Šokių, muzikos, menų ir kūrybinės stovyklos - Kelionės su vaikais
Šokių, muzikos, menų ir kūrybinės stovyklos
Šokių, muzikos, menų ir kūrybinės stovyklos
2023-06-22

Šokių, muzikos, menų ir kūrybinės stovyklos

Geriausios vaikų vasaros stovyklosVasaros stovyklos su nakvyne pagal apskritis ir Dienos stovyklos vaikams pagal apskritis– mūsų paruošti stovyklų gidai Jums, kuriais jau dalinomės.

Šokių, muzikos, menų ir kūrybinės stovyklos – tai kokybiškai praleistas laikas Jūsų vaikui vasaros atostogų metu. Galbūt Jūsų vaikas atras savyje užslėptą talentą? Jei Jūsų vaikas užsimena, kad norėtų pabandyti šokti, vaidinti, pabūti cirko artistu ar akrobatu, groti, kurti, įsijausti į svajonių profesiją – leiskite tai išbandyti stovyklose, kur niekas nereikalaus rezultato, nevers daryti, ko nesinori, o tiesiog leis pajusti, pabandyti ir eksperimentuoti.

Geriausios šokių, judesio, talentų stovyklos ir stovyklos cirko arenoje

Vaikų vasaros stovykla ŠOKINGAS 2023 su žymiąja Egle Straleckaite

ŠOK’ingas – tai šokas blogai nuotaikai! Stovykla skirta visiems 7-18 metų vaikams, norintiems atgauti jėgas ir nuotaiką bei pasikrauti energija ilgam. Vaikai poilsiaus nuostabiame gamtos kampelyje, su puikiai įrengta infrastruktūra vaikų saugiam ir aktyviam poilsiui!

Ir svarbiausia – stovykloje laukiami ir nemokantys, tačiau labai svajojantys išmokti šokti vaikai!

Jūsų laukia ilgametę patirtį turintys vadovai, linksmos šokių pamokos nešokusiems vaikams, profesionalios šokių treniruotės – sportinių šokių šokėjams. O kur dar nepakartojami vakarai, sveikatinimosi paslaptys ir sveikesnės mitybos pagrindai, kalanetika, pilates, funkcinės treniruotės, pasitikėjimo savimi pratybos, sceninio įvaizdžio paslaptys, ypatingos maudynės ir daug vasaros nuotykių.

Su Jūsų vaikais drauge stovyklaus ir šokti mokys žavingosios šokių trenerės. Eglė Straleckaitė – šokėja, šokių trenerė. Eglė Straleckaitė 2014 metais nugalėjo TV3 konkurse „Šuolis”, daugelio šokių projektų dalyvė, Eglės Straleckaitės šokių studijos įkūrėja. Diana Dranseikienė – Domino šokių studijos trenerė, renginių organizatorė turinti 25 metų patirtį ruošiant sportinių šokių poras.

Stovykla vyksta: Švenčionių rajonas, Kaltanėnai.

Stovykla skirta 7-18 metų vaikams, ir šokantiems, ir nešokantiems.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti DOMINO šokių studijos internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Šokių studijos BASSE stovyklos

Laisvalaikio, šokių ir pramogų stovyklos vaikams ir paaugliams.

Dieninėse stovyklose: kompetetingi vadovai, nauji draugai, užimtumas visą dieną, fizinis aktyvumas ir sportas lauke, šokių treniruotės, išvykos, žaidimai bei įvairios pramogos, kūrybinės dirbtuvės.

Stovyklų Summer Fun Camp (su nakvyne) veiklos:

 • rytinė mankšta, bėgimas,
 • 3 treniruotės per dieną (skirtingi treneriai, įvairūs šokių stiliai),
 • aktyvios lauko pramogos: tinklinis, tenisas, futbolas, krepšinis,
 • lauko baseinas,
 • kubilas,
 • pirtis,
 • diskotekos,
 • šokių dvikovos, šokių konkursai,
 • kūrybiniai užsiėmimai,
 • filmų vakarai,
 • ir dar daug įvairiausių pramogų.

