Vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 #yoursummerinEnglish
Vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 #yoursummerinEnglish
Vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 #yoursummerinEnglish
2024-05-18

Vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 #yoursummerinEnglish

Ar norėtumėte, kad Jūsų vaikas per vasarą efektyviai pakeltų savo anglų kalbos įgūdžius? O gal norėtumėte, kad patirtų tikros draugystės ir bendrystės jausmą ir susirastų bendraminčių? Yra tokios vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 #yoursummerinEnglish, kuriose abu šie dalykai susijungia, kurdami jaukią ir saugią aplinką paaugliams bei jų mintims.

Išties anglų kalbos stovyklų yra tikrai nemažas pasirinkimas, juolab kad kasmet didėja joms ir poreikis. Tėvai nori, kad vaikas per vasarą neprarastų savo kalbinių įgūdžių, išmoktų naujų dalykų ir įdomiai praleistų laiką. Galbūt #yoursummerinEnglish vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 kaip tik Jūsų vaikams ir paaugliams?

Vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 #yoursummerinEnglish

Vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 #yoursummerinEnglish

Vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 #yoursummerinEnglish

Vis dėlto dažniausiai kalbų stovyklos koncentruoja savo dėmesį būtent į kalbos mokymą, kalbines praktikas ir bendravimo užsienio kalba tobulinimą, smagių veiklų rengimą. Ir neretai kažkur visame tame smagiame edukaciniame procese jauni žmonės pasigenda papraščiausios bendrystės, atvirumo ir jaukumo, saugios erdvės be konkurencijos, lyginimosi ir apkalbinėjimų. Tačiau tarp didžiulio kalbinių stovyklų pasirinkimo viena tikrai išsiskiria kitokiu požiūriu. „Anglų kalbos studijos“ organizuojamos vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 #yoursummerinEnglish yra orientuotos visų pirma į jaukius pokalbius ir atvirą bendravimą, o anglų kalba šiame procese yra labiau svarbus pagalbinis įrankis.

Vien jau labai vertas dėmesio yra faktas, jog stovykla yra atvira absoliučiai visiems, net tiems, kurie kasdienybėje jaučiasi suglumę, kitokie, nepritampantys. #yoursummerinEnglish stovykloje pagrindinis dalykas yra SAFE SPACE, todėl šis variantas yra idealus ne tik droviems vaikams, bet ir atsinešantiems įvairių skirtybių (autizmą, ADHD, nerimą ir pan.). Tai vieta, kurioje viskas tampa paprasta ir suprantama, o jaukumą kurti padeda ir draugiški kolektyvo šunys, meiliai vizginantys uodegas.

Be to, mūsų nuomone, tai yra viena labiausiai finansiškai draugiškų stovyklų. Už tikrai nedidelę kainą vaikai gauna nepaprastai daug gerų emocijų, supratimo, jaukumo ir kas dar šauniau – tuo pačiu, natūraliai, labai efektyviai pagerina savo anglų kalbos žinias.

Keli faktai apie stovyklą #yoursummerinEnglish:

 • stovyklos skirtos 11-17 metų jaunuoliams, daugiausia jų atvyksta iš Lietuvos ir Latvijos;
 • veiksmas vyksta AKS Anykščių stovyklavietėse, dalyviai gyvena savo atsivežtose palapinėse;
 • kiekvienoje pamainoje dalyvauja mokytojai iš užsienio;
 • #yoursummerinenglish stovyklos nėra didelio fizinio aktyvumo ar sportinės stovyklos;
 • pagrindinis stovyklos elementas – bendravimas, atsitraukus nuo telefono ir interneto, komandos ir grupės stiprinimas, saugios erdvės saviraiškai kūrimas, skirtingų vertybių ir požiūrio priėmimas, glaudus, šiltas ryšys su stovyklos vadovais;

Tau patiks vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 #yoursummerinEnglish, jei:

 • mėgsti naujas pažintis ir anglų kalbą arba atvirkščiai – bijai naujų pažinčių ir nedrąsiai bendrauja anglų kalba – tokie dalyviai šiose stovyklose greit apsipranta, randa bendraminčių ir susidraugauja su mokytojais. Drovesni ir uždaresni stovyklautojai dažnai po stovyklos sako, kad tai buvo labiausiai jiems patikusi stovykla iš daugelio bandytų – asmeninis dėmesys visos stovyklos metu ir atsižvelgimas į individualų tempą daro savo.
 • stovykloje norėtum susipažinti su visais stovyklautojais, jaustis saugus, o ne pasimesti minioje ir bendrauti tik savų ratelyje – šiose stovyklose optimalus dalyvių skaičius, kur užtikrinamas sklandus bendravimas, integracija, glaudus bendradarbiavimas su vadovais ir jokių patyčių.
 • neturi su kuo vykti į stovyklą ar mielai stovyklautum vienas – labai didelė mūsų stovyklautojų dalis atvyksta po vieną.
 • neturi priklausomybės nuo ekrano (kokios rūšies jis bebūtų) arba norėtum tokios atsikratyti bent trumpam.
 • esi atviras pasauliui, palaikantis ir draugiškas, aplink save nori kurti saugią erdvę, kurioje visi jaustųsi savimi.

#yoursummerinEnglish stovyklų pamainų temos

Mums labai patiko stovyklų pamainų temos – aktualios ir tikrai artimos jaunimui, o gal ir tokios, kuriomis ne visada turi su kuo apie tai pakalbėti. Tikrai atrasite Jums patinkančią ir tinkančią ne tik datą, bet ir temą, juolab, kad identiškai viskas vyksta visose trijose stovyklavietėse.

 • Pirma pamaina – 06.16-06.22 NATURE ESCAPE

Išgyvenimas laukinėje gamtoje, negyvenamoje saloje, vandenyje, karštyje ir šaltyje; savigyna ir derybos; jėgos ir ištvermės lavinimas ir varžybos.

 • Antra pamaina – 06.23-06.29 FAKE!

Fake news, žodinis ir vizualinis melas; kaip atsirinkti patikimus šaltinius; socialinių medijų įtaka realybei; kodėl žmonės nori atrodyti jaunesni nei yra; pasaulinių brandų padirbinėjimas; pinigų padirbinėjimas – kaip atskirti netikrus?

 • Trečia pamaina – 06.30-07.06 MONEY MATTERS.

Pinigai, jų istorija, reikšmė ir vertė; taupymas ir išlaidavimas; dalykai, kurių neįmanoma nusipirkti; keisčiausi dalykai, kuriuos nusiperka žmonės; kaip įvyksta finansų krizės; kada žmonijos istorijoje pinigais buvo klijuojamos sienos?

 • Ketvirta pamaina – 07.07-07.13 BIG LITTLE LIES

Kodėl žmonės meluoja? Ar ‘baltas melas’ egzistuoja? Kaip atpažinti melavimą? Diplomatija ar melas – kur riba? Melo detektoriai, kas vyksta smegenyse meluojant, didžiausių pasaulio melagių istorijos ir kas būtų, jei niekas niekada nemeluotų? Populiariausios konspiracijos teorijos.

 • Penkta pamaina – 07.14-07.20 DISCONNECT

Socialinės medijos ir realus gyvenimas, FOMO, priklausomybė nuo interneto, draugavimas online, karantino mokykla, kibernetinis nusikalstamumas, atsiribojimas nuo realybės – kaip į ją sugrįžti?

 • Šešta pamaina – 07.21-07.27 MOVIE MADNESS

Filmai, serialai, užkulisiai, žymūs režisieriai ir aktoriai, žanrai, realybės šou – ar būti išties žinomu visada smagu? Holivudas ir Bolivudas, K-dramas, binge watching.

