Poilsis viešbutyje Jūrmaloje prie jūros - Kelionės su vaikais
Poilsis viešbutyje Jūrmaloje prie jūros
Viešbutis Semarah Lielupe SPA & Conferences
2023-08-22

Poilsis viešbutyje Jūrmaloje prie jūros

Latvija ir jos pajūris – viena mėgstamiausių lietuvių poilsio krypčių. Atostogos ar trumpa savaitgalio išvyka į Venstspilį, Liepoją, Papę ar Jūrmalą puikus pasirinkimas su vaikais! Viena iš „Kelionės su vaikais” įkūrėjų Agnė su šeima visai neseniai grįžo iš trumpų, bet nuostabių atostogų Jūrmaloje, viešbutyje Lielupe Spa!

Poilsis viešbutyje Jūrmaloje prie jūros puikus sprendimas tiems, kas ieško kokybiško poilsio Latvijoje!

SVARBU! Straipsnyje rasite ir nuolaidos kodą, su kuriuo galėsite įsigyti poilsį šiame viešbutyje žymiai pigiau!

Poilsis viešbutyje Jūrmaloje prie jūros

Kodėl pasirinkome Semarah Lielupe SPA & Conferences viešbutį?

Poilsis viešbutyje Jūrmaloje prie jūros buvo puikus pasirinkimas trumpai šeimos išvykai. Mums ne tik patiko Jūrmala, bet mums labai patiko Semarah Lielupe SPA & Conferences viešbutis.

Kas mus sekate jau seniai, žinote, kad mes labai mėgstame apsistoti ir išbandyti gerus spa viešbučius. Apie šį viešbutį buvome girdėję labai daug gerų atsiliepimų, todėl nedvejodami jį pasirinkome savo poilsiui Jūrmaloje.

Skirtingai nei taip šeimų mėgstamame Ventspilyje, Jūrmaloje yra nemažai gerų viešbučių, ne tik nakvynė privačiame sektoriuje. Mes atostogaudami mėgstame apsistoti spa viešbučiuose, kuriuose yra baseinai, teikiami pusryčiai, vaikams yra žaidimų kambariai ir daugybė įvairių paslaugų. Būtent toks ir yra viešbutis Semarah Lielupe SPA & Conferences. Skaitykite toliau, papasakosime, kodėl mums taip patiko šis viešbutis ir kodėl mūsų nuomone jis tobulas poilsiui su vaikais!

Viešbutis Semarah Lielupe SPA & Conferences

Mums ypatingai patiko Jūrmala. Žinote kodėl? O gi todėl, kad čia skirtingai nei Lietuvos kurortuose yra nemažai viešbučių ir kavinių prie pat jūros arba paplūdimyje. Būtent toks ir yra viešbutis Semarah Lielupe viešbutis. Vos keli šimtai metrų nuo jūros, o paplūdimys pasiekiamas vos per kelias minutes. Su vaikais tikrai patogu. Mums per langus atsivėrė nuostabi panorama ir tobulas vaizdas į pušynus ir jūrą.

Labai patogu, kad viešbutis turi saugomą automobilių aikštelę, tad nereikia sukti galvos, kur parkuotis automobilį.

Mes pasirinkome Family Club tipo kambarį. Jei keliaujate su vaikais – labai rekomenduojame. Du atskiri kambariai, tad vaikams sumigus ramiai galite dar paskaityti knygą ar pažiūrėti filmą. Vaikų kambarys dekoruotas vaikiškais tapetais, mini rūbų kabykla, staliuku, kėdute. Yra dviaukštė lovytė, iš po kurios išsitraukia dar papildoma lova, tad gali miegoti trys vaikai. Su vaikais keliaujant labai praktiška, nes vis tik jei vaikai eina anksti miegoti kaip mūsų Motiejus, tai viename kambaryje nėra labai patogu. Be to vaikams tikrai papildomos geros emocijos apsistojus tokiame smagiame kambaryje.

Taip pat smagu, kad apgalvotos tokios smulkmenos, kaip vaikams jų dydžio chalatai.

Privalumai atostogaujant su vaikais

Poilsis viešbutyje Jūrmaloje prie jūros viešbutyje Semarah Lielupe SPA & Conferences tikrai įsimins ilgai visai šeimai. Nes viešbutis puikiai pritaikytas poilsiui su vaikais. Viešbutyje yra puikus vaikų klubas ir itin didelis žaidimų kambarys. Jis mokamas – tačiau tikrai vertas aplankyti. Čia galite ateiti patys pažaisti su vaikais arba galite vaikus palikti su priežiūra. Kambarys pritaikytas vaikams nuo mažiausių, netgi kūdikių, tokių kaip mūsų Paulė iki didžiausių. Čia ir batutas, ir kamuoliukų baseinas, ir laipynės, ir interaktyvūs žaidimai. Beje, vienas interaktyvių žaidimų stalas buvo labai įdomus net ir man!

Čia yra sezono metu veikiantis lauko baseinas. Mums tai tikras išsigelbėjimas – nes kuomet buvome Jūrmaloje, nebuvo vėjo ir bangavimo – jūroje plaukiojo labai daug žolių, tad maudytis nebuvo įmanoma. Be to, man asmeniškai visuomet labai šalta maudytis Baltijos jūroje, o baseino vanduo šiltas. Čia pat ir gultai prie baseino, ir baras. Beje, lauko baseinu galima naudotis nuo 8 valandos ryto iki 22 valandos vakaro. Tad galima puikiai išsimaudyti prieš miegą.

