Mokslo centras VIZIUM - Kelionės su vaikais
Mokslo centras VIZIUM

Mokslo centras VIZIUM

Mokslo centras VIZIUM, kurio pagrindinė užduotis – paprastais žodžiais pasakoti apie fiziką, matematiką, inžineriją ir technologijas, siekiant paskatinti mokslo ir jo visapusiškumo supratimą.

Šioms temoms skirti 80 interaktyvūs eksponatai, laukia galimybė dalyvauti 20 mokymo programų ir 6 techninėse kūrybinėse dirbtuvėse bei mažiausiai 6 mokslo šou.

Nuo rugsėjo 24 d. Mokslo centras VIZIUM siūlo visiems Ventspilio ir kitų miestų mažiesiems šeštadieniais dalyvauti Mažųjų tyrinėtojų užsiėmimuose. Juose vaikai turės galimybę pažaisti Mokslo centro Vaikų zonoje ir kūrybiškai padirbėti su centro auklėtojomis.

Kad mažųjų šeštadieniai būtų linksmesni, o tėveliai šiek tiek pailsėtų, VIZIUM siūlo nuostabių užsiėmimų ikimokyklinio amžiaus vaikams. Užsiėmimai skirti vaikams nuo 4 iki 6 metų. Šios veiklos suteikia vaikams galimybę ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir išmokti naujų įgūdžių per žaidimus ir linksmas veiklas, kurias veda mūsų draugiški pedagogai. Mažųjų lankytojų lauks įvairios įdomios, pramoginės ir edukacinės veiklos. Taip pat galimybė mokytis skaičių ir raidžių su smagiais Bee-Bot bičių robotais!

Užsiėmimai vyks Mokslo centre VIZIUM kiekvieną šeštadienį nuo 10:00 iki 12:00 Vaikų zonoje. Dalyvavimo kaina 5 eurai. Būtina išankstinė registracija.

Mokslo centras siūlo stebėti ir šou, kurių metu lankytojai turės galimybę atsidurti „Mokslo vakarėlio“ atmosferoje ir pasimėgauti klasikinėmis vakarėlių tradicijomis su moksliniu požiūriu. Magija ar mokslas? Kažkam – magija, bet tiems, kurie supranta chemiją ir fiziką – tai mokslas. Šių pasirodymų metu vaikai patirs stebuklus, kurie privers plakti širdį ir sukels norą įgyti žinių, paaiškinančių, kodėl vyksta tai, kas vyksta parodoje.

Lankydamiesi Ventspilyje pramogaukite Ventspilio vandens nuotykių parke.

Mokslo centras VIZIUM