Lankytinos vietos Gran Kanarijoje su vaikais - Kelionės su vaikais
Lankytinos vietos Gran Kanarijoje su vaikais
Lankytinos vietos Gran Kanarijoje su vaikais
2023-03-06

Lankytinos vietos Gran Kanarijoje su vaikais

„Kelionės su vaikais ®“ dalijasi su Jumis naudingais patarimais ir informacija apie lankytinas vietas su vaikais Kanarų salose. Jei keliaujate Gran Kanarijoje – lankytinus objektus galite rasti „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Tai trečia pagal dydį Kanarų sala, kurioje tikrai yra, ką pamatyti, kur nuvykti. Kur pramogauti su vaikais Gran Kanarijoje jau rašėme, o šįkart pasižvalgykime po Gran Kanarijos lankytinas vietas. Viena iš „Kelionės su vaikais ®“ įkūrėjų Jolita Jums paruošė informacinį gidą „Lankytinos vietos Gran Kanarijoje su vaikais”.

Lankytinos vietos Gran Kanarijoje su vaikais

Gran Kanarijos miestai ir miesteliai, į kuriuos verta užsukti

Sostinė Las Palmas ir senamiestis Vegueta

Sostinės gatvėse ir aikštėse yra istorinių pastatų, tokių kaip Casa de Colon dvaras, Santa Ana katedra, Museo Canario muziejus, Gabinete Literario klubas, Casas Consistoriales ir Centro Atlántico de Arte Moderno galerija. Teritorijoje aplink turgų, pastatytą 1856 m., gausu parduotuvių. Istorinis senamiestis, pilnas kultūros ir gražių kampelių.

Keliaukite po sostine HOP ON HOP OFF autobusu.

Las Palmas ir senamiesčio koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Teroras

Teroras, esantis Gran Kanarijos šiaurėje, yra vienas seniausių miestų Kanarų salose. XV amžiaus pabaigoje paskelbtas piligriminiu miestu, Teroras gali pasigirti dideliu religiniu paveldu, įskaitant bažnyčią, vienuolynus ir originalius vietinių didikų šeimų namus. Teror pyragaičių gamintojai ir kepėjai garsėja savo saldžiais patiekalais Gran Kanarijoje. Teroras sekmadienio rytais šurmuliuoja dėl pagrindinėje aikštėje esančio gatvės turgaus, kuriame prekiaujama įvairiais vietiniais produktais, papuošalais ir mediniais bei tekstilės gaminiais, taip pat tipiniais produktais, tokiais kaip populiari tepama chorizo dešra.

Teror koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Firgas

Mažas miestelis, esantis Gran Kanarijos šiaurėje. Jo istorija ilgą laiką buvo susijusi su vandeniu, o šiandien senamiesčio centre laiptais teka dirbtinis krioklys. Gražus senamiestis yra puiki vieta pasivaikščioti. Senamiesčio centre yra San Roque bažnyčia ir aikštė. Firgaso vandens malūnas, seniausias Kanarų salose vis dar naudojamas, buvo atnaujintas ir atviras lankytojams. Plytelėmis dekoruoti suoleliai, salų atvaizdavimas – tikrai būtina apsilankyti.

Firgas koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Arucas

Gran Kanarijos šiaurėje esantis Arucas garsėja savo San Juan Bautista bažnyčia – katedra. Neogotikos stiliaus jame saugoma daugybė meno vertybių. Katedra įspūdingai atrodo vakare.

Arucas koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Agaete

Agaetės slėnis šiaurės vakarų Gran Kanarijoje yra viena gražiausių salos vietų. Mieste, kurio vienoje pusėje išsirikiavę balti namai, daugybė žuvų restoranėlių. Vienas iš mūsų mėgiamiausių, su nuostabių vaizdu į uostą Marisqueria Ragu.

Agaete koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Tejeda

Miestelis nėra labai didelis, pėsčiomis galima nueiti praktiškai per 20 min. Galite aplankyti Nuestra Señora del Socorro bažnyčią, esančią šalia Tejeda rotušės, taip pat įvairias gatves ir pėsčiųjų alėjas. Tejedos kaime daug migdolų. Šiame mieste vasario mėnesį rengiama migdolų žydėjimo šventė. Mėgaukitės apylinkėmis ir įspūdingais vaizdais arba aplankykite Roque Nublo uolą. Išvykę iš miestelio link Roque Bentayga rasite tradicinį milžinišką krepšelį, idealiai tinkantį nusifotografuoti.

Tejeda koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Puerto de Mogan

Dar vadinamas Gran Kanarijos Venecija. Šis gražus, svetingas žvejų kaimelis pietų Gran Kanarijoje vis dar išlaiko savo vietinį pojūtį. Jo įspūdinga architektūra kontrastuoja su gėlių sodais ir tiltais sujungtais kanalais.

Puerto de Mogan taip pat kviečia ir į savo auksinį paplūdimį.

