Kelionė į Kiprą su vaikais žiemą - Kelionės su vaikais
Kelionė į Kiprą su vaikais žiemą
Kelionė į Kiprą su vaikais žiemą
2023-03-14

Kelionė į Kiprą su vaikais žiemą

,,Pamatėm internete nuotrauką iš Larnakos druskos ežero su flamingais ir dukros užklausiau, ar norėtų pamatyti flamingus. Pasakė taip, labai, tad ir nusipirkom bilietus” – pasakoja mama Viktorija. Kartais užtenka vos vieno mažo noro, kad kelionė į Kiprą su vaikais žiemą taptų realybe ir sušildytų šeimos akimirkas. Bet koks gi tas vasariškas Kipras žiemą?

Kelionė į Kiprą su vaikais žiemą:  savo įspūdžiais apie kelionę dalinasi mama Viktorija, kuri atostogavo saloje vasarį su 8 metų dukra.

Atskridome su Wizz air į Larnaką, oro uoste mūsų laukė išnuomotas automobilis. Norėjome apsigyventi 5* viešbutyje su AI, pasirinkimas žiemos metu labai mažas, vos keletas viešbučių dirba, tai rinkomės iš veikiančių. Gyvenome Protare viešbutyje Constantinos the Great Beach hotel (viešbutis labai patiko, numeris su gražiu vaizdu, šildomu vidaus baseinu, maistas skanus, o ir kaina nesikandžioja 108 eur/para 3 žmonėms). 

Žiema Kipre patiks bėgantiems nuo šurmulio

Pačiame Protare beveik niekas nedirba (kavinės, restoranai, parduotuvės uždaryti), vos keli veikia. Tai šiuo atveju tikrai pravertė pilnas maitinimas viešbutyje. Oro temperatūra pagal istorinius duomenis turėjo būti aukštesnė (15-18 laipsnių), o mums buvo vos apie 13, plius pūtė stiprus vėjas prie jūros. 

Patiko, kad lankytinuose objektuose beveik nėra žmonių, laisvai galima visur prisiparkuoti automobilį, pasėdėti vieniems ant jūros kranto įrengtuose suoliukuose. Aplankėme žymias vietas pakrantėje tokias kaip: 

Taip pat aplankėme Larnaką, kur svarbiausias objektas buvo Druskos ežeras, kuriame atskrenda žiemoti flamingai. Bet pati Larnaca didelio įspūdžio nepaliko. 

Kipras žiemą – praktiniai aspektai

  • kainos nesikandžioja – maistas/patiekalai kavinėse panašūs kaip LT. 
  • kuras pigesnis – 1 l 95 benzino apie 1,39 Eur. 
  • Kipras- rojus katėms, jų visur nemažai – ir prie lankytinų objektų, ir mieste, ir net viešbutyje. 

Mamos Viktorijos patarimas: kelionė į Kiprą su vaikais žiemą yra puiki trumpos kelionės idėja. Kiprą aplankyti ne turistinio sezono metu tikrai verta žmonėms, kurie nemėgsta didelio šurmulio, mėgsta ramius pasivaikščiojimus, o ir kainos žymiai palankesnės. Tai gera proga gauti saulės, kurios taip trūksta LT. Beje, užuovėjoje galima ir pasideginti, matėme ir besimaudančių žmonių!

„Kelionės su vaikais“ rekomenduoja

Geriausia apranga vaikams atostogų metu – pončai

Dažnai mūsų klausia, ką svarbu pasiimti keliaujant su vaikais ir kūdikiais vykstant atostogauti į šiltus kraštus. Kas tikrai praverčia ir kas naudinga. Mūsų didžiausias atradimas ir nuoširdi rekomendacija – itin universalus daiktas PONČAI.

Šiuos pončus sukūrė lietuvė mama Gintarė, jie yra rankų darbo. Gintarė pončus siuva pagal užsakymą iš 100% medvilnės – muslino. Muslinas ypatingai tinkamas naudoti kūdikiams ir mažiems vaikams bei yra pritaikytas jautriai jų odai. Šie pončai lengvai džiūsta, yra plonos ir lengvos medžiagos. Jie turi daugybę panaudojimo būdų. Puikiai tinka paplūdimyje ar prie baseino po maudynių, sudrėkę – greitai išdžiūsta. Puikiai tinka būnant saulėje, apsaugant kūdikio odelę nuo tiesioginių saulės spindulių. Idealu vaiką aprengti einant iš paplūdimio, kai nesinori rengti švariais rūbeliais. Itin svarbu, kad su šiuo ponču kūdikis ar vaikas neperkais, nes medžiaga itin lengva. O mergaitėms, jie puikiai gali atstoti ir lengvą suknelę, nes yra itin dailūs.

Mūsų nuomone – tai itin universalus rūbas, toks, kuris idealiai tinka keliaujant. Užima itin mažai vietos, daugybė panaudojimo būdų, išskalbus greitai išdžius. Jis taip pat puikiai tinka ir lankantis baseinuose Lietuvoje, kad išlipęs iš vandens vaikutis nesušaltų.

Pončai kainuoja 24,99 Eur. Pončų siuntimas Lietuvoje kainuoja tik 1,5 Eur, o juos galite rinktis net iš penkių spalvų (alyvinė, mėlyna, garstyčių, rožinė ir žalia). Jie yra dviejų dydžių – iki trijų metų ir nuo trijų iki penkių metų.

Visą informaciją apie pasiruošimą kelionei su vaikais bei ką veikti keliaujant rasite straipsniuose „Patarimai ruošiantis kelionei su vaikais” ir „Kaip užimti vaikus kelionių metu”.

Jei norite, kad kelionės planavimu pasirūpintų patikima kelionių agentūra – mes rekomenduojame kreiptis į Pasirink Sparnus

Pasilengvinkite savo kasdienybę keliaudami kartu su visa šeima ir naudodami myTU Lietuva mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis. Aktualu apsiperkant ir pramogaujant Lenkijoje – visada mokėkite vietine valiuta ir myTU jums pritaikys geriausią konvertavimo kursą. Nuo 7 metų amžiaus vaikams galite atidaryti sąskaitą tiesiog mobiliuoju telefonu.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.