Kelionė į Singapūrą su vaiku - Kelionės su vaikais
Kelionė į Singapūrą su vaiku
Kelionė į Singapūrą su vaiku
2023-02-01

Kelionė į Singapūrą su vaiku

Apie kelionę į Singapūrą ir savo įspūdžiais dalinasi Rima Voitiulevičiūtė. Šeima į Singapūrą keliavo su beveik 5 metų sūnumi. Jie kiekvieną žiemą išvyksta pagyventi kur šilčiau. Šiemet pasirinko Vietnamą, kaip pagrindinę šalį. Bet kadangi Vietnamas duoda tik 1 mėnesio vizą, tad per 3 mėnesius dar šeima planuoja aplankyti Malaiziją. O su mumis dalinasi savo įspūdžiais apie Singapūrą.

Kelionė į Singapūrą su vaiku – ką pamatyti, kur apsilankyti.

Praktiški patarimai keliaujantiems į Singapūrą su vaikais

Kelionei į Singapūrą šeima skyrė 4 dienas. Skrido iš Hanojaus į Singapūrą. Oro uoste iškart nusipirko SIM kortelę (SIM kortelės pirkimas iš anksto) ir viešojo transporto bilietus. Rima pasakoja, kad gal kiek suklydo su transporto kortelėmis, nes kiek teko domėtis, yra turistinės kortelės 3 paroms su neribotu kiekiu kelionių, kurios kainuotų apie 17 eurų.

Šeima naudojosi metro, kas yra labai labai patogu, autobuso net neprireikė. Viskas pasiekiama metro ir pėstute. Metro kelionė kainuoja 0,7-1,7 euro.

Viena iš priežasčių, kodėl kelionei į Singapūrui su vaiku šeima skyrė tik 4 dienas yra gana didelės kainos, lyginant su Vietnamu. Rima pasakoja, kad gyveno viešbutyje prie pat China town. Mažas kambarėlis su dušu ir langu į sieną kainavo apie 350 eurų 4 paroms. Tad apsistoti prie China town tikrai rekomenduoja, nes yra labai daug food court, kur tikrai gan pigiai galite pavalgyti. Tad pagrinde šeima valgė arba greito maisto kavinėse, arba minėtuose food court.

Maisto kainos kiek didesnės nei Lietuvos. Parduotuvėse galima rasti tikrai visko. Kadangi Singapūre gyvena visokių kultūrų žmonių, tad pasirinkimas platus.

„Labai didelis pliusas, kad visur viskas anglų kalba. Tad su vyru juokiamės, Singapūras – Azijos Londonas“, – sako Rima.

Kelionė į Singapūrą su vaiku – detalus planas

Pirmąja dieną Singapūre pradėjo nuo gamtos parko Garden by the Bay. Tai turbūt populiariausias turistų lankomas objektas Singapūre. „Labai gražu, veiklų visai dienai. Vandens pramogos vaikams, žaidimų aikštelės“, – pasakoja Rima ir pataria, kad važiuojant čia reikia pasiimti rankšluostį ir rūbus persirengimui. Bilietus rekomenduojame įsigyti iš anksto.

Antrą dieną šeima vyko į Haw Par Villa, kur yra daug gražių ir įdomių spalvotų skulptūrų, tuomet į Singapūro istorijos muziejų bei į Admirality park. Šiame parke yra labai didelės ir įdomios žaidimų aikštelės.

Trečią dieną šeima vyko į Universal studios parką. Kaina trims asmenims buvo apie 150 eurų. „Gal kiek nusivyliau, daug kas buvo uždaryta ir tokio amžiaus vaikams – tik keli atrakcionai. Tad jeigu lyginti su Disneyland, tai Universal parkas tikrai prasčiau. Bet toj saloj yra ir daug kitokių pramogų ir paplūdimys, tad veiklos rasite“, – priduria Rasa. Į Universal studio park bilietus rekomenduojame įsigyti iš anksto.

Vakare šeima vyko į botanikos parką ir jame esantį Jacob Ballas sodą. Šį soda šeima labai rekomenduoja, nes jame labai daug veiklos vaikams.

Paskutinė diena buvo skirta Mokslo muziejui, kuris taip pat sužavėjo. Rima sako, kad patiks tikrai visiems vaikams. O ir kainos labai draugiškos.

