Raubonių pramogų parkas - Kelionės su vaikais Keliaujame
Raubonių pramogų parkas
Raubonių pramogų parkas
2023-08-08

Raubonių pramogų parkas

Ar galite įsivaizduoti vietą, kurioje tiek smagių veiklų, kad vaikai iš džiaugsmo net nežino nuo ko pradėti? Raubonių pramogų parkas būtent tokia vieta. Čia rasite dinozaurų ir baseinų, žvėrelių ir tarp medžių kabančių lieptelių, traukinukų ir batutų, o kiek dar atrakcionų! Susimokėkite tik už įėjimą ir pramogaukite kol pakaks jėgų – visos pramogos šiame parke jau įskaičiuotos į bilieto kainą.

Raubonių pramogų parkas

Raubonių pramogų parkas

Raubonių pramogų parkas

Mes mylime dinozaurų parkus ir tuos kelis esančius Lietuvoje mielai kartais aplankome. Dar labiau mėgstame pramogų parkus, kur galima rasti įvairios veiklos skirtingo amžiaus vaikams. Vaikams augant vis dažniau ieškome ir laipiojimo pramogų, kur einant virš žemės, tarp medžių pratiestais takais galima išbandyti savo drąsą. O kas mus sekate jau seniau – žinote, kad labai mėgstame gyvūnų parkus. Tačiau kad visas šias pramogas galima būtų rasti vienoje vietoje – tai nustebino net mus, daug mačiusius. Raubonių pramogų parkas yra būtent tokia vieta – čia visas mūsų mėgstamas pramogas galima rasti vienoje vietoje yra labai gerą kainą! Darbo dienomis visos pramogos kainuoja vos 7,5 euro, o savaitgaliais ir švenčių dienomis – 9 eurai.

Raubonių parką pasiekti labai paprasta – jis įsikūręs šalia vaizdingo Raubonių piliakalnio, patogioje susisiekimo vietoje šalia Via Baltija automagistralės, šiek tiek tarp Pasvalio ir Biržų.

Raubonių pramogų parkas – ką čia rasite

Raubonių parkas tai absoliučiai universalus pramogų parkas, kuriame yra net 4 skirtingi nuotykių pasauliai:

 1. Dinozaurų parkas
 2. Atrakcionų parkas
 3. Tarzano takas
 4. Siaubo parkas

Kaip nesunku atspėti, šiame pramogų komplekse aktyvios veiklos ras tiek trimetis, tiek paauglys. O ir tėveliams yra vietų atsipūsti, pasislėpti pavėsyje nuo saulės, atsigaivinti.

O ką gi Raubonių parke gali veikti vaikai? Pasižvalgykime po kiekvieną parko vietelę paeiliui.

Dinozaurų parkas

Dinozaurų – drakonų ir milžiniškų vabalų parke pamatysite daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų, bei judančių drakonų, kurie savo neįprasta išvaizda nustebins Jus. Taip pat, naujoji milžiniškų judančių vabalų draugija įtrauks į dar didesnius nuotykius visus žaliosios gamtos mylėtojus.

O kad dinozaurų galią pajusti dar stipriau – apsilankykite čia veikiančiame 9D kine, kuriame pasijusite lyg persikėlę į Jūros periodo parką! Įėjimas į Dinozaurų parką kainuoja papildomai – tačiau tikrai verta!

Atrakcionų parkas

Atrakcionų parke Jūsų lauks daugybė nemokamų pramogų. Ir patikėkite – tikrai čia veiklos labai daug. Tad ramiai pasiplanuokite čia praleisti visą dieną.

Tad kokias pramogas rasite Raubonių pramogų parke:

 • Elektrinės mašinėlės – čia turbūt buvo pati didžiausia eilė, kokioje tik teko pastovėti;
 • Elektrinės valtys – labai smagi pramoga ypač karstą dieną;
 • Žaidimų aikštelė mažiesiems – puikiai tiks mažesniems vaikams;
 • Tatuiruotės ir piešimas ant veidukų – dar viena vieta, kur teko pastovėti šiek tiek ilgiau. Ir labai nustebino tai, kad tatuiruotės ir piešimas ant veidukų NEMOKAMAS!
 • Lazeriniai karai grupėms ir šeimoms. Ypatingai smagi pramoga vyresniems vaikams!
 • Karuselė ,,Balionai”, karuselė ,,Skriejančios kėdės”, karuselė ,,Bitutės”, karuselė ,,Traukinukas”, karuselė ,,Kengurytės”, karuselė ,,Miami ride”, karuselė bėgiais ,,Kirmelė”. Turbūt nėra vaiko, kuriam nepatiktų karuselės. Motiejus ne išimtis, tad čia praleidome nemažai laiko ir supomės net po kelis kartus! Jei vaikai mažesni ir bijo – karuselėmis galite naudotis kartu su vaikais. Man vis neįtikėtina, kad už karuseles nereikia mokėti papildomai, nes kai mieste vienas pasisupimas kainuoja 3-5 eurus, tai čia vis 7,5/9 eurus kainuojantis bilietas atsiperka pasisupus vos tris kartus;
 • Vaikiškas apžvalgos ratelis – labai smagi pramoga mažesniems vaikams!
 • Ekstremalus nusileidimas padanga nuo kalno. Nežinau kaip Jūsų vaikams, tačiau Motiejus labai mėgsta šią pramogą;
 • Sportinis batutas – puiki vieta išlieti vaikams energiją;
 • Didžiulė pripučiamų batutų zona – čia tiesiog vaikai gali prarasti laiko nuovoką, nes batutų labai daug ir skirtingų;
 • Rankomis minamos valtys. Karštą dieną – tobula pramoga! Šiame valčių baseine vaikai ir maudosi ir plaukioja su valtelėmis;
 • Vandens pramogos – dalis batutų yra su vandeniu, tad tikrai rekomenduojame turėti maudymosi aprangą vaikams!

Gamtos privalumai ir Spalvotas miestelis

Būtinai apsilankykite ir Spalvotame miestelyje, kurį galėsite aplankyti važiuodami traukinuku arba eidami pėsčiomis. Beje šis traukinukas buvo ta pramoga, kurią išbandėme visa šeima – net ir Paulė važiavo kartu!

Po visų pramogų atsikvėpkite ir pasimėgaukite miško žaluma, paukščių garsais ir kitais gamtos teikiamais malonumais bei keliaukite pamaitinti gyvūnų. Beje, maistelis gyvūnams, kurį galite įsigyti kasoje – tekainuoja 1 eurą. Parke esančiame gyvūnėlių ūkyje rasite alpakas, stirnas, avis ir kitų gyvūnėlių, kuriuos galima ir paglostyti. Beje čia gyvena ir kengūros. O jei norite vaikai gali pajodinėti ir poniuku (tai kainuoja papildomai 2 eurus).

Jodinėjimas poniuku

Jodinėjimas poniuku

Ir geriausias dalykas šioje pramogų zonoje – visos išvardintos pramogos yra įskaičiuotos į Atrakcionų Parko bilieto kainą! Nereikia mokėti už kiekvieną karuselę ar batutą atskirai. Tad mokate vieną kartą, o vaikas gali dūkti VISUOSE atrakcionuose nors nuo ryto iki vakaro! Šaunu ir ekonomiška!

Tarzano takas

Tai vienintelis tokio tipo parkas, kur galėsite stebėti gyvūnų gyvenimą iš viršaus! Šis parkas tinka ekstremalaus poilsio ištroškusiems lankytojams! Čia yra net 5 skirtingo sudėtingumo trasos, kurias norint įveikti tikrai užtruksite laiko, bei patirsite daug nuostabių emocijų! Už Tarzano parką reikia mokėti atskirai.

Siaubo parkas (nuo spalio mėnesio)

Kai vasara baigiasi ar artėja tamsios rudens dienos, Raubonyse atsidaro ir Siaubo parkas, kuriame apsilankyti galės tik drąsiausieji, o dažniausiai tokie būna ekstrimo ištroškę paaugliai. Parką apsės dvasios, šmėklos ir patys šiurpiausi sutvėrimai, kurie tikrai paliks didžiulį įspūdį visiems nuotykių ieškotojams.