Stovykla Summer Fun Camp (su nakvyne) vyksta: Roko sodyboje, Kaišiadorių rajone.

Dieninės stovyklos: šokių studijoje „Basse”, Kaune.

Stovyklos skirtos: dieninė stovykla – 6-15 metų. Stovykloje su nakvyne – nuo 7-15 metų.

Stovyklos tipas: dieninės ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti BASSE šokių studijos Facebook paskyroje.

WIDE OPEN judesio studijos vasaros stovyklos

„ĮKVĖPK VASARĄ“ – patyriminė, meninė dienos stovykla 7-10 m. vaikams. Tikslas – skatinti vaiko saviraišką ir savivoką per skirtingas meno rūšis.

Jogos ir kvėpavimo praktikų būdu vaikai mokomi nusiraminti, valdyti stresą ir nerimą. Kūrybinio proceso metu skatinama atsiskleisti, išreikšti savo individualumą ir autentiškumą. Naudojant judesį, muziką ir dailę kaip terapines priemones, lavinamas emocijų pažinimas ir raiška. Komandinėmis užduotimis lavinami socialiniai įgūdžiai, skatinamas bendravimas ir bendradarbiavimas, empatijos jausmas, mokomasi įsiklausyti ir išgirsti kitą.

„ŠOKU RUGPJŪTĮ“ – šokio, kūrybos ir improvizacijos stovykla 11-14 m. paaugliams. Tikslas – lavinti kūrybiškumą bei saviraišką šokyje, ugdyti meilę šokio menui, skatinti fizinį aktyvumą.

Vaikai susipažins su šiuolaikinio ir klasikinio šokio pagrindais. Sužinos improvizacijos ir kūrybos paslaptis. Lavins fizinio kūno galimybes. Išsiaiškins komandinio darbo subtilybes.

Stovykla vyksta: Vilniuje, Wide Open judesio studijoje.

Stovyklos skirtos 7-14 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti WIDE OPEN internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Day camp dienos šokių stovykla UP Studijoje

Day Camp stovykla – puikus pasirinkimas visiems, kurie nori smagiai ir aktyviai praleisti vasarą arčiau namų! Dienos stovykla neleis dalyviams nuobodžiauti, čia jie susipažins su įvairiais gatvės šokių stiliais ne tik šokių aikštelėje, bet ir per filmus, proto mūšius, aktyviai sportuos salėje ir lauke, žais ir pramogaus už studijos ribų. Taip pat atrandamas laikas ir kūrybiškumo ugdymui, saviraiškai.

Day Camp stovykla skirta visiems norintiems: ir pirmą kartą šokantiems, ir pažengusiems šokėjams! Čia svarbiausia – noras tobulėti, aktyviai praleisti laiką ir turėti džiugių vasaros prisiminimų!

Stovyklos vyksta: Kaune, UP studijoje.

Stovyklos skirtos 7-15 metų vaikams ir jaunimui. Stovyklautojai skirstomi į dvi amžiaus grupes 7-10 ir 11-15 metų.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti UP Studijos internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

TALENTŲ VASAROS STOVYKLA 2023

16 metų kartu su talentais! Vieninintelė pamaina ATOSTOGŲ PARKE liepos 30 – rugpjūčio 6 d. (8 dienos). Vietų su apgyvendinimu skaičius ribotas! Galimas ir dienos stovyklos variantas.

Kas Jūsų laukia Talentų stovykloje? Bendras šokis-mankšta, kūrybinės dirbtuvės, darbas savo veiklos grupėse su dėstytojais profesionalais, grupės Hypocrite muzikinio klipo filmavimas, 3 kartų apsilankymas Atostogų parko baseinuose, vakariniai renginiai ir vakaro svečiai ir žinoma, finalinis renginys/ piknikas su tėveliais ir dėstytojais bei stovyklos aptarimas.

