Krikštynos Vilniuje - Kelionės su vaikais
Krikštynos Vilniuje
Krikštynos Vilniuje
2023-06-26

Krikštynos Vilniuje

Vasara – nuostabus metas pažymėti gražiausias asmenines šventes. Ypač tas, kurių datą galime rinktis patys (vestuvės, krikštynos). Viena iš „Kelionės su vaikais“ įkūrėjų Agnė nori su Jumis pasidalinti nuostabia vieta, kurią atrado Vilniuje, ieškodama kur galėtų švęsti savo dukrytės Paulės krikštynas ir nedidelį šeimos susitikimą. Krikštynos Vilniuje, kur jas švęsti? – pagaliau turime atsakymą į šį klausimą.

Ko mes ieškojome savo krikštynų šventei

Krikštynos Vilniuje – taip pradėjome paiešką Google. Tačiau iš daugybės pasiūlymų, deja liko labai nedaug atsižvelgiant į mūsų norus. Paulės krikštynoms ir vietai kurioje planuojame paminėti šią gražią ir jaukią šventę turėjome keletą kriterijų. Kadangi vasara – nuostabus metas, ieškojome vietos, kuri turėtų terasą, kad galėtume būti lauke, tačiau terasa būtų dengta, nes visgi lietuviškas oras kartais yra sunkiai prognozuojamas. Aišku didelis privalumas mums ir gražus vaizdas iš terasos. Nes vis tik norisi, kad šios vieną kartą gyvenime švenčiamos šventės proga darytos nuotraukos būtų pačios gražiausios.

Taip pat ieškojome vietos, kuri būtų Vilniuje ir miesto centre, o ne užmiestyje, kad nereikėtų niekur vykti, o nevairuojantiems svečiams sukti galvos dėl transporto. Tačiau vis tik privalumas buvo, kad vieta turėtų parkavimo aikštelę, kad nereikėtų sukti galvos, kur pasistatyti automobilį.

Krikštynos Vilniuje

Krikštynos Vilniuje

Kadangi didelės šventės neplanuojame, tad ieškojome nedidelės ir privačios vietos, kurioje švęstume mes vieni. Taip pat aišku tikrai ne paskutinėje vietoje mums ir meniu bei šventės vaišės. Norėjome skanaus, subtilaus maisto, be tradicinių mišrainių ir trijų aukštų saldžių tortų.

Ir po ilgų paieškų mes tokią vietą radome. Tad misija krikštynos Vilniuje – įvykdyta.

Krikštynos Vilniuje

Krikštynos Vilniuje

„River Town“ – nuostabus restoranas

Būtent tokia vieta, kokios mes ieškojome savo šventei yra „River Town“ restoranas Vilniuje. Atrodo krikštynos Vilniuje ir negalėtų vykti geresnėje vietoje.

Istorinėje ir vienoje gražiausių Vilniaus vietų, priešais Gedimino pilį, veikia restoranas „River Town“. Pirmasis pliusas – nuostabi vieta, pats miesto centras. Turi lauko terasą, kuri yra dengta, jei vis tik oras pasitaikytų nedėkingas. O svarbiausia – pačiame miesto centre esantis restoranas turi nemokamą aikštelę automobiliams.

Restoranas veikia jau beveik dvejus metus, restorano savininkai ir šefai, kartu jau dirba 10 metų. Turi puikų meniu, gali pasirūpinti nuostabiais desertais ir nepriekaištingu aptarnavimu.

Be to nemažai perskaitėme puikių komentarų ir nusprendėme apsilankyti bei išbandyti.

Restorano terasa

Restorano terasa

Pirmasis įspūdis

Ir pirmasis įspūdis atvykus – tiesiog wow vaizdas, labai charizmatiška terasa. Bet svarbiausia – patys savininkai ir šefai Šarūnas ir Darius susitiko asmeniškai ir skyrė laiko bei dėmesio pokalbiui, atsakė į visus klausimus ir pateikė ne tik puikių meniu pasiūlymų bei ir idėjų pačiai šventei. Nuostabu, kai patys savininkai susitinka su klientais, bendrauja ir išklauso. Nenuostabu, kodėl restoranui sekasi, čia lankosi daug žmonių ir palieka tik puikius atsiliepimus. Po pokalbio su savininkais dar kartą supratau – kai myli savo darbą, jis tau puikiai sekasi.

Maistas restorane

Restorano meniu yra sezoninis, nes, pasak Šarūno ir Dariaus šviežios esamo sezono gėrybės geriausiai gali atskleisti patiekalų skonį bei charakterį. Todėl jei krikštynas ar kitas šventes ruošiatės švęsti vasarą, Jums tikrai pasiūlys vasariškus ir lengvus patiekalus. Ypatingai šefai didžiuojasi ir kviečia savo svečius būtinai paragauti vitello tonnato – tradicinio itališko veršienos bei tuno padažo užkandžio, brandinto jautienos antrekoto USDA Prime, šviežio jūros liežuvio, kurie, kartu su kanadietiškomis šukutėmis, dzūkišku jautienos išpjovos kapotiniu, aštuonkoju su degintų paprikų (pancettos) padažu bei saldžiaisiais belgiško šokolado fondantu ir morengine Pavlova, jau tapo restorano hitais.

Skaniausi desertai Vilniuje

Skaniausi desertai Vilniuje

Nors vaikų meniu restorane nėra, tačiau vaikams  Šarūnas su Dariumi tikrai pasiūlė labai skanių ir originalių sprendimų. O smagiausia, kad nebereikės rūpintis šventiniu tortu ir desertais. Nes čia jais pasirūpins vietoje. Labai smagu, kad po ilgo pokalbio ir mūsų norų išklausymo beveik pavyko sudėlioti tobulai skanų meniu. Kodėl beveik? Nes dar svarstome kai kuriuos pasiūlymus, nes tiek fantastiškų idėjų mums pasiūlė, kad sunku ir išsirinkti.

Beje, net jei ir neplanuojate pietauti ar švęsti šventės, labai rekomenduojame užsukti čia į terasą suvalgyti naminių ledų. Kol su šefais derinome meniu, Motiejus degustavo juos. Jie tokio wow skonio, kad manau grįšime iki šventės vien tik jais pasimėgauti nuostabioje terasoje.

Restorano meniu

Restorano meniu

Šventės restorane

„River Town“ galite švęsti ne tik krikštynas, bet ir nedideles vestuves ar kitas asmenines šventes. Lauko terasoje galima organizuoti šventę iki 20, o viduje iki 40 žmonių.

Šalia lauko terasos puiki pievelė, kurioje galima pasistatyti rekvizitus fotosesijai.

Taip pat restoranas organizuoja ir įvairias degustacijas.

Terasa labai stilinga, o restorano vidus puikiai įrengtas. Iš tiesų viduje pasijaučiau, kaip geram „steakhouse“ Londone ar kitame Europos didmiestyje.

Jei ieškote kur švęsti krikštynas Vilniuje, jei galvojate, kur paminėti asmenines šventes Vilniuje – labai rekomenduojame pasidomėti „River Town“. Neabejojame, kad liksite sužavėti.

Restoranas „River Town“ įsikūręs ant Neries kranto Vilniaus centre („Mindaugo apartamentų 1-ame aukšte) – Olimpiečių g. 1. Telefonas rezervacijoms: +37064576757. Jei atvykote su automobiliu ir norite įvažiuoti į stovėjimo aikštelę, paskambinti į restoraną ir kolektyvas Jus įleis.

Daugiau įdomių vietų su vaikais Vilniuje rasite straipnyje „Ką veikti su vaikais Vilniuje“.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.