Didžiausiame Lietuvoje Helovyno siaubo parke Jus stebins šiurpios dekoracijos, skeletai, kaulai, numirėlių vestuvės, populiarių herojų kapinės, ultravioletinių spindulių namas, elektroniniai teminiai zombiai, išprotėjęs profesorius, žmonių mėsinė skerdykla, milžiniški vorai, kurie lydės Jus viso siaubo vakaro metu! Drąsiausi galės užsukti į SIAUBO MIŠKĄ, kuriame sutiksite populiarių siaubo žanro filmų herojus, gyvus gąsdintojus, todėl rekomenduojame į šią zoną eiti tik suaugusiems. Tad pasiplanuokite Raubonių parką aplankyti ir rudenį!

Praktiniai patarimai

Parke veikia kavinė – joje be užkandžių ir ledų taip yra šilto ir skanaus maisto! Jis beje tikrai skanus ir nėra labai brangus. Tad dėl maisto galite nesirūpinti. Kadangi mes visur keliaujame su kūdikiu, tad su mumis visuomet keliauja ir Ponn tyrelės bei užkandžiai. Tai mūsų jau seniai pamėgtas ekologiškas prekės ženklas. Tyrelės ne tik sveikos, bet ir skanios, itin patogiose pakuotėse kelionėms. O sveiki kukurūzų užkandžiai patinka net ir penkiamečiui.

Ponn tyrelės keliauja su mumis visur ir visada

Ponn tyrelės keliauja su mumis visur ir visada

Turėkite vaikams maudymosi rūbelius. Yra batutai su vandeniui, taip pat vandens valtelių baseinas, kuriame vaikai maudosi. Labai smagu, kad tėvams prie batutų zonos yra piknikų staliukai, suoliukai ir pavėsinės, kad nereikėtų laukti vaikų ant saulės. Atrodo smulkmena – tačiau labai praktiška. Mes lankėmės kai buvo +25, tad tikrai laukti su kūdikiu pramogaujančio Motiejaus būtų buvusi kančia nei ne pavėsis.

Raubonių pramogų parkas

Raubonių pramogų parkas

Jei esate su kūdikiais ar vaikais vežimėliuose turėkite omenyje, kad parko danga – skalda, akmenukai. Jei turite imkite vežimą du dideliais ratais, ne miesto. Nes pravažiuoti gali būti sunku su vežimėliu mažais ratukais.

Čia vietoje už užstatą galite naudotis karučiais daiktams susidėti ar vaikus pasivežioti.

Skirkite parkui visą dieną. Net jei atrodo, kad tikrai nebus ką veikti ar neįdomu, patikėkite mumis – tikrai bus. Kol išbandysite visas pramogas, kol papietausite, kol sulauksite eilės veidukų piešimui, kol pamaitinsite gyvūnėlius. O dar esame tikri vaikas ir norės pakartoti kai kurias pramogas.

Žmonių parke ypač savaitgaliais daug – bet parko teritorija tikrai didelė tad nelabai jaučiasi. Bet su prižiūrėtojais kalbėjome – rekomenduoja geriau vykti darbo dienomis, nes žmonių būna mažiau.

Turėkite omenyje, kad šiuo metu vyksta kelio remonto darbai atkarpoje nuo Pasvalio, tad turėkite omenyje planuodami kelionę pirmyn atgal, kuri gali užtrukti ilgiau nei įprastai.

Kainos

Mūsų vertinimu, kainos šiame parke yra ypatingai draugiškos, nes mokate tik už įėjimą į konkrečią erdvę, o visos papildomos pramogos, joje esančios yra NEMOKAMOS!

Beje bilietų reikia tik vaikams nuo 3 metų.

Visos dienos pramogos Raubonių parke + atrakcionai darbo dienomis kainuoja tik 7,5 euro, savaitgaliais – 9 eurai. Dinozaurų parkas + 9D kinas darbo dienomis kainuoja 5 eurai, savaitgaliais – 6,5 euro.

Jei lankysitės Raubonių parke – labai rekomenduojame aplankyti ir Biržus, kurie mūsų nuomone yra vienas iš draugiškiausių ir smagiausių miestų vaikams Lietuvoje. O ką veikti, kur pramogauti ir ką pamatyti Biržuose skaitykite straipsnyje Biržai su vaikais.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Atrakcionų parkas, batutai, Dinozaurų prakas, gyvūnų parkai, Karuselės, Kelionės su šeima, kelionės su vaikais, kur pramogauti, Kur pramogauti su vaikais, pramogų parkas, Raubonių pramogų parkas, reklama, Siaubo parkas, Tarzano takas, Vandens pramogos, žaidimų aikštelė