Numatomos šios veiklos grupės

 • DAINININKAI: dirbs Latvijos Eurovizijos nugalėtoja, atlikėja, vokalo mokytoja Samanta Tina (Latvija), vienas žinomiausių scenos duetų, vokalo mokytojai Violeta ir Vilius Tarasovai.
 • ŠOKĖJAI: buvęs „Žuvėdros” šokėjas, choreografas, renginių vedėjas Ernestas Monginas;
 • AKTORIAI: Lietuvos kino ir teatro aktorius, kino mokyklos „Actors gym” įkūrėjas Edgar Bechter;
 • VIDEO KŪRĖJAI: influenceris, TV laidų vedėjas Antanas Jakimavičius;
 • DAILĖS KŪRĖJAI: dailininkas, žurnalistas, visuomenės veikėjas Gediminas Beržinis.

Stovyklos vyksta: Atostogų Parke, Žibininkuose, 10 km nuo Palangos.

Stovyklos skirtos 7-17 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos ir su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti TALENTŲ STOVYKLOS internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Imperium Camp šokio stovykla vaikams

Tai išskirtinė ir alternatyvų neturinti stovykla, kurioje pasitelkiant įvairių gatvės šokių stilių šokius ir įtraukiančias veiklas, užtikrinamas prasmingas ir patrauklus stovyklos veiklų turinys.

Stovykloje Jūsų lauks komfortiškos apgyvendinimo sąlygos „Karklėnai Resort“ sodyboje, intensyvios skirtingų gatvės šokių stilių treniruotės (Hip Hop, House, Vogue, Show Dance), aktorystės pamokos su žinomu aktoriumi, kvalifikuoti stovyklos vadovai.

Jūsų vaikų laukia ir išskirtinės veiklos ir pramogos: putų šou, profesionalių vandens šautuvų mūšis, filmavimasis šokių video klipuose, cukraus vatos ir spragėsių (popkorn‘ų) gaminimo šventė vaikams, teminė diskoteka su profesionaliu DJ, Tik Tok Show, pabėgimo kambarys stalo žaidimo dėžėje, tvenkinys sodybos teritorijoje ir baseinas, azartiškas bingo vakaras, karaoke vakarėlis, kino seansai ir net siaubo kambarys!

Stovyklos vyksta: Vilniaus rajone, Karklėnai Resort sodyboje.

Stovyklos skirtos 8-16 metų vaikams ir jaunuoliams. Stovyklos veiklos bus vykdomos 2 pogrupiais, pirmas pogrupis-pradinukai, antras pogrupis- penktokai ir vyresni, tad dienos eigoje skirtingų amžiaus grupių vaikai turės skirtingus tvarkaraščius ir kartu susitiks tik bendrose vakaro veiklose.

Stovyklų tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Imperium Camp Facebook paskyroje.

Cirko akademijos artistiškoji stovykla

Cirko dienos stovykla – galimybė susipažinti su cirko užkulisiniu gyvenimu ir bent šiek tiek pasijusti artistu.

Vasaros dienos stovykla Kameriniame cirke – tai:

 • Patikima patyrusių trenerių komanda;
 • Unikali, saugi, uždara erdvė;
 • Cirko sodelis;
 • Smagus laikas naujų draugų kompanijoje;
 • Scenos menų žanrų užsiėmimai;
 • Aktyvios kūrybinės veiklos cirko arenoje, tematinės paskaitėlės, grimo, kostiumo, muzikos pasirodymui parinkimo dirbtuvės;
 • Tematiniai filmai, ekskursijos, užduotys ir kulminacija – stovyklos baigiamasis pasirodymas.