 • Septinta pamaina – 07.28-08.03 CULTURE EXCHANGE

Skirtingos šalys, skirtingos kultūros, kalbos ir religijos, tradicijos, šeimos modeliai, visuomenės su(si)skirstymas, demokratija ir diktatūra, žodžio laisvė, vaikų pareigos ir atsakomybės skirtingose šalyse, maisto kultūra, meno kryptys.

 • Aštunta pamaina – 08.04-08.10 GANGSTER PARADISE

Nusikaltimų psichologija, įžymūs istoriniai nusikaltimai, teismų sistemos ir bausmės skirtingose šalyse, mirties bausmė, serijiniai žudikai, pabėgimai iš kalėjimo.

 • Devinta pamaina – 08.11-08.17 EXCUSEZ-MOI!

Emocijos, emocinė sveikata, patyčios mokykloje, asmeninės ribos; kodėl kartais taip sunku atsiprašyti; pykčio valdymas; pozityvus mąstymas; toksiški santykiai.

 • Dešimta pamaina – 08.18-08.24 FINAL APOCALYPSE

Kai atrodo, kad jau visai ‘pasaulio pabaiga’; Apokalipsė ir jos scenarijai; ar zombių apokalipsė reali; kaip išgyventi nutikus potvyniui, audrai, karui; pirmosios pagalbos pradžiamokslis; išgyvenimo rinkinys.

Praktinė informacija

Kalba

Pagrindinė kalba – anglų kalba; kai kurie vadovai taip pat reikalui esant susikalba lietuviškai, rusiškai, vokiškai ir prancūziškai. ATKREIPKITE DĖMESĮ, KAD PAAUGLIŲ, VISIŠKAI NEMOKANČIŲ ANGLŲ KALBOS, Į STOVYKLĄ PRIIMTI NĖRA GALIMYBĖS. Jiems bus didžiulis stresas nieko nesuprasti ir per savaitę tai nepasikeis. Visai kas kita, jei paauglys turi bent minimalų žodžių bagažą ir supranta bent dešimtadalį lėtai sakomo teksto – tuomet stovyklos vadovai ras būdą susikalbėti ir per vieną savaitę anglų kalbos progresas bus didžiulis.

Kalbinė veikla

Veikla anglų kalba vyksta visą laiką (pamokos, žaidimai, projektai, vakaro renginiai), nes dauguma stovyklos vadovų nekalba lietuviškai. Dalyviams tarp savęs nedraudžiama kalbėtis lietuviškai, bet stovykloje dalyvauja paaugliai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, tad anglų kalba dažnai bus pagrindinė komunikacijos kalba ir tarp dalyvių.

Užimtumas

Stovyklos veikla pagrįsta nuolatiniu bendravimu, tikslas – stovykloje jaustis komanda, užimtumas labai didelis.

Apgyvendinimas

Dalyviai gyvena savo atsivežtose (arba išsinuomotose) palapinėse. Palapinių miestelis įsikūręs visiškai šalia mokytojų erdvės, tad dalyviai nepaliekami be priežiūros. Didelė dalis kiekvienos pamainos dalyvių būna jau anksčiau pas mus stovyklavę vaikai, kurie puikiai žino taisykles ir labai padeda užtikrinti tvarką bei saugumą stovykloje. Nakties metu budinčioje palapinėje miega budintis mokytojas. Stovyklavietėse yra dušai, karštas vanduo, vidaus tualetai, elektra. Smarkaus lietaus atveju galima nakvoti name.

Stovyklavietės:

Anykščių/Utenos rajonų sandūra, apie 110 km nuo Vilniaus, 120 km nuo Kauno, 75 km nuo Panevėžio, 20 km nuo Utenos ir 18 km nuo Anykščių. Visos stovyklavietės yra vienkiemiai, 10-20 min automobiliu viena nuo kitos, ežeringoje vietovėje, iki artimiausio apie 15-30 minučių pėstute, priklausomai nuo stovyklavietės. Trečia stovyklavietė turi savo nuosavą maudyklą teritorijoje.

