Kūdikių SPA - Kelionės su vaikais
Kūdikių SPA
Kūdikių SPA

Kūdikių SPA

Kūdikių SPA – Kaune kūdikiams ir nėščiosioms skirtas medicinos centras siūlo šiltą kelią į harmoniją ir sveikatą. Baseino patalpose komfortiškai jaučiasi ir tėveliai ir kūdikėliai, nes šalia visada dirba kvalifikuoti kineziterapeutai. Spa centre vyksta kūdikių grupinis ir individualus plukdymas, individualios makštos ir masažai.

Taip pat čia vyksta ir individualūs užsiėmimai šeimos baseine, individualus plukdymas, joga, meditacijos, kvėpavimo sesijos vandenyje.

Kūdikių SPA baseino aplinka pritaikyta kūdikiams, būsimiems ir esamiems tėveliams. Jūsų patogumui yra mažylių vystymo stalai, minkštos lovelės vaikų perrengimui, žaislai, baseino inventorius pritaikytas mažylių mankštai ir plukdymui baseine.

Yra galimybė maitinti natūraliai, skamba raminanti muzika, tėveliai vaišinami arbata. Tik pas mus profesionalios kineziterapeutės pagalba plukdomi naujagimiai, kūdikiai, vaikai, nėščiosios baseine, kurio vandens lygis siekia suaugusiojo krūtinę, todėl nereikia būti sulenkta nugara, kaip braidymo baseinėlyje. Itin komfortiška baseino vandens temperatūra kuri siekia + 34 C, oro nuo + 29 iki 32C šilumos.

Modernus, su naujausia persipylimo sistema ir povandeninėmis masažo srovėmis įrengtas baseinas yra pirmas toks baseinas Kauno mieste pritaikytas mažyliams. Baseino ir vandens švarai taikomi itin aukšti higienos reikalavimai – vanduo valomas visą parą, įrengta automatinė medžiagų dozavimo ir švitinimo ultravioletiniais spinduliais įranga. Visada yra prižiūrintis personalas – profesionalūs kineziterapeutai, todėl mama ir jos mažylis čia išties gali jaustis saugiai.

Daugiau idėjų, ką veikti su vaikais Kaune. Skirkite apsilankymui Kaune visą savaitgalį – tikrai rasite, kur nuvykti, ką aplankyti.

Kūdikių SPA