Jūsų vaikai turės galimybę leisti savo vasaros atostogas visiškai naujame tik 2013 m. balandžio 19 d. atidarytame Kameriniame cirke. Per Pasaulinę cirko dieną iškilmingai atidarytas pirmasis stacionarus cirko pastatas Lietuvoje. Kviečiame patirti cirko magiją drauge!

Stovykla vyksta: Kaune, Kameriniame cirke.

Stovykla skirta 6-12 metų vaikams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Cirko akademijos internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Geriausios muzikos stovyklos

Mūzų Akademijos dienos stovykla „Prisiliesk prie muzikos”

Visus muzikalius, dainuoti ir groti mėgstančius vaikus Mūzų Akademija kviečia praleisti vasaros atostogas prasmingai dienos stovykloje „Prisiliesk prie muzikos”.

Čia vaikai ne tik pažins ir mokysis groti įvairiais muzikos instrumentais. Čia kurs, klausys ir kūrybingai atliks muzikos kūrinius. Ugdys ritmo pojūtį, lavins savo klausą. Susipažins su bendraminčiais, kurie taip pat mėgsta muzikuoti. Stovyklautojų laukia galimybė aplankyti Lietuvos Tautinės muzikos skyrių, pamatyti Kauno Valstybinį Muzikinį teatrą, Kauno Valstybinę filharmoniją, VDU Muzikos Akademiją. Daugybė smagių muzikinių nuotykių, edukacijų laukia pačiame Kauno senamiestyje.

Nuo mokymosi groti ir dainuoti iki kūno perkusijos, kai kūną pasitelkiame muzikai! Vaikai galės mokytis groti šiais instrumentais: pianinu, gitara, smuiku, ukulėle, afrikietiškais būgnais.

Stovyklos vyksta: Kaune, Mūzų akademijoje. 

Stovyklos skirtos 7-12 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti MŪZŲ AKADEMIJOS internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Smagiausia, ritmiškiausia bei triukšmingiausia vasaros stovykla RITMAS KITAIP

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojama būgnininkų muzikinė vasaros stovykla „Ritmas kitaip 2023“, kurią organizuoja asociacija Klubas „Ritmas kitaip“.

Stovykloje galėsite išmokti arba patobulinti savo grojimą šiais instrumentais: mušamųjų komplektu, perkusija, melodiniais mušamaisiais, maršiniais mušamaisiais instrumentais. Solinis bei ansamblinis muzikavimas.

Stovyklai galite registruotis ir dalyvauti 3 arba 6 dienas. Visos stovyklos metu su jumis dirbs grupės ,,Ritmas kitaip” nariai: Arūnas Banys, Evaldas Sidaras ir Titas Jukšta. Laukiama ir svečių, kurie pasidalins savo patirtimi: Jonas Lengvinas, Gintautas Gascevičius, Gediminas Mačiulskis.

Pramogos: perkunsinių instrumentų gamyba, pirtis, kubilas, maudynės, sportas ir daugybė kitų.

Stovykla vyksta: Miego klinikos, Vijurkų, Kelmė.

Stovykloje gali dalyvauti vaikai (nuo 8 metų), bei suaugę, kurie neturi grojimo mušamaisiais instrumentais patirties, arba jau mokosi groti šiais instrumentais.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti RITMAS KITAIP Facebook ir Instagram paskyrose.

Tylos muzikos studijos dienos vasaros stovyklos

Tylos Muzikos Studijos komandos tikslas atskleisti individualius kiekvieno mokinio muzikinius gebėjimus, nepaisant jo amžiaus ar išsilavinimo. Be streso, įtampos bei įvairių aplinkos veiksnių keliamo triukšmo. Juk tik tyloje, susikaupus ir ramiai įsiklausius išgirstame pačius gražiausius gamtos garsus.

Tylos muzikos studijos stovyklos:

Garso inžinerija – tai nuotaikinga,išradingumo kupina ir įdomi kelionė po muzikos instrumentų,savęs pažinimo ir atradimų pasaulį.