Čia taip pat ir puikus vidaus baseinas. Kelios pirtys, vaikų baseiniukas ir sūkurinė vonia. Labai smagu, kad veikia taip pat ilgai, kaip ir lauko baseinas. Mes prieš pusryčius išsimaudėme baseine, nes vidaus baseinas taip pat veikia nuo 8 valandos ryto. Mums tikrai patiko, kad baseinų vanduo šiltas, kaip ir pati SPA zonos erdvė.

Su vaikais tai tikrai didelis privalumas.

Skanūs pusryčiai ir maistas viešbutyje

Mums keliaujant su vaikais visuomet didelis privalumas yra tai, kad viešbutyje būtų teikiami pusryčiai ir nereikėtų sukti galvos, kur gauti vaikams košės ar kiaušinienės.

Apsistojant Semarah Lielupe SPA & Conferences viešbutyje, pusryčiai visuomet būna įskaičiuoti į nakvynės kainą. Pusryčiai tikrai puikūs – nuo salotų ir užkandžių iki skaniausios košės vaikams.

Ypatingai mus sužavėjo, ko nesame niekur kitur matę keliaujant Latvijoje, kad šeimoms su vaikais restorane yra atskira zona. Stalai tėvams prie vaikų žaidimų erdvės, kad tėvai galėtų ramiai baigti pusryčius, kol vaikai žaidžia. Šalia ir nedideli Ikea tipo vaikų staliukai ir kėdutės. Smulkmena, tačiau puikiai apgalvota.

Mes nepietavome ir nevakarieniavome viešbutyje, tačiau girdėjome puikių kitų šeimų atsiliepimų.

Ypatinga viešbučio kaina su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS

Kadangi mums taip patiko viešbutis, tad paprašėme viešbučio administracijos nuolaidos kodo Jums! Su juo iki rugpjūčio 31 d. galite užsisakyti poilsį už ypatingai gerą kainą. Užsisakyti galite iki rugpjūčio 31 d., o poilsiauti galėsite iki metų pabaigos.

Kaip pavyzdį parinkome nakvynę rugsėjo 12-14 dienomis 2 suaugusiems ir vienam vaikui. Su mūsų kodu KELIONESSUVAIKAIS nakvynę galite užsisakyti už 230 eurų, Booking.com tokia pati nakvynė kainuoja 290 eurų.

Nakvynę su nuolaidos kodu galite rezervuoti viešbučio internetinėje svetainėje.

Poilsis viešbutyje Jūrmaloje prie jūros – ką veikti ir pamatyti poilsiaujant Jūrmaloje

Mums labai patiko, kad skirtingai nei Lietuvos pajūryje nėra didelio triukšmo. Iš kavinių garsiai negroja muzika. Nėra jokių batutų, didelių prekyviečių su žaislais, įvairių siūlytojų nusifotografuoti su papūgomis ar kitais gyvūnais ar kitų pagundų. Vienu žodžiu galėtume apibūdinti, kad nėra mažesniems vaikams dėmesio „trigdžių“ ir „dirgiklių“. Kurie ne tik išbalansuoja vaikus, bet ir atsiliepia tėvų piniginėms. O dažnai jų negavus ir baigiasi ir ašaromis.

Aplankykite ir pagrindinę miesto pėsčiųjų gatvę Jomas. Jūrmala – labai gražiai sutvarkytas miestas, tad tiesiog pasivaikščiokite gamtoje, pasivažinėkite dviračiais.

Ką mes aplankėme ir kas mums patiko

Dzintarų miško parkas

Nuostabi vieta su vaikais. Parke yra žaidimų aikštelių įvairaus amžiaus vaikams, takų riedutininkams ir pėstiesiems, riedlenčių parkas, gatvės krepšinio aikštelės, kavinės.

Čia yra ir apžvalgos bokštas.

Livu vandens parkas

Vandens parkas nėra naujas, ne toks didelis kaip Suntago Lenkijoje, mūsų nuomone jau reikalaujantis remonto. Beje, bilietai brangūs (pirmą kartą susidūrėme, kad reikia mokėti ir už kūdikį), tačiau jei esate vandens pramogų mėgėjai apsilankyti verta.

Paplūdimiai

Šiandien Jūrmalos paplūdimyje yra 11 gerai įrengtų maudyklų, iš kurių penkios (Jaunkemeriai, Dzintarai, Buldurai, Majorai, Dubultai) gavo Mėlynosios vėliavos eko sertifikatą. Labai smagu, kad paplūdimiuose yra kavinės, tualetai.

Skulptūra Gaublys

Kiekvienam keliones mėgstančiam vaikui tikrai patiks ši skulptūra, kurią beje galima ir pajudinti.

Kur dar keliauti ir pramogauti Latvijoje skaitykite mūsų paruoštas apžvalgas ir GIDUS.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Latvijoje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. LATVIJA. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Latvijoje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Kelionės su kūdikiu, Kelionės su kūdikiu į Jūrmalą, kelionės su šeima į Jurmalą, kelionės su vaikais, kelionės su vaikais į Jūrmalą, poilsis Jūrmaloje su vaikais, Poilsis su šeima Latvijoje, Poilsis su šeima prie jūros, Poilsis su vaikais, poilsis su vaikais Jūrmaloje, Poilsis viešbutyje Jūrmaloje prie jūros, reklama