Rygos automobilių muziejus - Kelionės su vaikais
Rygos automobilių muziejus
Rygos automobilių muziejus

Rygos automobilių muziejus

Rygos automobilių muziejus – jame saugoma didžiausia ir moderniausia senovinių transporto priemonių kolekcija Baltijos šalyse. Muziejaus paroda surengta kaip jaudinantis interaktyvus pasakojimas apie unikalias transporto priemones, žymius asmenis ir reikšmingiausius įvykius automobilių pramonės istorijoje, papildytą šiuolaikinėmis multimedijos technologijomis.

Rygos automobilių muziejaus kolekcija yra trijuose aukštuose ir užima daugiau nei 4000 kvadratinių metrų, o šiuo metu jame eksponuojama didžiausia ir įvairiausia senovinių transporto priemonių kolekcija Baltijos šalyse – daugiau nei 100 unikalių automobilių, motociklų ir dviračių. Paroda pasakoja apie unikalias transporto priemones, žymius asmenis ir reikšmingiausius įvykius automobilių pramonės istorijoje.

Lankytojai tyrinėja istoriją naudodamiesi moderniomis ir įvairiomis multimedijos ir dizaino ypatybėmis, taip pat dalyvaudami keliose interaktyviuose užsiėmimuose. Šiuolaikiškai eksponuojamos istorinės transporto priemonės paverčia apsilankymu Rygos automobilių muziejuje įdomiu būdu praleisti dieną tyrinėjant šias tikrai unikalias transporto priemones.

Jauniausi lankytojai gali žaisti ir mokytis vaikų pramogų zonoje. Muziejus taip pat siūlo išsamias ekskursijas su gidu po muziejaus kolekciją, muziejaus kavinę, suvenyrų parduotuvę ir nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę.

Edukacinės programos vaikams: interaktyvios paskaitos apie saugaus eismo, transporto priemonių statybos istorijos ir inžinerinių žinių. Vaikai gali taip pat įsitraukite į įdomią veiklą lauko ir vidaus žaidimų aikštelėse.

Ryga su vaikais – straipsnis, kuriame rasite pilną Rygos lankytinų vietų su vaikais GIDĄ.

Rygos automobilių muziejus