„Super Skypark” parkas - Kelionės su vaikais
„Super Skypark” parkas
„Super Skypark” parkas

„Super Skypark” parkas

„Super Skypark” parkas – patekite į unikalią futbolo aikštės dydžio šuolių zoną ir mėgaukitės aktyviomis pramogomis. Pramogos puikiai tinka adrenalino ištroškusiems suaugusiesiems ir patiems mažiausiems šeimos nariams.

Įsigykite bilietą ir pasinaudokite tokiomis pramogomis kaip didžiausia batutų zona Europoje, 17 vakarėlių kambarių su panoraminiu vaizdu, 10 m aukščio laipiojimo aikštele su kalneliais, žaidimų zona mažyliams ir dar daugiau. Šokinėkite dviejose 1 500 m2 ploto batutų arenose.

Dalyvaukite batutų krepšinio ir dodgebolo varžybose ir atraskite savo supergalių atlikdami dvigubo salto dunkstelėjimą arba išvengdami priešininko metimo salto atgal. Visą dieną laipiokite ir šliaužkite laipiojimo aikštelėje, kurios aukštis siekia 10 metrų ir prilygsta keturių aukštų namui.

„Super Skypark” parkas – nepraleiskite 7 metrų ilgio vamzdinio kalnelio, kuriame akimirksniu pajusite laisvą kritimą, keturių juostų bangų kalnelio, kuriuo galėsite lenktyniauti su draugais, minkštųjų kamuolių patrankos ir kamuolių duobės.

Kelionė į Taliną su vaikais – rasite visas rekomenduojamas aplankyti vietas, pramogas, žaidimų aikšteles ir daug daugiau.

„Super Skypark” parkas