Putų vakarėlis: idėja Jūsų šventei - Kelionės su vaikais
Putų vakarėlis: idėja Jūsų šventei
Putų vakarėlis: idėja Jūsų šventei
2024-05-23

Putų vakarėlis: idėja Jūsų šventei

Ar ieškote naujos, išskirtinės pramogos bet kokiai ypatingai progai? Siūlome Jums nerealią nepakartojamą pramogą – putų vakarėlį Jūsų šventėje! Puikiai tinka įvairioms šventėms: gimtadieniams, asmeninėms šventėms, vasaros stovykloms, sporto metų pabaigtuvėms, darželių ir mokyklų šventėms ir išleistuvėms, bendruomenės ir kaimynų susibūrimui.

Patikėkite, putų vakarėlis tai nerealiausia idėja Jūsų šventei, kuri pridės žaismingumo ir nepamirštamų akimirkų jūsų šventei! Mes pažadame, kad kartosite ir ne kartą!

Kas yra putų vakarėlis?

Putų vakarėlis – tai įspūdingas šou ir nepakartojama pramoga, kurios metu speciali putų leidimo mašina sukuria didžiulius, švelnius putų debesis, primenančius sniegą arba purias šampūno putas. Putų mašina galės užpildyti bet kurią teritoriją putojančiu dangumi, teikiančiu džiaugsmą ir smagias akimirkas visiems dalyviams.

Kaip tai veikia?

Moderni putų patranka gali gaminti milžinišką putų kiekį per vos kelias sekundes. Putos gali būti pritaikytos bet kokiam ploto dydžiui ir dangai – nesvarbu, ar jūsų vakarėlis vyksta ant žolės, smėlio, šokių aikštelės ar net asfalto.

Putų vakarėlio trukmė yra apie 60 minučių, bet putos jūsų pasirinktoje vietoje išliks dar kelias valandas, leisdamos mėgautis šventės atmosfera ilgiau.

Taigi kodėl, putų vakarėlis: geriausia idėja Jūsų šventei?

  • Magiška aplinka. Sniego baltumo putos – nekasdienis vaizdas, kuris suteikia renginiui išskirtinumo ir padeda svečiams atsipalaiduoti bei mėgautis neįprasta patirtimi.
  • Aktyvi pramoga. Putų vakarėliai skatina svečius aktyviai dalyvauti. Skirtingai nuo daugelio kitų pramogų, kur žiūrovai tiesiog stebi, čia kiekvienas gali tapti pramogos dalimi. Šokiai ir žaidimai putose neabejotinai patrauks tiek mažųjų, tiek suaugusių dėmesį. Ar žinote, kad putose galite žaisti net slėpynes?
  • Nuostabios šventės nuotraukos ir video. Putos kuria fantastiškus fono vaizdus nuotraukoms, todėl svečiai gali įsiamžinti linksmoje ir neįprastoje aplinkoje. Tai yra puiki proga socialinių tinklų mėgėjams dalintis savo šventės akimirkomis ir gauti daug „like“! O mes neabejojame, jog visi bus dar labiau atsipalaidavę ir šypsotis tikrai nereikės prašyti.
  • Putų šou tinka įvairioms progoms – nuo vaikų gimtadienių iki suaugusiųjų teminių vakarėlių. Užsakyti putų vakarėlį populiaru bet kokioms asmeninėms šventėms ir patikėkite tikrai net ik vaikų. Tai puiki pramoga vaikų vasaros stovykloms, sporto metų pabaigtuvėms, darželių ir mokyklų šventėms ir išleistuvėms, bendruomenės ir kaimynų susibūrimui, miesto šventėms – organizuokite putų vakarėlį bet kokia proga!

Praktinė informacija, saugumas ir kokybė

Kokie reikalavimai?

Norint mėgautis putų pramoga, reikalinga prieiga prie miesto vandentiekio, atviro vandens telkinio ir elektros srovės (220V – 3kW). Jeigu šių sąlygų įvykdyti negalite, nesijaudinkite! Yra galimybė atvežti reikiamą įrangą už papildomą mokestį.

Saugumas ir kokybė

Putų mašinoje naudojamas specialus putų skysčio koncentratas yra visiškai nekenksmingas žmogaus odai ir akims. Naudodami šią technologiją, galite būti ramūs – jūsų svečių drabužiai ir avalynė, nors ir sušlaps, bet po džiūvimo neliks jokių dėmių. Tai – kaip šokinėti po putojančiu vandeniu!

Putų vakarėlio komanda rūpinasi visu procesu: nuo putų leidimo mašinos įrengimo iki jos valdymo per visą renginį. Darbuotojas bus atsakingas už įrenginio veikimą, leidžiant jums ir jūsų svečiams nesirūpinti techniniais klausimais ir tiesiog mėgautis švente. Taip pat, jei reikia, galite išsinuomoti ir muzikos kolonėlę, kad vakarėlio nuotaika būtų dar linksmesnė.

Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, todėl nesvarbu, kur vyksta jūsų šventė – Putų vakarėlis atvyks pas Jus!

Putų vakarėlis: idėja Jūsų šventei – rezervuokite Savo Putų Šou Dabar!

Nedvejokite ir padarykite savo šventę išskirtinę su putų šou. Tai puikus būdas suteikti įsimintinas akimirkas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Susisiekite su Putų vakarėliu jau dabar, kad išsamiau aptartumėte jūsų šventės poreikius ir įgyvendinimą.

Kontaktai:

Susisiekite ir sekite Putų Vakarėlis Jums Facebook paskyrą.

Susisiekite el. paštu putuvakarelis@gmail.com ar telefonu +370 619 60660.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie Pramogas, stovyklas, būrelius ir veiklas vaikams?– prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.