Raubonių parkas - Kelionės su vaikais
Raubonių parkas
Raubonių parkas

Raubonių parkas

Raubonių parkas yra kone didžiausias tokio tipo parkas Baltijos šalyse, kur vienu metu galėsite aplankyti net tris skirtingus parkus. Visų parkų plotas apima net 16 ha!

Raubonių parkas įsikūręs šalia vaizdingo Raubonių piliakalnio, patogioje susisiekimo vietoje šalia Via Baltija automagistralės. Nuo Vilniaus parkas nutolęs 180 kilometrų ir tik 90 kilometrų nuo Rygos. Tad Raubonių parką rasite tikrai visi!

Čia rasite:

  • Dinozaurų parką;
  • Atrakcionų parką;
  • Tarzano taką;
  • Siaubo parką (atsidaro nuo spalio mėnesio);
  • Kavinę.

Dinozaurų parkas

Dinozaurų parke pamatysite daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų, judančių drakonų, stebinančių savo neįprasta išvaizda. O naujoji milžiniškų judančių vabalų draugija įtrauks į dar didesnius nuotykius. Dinozaurų parko kainas pasitikrinkite Raubonių parko internetinėje svetainėje.

Atrakcionų parkas

Atrakcionų parke Jūsų lauks daugybė nemokamų pramogų – elektrinės mašinėlės, elektrinės valtys, žaidimų aikštelė mažiesiems, tatuiruotės ir piešimas ant veidukų, lazeriniai karai grupėms ir šeimoms, karuselė ,,Balionai”, didžiulė pripučiamų batutų zona, rankomis minamos valtys, vandens pramogos ir daugelis kitų. Apie visas pramogas Atrakcionų parke skaitykite ir jo kainas galite pasitikrinti Raubonių parko internetinėje svetainėje.

Tarzano takas

Tai vienintelis tokio tipo parkas, kur galėsite stebėti gyvūnų gyvenimą iš viršaus! Šis parkas tinka ekstremalaus poilsio ištroškusiems lankytojams! Čia yra net 5 skirtingo sudėtingumo trasos, kurias norint įveikti tikrai užtruksite laiko, bei patirsite daug nuostabių emocijų! Apie Tarzano tako trasas skaitykite ir jų kainas pasitikrinkite Raubonių parko internetinėje svetainėje.

Siaubo parkas

Didžiausiame Lietuvoje Helovyno siaubo parke Jus stebins šiurpios dekoracijos, skeletai, kaulai, numirėlių vestuvės, populiarių herojų kapinės, ultravioletinių spindulių namas, elektroniniai teminiai zombiai, išprotėjęs profesorius, žmonių mėsinė skerdykla, milžiniški vorai, kurie lydės Jus viso siaubo vakaro metu! Drąsiausieji galės užsukti į SIAUBO MIŠKĄ. Apie Siaubo parką daugiau skaitykite ir jo kainas pasitikrinkite Raubonių parko internetinėje svetainėje.

Rekomendacijos:

  • į Siaubo mišką zoną eiti tik suaugusiems.
  • Su vaikais rekomenduojame vykti iki kol sutems, nes didžioji dalis parko dekoracijų tamsoje gali išgąsdinti vaikus.

Kavinė

Raubonių parko lauko kavinėje galėsite pasimėgauti karštais patiekalais ir gėrimais, kepiniais, saldumynais

Raubonių parko darbo laikas.

Raubonių pramogų parkas – išsami mūsų apžvalga ir rekomendacijos.

Raubonių parkas