TOP10 stalo žaidimų apie Lietuvą - Kelionės su vaikais
TOP10 stalo žaidimų apie Lietuvą
TOP10 stalo žaidimų apie Lietuvą
2022-10-03

TOP10 stalo žaidimų apie Lietuvą

Mūsų šeimoje, kurioje du vaikai, labai mėgstame žaisti stalo žaidimus. Pirmą kartą rimtai pradėjome žaisti per karantiną, tačiau ši tradicija išliko iki šiol ir ypatingai patinka vaikams. Esu įsitikinusi, kad tai ne tik puikus laikas kartu, bet ir labai naudinga protinė veikla.

TOP10 stalo žaidimų ir viktorinų apie Lietuvą – „Kelionės su vaikais ®“ Greta ir Oskaras atrinko ir dalijasi su Jumis.

Monopolis Lietuva

Tai klasikinis originalus “Monopolio” žaidimas lietuvių kalba. Skirtumas nuo amerikietiškos versijos tik tas, kad šįkart keliausite 22-ejais Lietuvos miestais. ‘Monopolis“ – populiariausias pasaulyje stalo žaidimas, parduodamas 80 pasaulio šalių ir išverstas į 26 kalbas. Ieškokite miestuose geidžiamo nekilnojamojo turto: sklypų, stočių, ir komunalinių įmonių. Investuokite į namus, viešbučius, o tuomet skaičiuokite pelną!

Rekomenduojamas amžius – nuo 8 metų.

Kaina: apie 40 eur.

Pažink Lietuvą

Stalo žaidimas “Pažink Lietuvą” supažindins su Lietuvoje esančiomis turistų pamėgtomis lankytinomis vietomis, žymiais pastatais, nacionalinėmis šventėmis, įžymiais Lietuvos žmonėmis. Žaidimo tikslas – atsakyti į kuo daugiau klausimų, susijusių su Lietuva.

Rekomenduojamas amžius – nuo 7 metų.

Kaina: apie 7 eur.

Lietuva

Ką kiekvienas turi žinoti apie savo šalį? Sužinok arba pasitikrink žinias apie ilgiausias upes, geriausius sportininkus, svarbiausius šalies istorijos vingius ir daugybę kitų dalykų! Nauji, įdomūs klausimai ir naujas žaidimo būdas neleis nuobodžiauti, o kartu suteiks ir daug naudingos informacijos!
Žaidime yra 800 į šešias kategorijas suskirstytų klausimų su atsakymo variantais. Kategorijos: istorija, kultūra, mokslas ir gamta, geografija, sportas ir žaidimai, įvairūs.

Rekomenduojamas amžius – nuo 12 metų.

Kaina apie 20 eur.

Kortelių žaidimas „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“

Žaidimų rinkinys „Įdomiausios kelionės po Lietuvą” skirtas tiek užkietėjusiems, tiek pradedantiesiems keliautojams, tiek suaugusiesiems, tiek mažesniesiems. Galima žaisti namuose, pakeliui į iškylą ar išvykoje su draugais arba šeima.
Žaidimų rinkinio išskirtinė vertė: Lietuvos autoriaus sudarytas žaidimų rinkinys apie Lietuvą. Vytautas Kandrotas – leidėjas, fotografas, keliautojas, pažintinių knygų sudarytojas ir autorius, kelionių po Lietuvą ekspertas. Autorius jau daug metų važinėja po šalį tikrindamas ir sudarydamas turizmo maršrutus, fotografuodamas lankytinas vietas ir paveldo objektus.
Kompaktiškoje dėžutėje net 3 žaidimai: Viktorina (klausimų žaidimas); Atminties žaidimas („Memo“); Žaidimas „Aš myliu Lietuvą“.

Žaidimą galite įsigyti Terra Publica.

Rekomenduojamas amžius – nuo 7 metų.

Kaina apie 10 eur.

Aš myliu Lietuvą

Leiskitės į kelionę po Lietuvą ir jos 5 etnografinius regionus – Aukštaitiją, Dzūkiją, Suvalkiją, Mažąją Lietuvą ir Žemaitiją – ir atsakykite į klausimus apie šių regionų istoriją, kultūrines tradicijas, gamtos ypatybes ir kitas įdomybes! Išridenk kauliuką ir sužinok kuo keliausi po nuostabią gimtinę – dviračiu, automobiliu, o galbūt nuosavu lėktuvu?
Šis žaidimas privers geriau pažinti ir iš naujo įsimylėti savo šalį. Žaidimo tikslas: surinkti 5 skirtingų kategorijų korteles: „Geografija ir istorija”, „Gamta”, „Kultūra”, „Papročiai ir tradicijos”, „Įdomybės”.

Rekomenduojamas amžius – nuo 8 metų.

Kaina apie 12 eur.

Ypatinga Lietuva

Lietuvių kūrėjų parengtas ir išleistas nuotaikingas ir dinamiškas žaidimas „Ypatinga Lietuva“ supažindins su 5 nacionaliniais ir 30 regioninių šalies parkų, jų išskirtinėmis vertybėmis ir populiariausiais lankytinais objektais.
Visai šeimai skirtas stalo žaidimas padės turiningai praleisti laisvalaikį, sužinoti apie saugomas Lietuvos teritorijas, retus augalus ir gyvūnus.

Žaidimą galite įsigyti Terra Publica.

Rekomenduojamas amžius – 7 metų.

Kaina apie 16 eur.

Lietuva mažiesiems

Žaidimą mažiesiems „Lietuva“ sudaro 1500 įdomių klausimų apie Lietuvą, beveik 500 iš jų yra su atsakymų variantais ir paveikslėliais. Klausimai suskirstyti į šešias kategorijas: muzika, sportas, geografija, kultūra, gamta ir įvairūs.

Rekomenduojamas amžius – nuo 8 metų.

Kaina apie 20 eur.

Laiko juosta

Stalo žaidimas-viktorina „Laiko juosta“, kurios metu žaidėjai turi chronologine seka sudėti 150 Lietuvai reikšmingų įvykių. Tai puikus edukacinis žaidimas, kadangi žaidžiant pakartosite arba sužinosite reikšmingiausius Lietuvos istorijos faktus. Patikrinkite savo istorijos žinias!

Rekomenduojamas amžius – nuo 10 metų.

Kaina apie 10 eur.

Visa Lietuva

Žaidimo tikslas – keliaujant po šalies regionus, teisingai atsakyti į klausimus, padalintus į penkias kategorijas: gamta, kultūra, lankytinos vietos, geografija, istorija.
Žaidimo laukas (žemėlapis) papuoštas daugiau nei keturiasdešimt unikalių Lietuvos lankytinų vietų piešiniais.

Rekomenduojamas amžius – nuo 7 metų.

Kaina apie 12 eur.

Kelioninis žaidimas Lietuva

Populiarusis žaidimas „Lietuva” dabar jau ir kelioninis! Pasiimk jį visur su savimi!
Žaidimą sudaro 6000 klausimų, suskirstytų į skirtingas kategorijas: istorija, kultūra, gamta, geografija, sportas ir įvairūs.

Rekomenduojamas amžius – nuo 12 metų.

Kaina: apie 6 eur.

Skaitykite drauge su vaikais TOP10 knygų apie Lietuvą vaikams.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.