Laivas RAKETA
Laivas Raketa

Laivas RAKETA

Laivas Raketa – keleivinis laivas ir inžinerinė legenda nuo septintojo dešimtmečio plaukusi vaizdingiausiais Nemuno vingiais ir slėniais. Ne vieną keliautojų kartą sentimentais apdovanojusios kelionės atgimsta su nauja įgula ir istorijomis.

Nesumeluota istorija mena, jog populiariausias bilietas šiuo laivu buvo Kaunas – Nida. Kelionė vaizdingoms Nemuno pakrantėmis, baigdavosi mylimame Kuršių Nerijos uoste. Maršrutas tapo tikru hitu: laukti jo tekdavo ilgose eilėse, o bilietai tirpdavo lyg pirmojo būtinumo gėrybės.

Įkvėpti legendinio laivo idėjos ir nostalgiškų praeities vaizdinių laivas verčia naują istorijos puslapį ir kviečia į legendino maršruto nuotykį pasinerti drauge su visa šeima.

Laivo įgula paruošė optimaliausią kelionės grafiką jūsų patogumui: Raketa Nemunu kursuos nuo ketvirtadienio iki sekmadienio maršrutu Kaunas-Nida-Kaunas. Bilietus galite įsigyti laivo Raketa internetinėje svetainėje. Vaikams iki 4 metų plaukimas nemokamas, o Raketos partneriai visus keliaujančius vaikus apdovanojama labai naudingomis dovanėlėmis.

Išbandykite su vaikais Kaune ir kitokias transporto priemones: VAIRUOK FORMULĘ.

Ką veikti su vaikais Kaune – išsamus Kauno miesto lankytinų su vaikais vietų gidas.

Laivas Raketa