Pramogų parkas AB park Latvijoje - Kelionės su vaikais
Pramogų parkas AB park Latvijoje
Pramogų parkas AB park Latvijoje
2023-08-08

Pramogų parkas AB park Latvijoje

Pramogų parkas AB park Latvijoje – didžiausias pramogų parkas ne tik kaimyninėje šalyje, bet ir visose Baltijos šalyse. Apie šį parką buvome daug girdėję ir prieš keletą savaičių nusprendėme patys įsitikinti ir patikrinti ar jis tikrai vertas girdėtų gerų atsiliepimų. Dalinamės savo įspūdžiais ir rekomendacijomis!

AB park Latvijoje – tai pramogų parkas „Avarijas Brigade“ (pavadinimas suteiktas pagal Latvijoje garsų animacinį filmuką). Šis parkas – tai šeimai skirta nuotykių erdvė. Parkas, mūsų nuomone, ypatingas tuo, kas čia visi šeimos nariai ras pramogų. Tėvai ne tik pramogaus su vaikais, bet ras ir pramogų bei veiklos sau.

AB park Latvijoje įsikūręs 60 km į rytus nuo Rygos esančioje 28 ha teritorijoje. Teritorija labai tikrai didelė, bet puikiai prižiūrėta, tvarkinga. O svarbiausia matosi, kad parkas vis plečiasi. O tai reiškia, kad atvykus, tarkime, kitais metais rasite naujų atrakcionų ar pramogų.

Mes labai mėgstame tokius parkus, kur nusiperki bilietą ir visos pramogos jau būna įskaičiuotos. Taip yra ir AB park – nusipirkęs dienos bilietą, galite eiti į visus atrakcionus. Taip pat galite įsigyti viso sezono abonementą – vieną kartą susimokate ir į parką einate tiek kartų, kiek norite. Jei gyventume Latvijoje ar kažkur bent arčiau – tikrai tokį bilietą įsigytume.

Pramogos AB parke

Patiems mažiausiems vaikučiams įrengtas specialus vaikų žaidimų miestelis. Jis pastatytas pagal animacinio filmuko „Avarijas Brigades“ motyvus. Taip pat siūloma pasivažinėti traukinuku, pasisukti klasikinėje karuselėje.

Vandens pramogos

Šiltuoju sezonu parke ypač populiarios vandens pramogos. Ir čia jų ne viena – o daugybė skirtų įvairaus amžiaus vaikams bei suaugusiems. Čia visa šeima galite pasiplaukioti katamaranu. Patys mažiausi gali pažaisti vandens žaidimų aikštelėje. Beje, čia Motiejui buvo viena smagiausių pramogų. Viena populiariausių pramogų parke yra ERGO vandens pasaulis. Tvenkinyje įrengtos įvairiausios kliūtys, čiuožyklos, karstynės – tiesiog wow. Ir kokio jos dydžio. Ir laikas čia neribojamas, galite pramogauti nors ir visą dieną. ERGO vandens pasaulyje pramogų yra tiek patiems mažiausiems vaikams (0–6 metai), tiek vyresniems vaikams ir suaugusiems. Puiki pramoga visai šeimai! Tad būtinai įsimeskite maudymosi rūbelius ir rankšluosčius.

Praktiniai patarimai lankant parką

  • Prie įėjimo galite įsinuomoti vežimėlius daiktams ir vaikams. Turėkite omenyje, kad parko teritorija didelė, tad tikrai praktiškas dalykas, vaikai nepavargs, o ir bus patogu. Kaina – 5 eurai.
  • Parke daug kavinių, mes matėme 4. Beje, kainos tikrai draugiškos. Galite įsigyti gėrimų, užkandžių, maisto. Maistas – greitojo užkandinės tipo, tad jei toks Jums ir Jūsų vaikams tinkamas, tuomet alkani neliksite.
  • Parke labai daug suoliukų ir staliukų piknikui. Maisto ir gėrimų galite įsinešti į parką, jokių apribojimų nėra. Tad drąsiai galite pasiimti savo pietus ir pasidaryti pikniką.
  • Būtinai įsimeskite maudymosi rūbelius ir rankšluosčius. Čia daug vandens pramogų.
  • Bilietus galite įsigyti iš anksto internetu.
  • Šalia parko yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Ar verta važiuoti į pramogų parką AB Park Latvijoje?

Bilietas visai dieną į pramogų parką kainuoja 25 eurus. Bilietai reikalingi vaikams nuo 2 metų. Paklausite ar verta važiuoti ir mokėti tiek, jei Lietuvoje yra panašių parkų, kurie kainuoja pigiau.

Mes atsakysime TAIP! Nes visuomet smagu ir įdomu išbandyti kažką naujo. Be to, šiame parke yra labai daug pramogų, kuriomis pasinaudojus, bilietas atsiperka visiems šeimoms nariams. Ypač, turiu omenyje, vandens batutus. Jei visa šeima mėgstate vandens pramogas – Jums tikrai apsimoka. Bet to, čia vandens pramogomis galėsite naudotis neribotai. Nes įprastai vandens batutuose valanda kainuoja apie 10 eurų, tai jei praleisite ten valandą ar dvi, pasinaudosite kitomis pramogomis, kurių čia begalė, atrakcionais, pažaisite mini golfą, pasiplaukiosite vandens dviračiais – Jums tikrai finansiškai apsimokės. O ir smagu garantuojame tikrai bus!

Be to, visai netoli parko yra Ryga, kuri turi daugybę pramogų vaikams, tad galite susiplanuoti puikų savaitgalį su šeima – Ryga ir AB park pramogų parkas! O kur dar Venspilis ir Daugpilis, juose taip pat daug pramogų visai šeimai!

Kur dar keliauti ir pramogauti Latvijoje skaitykite mūsų paruoštas apžvalgas ir GIDUS.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Latvijoje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. LATVIJA. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Latvijoje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
AB park, atrakcionai, kelionės su vaikais, Latvija su šeima, Latvija su vaikais, Latvija vaikams, Latvijoje su vaikais, Pramogos Latvijoje, pramogos visai šeimai, pramogų parkas, Pramogų parkas AB park Latvijoje, pramogų parkas Latvijoje, reklama, Vandens pramogos, Veiklos vaikams, žaidimų erdvės, žaidimų miestelis