdovanota Latvijos kultūros fondo prizu kaip pirmoji skaitmeninė ekspozicija tarp Latvijos muziejų. Nuolat veikianti ekspozicija pristato laikotarpį nuo pirmųjų žmonių atsikraustymo į Ventspilio apylinkes iki šių dienų. Pilyje veikia ir kalėjimo ekspozicija „Valdiška duona“ („Kroņa maizē“), pasakojanti apie laikotarpį, kai tam tikrose pilies patalpose buvo įrengtos kalėjimo kameros… Dėmesį patraukia vaizdų galerija.

Renginių Livonijos ordino pilyje nestinga ištisus metus: reguliariai vyksta meno ir istorinės parodos, koncertai ir miesto kultūros gyvenimą paįvairinantys renginiai, labdaros renginiai. Jaunosios kartos atstovams muziejaus darbuotojai siūlo lavinamųjų pamokų, veikia kūrybinės dirbtuvės, kur galima nenuobodžiauti mokantis Ventspilio istorijos. Pilies kieme kiekvienas gali išmėginti taiklumą šaudydami iš lanko, o iš anksto užsiregistravus galima iššauti ir iš tikros patrankos.

Vaikų miestelis

Eidami link Leilas gatvės, prieisite Vaikų miestelį. Vaikų miestelis įrengtas 2000 metais, jis yra Lielais prospekte netoli pajūrio, buvusio Poilsio parko teritorijoje. Čia pastatyta daugiau negu 40 įvairiausių žaidimų įrenginių, skirtų ir patiems mažiausiems, ir paaugliams. Čia galima pasukioti 1,5 m aukščio gaublį, smaližiai gali pasimėgauti vaikų kavinės „Pepija“ skanumynais, galima nusišypsoti gėlių kompozicijai „Ančiukų šeimynėlė“ („Pīļu ģimene“) arba visus metus sekmadieniais 11.00 val. ateiti su savo atžala į kokį nors vaikams skirtą renginį.

Renkio parkas

Mieste taip pat gausu vardinių parkų, tokių kaip Renkio parkas. Sodas buvo pavadintas vienu iš turtingiausių šeimų Ventspilse – Renkio šeimai 19-ojo amžiaus pabaigoje.

Gražus – su didžiuliais šimtamečiais medžiais, unikalus – su neįprastais skulptūriniais elementais, Renkio parkas traukia ir mėgstančiuosius tylą ir pasivaikščiojimus. Vasaromis čia vyksta iškylos gamtoje, parodos ir spektakliai po atviru dangumi, koncertai ir festivaliai, jojimo varžybos ir šunų parodos…

Vaikus pradžiugins menininkės I. Bergos skulptūriniai objektai – pasakų milžino Lutausio pamesti daiktai: batai, kepurė, saga, siūlų kamuoliukas ir raktų ryšulys. Palupioti kviečia ilgakojė Musė (Muša) ir milžiniškas Voras (Zirneklis), autorius U. Kurzemniekas (U. Kurzemnieks). Parke gyvena Debesų avytės (Mākoņaitiņas) – 10 avinėlių ir ėriukų (autorius G. Burvis (Ģ.Burvis), Parko žvėreliai (Dārza zvēriņi) – karvė, katinas ir žiogas (autorius A. Dzervė (A. Dzērve). Parke ganosi Jūros karvė (Jūras govis), puikiai sutarianti su Krabu (Krabju krabis) ir Vėžliu (Bruņurupucis) (autorius V. Šuškevičius (V. Šuškēvičs). Renkio parko tvenkinyje plūduriuojantis fontanas, suoliukai ir didžiulės sūpuoklės suteiks daug teigiamų emocijų miesto gyventojams ir svečiams.

Piejūros buities muziejus

Jei jūsų šeima smalsi istorijai, kviečiame pasidomėti tikra latviškos žvejybos istorija ir aplankyti Piejūros buities muziejų. Vienintelis žvejybos istorijai skirtas Latvijos muziejus – Ventspilio Piejūros buities muziejus – įsteigtas 1954 metais. Keturiuose hektaruose muziejaus teritorijos išdėstyti gyvenamieji žvejų namai, tinklų džiovyklos, rūkyklos ir kiti liaudiškos architektūros paminklai, tarp jų ir Užavos vėjo malūnas. Piejūros buities muziejaus teritorijoje galima pamatyti valčių ir žvejybos įrankių evoliuciją nuo XVIII a. iki mūsų dienų.