Po trumpos išvykos Rima priduria, kad tai buvo tikrai labai gera ir įdomi kelionė. „Visi objektai tiesiog atimantys žadą ir tų pinigų verti. Po Vietnamo tai buvo tiesiog šviežio oro ir civilizacijos gurkšnis“, – pokalbį užbaigia šeima.

Ką dar verta aplankyti Singapūre su vaikais

Kelionė į Singapūrą su vaiku – puiki kryptis, nes čia itin daug pramogų vaikams. Mieste gausu ne tik mokamų pramogų, bet ir nemokamų žaidimų aikstelių, įvairių erdvių, kurios tikrai mažiesiams.

Čangio tarptautinis oro uostas

Vienas iš labiausiai lankytinų objektų Singapūre yra Čangio tarptautinis oro uostas. Tai didelės architektūrinės pažangos, neįtikėtinų botanikos ekspozicijų objektas. Turbūt visi bent kiek besidomintys kelionėmis žino šią vietą. Įsigykite bilietą ir būtinai apsilankykite.

Singapūro Čangio tarptautinis oro uostas

Singapūro Čangio tarptautinis oro uostas

Botanikos sodai

Singapūro centre įkurti sodai užima daugiau nei 100 ha. Tai − vandens parkai, botanikos sodai, poilsio zonos, oranžerijos. Vieni iš gražiausių pasaulyje Singapūro botanikos sodai pradėti kurti dar 1859 m. Dėl modernumo ir biologinės įvairovės 2015 m. šie sodai įtraukti į UNESCO paveldo objektų sąrašą kaip moderniausi ir turintys daugiausia biologinės įvairovės.

Šalia didžiųjų oranžerijų sukurtas dirbtinių medžių parkas. Tai turbūt ikoniškiausia Singapūro vieta, kuri puikuojasi kelionių lankstinukuose ir kurią turbūt lengvai atpažįsta kiekvienas keliautojas. Šių sudėtingų konstrukcijų aukštis siekia nuo 25 iki 50 m. Tarp jų aukštai vinguriuoja pažintinis takas lankytojams. Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto.

Žymieji Singapūro Botanikos sodai

Žymieji Singapūro Botanikos sodai

Apžvalgos aikštelė Marina Bay Sands viešbutyje

Jei finansinės galimybės leidžia – būtinai apsistokite Singapūro simboliu tapusiame viešbutyje Marina Bay Sands. Jis turbūt turi nuostabiausią pasaulyje „infinity“ baseiną. O visgi jei nakvynę pasirinksite kitur – už 17 eurų galite pakilti į šio viešbučio 57 aukšte esančią apžvalgos aikštelę iš kurios atsivers nuostabi miesto panorama. Bilietus galite įsigyti iš anksto.

Sentosa sala

Tai pramogų sala. Joje yra vieninteliai paplūdimiai Singapūre, kurie pritaikyti maudymuisi. Taip pat čia įsikūręs ir okeanariumas „Povandeninis pasaulis“ (Underwater World), kuris vienas iš moderniausių okeanariumų Azijoje. Bilietus galite įsigyti saugiai internetu.  Taip pat čia rasite ir įspūdingą vandens parką.

Čia įsikūręs ir įspūdingas pramogų parkas „Universal Studios Singapore“. Jis buvo atidarytas 2010 m. Parkas suskirstytas į septynias temines zonas: Holivudą, Niujorką, Madagaskarą, Senovės Egiptą, „Prarastasis pasaulis“, „Toli tolimas“ ir „Sci-Fi City“.

Tiger Sky Tower – aukščiausias Azijoje apžvalgos bokštas. Iš 131 m aukštyje įrengtos apžvalgos aikštelės matosi puikios panoramos. Jis taip pat įsikūręs Sentosa saloje.

Pouliariausias ir smagiausias būdas patekti į Sentosa salą yra su keltuvu. Iš jo atsiveria nuostabi Singapūro panorama.

Ruošiantis tolimai kelionei ar ilgam žiemojimui užsienyje rekomenduojame paskaityti mūsų paruoštą itin išsamų straipsnį „Patarimai ruošiantis kelionei su vaikais”, kuris Jums padės pasiruošti tokiai kelionei.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.