Pristatyk save parodoje „Atostogos Lietuvoje“ 2023
Pristatyk save parodoje „Atostogos Lietuvoje“ 2023
Pristatyk save parodoje „Atostogos Lietuvoje“ 2023
2023-02-07

Pristatyk save parodoje „Atostogos Lietuvoje“ 2023

2023 m. balandžio 21-23 d. Kauno Žalgirio arenoje užsikurs pats geriausias ATOSTOGŲ LIETUVOJE vakarėlis, kuris kviečia keliauti po Lietuvą taip, kaip iki šiol dar niekada nekeliavote. O mes sakome tau pristatyk save parodoje „Atostogos Lietuvoje“ 2023.

Pristatyk save parodoje „Atostogos Lietuvoje“ 2023

Pristatyk save parodoje „Atostogos Lietuvoje“ 2023

Didžiausia Lietuvoje vietinio ir atvykstamojo turizmo paroda

Svajonių atostogos yra tikrai ne Turkijoje ir ne Egipte po palme, o pašėlusiai smagioje Lietuvoje.

Siūlote jodinėjimą ant krokodilų? Nakvynes turistams po vandeniu ar viešbutį traukinyje? Organizuojate greitųjų sraigių lenktynių edukacijas? Ar užkuriate gintarinę pirtį? Gal nutrūtgalviškiausius žygius po pelkes?  Gaminate skaniausius ledus su spirgais? Ar kviečiate į patį geriausią restoraną? Tuomet šį paroda kaip tik tau. Tai puikiausia galimybė prisistayti didžiausiai tikslinei auditorijai, kuri būtent tokiu metu planuos atostogas Lietuvoje. Tad nieko nelauk pristatyk save parodoje „Atostogos Lietuvoje“ 2023.

Taip pat kviečiame prisistatyti viešbučius, restoranus, pramogų parkus, ekskursijų, edukacijų, degustacijų rengėjus ir kt. atvykti pristatyti savo veiklą ir parodos metu parduoti savo paslaugas didžiausiame geriausių atostogų vakarėlyje. Ar atvyksi pristatyti savo veiklą, parduoti paslaugas ir susipažinti su būsimais klientais?  Parodoje bus galima paslaugų ir prekių prekyba.

Kviečiame stovyklas, būrelius, vaikų pramogas, erdves vaikams ir vaikų prekes prisistatyti parodoje

O kokios atostogos Lietuvoje be vaikų? Juk mes tėvai atsakingai renkamės atostogas ir visuomet atkreipiame dėmesį, ar ten kur atostogausime bus pramogų vaikų, ar viešbutis bus pritaikytas poilsiui su vaikais.

O jei norėsime atostogauti tik dviese arba vaikams suorganizuoti turiningą laisvalaikį ieškosime įdomių stovyklų. O juk vasarą vaikai turės daugiau laisvalaikio – tad reikės pasirūpinti jų užimtumu. O ir vaikų atostogoms reikės įvairių daiktų.

Tad jei esi stovyklų organizatorius, turi pramogų ar žaidimų erdvę – ši paroda puikiausia proga tau prisistayti didžiausiai tikslinei auditorijai Lietuvoje.

O gal prekiaujate ar atstovaujate prekinį ženklą, kuris gamina būtent tai, ko reikia smagioms atostogoms. O gal tuo, be ko atostogos nebus geros.

Tuomet parašykite mums el. paštu – nes Jūs tiesiog privalote dalyvauti parodoje. O kaip tai padaryti – mes Jums papasakosime plačiau. Mes džiaugiamės, kad esame parodos parneriai ir dar labiau džiaugiamės, kad galėsime su Jumis susitikti atostogų vakarėlyje Lietuvoje!

Dalyvių skaičius ribotas. Ar būsi tas laimingasis, kuris bus čia, priklauso tik nuo Tavęs – vietos visiems neužteks, nes Lietuva turi labai daug ką parodyti!  Užkurkime nepamirštamą atostogų vakarėlį Lietuvoje!

O jei neturi galimybės dalyvauti parodoje, bet nori prisistatyti keliaujančių su vaikais tėvų auditorijai turime tau puikių pasiūlymų. Tavo erdvė, stovykla, žaidimų kambarys gali atsirasti unikalioje komercinių objektų vaikams sąraše-paieškoje ir/arba LANKYTINŲ vietų su vaikais žemėlapyje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“ ir „We love Lithuania“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.