Šviesų parkai Lietuvoje - Kelionės su vaikais Šviesų festivaliai 2023
Šviesų parkai Lietuvoje
Šviesų parkai Lietuvoje
2023-10-31

Šviesų parkai Lietuvoje

Šviesų parkai Lietuvoje šiemet stebins savo idėjomis ir originalumu. Šiemet ir kitų metų pradžioje veiks net 8 šviesos parkai ir festivaliai  Lietuvoje. Vieni kviečia pasinerti į kosmosą, kiti susipažinti su šviečiančia Lietuvos istorija, o dar kitame susitiki su vaikų mėgstamais herojais.

Šis mūsų paruoštas straipsnis padės Jums atrasti įdomiausius ir gražiausius šviesos parkus ir rekomenduos, ką pamatyti Lietuvoje su šeima šį rudenį ir žiemą. Garantuojame šviesų parkai Lietuvoje Jus šiemet nustebins.

Šviesos parkai ir festivaliai 2023 metais Lietuvoje

Šviesos parkai Lietuvoje šiemet vyks įvairiose vietose. Galite rinktis pagal vietą, kur Jums patogiau atvykti arba pagal savo ir vaikų pomėgius.

Pakruojo dvaro žiemos festivalis „Kalėdų kosminė stotis“ (Pakruojis)

Lietuvos metų turizmo objektu ne kartą paskelbtas Pakruojo dvaras žiemai virs kosmine stotimi ir kvies į didžiausią Kalėdų festivalį regione. 15 ha ploto kosminėje stotyje vyks įspūdingi šviesų ir lazerių šou, įvairios šventinės programos visai šeimai, šurmuliuos Kalėdų mugės, veiks nykštukų dovanų manufaktūros ir atrakcionai, viso dvaro teritoriją nušvies milžiniškos kosminės skulptūros bei žibintai, o norus pildys Kalėdų senelis.

Nuo lapkričio 25-osios vyksiančiame festivalyje ne tik džiugins unikalios šviesos žibintų kompozicijos iš galaktikos platybių. Renginio dienomis vyks kalėdiniai aktorių pasirodymai, šokiai su baltaisiais lokiais, užburiantys lazerių ir ugnies šou, Visatos gardėsių mugė bei dangiškų skonių kepykla. Vaikų čia lauks ir Kalėdų paštą seneliui pristatys populiariausias Pakruojo dvaro gyventojas – kupranugaris Bučkis.

Skaitykite apie didžiausią Kalėdų kosminę stotį Pakruojo dvare.

Bilietus galite įsigyti internetu.

Pakruojo dvaro šviesų festivalis

Pakruojo dvaro šviesų festivalis

Pakruojo dvaro šviesų festivalis

Pakruojo dvaro šviesų festivalis

Pakruojo dvaro šviesų festivalis

Pakruojo dvaro šviesų festivalis

Kakės Makės šviečiantis parkas (Kaunas)

Nuo spalio 27 d. Kakė Makė kviečia visus, mažus ir didelius, į šviečiantį Kakės Makės parką!

Žibintų ir šviesos instaliacijų festivalis šviečiantį Kakės Makės parkas, įsikūręs viename unikaliausių Lietuvos parkų – Kauno Ąžuolyne, kviečia jus į stebuklingą kelionę su puikiai pažįstamais ir ne tik vaikų mylimais Kakės Makės pasakų personažais.

Šimtamečių ąžuolų apsuptyje lankytojų lauks virš 250-ies šviesos skulptūrų ir lazerių instaliacijų, sukurtų specialiai šiam projektui, tarp kurių vaikai ir tėvai sutiks ne tik Kakę Makę. Patirti nuotykius ir džiaugsmą čia kvies ir Netvarkos nykštukas, Mamaisa ir Nanaisa, Mucis, Čiūčia bei kiti Kakės Makės istorijų veikėjai.

Kakės Makės šviečiantis parkas kviečia Jus su vaikais pasinerti į Kakės Makės pasaulį.

Bilietus galite įsigyti internetu.

Šviesų ir žibintų festivalis „Mėnuo takais“ (Rumšiškės)

Jau lapkričio 4 d. (šeštadienį) Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse duris atvers didžiausias šviesos ir žibintų festivalis „Mėnuo takais“ su daugiau nei 300 skulptūrų, lazerių ir LED instaliacijų. Pasinerkite į svajonių karalystę kartu su pirmą kartą Lietuvoje vyksiančiu šviesos ir žibintų festivaliu „Mėnulio takais“.

