Helsinkis su vaikais - Kelionės su vaikais
Helsinkis su vaikais
Helsinkis su vaikais
2023-12-01

Helsinkis su vaikais

Helsinkis su vaikais – puiki idėja šeimos atostogoms. Šis miestas siūlo daugybę pramogų ir lankytinų vietų visai šeimai, o žiemos laikotarpis čia yra tiesiog stebuklingas. Tad, jeigu planuojate aplankyti šį nuostabų miestą su vaikais, štai keletas patarimų, ką veikti, ką pamatyti, kur skaniai pavalgyti ir kokių kalėdinių vietų nepraleisti.

Kalėdinis Helsinkis su vaikais

Helsinkis su vaikais puiki idėja kelionei žiemos metu, nes būtent tuomet jis tampa tikru šventinio džiaugsmo ir kalėdinių stebuklų epicentru. Suomijos sostinė yra žinoma dėl savo įspūdingų Kalėdinių renginių, miestelių ir mugėjų, kurie pritraukia tiek vietinius, tiek turistus iš viso pasaulio. O Helsinkis dar labai dažnai tampa ir kelionės į Laplandiją pas Kalėdų senelį dar viena stotele.

Helsinkis su vaikais

Helsinkis su vaikais

Kalėdiniai miesteliai ir mugės Helsinkyje

Tuomaan Markkinat (Kalėdų Turgus)

Tai didžiausia ir populiariausia Kalėdinė mugė Helsinkyje, pačiame Senamiestieje. Čia galima rasti įvairių rankdarbių, tradicinių Suomiškų dovanų, šventinių skanėstų. Taip pat čia vyksta gyvos muzikos pasirodymai. Rasite čia ir specialių atrakcijų vaikams. Paprastai prasideda  lapkričio pabaigoje ir tęsiasi iki Kalėdų.

Vanha Kauppahalli (Senasis Turgus)

Senasis turgus žiemos metu virsta į šventinį prekybos centrą. Čia galima rasti tradicinius Suomijos gaminamus maisto produktus, dovanas ir kitus rankdarbius. Šventinis turgus paprastai vyksta lapkritį ir gruodį.

St. Thomas Christmas Market

Šis Kalėdinis turgus yra žinomas dėl savo unikalių dovanų idėjų, rankdarbių ir šventinių dekoracijų. Vyksta mugė Esplanade Parke gruodžio mėnesį.

Žiemos Šviesų Festivalis „Lux Helsinki”

Šis festivalis yra vienas iš žiemos akcentų, kai miesto gatvės ir pastatai apšviečiami įvairiaspalvėmis šviesomis ir instaliacijomis. Vyksta sausio pradžioje.

Čiuožykla Esplanade Parke

Žiemos metu čia įrengiamas ledo čiuožykla, kurioje galima patirti tikrą šventinę atmosferą.

Kalėdiniai miesteliai ir mugės Helsinkyje

Kalėdiniai miesteliai ir mugės Helsinkyje

Pramogos ir lankytinos vietos Helsinkyje su vaikais

Sea Life Helsinki

Tai puiki vieta šeimoms ir gamtos mėgėjams patirti jūros gyvūnų įvairovę ir sužinoti daugiau apie vandenynų ekosistemas.

Sea Life Helsinki globoja daugybę jūrų gyvūnų rūšių, įskaitant ryklius, vėžlius, įvairias žuvų rūšis ir netgi aštuonkojus.

Lankytojai gali išmokti apie jūros gyvūnus per interaktyvius eksponatus, kurie suteikia galimybę artimai susipažinti su jūrų gyvūnų gyvenimu. Akvariumas siūlo edukacines programas ir veiklas, skatinančias suprasti jūrų apsaugos svarbą ir vandenynų ekosistemų pažeidžiamumą.

Akvariume yra užkandžių parduotuvė ir suvenyrų parduotuvė.

Įsigykite bilietus iš anksto internetu.

Sea Life Helsinki

Sea Life Helsinki

Apžvalgos ratas

Helsinkio „SkyWheel” Jums leis stebėti miesta per didelius langus. Pakilsite į dangų iki 40 metrų aukščio. Gražiausia naktį, kai galite stebėti apšviestą naktinį Helsinkio vaizdą.

Bilietus galite įsigyti iš anksto ir be eilių mėgautis nuostabiais vaizdais.

Apžvalgos ratas

Apžvalgos ratas

Heureka Mokslo Centras

Tai vienas iš populiariausių švietimo ir pramogų centrų, siūlantis įvairias edukacines ir pramogines patirtis tiek vaikams, tiek suaugusiems. Heureka siūlo daugybę interaktyvių eksponatų, leidžiančių lankytojams išbandyti ir tyrinėti įvairias mokslines sąvokas bei dėsnius. Tai apima teminius skyrius, pvz., fiziką, biologiją, astronomiją ir inžineriją.