Žaiskime teatrą – tai stovykla meniškos sielos vaikams, kurie mėgsta muziką, teatrą, kuriems patinka dainuoti, vaidinti, šokti, tiesiog kurti ir bendrauti. Stovykloje ,,Žaiskime teatrą” vaikai taps kūrėjais.

Epochų ekspertas – stovykla skirta 7-12 metų moksleiviams, kurios metu jie ne tik pramogaus aktyviai pažindami miestą ir jo nematytas vietas, bet ir gilinsis į muzikos istoriją epochų kontekste.

Aplink pasaulį su Muzika – stovykla mažiesiems, 3-6 metų vaikučiams. Stovyklos metu vaikučiai susipažins su skirtingomis muzikinėmis kultūromis bei gilins bendrąsias muzikines žinias. Prisilies prie Afrikos ritmų, keliomis kryptimis apžvelgs Amerikos muzikinius atradimus, “paragaus” ispaniškosios muzikos aštrumo.

Orkestro asas – stovykla skirta 7-12 metų moksleiviams, grojantiems klasikiniu instrumentu. Ši stovykla skirta grojantiems moksleiviams, kurie nori pagerinti savo grojimo įgūdžius grodami solo ir ansamblyje.

Stovyklos vyksta: Tylos Muzikos Studijoje, Kaune.

Stovyklose priklausomai nuo stovyklos pamainos gali dalyvauti vaikai nuo 3 metų iki 17 metų.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti TYLOS MUZIKOS STUDIJOS  internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Geriausios kūrybinės, vaidmenų, grožio ir ekperimentų stovyklos

Stilingoji MISS TEEN vasaros atostogų stovykla

MISS TEEN stovykla grįžta į Beauty Business studiją! Pagrindinė stovyklos misija – merginų susipažinimas su dekoratyvinės kosmetikos pasauliu, savo odos poreikių supratimas bei patenkinimas, savo grožio puoselėjimo pradmenys. Be abejo, visi šie dalykai neįmanomi be saiko, stiliaus bei savęs supratimo pojūčių, kurių svarba yra akcentuojama visos stovyklos metu.

Merginos susipažins su aktualiausiomis, tačiau pagal amžių adaptuotomis, makiažo tendencijomis, bus įtrauktos į įdomų bei itin naudingą odos bei plaukų priežiūros pasaulį, joms bus atskleistos nesunkių, bet efektyvių sušukavimo metodų paslaptys. Laukia daug pokalbių – apie viską, apie grožį, apie draugus, apie iliuzijas, apie sveikatą, apie šiandienos veiksmų įtaką ateičiai, apie tai kas svarbu, o kas tik paviršutiniška ir nereikalinga.

Padovanokite savo dukroms šią įdomią savęs pažinimo bei saviraiškos savaitę. Visų užsiėmimų metu bus suteikiama būtinos priemonės.

Stovyklos kalbos: lietuvių, rusų, anglų.

Stovykla vyksta: Klaipėdoje, Beauty Business studijoje.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Beauty Business Grožio studijos – mokyklos internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

CurioCity pramoginės ir vaidmenų stovyklos

CurioCity – unikali, didžiausia Baltijos šalyse, pramogų ir edukacijos erdvė visai šeimai, įsikūrusi Kaune, lengvai pasiekiamame prekybos ir laisvalaikio centre MEGA, šalia automagistralės Vilnius-Klaipėda. Kaip ir kasmet, CurioCity kviečia vaikus į vasaros stovyklas!

Jūsų vaikui patinka vaidmenų žaidimai? Tai CurioCity Miesto herojų stovykla kaip tik jam! Ugniagesių pratybos, detektyvinių situacijų narpliojimas, išmanioji mankšta, interaktyvus žmogaus kūno pažinimas, laboratoriniai bandymai, neužbaigto namo statybos, kopimas siena, kulinariniai eksperimentai, pažintys su įvairių specialybių atstovais.