Unikalioje erdvėje, Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, vyksiantis festivalis kviečia Jus pasinerti į magišką pasaulį, kuriame sutiksite paslaptingų miško gyventojų, laumių, angelų, lietuvių kultūros ir istorijos įkvėptų šviesos skulptūrų ir, be abejo, didžiausių žiemos švenčių pranašą „Elnią devyniaragį“. O bent trumpam užsimiršti, pasinerti į svajonių ir sapnų karalystę, pabūti tarsi nesvarumo būsenoje kvies „Žvaigždžių miškas“.

Žibintų ir šviesos festivalis Mėnulio takais Jūsų laukia Rumšiškėse.

Bilietus galite įsigyti internetu.

Lumina park Alisa stebuklų sode (Vilnius)

Lietuvoje parkas veikia vienoje gražiausių sostinės vietų – Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnuose. Lumina parke matysite menines instaliacijas, kurias sukūrė Agnė Kišonaitė, Kotryna Čalkaitė ir Jarosław Koziara. Lumina parkas jums ir jūsų šeimai padovanos puikią nuotaiką ir paliks pačius gražiausius prisiminimus. Kviečiame į magišką ir stebuklingą sodą, kuriame patirsite ir atrasite šviesų, šešėlių ir garsų magiją.

Šiais metais Lumina parkas kviečia į magišką ir kerintį L. Carrollo knygos „Alisa stebuklų šalyje“ motyvais sukurtą šviesų instaliacijų parką. Parko lankytojai sutiks Baltąjį Triušį, Češyro katiną ir kitus knygos personažus, kurie kelionę po šviesų ir garsų sodą pavers pasakiška ir magiška.

Bilietus galite įsigyti internetu. Bilietai į Pilių karai ir Alisa stebuklų sode kartu pigiau.

Lumina park Pilių karai (Vilnius)

Sveiki atvykę į Vilnių, kuriame žvanga ginklai, žvilga įmantrūs šarvai ir pasakojamos nuostabą keliančios legendos. Lumina Park kviečia į  daugiau kaip šešis šimtmečius atgal į didingą praeitį, kai Lietuvą valdė Gediminas ir jo ainiai, Vilnius tapo sostine, o dėl sosto vyko nuožmios kovos.

Bilietus galite įsigyti internetu. Bilietai į Pilių karai ir Alisa stebuklų sode kartu pigiau.

Šviesų parkai Lietuvoje

Šviesų parkai Lietuvoje

Vilniaus šviesų festivalis (Vilnius)

Vilniuje 2024 m. sausio 25-28 d. vyks nemokamas šviesų festivalis. Šviesos instaliacijos, įveiklinti architektūriniai objektai, skaitmeninis menas bei apšvietimo dizaino sprendimai. Vilniaus miesto gatvėse, aikštėse ir skveruose. Tikslią kiekvienos instaliacijos vietą rasite festivalio žemėlapyje.

Radailių dvaro kieme keliaukime Nykštukų takais (Radailiai, Klaipėdos rajonas)

Nuostabių nykštukų takais galėsite leistis jau nuo gruodžio vidurio. Visas Radailių dvaro 2 ha kiemas nušvis neregėtomis spalvomis, netradicinėmis šviesų projekcijomis ir jaukias akimirkas dovanos NEMOKAMAI! Šis renginys žada linksminti visus iki pat sausio galo.

Švytintys Babilono sodai (Klaipėdos rajonas)

Renginys Babilo soduose planuojamas nuo gruodžio 15 dienos. Ar kada matėte besmegenį vaikščiojantį ant Triumfo arkos? Ar neregėtai atgyjantis Eifelio bokštas? Visi pasaulio stebuklai atgis šviesų ir muzikos dėka. Kviečiame apkeliauti pasaulį šviesų takais visą žiemos laikotarpį.

Šis straipsnis yra autorinis. Kopijuoti ir naudoti be  „Kelionės su vaikais ®“ leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
kakės makės parkas, Lumina festivalis, Lumina parkai, Pakruojo dvaras, šviečiantis parkas, šviečiantys parkai, šviesos festivalis, šviesos parkai, šviesos parkas, Šviesos parkas Kaune, Šviesos parkas Pakruojyje, Šviesos parkas Rumšiškėse, Šviesos parkas Vilniuje, šviesų festivalis, šviesų parkai, Šviesų parkai 2023, Šviesų parkai Lietuvoje, šviesų parkas, šviesų parkas Klaipėdoje, žibintų parkai, žibintų parkas