Mokslo centre yra modernus planetariumas, kuris siūlo įspūdingas astronomijos šou ir kosmoso keliones.

Helsinkio Miesto Muziejus

Tai puiki vieta suaugusiems ir vaikams pažinti Helsinkio praeitį ir jos raidą nuo mažo miestelio iki šiuolaikinės Europos sostinės.

Muziejuje galima išvysti nuolatines ekspozicijas, kurios pasakoja apie Helsinkio miesto istoriją, įvairių laikotarpių gyvenimą ir miesto pokyčius. Muziejuje yra specialiai vaikams pritaikytų eksponatų ir žaidimų, kurie leidžia jaunesniems lankytojams mokytis ir tyrinėti istoriją interaktyviai.

Muziejuje yra kavinė ir suvenyrų parduotuvė.

Suomijos Gamtos Mokslų Muziejus

Vienas iš svarbiausių gamtos muziejų Helsinkyje, siūlantis lankytojams pažinti gamtos pasaulį. Muziejus yra įsikūręs centrinėje miesto dalyje, ir yra puiki vieta šeimoms bei gamtos mėgėjams ištyrinėti gyvųjų organizmų įvairovę ir planetos istoriją.

Eksponatai ir Parodos

  • Geologija ir Paleontologija. Muziejuje yra ekspozicijos, skirtos Žemės istorijai ir geologiniams procesams, įskaitant fosilijas ir senovinius organizmus.
  • Zoologija. Čia taip pat galima išvysti įvairių gyvūnų, nuo mažų vabzdžių iki didelių skeletų, ekspozicijas.
  • Botanika. Muziejus pristato augalų įvairovę, parodydama skirtingus augalų tipus ir jų buveines.
  • Interaktyvios Parodos. Kai kurios parodos yra interaktyvios, leidžiančios lankytojams giliau įsitraukti į gamtos mokslų studijas.

Muziejuje yra kavinė ir suvenyrų parduotuvė.

Helsinkis su vaikais

Helsinkis su vaikais

Senamiestis

Pasivaikščiokite po Helsinkio senamiestį ir grožėkitės įspūdinga architektūra.

Hop-on Hop-Off turas po Helsinkį

Per šią ekskursiją autobusu „Hop-on Hop-off” aplankykite jus labiausiai dominančias Helsinkio lankytinas vietas. Galėsite pasigrožėti unikalia Tempeliaukio bažnyčios architektūra, aplankyti Parlamento rūmus, pasigrožėti neoklasicistine Senato aikštės architektūra arba ieškoti pirkinių turgaus aikštėje.

Gera kaina ir saugus pirkimas internetu.

Helsinkis su vaikais

Helsinkis su vaikais

Helsinkis su vaikais – kur skaniai pavalgyti

„Kelionės su vaikai” rekomendacijos, kur skaniai pavalgyti Helsinkyje:

  • Karl Fazer Café. Siūlo plačią įvairių desertų pasirinkimą, ypač šokoladinių skanėstų.
  • Ravintola KuuKuu. Restoranas, siūlantis tradicinę Suomių virtuvę – puikus pasirinkimas norint paragauti vietinių patiekalų.
  • Café Regatta. Kavinė prie vandens, kurioje galima mėgautis tradiciniais Suomijos pyragais ir karšto šokolado puodeliu.

Helsinkis su vaikais – apgyvendinimo galimybės

  • Scandic Paasi. Šeimoms draugiškas viešbutis, esantis patogioje vietoje, arti daugumos lankytinų vietų.
  • Holiday Inn Helsinki City Centre. Idealiai tinka šeimoms, nes siūlo patogius kambarius ir yra netoli pagrindinių atrakcijų.
 

Helsinkis su vaikais – tai puiki galimybė patirti šiaurietišką žavesį ir mėgautis įvairiomis šeimos pramogomis. Keliaukite, tyrinėkite ir mėgaukitės kiekvienu miesto kampeliu kartu su savo mažaisiais nuotykių ieškotojais!

Helsinkis su vaikais

Helsinkis su vaikais

Kopijuoti ir naudoti be „Kelionės su vaikais ®“ leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Atostogos Helsinkyje, Helsinkio Kalėdinės mugės, Helsinkio lankytini objektai su vaikais, Helsinkis su vaikais, Helsinkis žiemą, Helsinkyje su vaikais, Ką veikti Helsinkyje su vaikais, Kalėdinės mugės Helsinkyje, Kelionė į Helsinkį su vaikais, Kelionė į žiemišką Helsinkį, Kur gyventi Helsinkyje, Kur valgyti Helsinkyje, Pramogos Helsinkyje su vaikais, Žiema Helsinkyje