Atostogos Lietuvoje: paslaptingas Fėjų slėnio pasakų pasaulis -
Atostogos Lietuvoje: paslaptingas Fėjų slėnio pasakų pasaulis
Fėjų slėnio Pasakų pasaulis
2023-04-18

Atostogos Lietuvoje: paslaptingas Fėjų slėnio pasakų pasaulis

2023 m. balandžio 21-23 d. Kauno Žalgirio arenoje užsikurs pats geriausias ATOSTOGŲ LIETUVOJE vakarėlis, kuris kviečia keliauti po Lietuvą taip, kaip iki šiol dar niekada nekeliavote. Apsilankykite parodoje „Atostogos Lietuvoje“ 2023. Bilietus į parodą įsigykite iš anksto.

Atostogos Lietuvoje: paslaptingas Fėjų slėnio pasakų pasaulis. Vaikystėje fėjos – dažnas dalykas, ypač mergaičių gyvenime. Fėjos pasakose, fėjos siuvinėtos ant marškinėlių ir ant kuprinės. O ar žinojote, kad yra vieta, kur fėjos atgyja ir gyvena savo buityje? Paslaptingas Fėjų slėnio pasakų pasaulis perkels į jus į pasaką, ir visai nesvarbu, ar esat mergaitė, ar berniukas, mažas ar didelis.

Paslaptingas Fėjų slėnio pasakų pasaulis

Tai magiškas Fėjų slėnio pasakų pasaulis, kuris yra visiškai tikras ir įsikūręs Vilniuje. Visas šis fantastinis pasaulis sukurtas pagal Editos Lei knygas ir pasakas: ,,Laiškas fėjai“, ,,Fėjų muzika“, ,,Miglų slėnio Fėjų pasakos“, ,,Miglų slėnio Fėjų burtai“, ,,Naminukas Nemigėlis, nuotykių pradžia”, ,,Popierinė karūna” ir kitas. Kadangi autorė yra lėlininkė, tai knygų iliustracijos yra personažų-lėlių ir jų aplinkos fotografijos.

Apsilankę šiame pasakų pasaulyje, galite ,,gyvai“ išvysti visa tai, apie ką kalbama knygose. Čia skaitytojai pamatys, kaip realiai atrodo jų pamėgti herojai ir kokio jie, bei jų namai dydžio. Keliaudami miško labirintu lankytojai stebės fėjas, bruzdančias savo nameliuose ir kiemuose, puotaujančius gnomus, urvuose besislepiančius drakonus.

5 priežastys kodėl verta apsilankyti Fėjų slėnio pasakų pasaulyje

  1. Tai unikalus Projektas, neturintis analogų, o ir pati autorė Edita Lei planuoja atvykti į parodą „Atostogos Lietuvoje“ susitikimui su lankytojais;
  2. „Fėjos“ pasirūpins Jūsų mažaisiais, piešiant ant veidelių, darant tatuiruotę, o tuo tarpu tėveliai galės daugiau laiko skirti laiko sau. Suplanuotas net muzikinis Fėjų slėnio pristatymas.
  3. ,,Fėjų slėnis“ gali pasiūlyti tiek paslaugą, tiek prekę, nesvarbu ar vienam asmeniui, ar vaikų grupei, ar mergaitei, kurios gimtadienis artėja, ar bibliotekininkei, ar renginių organizatoriams. Slėnio kolektyvas yra atviras bendradarbiavimui, kūrybiškas ir veržlus.
  4. Parodos metu turėsite galimybę susipažinti su specialiu pasiūlymu – vaikų grupėms apsilankyti ne tik Fėjų slėnyje Ogmios mieste, Vilniuje, bet ir pasikviesti į svečius pas save su muzikine programa.
  5. Apsilankykite „Fėjų slėnyje“, jei Jus žavi knygos, kultūra, kūrybiškumas, gamta, darnumas ir gyvenimo kokybė.

„Atostogos Lietuvoje“ parodos metu galėsite išvysti kruopelytę šio magiško pasaulio, sužinoti daugiau apie Fėjų slėnio pasakų pasaulį.

Vyksiančioje parodoje „Fėjų slėnis“ pristatys save, parodos lankytojai galės susipažinti su fėjų veiklomis ir, pagal poreikį bei galimybes, sudalyvauti jose. Organizacija pristatys savo paslaugų spektrą, prekes per kultūrinį darnaus vystymosi kontekstą.

Parodos lankytojai galės įsigyti dovanų kuponus, kviečiančius apsilankyti Fėjų slėnyje, bei knygas, kurių fėjas, gnomus, drakonus ar kitas butaforijas bus galima išvyksti Fėjų slėnyje.

Atostogos Lietuvoje: paslaptingas Fėjų slėnio pasakų pasaulis

Jeigu jus sudominome ir norėtumėte sužinoti daugiau, būtinai užsukite į šios magiškos vietos stendą parodoje „Atostogos Lietuvoje“, kuri vyks balandžio 21-23 dienomis Kauno Žalgirio arenoje!

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.