O gal Jūsų vaikas norėtų būti verslininku, mokslininku, astronautu, ar menininku? Dalyvaukite Jaunųjų lyderių stovykloje ir išbandykite save skirtingose profesijose!

Pasaulio atradėjų stovykla Jūsų vaikus supažindins su žemynais, jų išskirtinumais, gamtos įvairove bei gyventojais. Vaikai išbandys tradicinius skirtingų regionų žaidimus, pasigamins tik tam tikroms vietovėms būdingus gaminius, mokslinių eksperimentų pagalba supras skirtingo klimato galias, atras pasaulio stebuklus per interaktyvius žaidimus!

Raudonasis kilimas, interaktyvių šviesų šou, vaidybinės improvizacijos, muzikos žanrų kovos, radijo įrašų studija, lazerių žaidimai ir naujausi animaciniai filmukai specialiai vaikams įrengtoje „CINAMON Kids“ salėje – visa tai CurioCity stovykloje „Atostogos kaip kine“.

Stovyklos vyksta: Kaune, edukaciniame pramogų centre „CurioCity“.

Stovyklos skirtos 5-12 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti CurioCity internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Vaikų vasaros dienos pasakiškos stovyklos FĖJŲ SLĖNYJE

Fėjų slėnio pasakų pasaulis kviečia Jus į pasakiškas stovyklas.

Kas laukia šiose stovyklose?! Kaip visada daug nuotykių ir stebuklų:

 • Pažintis su Fėjų slėnio Pasakų pasauliu iš labai arti,
 • Šokių pamokos su tikrais profesionalais,
 • Jogos pamokos,
 • Išvykos į Vilniaus miesto centrą,
 • Išvyka į Zoo parką,
 • Išvyka į Future live,
 • Grožio pamokos Fėjų grožio akademijos guru – Jūrate Masiuliene,
 • Išvyka į mergaičių SPA ir kvepalų gamyba,
 • „Just dance“ ir prizai,
 • „Talentų show“ vakarai,
 • Dainos, filmai ir popkornai,
 • O kur dar muilo burbulai, blizgančios tatuiruotės, vandens mūšiai ir ledų degustacijos.

Stovyklos vyksta: Fėjų slėnio pasakų pasaulyje, Vilniuje.

Stovyklos skirtos 7-11 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Fėjų slėnio internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Kūrybinė vasaros stovykla vaikams ,,Merkurijus”

Kaip ir kiekvienais metais, stovykla „Merkurijus” kviečia pasinerti į kupiną nuotykių ir nepamirštamų akimirkų vasarą! Šių metų stovyklos užsiėmimų tema: kūryba- profesija, hobis, laisvalaikis.

Kokios gi laukia pramogos ir edukacijos? Laužai, šokiai, maudynės, maisto gamyba, rankdarbiai, meditacija, sportas, petankė – komandomis, kinas + popkornai, kiekvieną šeštadienį – renginys tėveliams ir visiems artimiesiems.

Pasitelkiant neformalaus ugdymo metodus, meninėmis-kūrybinėmis priemonėmis stovyklos vadovai ugdys vaikų gebėjimus pažinti, kurti, komunikuoti, improvizuoti, aktyvinti vaizduotę ir motyvavimą.

Vyks keturios kūrybinės dirbtuvės: kūrybiškumas teatre, kūrybiškumas šokyje, kūrybiškumas madoje, kūrybiškumas tarpdisciplinoje.

Stovykla vyksta: Prienų rajone, sodyboje Šaltupis.

Stovyklos skirtos 6-17 metų vaikams.

Stovyklos tipas: su nakvyne.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Merkurijaus stovyklų internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Eksperimentų ir atradimų kupija EUREKA vasaros stovykla

Tikras atradimas Palangoje ne tik vaikučiams turiningai ir smagiai praleisti dieną, bet ir tėveliams ramiai pramogauti dviese. Jei atsibodo vaikams tik gulėti paplūdimyje, o norisi tikrai smagios veiklos ši dienos stovykla kaip tik Jums.

