Valentino diena su vaikais - Kelionės su vaikais
Valentino diena su vaikais
Valentino diena su vaikais
2024-02-11

Valentino diena su vaikais

Valentino diena tai ne tik dovanos ar romantiškas vakaras dviese. Valentino diena – tai meilės diena, kuri yra daugiau nei gėlės, saldainiai ar atvirukai. Valentino diena su vaikais tai puiki proga smagiai ir įdomiai praleisti laiką visai šeimai kartu, mokytis mylėti, puoselėti  ir išreikšti jausmus vieni kitiems.

Valentino diena su vaikais – mūsų kelios idėjos Jums, ką galite nuveikti su vaikais kartu, kokius renginius aplankyti ir kokius darbelius ar dovanėles paruošti. Valentino dienos renginiai vyks ne tik vasario 14 dieną, bet ir visą savaitę.

Valentino diena su vaikais – supažindinkite vaikus su šios dienos istorija

Valentino diena su vaikais – tai puiki proga supažindinti vaikus šios dienos kilme ir kodėl švenčiame šią dieną. Papasakokite vaikams šios dienos istoriją, papasakokite, kad meilė gyvavo nuo senų senovės ir buvo bei yra svarbiausias jausmas pasaulyje. Istorija pasakoja, kad Šv. Valentinas buvo Romos vyskupas, kuris gyveno III amžiuje. Tuometinis Romos imperatorius Klaudijus II buvo išleidęs įsakymą, draudžiantį tuoktis. Šitaip jis siekė, kad kuo daugiau vyrų eitų kariauti ir gintų imperiją nuo išorinės agresijos ir vidinės netvarkos. Imperatorius manė, kad vedę vyrai yra emociškai labiau prisirišę prie savo šeimų, todėl negali būti geri kariai. Vyskupas Valentinas, matydamas jaunų žmonių skausmą, juos sutuokdavo slapčia. Klaudijus II išgirdęs apie tokį vyskupo elgesį, jį suėmė ir uždarė į kalėjimą, kur 269 m. vasario 14 d. Valentinas buvo nubaustas mirtimi. Po kiek laiko Valentinas buvo paskelbtas šventuoju, o Šv. Valentino diena oficialiai pradėta švęsti nuo 496 m., popiežiaus Gelasijaus nurodymu.

Valentino diena su vaikais

Valentino diena su vaikais

Valentino dienos darbeliai su vaikais

Pasiūlykite vaikams pagaminti, o ne pirkti Valentino dienos atvirukus. Pasitelkite fantaziją – popierius, siūlai, žirklės, klijai. Iš šių keleto priemonių galite pagaminti fantastiškų atvirukų. Mes dažniausiai tokių idėjų ieškome Pinterest.

Šiuo metu parduotuvėse yra daugybė pyragų ar keksiukų širdelės formų. Pasiūlykite vaikams iškepti pyragą ar keksiukų. Tai ne tik puikus rezultatas, kurį vaikas galės nusinešti į mokyklą ar darželį, bet ir puikiai bei kokybiškai praleistas laikas drauge.

Valentino dienos dovanos

Dovanų kuponai  – puiki dovanos idėja visai šeimai. Dovanokite ne tik daiktus, bet ir prisiminimus bei laiką kartu. Turime keletą įdėjų, kurios gali tapti puikia dovana tiek vaikams, tiek mylimam žmogui, tiek ir šeimai.

Pasirink Sparnus. Kelionės dovanų kuponas visai šeimai yra viena universaliausių dovanų. Juk visi mes kažkada vykstame atostogų ar į kokią smagią kelionę. Tad dovandami dovanų kuponą niekuomet neapsiriksite.

Lipdukai.eu dovanų idėjų turi daugybę. Visas Valentino dienos dovanas rasite Lipdukai.eu internetinės svetainės kategorijoje Valentino diena. Lipdukai.eu taip pat turi fantastiškų dovanų pasiūlymų vaikams. Tai ir vardų lipdukai, kurie padės niekada nepamesti savo daiktų ir kambarius puošiantys edukaciniai žemėlapiai ir įvairūs lipdukai. Taip pat lipdukai.eu turi ir įvairių suvenyrų (puodelių, pagalvėlių) bei įvairių marškinėlių. Ypatingai rekomenduojame atkreipti dėmesį į jų puikius brolių ir sesių ar šeimos marškinėlius.