Vienas įspūdingiausių muziejaus eksponatų – 1916 m. laidos garvežys ir du keleiviniai vagonai – Siaurukas (Mazbānītis). XX a. septintajame dešimtmetyje jis reguliariai kursavo tarp pajūrio žvejų kaimelių.

Piejūros buities muziejaus teritorijoje ne tiktai saugomos senos materialinės vertybės, čia gerbiamos tradicijos: pagal senąsias tradicijas švenčiamos Velykos ir Joninės, galima išmokti lieti žvakes, kepti duoną ar darbuotis jaujoje, mušti sviestą ir kelti blynus.

Vaikai tikrai apsidžiaugs didele etnografiniu stiliumi iš gamtinių medžiagų įrengta žaidimų aikštele.

Džiunglių takas

Jei keliausite į Jūrmalos parką, aplankykite ir Džiunglių taką. Džiunglių pagrindiniai gyventojai yra skulptorių sukurti darbai, kurie gimė tradiciniu tapusio tarptautinio medžio skulptorių simpoziumo „Tuopų menas“ metu. Pamatysite medinį krokodilą ir milžinišką gandrą. Vaikščiodami susipažinsite su įvairia keliukų danga – dolomito plokštėmis, medinėmis trinkelėmis, skalda, susmulkinta žieve, įvairiais kankorėžiais ir kt. Džiunglių takas yra 380 m ilgio ir ypač patiks vaikams – galima laipioti ir karstytis kaip tikrose džiunglėse, įrengti įvairūs lieptai, kabantys tilteliai, bokštelis bei virvių trasa, kuri aukščiausioje vietoje siekia 2 m ir eina nuo vieno medžio prie kito.

Katės takas

Nuotykių parke taip pat rasite ir Katės taką. Trasoje ant augančių medžių įvairiame aukštyje įtvirtinti įtempti lynai, tinklai, įvairių konstrukcijų tilteliai, supynės, rąstai, virvės ir kopėčios, kartu sudarant daugiau, nei šimto metrų ilgio taką, nenulipant žemyn. Įrengtos kliūtys padalintos į keturių sunkumo pakopų skirtingas trasas – žalią, mėlyną, raudoną ir juodą trasą. Katino take šį sezoną bus prieinama jau aštunta – Jėgos – trasa, kuri pagal sudėtingumo pakopą yra sunkiausiai įveikiama.

Vaikų parkas „Fantazija”

Visai šeimai taip pat patiks Užvenčio miško parkas, kuriame įrengtas Miško parkas, ir vaikų parkas „Fantazija”. Vaikų parke „Fantazija” 2007 metais atidarytas miško takas su 12 įvairių lygių sudėtingumo objektų. Kliūčių trasą padaryta iš švartavimo lynų elementų, ir yra apie 100m ilgio.

Gyvūnų ūkiai ir zoo

Elnių parkas  – čia pamatysite gražiuosius elnius.

Mini zoo „Silkalni“ – čia galite pamatyti įvairių rūšių dekoratyvinių vištų, balandžių ir vandeninių paukščių. Prie jų prisijungė dekoratyvinės
kiaulės ir triušiai. Mini zoologijos sodas yra įsikūręs tik 15km nuo Ventspilio.

Mini Zoo Buki – zoologijos sodas yra visai netoli Ventspilio, apie 2 km Kuldygos kryptimi. Čia galite ne tik pamatyti, bet ir maitinti įvairius gyvūnus. Mini zoologijos sode galite pamatyti įvairių rūšių gyvūnų ir paukščių – nuo ​​ožkų, žąsų ir vištų iki kupranugarių, alpakų, emu, ponių ir kitų gyvūnų, taip pat egzotiškų paukščių, driežų, nariuotakojų, tarantulų ir kt.

Mini zoo – ūkininkų ūkis „Lejnieki“, kuriame yra įvairių naminių gyvūnų ir egzotinių gyvūnų veislių, įskaitant Šetlando ponius, stepinius švilpikus, Peru nykštukines kiaules. Zoo ypač didžiuojasi paukščių sodu, kuriame išvysite keletą paukščių rūšių, įskaitant balandžius jakobinus, povus, fazanus ir kt. Mini zoologijos sodas įsikūrę 45 km nuo Ventspilio.

Mokslo centras Vizium Zinātnes centrs „Vizium”

Pagrindinė Mokslo ir inovacijų centro užduotis – paprastais žodžiais pasakoti apie fiziką, matematiką, inžineriją ir technologijas, siekiant paskatinti mokslo ir jo visapusiškumo supratimą.

