Šilkaus Pupa - Kelionės su vaikais
Šilkaus Pupa
Šilkaus Pupa

Šilkaus Pupa

Ankstyvojo ugdymo studija “Šilkaus pupa” kviečia į užsiėmimus tėvams su vaikais – Teatras kūdikiams (5-12 mėn.) ir Teatras mažyliams (12-24 mėn.)

Aktorė, mama ir knygų vaikams autorė Kristina Savickytė savo autorinėje programoje labai mažiems vaikams ir tėvams kviečia džiugiai būti drauge. Mažyliams – tyrinėti ir saugiai socializuotis su bendraamžiais. Tėčiams, mamoms – atrasti kūrybiškų ryšio su vaikais mezgimo būdų, praplėsti pirštukų žaidimų, eilėraščių ir dainelių vaikams, pasakų repertuarą. Pajusti ir išbandyti, kaip mus supantys daiktai virsta personažais ar persikūnijimo priemonėmis. Išgyventi bendrystės jausmą su tuo pačiu kvėpuojančiais tėčiais ir mamomis. Labiau suprasti, kas vyksta su jų vaiku ir pripildyti kasdienybę mažais, bet reikšmingais ritualais, padedančiais susikalbėti, nusiraminti, keliauti, palaukti ar tiesiog išgyventi dieną. O svarbiausia – suprasti, kad kurti jie moka bei gali ir tėvai, ir vaikai. Tereikia labiau tikėti savimi, mėgautis procesu ir buvimu drauge – juk didžiausias tikslas yra ryšys, kuriamas per džiaugsmą, nuostabą ir smagumą.

Programą sukūrė ir veda Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, knygų vaikams „Kuriame pasaką“ ir „Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo“ autorė, edukacijų teatre kūrėja, radijo laidų vedėja.

Daugiau informacijos apie tai, ką veikti su kūdikiais.

Dansema šokio teatras taip pat siūlo specializuotus spektaklius vaikams.

Šilkaus Pupa