Didžiausias Europoje Suntago vandens parkas -Kelionės su vaikais
Didžiausias Europoje Suntago vandens parkas
Didžiausias Europoje Suntago vandens parkas
2024-01-01

Didžiausias Europoje Suntago vandens parkas

Didžiausias Europoje Suntago vandens parkas – labai mėgstama vienos iš „Kelionės su vaikais“ įkūrėjų Agnės šeimos vieta. Jie čia vyksta kelis kartus per metus, tad mielai dalinasi savo rekomendacijomis ir patarimais. Straipsnyje sužinosite, kada geriausia vykti, kur įsigyti bilietus, kur nakvoti ir visus kitus svarbius dalykus.

Didžiausias Europoje Suntago vandens parkas

Didžiausias Europoje Suntago vandens parkas

Didžiausias Europoje Suntago vandens parkas

Didžiausias Europoje Suntago vandens parkas tikrai vertas savo titulo. Čia pramogų ras visi nuo pačio mažiausio iki suaugusiųjų. Dažnai mūsų klausiate, ar verta vykti su mažesniais vaikais. Mūsų atsakymas tikrai taip – veiklos parke ras net mažiausieji.

Mūsų patarimai ir rekomendacijos planuojant apsilankymą Suntago

Bilietus įsigykite iš anksto, nes eilės dvigubai ar trigubai trumpesnės patekti į parką jau turint įsigytus bilietus. Be to, turėdami bilietą esate garantuoti 100 proc., kad pateksite į parką. Bilietus galite įsigyti parko internetinėje svetainėje.

Čiužyklos vandens parke

Čiužyklos vandens parke

Kadangi Lenkijos valiuta zlotas, tad turėkite omenyje, kad perkant bilietus gali ne iškarto nuskaityti Jūsų mokėjimą. Tačiau nesijaudinkite, jei taip atsitiko, kad Jūsų mokėjimas Pending, prie kasų Jums patvirtins mokėjimą ir vietoje gausite bilietus.

Bilietų kainos mažesniems vaikams nustatomos pagal ūgį iki 90 cm, iki 120 cm. Nors didžioji dalis čiuožyklų yra skirtos nuo 120 cm, tačiau čiuožyklą prižiūrintis asmuo sprendžia, ar leisti vaikui ja leistis. Mūsų Motiejus parke lankėsi pirmą kartą 115 cm, tačiau prižiūrintys asmenys leido išbandyti kai kurias pramogas. 

Parkas dirba nuo 10:00 val., išskyrus šventines dienas. Čiuožyklos įprastai dirba nuo 13:00 val., nuo tada pradeda daugėti žmonių. Jei norite pasimėgauti parku, kuomet yra mažiau žmonių – atvykite nuo 10:00 val. Šventinėmis dienos ir savaitgaliais čiuožyklos pradeda veikti nuo pat parko atidarymo pradžios. 

Kelionė į Suntago vandens parkas

Kelionė į Suntago vandens parkas

Geriausia vykti paprastą darbo dieną, ne savaitgalį, nes žmonių tikrai daug.

Rekomenduojame parkui skirti visą dieną, nes veiklos tikrai daug. Keturių valandų bilieto tikrai per mažai, nes nespėsite išbandyti net ir nedidelės dalies pramogų. O apie dviejų valandų bilietą net ir neverta galvoti!

Patarimai būnant Suntago vandens parke

Prieš įeinant į parką yra parduotuvė – jei kartais pamiršote plaukimo ratą, šlepetes, šampūną ar kitą maudynėms reikalingą atributiką.

Nors parke kavinių ir restoranų tikrai daug, tačiau esant didesniam žmonių skaičiui gali būti, jog lauksite ir daugiau nei valandą. Maisto pasirinkimas didelis – nuo picų iki azijietiško maisto ir ledų. Kainos tikrai draugiškos. Yra keletas kavinių, kur suaugusieji galės išgerti ir vyno ar kokteilį. Kainos tikrai nėra didelės, kaip dažnai būna įvairiose pramogų vietose. Rekomenduojame su savimi turėti gėrimų ar užkandžių – vasarą lauke, o žiemą viduje laisvai galite surengti pikniką. Maisto ir gėrimų laisvai galima įsinešti į parką ir užkandžiauti visam parke.

Kadangi mes visur keliaujame su kūdikiu, tad su mumis visuomet keliauja ir Ponn tyrelės bei užkandžiai. Tai mūsų jau seniai pamėgtas ekologiškas prekės ženklas. Tyrelės ne tik sveikos, bet ir skanios, itin patogiose pakuotėse kelionėms. O sveiki kukurūzų užkandžiai patinka net ir šešiamečiui. Tyrelės labai patogios valgyti ir yra puikus užkandis tarp vandens pramogų.

Ponn tyrelės kūdikiams

Ponn tyrelės kūdikiams

Yra trys zonos, su vaikais galima patekti tik į Jamango. Kitose zonose žmonių tikrai mažiau, nes daugelis į parką atvyksta su vaikais. Nors taip elgtis nėra sąžininga, tačiau galite įsigyti vieną apyrankę į suaugusiems skirtą zoną ir ja keistis.

Prieš įėjimą į čiuožyklas yra švieslentė, kuri rodo, kur kiek turėsite laukti.

Kelionė į Suntago vandens parkas

Kelionė į Suntago vandens parkas

Labai praktiškas dalykas – tarp gultų po palmėmis yra rankšluoščių džiovyklės.

Rankšluosčių džiovyklės Suntago vandens parke

Rankšluosčių džiovyklės Suntago vandens parke

Kelionė į Suntago vandens parką

Parkas įsikūręs valanda kelio nuo Varšuvos. Nuo Vilniaus 6-7 val. automobiliu. Nors yra ir nakvynės namelių prie parko, tačiau jų kainos didelės. Rekomenduojame rinktis nakvynę Varšuvoje bei aplankyti daugybę smagių vietų Lenkijos sostinėje.

Visai neseniai parkavimo aikšteles prie Suntago vandens parko apmokestino, tačiau kitų galimybių parkuotis automobilį nėra.

Jei atvykstate į Varšuvą traukiniu, yra autobusai, kurie veža iš Varšuvos į Suntago vandens parką.

Suntago vandens parkas - puiki vieta visai šeimai

Suntago vandens parkas – puiki vieta visai šeimai

Suntago galite aplankyti ir keliaudami mūsų sudarytu maršrutu po Lenkijos pramogų parkus ir įdomiausias vietas. Maršrutas straipsnyje Kelionės maršrutas automobiliu Lenkijoje su vaikais.

Į Suntago taip pat galite vykti ir traukiniu. Apie kelionę į Varšuvą traukiniu skaitykite straipsnyje Kelionė į Varšuvą traukiniu su vaikais – rimtas iššūkis, ar smagi patirtis?

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Lenkijoje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. LENKIJA. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Lenkijoje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Didžiausias Europoje Suntago vandens parkas, Ką aplankyti Varšuvoje, Kelionė automobiliu į Lenkiją, Kelionė į Lenkiją su vaikais, Kelionė į Suntago, Kelionės mašrutas į Lenkiją, kelionės su vaikais, Kelionės su vaikais po Lenkiją, krokova, Lenkija, Lenkija su vaikais, Suntago, Suntago vandens parkas, Varšuva, Varšuva su vaikais