Tarptautinės ir kalbų stovyklos 2024 - Kelionės su vaikais
Tarptautinės ir kalbų stovyklos 2024
Tarptautinės ir kalbų stovyklos 2024
2024-06-23

Tarptautinės ir kalbų stovyklos 2024

Tarptautinės ir kalbų stovyklos yra puikus pasirinkimas vaikams ir paaugliams, siekiantiems praplėsti savo akiratį, gilinti kalbų žinias ir susipažinti su įvairiomis kultūromis ar net kitomis šalimis. 2024 metų vasara siūlo ne tik pramogas, bet ir unikalią galimybę tobulinti kalbų įgūdžius bei lavinti pasaulėžiūrą tarptautinėje aplinkoje.

Tarptautinės ir kalbų stovyklos 2024 – tai ne tik pramogų metas, bet ir galimybė vaikams įgyti naujų žinių, patirčių ir draugų iš viso pasaulio.

Tarptautinės ir kalbų stovyklos 2024 (paspausk ir skaityk apie konkrečią stovyklą)

 1. #yoursummerinEnglish vasaros anglų kalbos stovyklos 2024
 2. Šachmatų tarptautinė stovykla Albanijoje (jau įvyko)

Vasaros vaikų stovyklos 2024 Jūsų patogumui jau suskirstytos pagal tipus (dienos ir su nakvyne) bei apskritis:

Vasaros vaikų stovyklos 2024 – sąrašas su aprašymais

#yoursummerinEnglish vasaros anglų kalbos stovyklos 2024

#yoursummerinenglish stovyklos tai ne fizinio aktyvumo ar sportinės stovyklos. Pagrindinis stovyklos elementas – bendravimas, atsitraukus nuo telefono ir interneto, komandos ir grupės stiprinimas, saugios erdvės saviraiškai kūrimas, skirtingų vertybių ir nuomonių priėmimas, glaudus, šiltas ryšys tarpusavyje ir su stovyklos vadovais.

Stovyklos patiks jaunuoliams, kurie:

 • mėgsta naujas pažintis ir anglų kalbą (arba atvirkščiai – bijo naujų pažinčių ir nedrąsiai bendrauja anglų kalba. Drovesni ir uždaresni stovyklautojai dažnai po stovyklos sako, kad tai buvo labiausiai jiems patikusi stovykla iš daugelio bandytų;
 • nori susipažinti su visais stovyklautojais, jaustis saugūs, o ne pasimesti minioje ir bendrauti tik savų ratelyje. Šiose stovyklose optimalus dalyvių skaičius, kuris užtikrina sklandų bendravimą, integraciją, glaudų bendradarbiavimą su vadovais ir, svarbiausia, jokių patyčių;
 • neturi priklausomybės nuo ekrano (kokios rūšies jis bebūtų) arba norėtų tokios atsikratyti bent trumpam;
 • atviri pasauliui, palaikantys ir draugiški, aplink save nori kurti saugią erdvę, kurioje visi jaustųsi savimi.

Daugiau apie vasaros anglų kalbos stovyklas 2024 #yoursummerinEnglish.

Rezervuokite, nes išankstinėms registracijoms taikoma mažiausia kaina.

Stovyklos vyksta: Veiksmas vyksta Anykščių stovyklavietėse, dalyviai gyvena savo atsivežtose palapinėse. Stovyklos vyksta trijose skirtingose, tačiau nenutolusiose stovyklavietėse: Mūšėjus, Burbiškis ir Liveikiai.

Stovykla skirta 11-17 metų jaunuoliams.

Stovyklų tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti #yoursummerinenglish stovyklų internetiniame puslapyjeFacebook ir Instagram paskyrose.

Grįžti į visą stovyklų sarašą

Šachmatų tarptautinė stovykla Albanijoje

Kasparov Chess Foundation Europe šiais metais vasaros tarptautinę šachmatų stovyklą organizavo gražiojoje Albanijoje! Nors ši stovykla jau įvyko, bet mes labai rekomenduojame pasekti organizatorių Facebook paskyrą ir nepraleisti kitų jų organizuojamų stovyklų ir renginių, ypač jei Jūsų vaikas domisi šachmatais.

Stovyklos dalyviai treniravosi daugiau kaip 30 valandų šachmatų treniruotėse vadovaujant aukštos kvalifikacijos treneriams. Šachmatų stovykla – tai unikali galimybė pagerinti šachmatų lygį vaikams, taip pat pasinerti į sportinių pramogų ir žaidimų pasaulį!

Stovyklos trenerių komanda labai profesionali:

 • Ilmārs Starostīts – Didysis meistras 2010 m., Tarptautinis meistras 2001 m., Latvijos čempionas 2002, 2022;
 • Sergii Larkin – FIDE arbitras (2018 m.), Tarptautinis arbitras (2020 m.), Tarptautinis organizatorius (2021 m.);
 • Sergejus Bereziukas – Tarptautinis meistras (IM) 1992 m. Slovakijos jaunimo vyriausiasis treneris, 45 metų trenerio darbo patirtis;
 • Vladislavas Larkinas – Tarptautinis meistras (IM), Ukrainos sporto magistras (LSU). Daugelio tarptautinių turnyrų ir Ukrainos čempionatų nugalėtojas, medalininkas amžiaus kategorijose tarp berniukų. Baltijos kelio šachmatų turnyro nugalėtojas 2017 m., 2018 m.;
 • Karina Vnukova – 17 metų profesionaliame sporte. Kultūrizmo ir fitneso trenerė daugiau nei 15 metų. Daugkartinė nacionalinių čempionatų nugalėtoja ir medalininkė, vasaros olimpinių žaidynių Pekine dalyvė. Vaikų krepšinio, rankinio ir teniso komandų trenerė. Pakartotinio Lietuvos šuolio į aukštį rekordininkė.

Apie praeitų metų stovyklą skaitykite Geriausia šachmatų stovykla.

Stovykla vyko: Albanijoje.

Stovyklos skirtos 7-16 metų vaikams.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti Baltic Way Chess Tournament Facebook paskyroje, arba rašyti el. paštu: balticway.chess@gmail.com.

Grįžti į visą stovyklų sarašą
Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
anglų kalbos stovykla, dieninės stovyklos, dienos stovyklos, geriausios stovyklos, reklama, stovykla 2024, stovyklos 2024, stovyklos Lietuvoje, stovyklos užsienyje, Vasaros vaikų stovyklos 2024