Čia taip pat čia rasite ir daugybę pramogų – Plaukimas Submarinu Gran KanarijojeDelfinų ir banginių stebėjimas Gran Kanarijoje.

Puerto de Mogan koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Aguimes

Į pietryčius nuo Gran Kanarijos sostinės esantis Agüimes. Katalikų monarchų įsakymu įkurtas kaip vyskupijos dvaro miestas.

Agüimes senamiestyje yra keletas metalo skulptūrų, pavyzdžiui, garsioji kupranugario skulptūra, taip pat pėsčiųjų gatvės, kuriomis galima maloniai pasivaikščioti. Taip pat būtina aplankyti San Sebastiano bažnyčią ir pagrindinę kaimo aikštę.

Aguimes rasite daugybę jaukių rankų darbų prekių parduotuvėlių, jaukių kavinukių ir vietinio maisto restoranų.

Aguimes koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Pozo Izquierdo

Burlenčių sporto vieta, kurioje vėjas pučia ištisus metus. Gran Kanarijos pietryčiuose, šalia Vecindario, yra Pozo Izquierdo, kur vėjas ir bangos labai pastovios, todėl čia galima plaukioti ištisus metus. Nors tam reikia aukšto lygio, ši vieta tarptautiniu mastu žinoma dėl to, kad yra įtraukta į PWA (Profesionalių burlentininkų asociacijos) pasaulinę grandinę.

Pozo Izquierdo yra daugybė paslaugų, banglenčių sporto stovyklų ir parduotuvių, kurios specializuojasi burlenčių sporto srityje, taip pat Tarptautinis burlenčių sporto centras.

Užsukite pasigrožėti bangomis ir gražiu jaukiu miestuku.

Pozo Izquierdo koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Kitos lankytinos vietos Gran Kanarijoje su vaikais

Cenobio de Valerón

Tai aborigenų grūdų saugyklos, esančios ant aukšto Montaña del Gallego šlaito. Jį pastatė senovės Kanarų gyventojai daugiau nei prieš 800 metų, visapusiškai išnaudodami ugnikalnio kūgio geologines sąlygas. Titnago akmenų pagalba jie iškasė per 350 keliuose lygiuose išdėstytų ertmių, kuriose buvo saugomi grūdai ir kiti maisto produktai. Tiesa, apsilankyti čia kainuoja 3 eur.

Vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Roque Nublo

Kaip ir minėjau lankydami Tejeda miestelį užsukite ir Roque Nublo, esančią daugiau nei 1800 metrų aukštyje. Pasigrožėkite atsiveriančiais vaizdais bei įkvėpkite tikro kalnų oro.

Roque Nublo koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Pico de las Nieves

Aukščiausia apžvalgos aikštelė Gran Kanarijoje. 1949 metrų virš jūros lygio aukštyje atsiveria nuostabūs vaizdai.

Vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Maspalomas kopos

Balto smėlio kopos. Kopų lankymas galimas, tačiau sekite ženklus ir informacinius skydelius. Apsaugos planu niekada nebuvo siekiama uždrausti patekti į kopas, o tiesiog nukreipti žmones pažymėtais takais ir takeliais, kurie bus suderinami su aplinkos apsauga ir pagarba. Visada laikykitės pažymėtų vietų ir leistino kelio.

Maspalomas koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Caldera de Bandama

Tai 200 metrų gylio ir 1000 metrų skersmens ugnikalnio įduba. Puiki vieta įspūdingoms fotografijoms.

Vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Mirador del Balcon

Stiklinė apžvalgos aikštelė kalno šlaite. Labai gražu, tačiau važiuokite giedru oru.

Fuente de los Azulejos

Kelyje, jungiančiame Puerto de Mogán ir La Aldea de San Nicolás, yra gamtos ir turizmo objektas Fuente de Los Azulejos. Tai kalnai su spalvotomis juostomis iš skirtingų uolienų, tarp kurių vyrauja žalias molis.

Kitoje gatvės pusėje jauki kavinukė su šviežiomis sultimis ir kalbančia papūga. Galite įsigyti ir lauktuvių.

Vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Gran Kanarijos lankytinų vietų žemėlapyje.

Jei norite, kad kelionės planavimu pasirūpintų patikima kelionių agentūra – mes rekomenduojame kreiptis į Pasirink Sparnus. Mūsų draugai Pasirink Sparnus dovanoja mūsų skaitytojams ir sekėjams ypatingą nuolaidą kelionėms!

Su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS jums pritaikys net 4 proc nuolaidą kelionėms. O perkantiems Itaka ir JoinUP organizuojamas keliones padovanos nemokamą KELIONĖS DRAUDIMĄ visiems keliaujantiems!

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje ir Kanarų salose, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje ir kitose Kanarų salose įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Atrandame pasaulį, Gran Canaria, Gran Kanarija, Gran Kanarija su vaikais, Gražiausi miestai, Ką aplankyti Gran Kanarijoje, Kanarų salos, kelionės su vaikais, Lankytinos vietos, Maspalomas kopos, Rekomendacijos, žemėlapis