Šioms temoms skirti 80 interaktyvūs eksponatai, laukia galimybė dalyvauti 20 mokymo programų ir 6 techninėse kūrybinėse dirbtuvėse bei mažiausiai 6 mokslo šou.

Tikrai patiks ir Jums, ir Jūsų smalsiesiems vaikams.

Planetariumas ir Observatorija

Planetariumo kupolas – 8 metrų skersmens. Čia naudojama programinė įranga leidžia rodyti unikalius žvaigždynus ir 360 laipsnių filmus.

Observatorijoje yra aukštos kokybės teleskopas, su kuriuo dienos metu atliekami Saulės stebėjimai, o vakarais (nuo rugsėjo iki balandžio) stebimos planetos, Mėnulis ir žvaigždės. Stebėjimo seansuose dalyvauja lektoriai.

Radioastronomijos centras

ir artėjant vakarui, visai nusiplūkę, keliaukime į astronomijos centrą – kuris randai Irbenėje. Čia dabar dirba mokslo tikslams 32m sukama paraboline antena RT-32, kuri yra didžiausia Šiaures Europoje ir aštuntą didžiausią pasaulyje. Yra dar antrą 16m antena RT-16. Antenos buvo atnaujintos 2015 metų vasarą. Parabolines antenos naudojamos tarpžvaigždines erdves objektų tyrimui, Saulės tyrimams. Asteroidų ir Žemės artimiausių dirbtinių objektų, kosminių šukių radiolokaciją ir dideles bazes interferometrijos stebėjimams, sekant objektus už mūsų Saulės sistemos.

Gėlės, fontanai, skulptūros, vanduo, laiveliai, garvežiai, vandens parkai, senovinės valtys ir žvejybiniai tinklai, pilys ir karaliai, karvutės ir žaidimų miesteliai – visa tai ir dar daugiau – atrasite ir patirsite keliaudami Ventspilyje su vaikais.

Ventspilis su vaikais – ideali kryptis tiek savaitgalio išvykai, tiek ir vasaros atostogoms.

Ventspilis su vaikais – kur apsistoti

Mūsų rekomenduojamos vietos:

 1. Livu10 Apartaments Ventspils – šeimoms su vaikais ir augintiniais draugiška vieta autentiškame senoviniame name Ventspilio senamiestyje. Draugiški bei paslaugūs šeimininkai iš Lietuvos. Netoli centras, vaikų žaidimų parkas (5 min pėstute), centrinis paplūdimys ir vandens parkas (800 m). Didelis uždaras vidinis kiemas, namelis medyje, supynės, batutas, smėlio dėžė. Galite rezervuoti tiesiogiai arba internetu: Livu 10 Apartment 1, Livu 10 Apartment 2, Livu 10 Apartment 3, Livu Apartment 1 in the Old town, Livu Apartment 2 in the Old town, Livu Apartments in the Old town, Livu Studio Apartments.
 2. Olimpinio centro „Ventspils” viešbutis – patogu, nes galėsite nakvoti jaukiame ir patogiame Olimpinio centro “Ventspils” viešbutyje pačiame centre ir kartu mėgautis vandens malonumais Ventspilio Vandens nuotykių parko Vandens atrakcionų ir SPA komplekse.
 3. Svečių namai PODNIEKI –  teritorijoje yra vaikų žaidimų, krepšinio ir futbolo aikštelės. Viešnagės vietoje įrengta lauko kepsnių zona, kurios įranga galėsite naudotis nemokamai. Šiek tiek toliau nuo miesto ir paplūdimio.
 4. Ventspils Podnieki – tai atostogų namai Ventspilyje, įsikūrę geroje vietoje, yra privatus paplūdimys, sodas ir automobilių stovėjimo aikštelė. Visuose numeriuose yra terasa su vaizdu į ežerą.
 5. Pajūrio kempingas – žaliojoje Ventspilio zonoje, mažiau nei 2 km nuo miesto centro ir apie 800 m nuo Ventspilio mėlynosios vėliavos paplūdimio. Netoliese yra Vaikų miestelis, Paplūdimio vandens parkas.

Ventspilyje ypatingai didelė apgyvendimo pasiūla privačiame sektoriuje – tikrai rasite sau tinkamiausią. Kur gyventi ieškokite čia – labai didelis pasirinkimas įvairaus tipo apgyvendinimo vietų.

Booking.com
Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Latvijoje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. LATVIJA. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Latvijoje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.