Mamaland.lt. Jei ieškote dovanos būsimai ar jau esamai mamytei, labai puikia dovana gali tapti Mamaland.lt elektroninės parduotuvės dovanų kuponas. Čia galima rasite visų būtiniausių ir reikalingiausių priemonių mamoms ir kūdikiams, interjero detalių, žaislų ir vežimėlių ar autokėdučių.

Čiokis. Viena mėgstamiausių mūsų žaislų parduotuvių. Čia rasite vaikams kokybiškų žaislų, o jei nežinote ką išrinkti – dovanokite dovanų kuponą ir mažieji galės patys išsirinkti.

Kartlandas. Viena iš smagiausių pramogų mūsų šeimai visais metų laikas – tai pasivažinėjimas Kartlando kartodromuose. Tad Kartlando dovanų čekis gali būti puiki dovana tiek vaikui, tiek ir suaugusiems. Beje, Kartlandas turi ir mažesnius kartingus, kurie yra pritaikyti mažesniems vaikams važiuoti savarankiškai.

Valentino diena su vaikais – renginiai

Valentino dienos pasimatymas kitaip Zoopark Vilnius

Visus įsimylėjėlius Zoopark Vilnius kviečia į PASIMATYMĄ KITAIP! Pakviesk savo antrą pusę į ekskursiją apie zoologijos sodo gyventojų meilės trikampius ir kitas išdaigas!

O tiems, kam Valentino diena visai neatrodo romantiškai, Zoopark Vilnius kviečia į blogų emocijų paleidimo ceremoniją – surikatų vakarienę. Vakarienė laukia ne eilinė. Tarakonai pavadinti ex vardais taps surikatų maistu.

  •  17:30 val. Pasimatymas kitaip – Valentino ekskursija.
  • 18:30 val. Surikatų vakarienė – atsisveikinimas su ex.
Valentino diena su vaikais

Valentino diena su vaikais

Valentino dienos renginys pramogų parke Adventica

Adventica vasario 17 dieną pažada daug linksmybių, apkabinimų ir širdučių, kad paminėtume valentino dieną! Gera nuotaika parke vyraus visą dieną, todėl rezervuokite šią dieną apsilankymui ,,Adventica” parke!

Valentino diena su vaikais

Valentino diena su vaikais

Nakvynė Pakruojo dvare Malūninko name su Valentino grill vakaru

Vis tik jei nusprėstumėte Valentino dieną praleisti su vaikais, o šventine nuotaika dviese pasimėgauti po Valentino dienos, labai rekomenduojame Pakruojo dvaro pasiūlymą. Susikurkite nepaprastą patirtį dviese jaukiai ilsėdamiesi Malūnininko namo viešbutyje ir mėgaudamiesi išskirtinio skonio šventine grill vakariene karčiamoje Traktierius.

Jaukusis Malūnininko namo viešbutis, rymantis ant Kruojos upės kranto, leis mėgautis gražiausiomis likusiomis žiemos akimirkomis, sklandančia itin dvariška atmosfera. Ilgi pasivaikščiojimai po didžiulę dvaro teritoriją leis atitrūkti nuo likusio skubančios pasaulio, o vakaras žvelgiant vienas kitam į akis žvakių šviesoje – ištrins laiko ribas.

Valentino grill vakarienės metu jūsų laukia dūmo aromatu pagardintas degustacinis padėklas (nuo mėsos iki žuvies) dviems su auksu apdovanotais komplimentais iš Istorinės Pakruojo dvaro spirito varyklos.

PASIŪLYMAS GALIOJA: nakvynė su Valentino grill – apsistojant TIK vasario 14, 15, 16 dienomis. Pasiūlymas galimas ir kitais vasario šeštadieniais (3, 10, 17 ir 24 dienomis) tik ne su Valentino, o įprasta, neribota grill vakariene-puota, vykstančia šeštadieniais.

Straipsnis Valentino diena su vaikais yra autorinis. Kopijuoti ir naudoti be autorių leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Pakruojo dvaras, Pakruojo dvaras su vaikais, Valentino diena, Valentino diena 2024, Valentino diena su vaikais, Valentino dienos dovanos, valentino dienos idėjos, valentino dienos istorija, valentino dienos renginiai, valentino dovanos