Eureka vasaros stovykla, tai:

 • Dienos ritualai – liekvienas rytas prasideda prie jūros su energinga mankšta ir pasiruošimas nuotykių dienai.
 • Šėlionės – šėlsmas didžiausiame batutų parke po atviru dangumi ir pramogos žaidimų aišktelėse.
 • Jūros pramogos – smagus pasitaškymas prie jūros bei pasiplaukiojimas laivu Baltijos jūroje.
 • Muziejai – apsilankymas Gintaro muziejuje bei šunų muziejuje.
 • Edukacijos – įdomios ir įtraukiančios edukacijos – „Jaunieji mokslininkai“, „Nematomas pasaulis aplink mus“, „Pažink mokslą kitaip“, „Spalvingojo muilo kelionė“, „Suvaldyk energiją“.
 • Kitos pramogos – iliuzijų namo lankymas ir visos pramogos, veidrodžių labirintas, viesulo tunelis, senoji animacija ir dar daug smagių eksponatų, kurių yra virš 50.

Jei susiplanavote atostogas Palangoje, galite jau dabar rezervuoti, nes iki birželio 10 dienos taikomos specialios kainos!

O kas negali susiplanuoti iš anksto – galėsite vaiką užregistruoti dieną prieš iki 15 val.

Stovykla vyksta: Eureka iliuzijų name, Palangoje.

Stovykla skirta 7-13 metų vaikams.

Stovyklų tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti Iliuzijų namo Eureka internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

„Teslos akademija“ vasaros dienos stovykla Energetikos ir technikos muziejuje

Liepos 24–28 d. Energetikos ir technikos muziejus (ETM) kviečia 14–17 m. moksleivius į „Teslos akademijos“ vasaros dienos stovyklą buvusioje Vilniaus miesto centrinėje elektrinėje.

Vasaros dienos stovyklą ves ETM gidai-edukatoriai, kasdien įtraukiančiais mokslo dėsniais sudominantys moksleivius iš visos Lietuvos. ETM Teslos dirbtuvėje ištisus metus veikia techninės kūrybos būrelis „Teslos akademija“. Kasmet čia veikia ir projektas „Upcycling: prikelk seną elektroniką naujam gyvenimui!“, kurio metu vyresniųjų klasių studentai kuria naujus interaktyvius eksponatus.

Stovyklos dalyviai:

 • Lankysis naujoje modernioje ekspozicijoje Virsmo salėje, kur generuos, kaups ir vartos energiją bei sužinos apie alternatyvius energijos gamybos būdus;
 • Dalyvaus muziejaus edukacijose, išbandys elektronikos, chemijos, fotografijos ir mechanikos dirbtuves bei kūrybines veiklas;
 • Aktyvų laisvalaikį leis lauke, muziejaus stogo terasoje, o naujas draugystes sustiprins komandos formavimo žaidimai.

Stovykla vyksta: Energetikos ir technikos muziejuje, Vilniuje.

Stovykla skirta 14–17  metų vaikams ir jaunuoliams.

Stovyklos tipas: dienos.

Daugiau informacijos apie stovyklas galite rasti Energetikos ir technikos muziejaus internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

„Teslos akademija“ vasaros dienos stovykla Energetikos ir technikos muziejuje

„Teslos akademija“ vasaros dienos stovykla Energetikos ir technikos muziejuje

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
cirko stovykla, dieninė stovykla, eksperimentų stovykla, geriausios stovyklos, Grožio stovykla, Kūrybinė stovykla, Menų stovykla, muzikos stovykla, nuotykių stovykla, pramoginė stovykla, reklama, šokio stovykla, šokių stovykla, stovykla su nakvyne, stovyklos vaikams, vaidmenų stovykla, vaikų užimtumas vasarą, vasaros stovyklos, vasaros vaikų stovyklos