Maitinimas

Suteikiamas pilnas maitinimas, gaminamas stovyklavietėje, organizatoriai turi maisto subjekto tvarkymo pažymėjimą. Galima atsivežti savo skanėstų smaguriavimui laisvu laiku, ypač dalinimuisi su naujais draugais prie laužo.
Dėmesio: jei jūsų vaikas turi specialių mitybos pageidavimų, ypač stiprių alergijų dažnai pasitaikantiems produktams, įdėkite vaikui to, ką jis gali valgyti, nes pateikti visiškai atskiro meniu dalyviui nėra galimybės.

Taisyklės

Stovykloje apribotas naudojimasis telefonais ir kompiuteriais bei planšetėmis, šie prietaisai visada būna pas vadovus, o dalyviams naudotis išdalinami vakarais pusvalandžiui. Esant reikalui tėvai gali susisiekti tiesiogiai su vadovais. Stovykloje griežtai draudžiamas alkoholis, cigaretės ir bet kokios rūšies svaigiosios medžiagos. Mokytojai stovykloje taiko nulinio patyčių toleravimo programą. Grubiai taisykles pažeidę dalyviai tą pačią dieną sodinami į autobusą namo.

Kaina

 • užsiregistravus gegužės 1 – gegužės 31 – 210 EUR
 • užsiregistravus birželio 1 – birželio 30 – 220 EUR
 • užsiregistravus liepos 1 – liepos 31 – 230 EUR
 • užsiregistravus rugpjūčio 1 d ir vėliau – 240 EUR

Registracija

Registruotis į stovyklą #yoursummerinEnglish galite paspaudę šią nuorodą.

Vasaros anglų kalbos stovyklos 2024 #yoursummerinEnglish – organizatoriai ir kontaktai

Anglų kalbos studija – anglų kalbos studija Vilniuje (Jeruzalėje ir Naujamiestyje) ir Kaune (Žaliakalnyje), įkurta 2009 metais.

AKS rasite įspūdingą kursų įvairovę vaikams, moksleiviams, suaugusiems bei įmonėms. Pagrindinė teikiama paslauga – anglų kalbos kursai – pritaikyta kiekvieno poreikiams: galite rinktis bendrinius, itin populiarius šnekamuosius ar verslo kalbos kursus, taip pat išmėginti specializuotus modulius teisininkams ar medikams.

AKS rasite ir niekur kitur neorganizuojamų gramatikos, žodyno bei tarimo specializuotų kursų. Moksleiviai bei studentai kviečiami ruoštis IELTS, SAT, GMAT bei TOEFL egzaminams su tarptautinių egzaminų specialistais iš viso pasaulio.

Visos pamokos gali vykti gyvai AKS studijos patalpose arba nuotoliniu būdu (Skype, Zoom ir kt.).

Anglų kalbos studija taip pat ir vienintelė privati kalbų mokykla, organizuojanti tarptautines anglų kalbos stovyklas Lietuvoje, net trijose nuosavose AKS stovyklavietėse Anykščių/Utenos rajone. Stovyklos vyksta visus metus: dešimt savaičių be pertraukų vasarą ir per visas kitas moksleivių atostogas – rudens (Helovino stovykla), Kalėdų (Kalėdų pratęsimo stovykla), žiemos (Valentino stovykla) bei pavasario (RE-spring stovykla). Stovyklų vadovai – jauni mokytojai iš viso pasaulio, o stovyklautojai – lietuviai bei latviai. Pagrindinis AKS stovyklų tikslas – užtikrinti visišką safe space kiekvienam paaugliui ir užmegzti artimą ryšį: išgirsti, išklausyti, prakalbinti.

Kontaktai

Informaciją apie siūlomas vasaros stovyklas, datas ir pamainas rasite AKS internetinėje svetainėje.

Sekite naujienas Facebook’e ir Instagram paskyroje.

O daugiau video įspūdžių rasite AKS Youtube kanale.

Daugiau vasaros stovyklų rasite straipsniuose Vasaros vaikų stovyklos 2024.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.