Energetikos ir technikos muziejus Vilniuje - Kelionės su vaikais
Energetikos ir technikos muziejus Vilniuje
Energetikos ir technikos muziejus Vilniuje
2023-01-30

Energetikos ir technikos muziejus Vilniuje

Energetikos ir technikos muziejus Vilniuje yra viena iš tų vietų, kurią būtina aplankyti su vaikais. Nors garantuojame, kad patiks ir suaugusiems.  

Energetikos ir technikos muziejus Vilniuje – naujai atidaryta Virsmo salė – naujausia 1000 kv. m. muziejaus erdvė – interaktyvi ekspozicija apie žmogaus santykį su energija. Muziejus labai interaktyvus, daugelį eksponatų galima liesti, išbandyti – garantuojame liksite ir Jūs ir vaikai sužavėti. 

Energetikos ir technikos muziejaus Vilniuje išskirtinumas

Visiems besidomintiems ar norintiems susipažinti su energetika ir su ja susijusia technika tikrai verta aplankyti Energetikos ir technikos muziejus Vilniuje.

Energetikos ir technikos muziejus Vilniuje įsikūręs pirmos viešosiosios elektrinės patalpose. Muziejaus erdvė itin autentiška. Čia vyrauja industrinė atmosfera, kuri tobulai dera su interaktyviomis šiuolaikinių mokslo muziejų ekspozicijomis. 

Čia tikrai ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir sužinosite daugybę įdomių dalykų. Vaikams tai bus puiki edukacija. Muziejuje Jūsų laukia energetikos, pramonės ir mokslo ekspozicijos. Dalia jų – interaktyvios. Energetikos ir technikos muziejus Vilniuje, tai vieta, kur Jūsų lauks elektrinės valdymo pulto simuliatorius. O vaikams be galo patiks muziejaus čiuožykla. 

Naujoji muziejaus erdvė – Virsmo salė

Virsmo salė – naujausia 1000 kv. m Energetikos ir technikos muziejaus erdvė. Tai pernai metų gruodžio mėnesį atidaryta lankytojams interaktyvi ekspozicija apie žmogaus santykį su energija. Jos centre, Faradėjaus narve, įrengtos dvi didžiausios Tesla ritės Baltijos šalyse, o salės pašonėje atverti istoriniai pirmosios viešosios Vilniaus miesto elektrinės kamino pamatai, kurių vieta iki šiol nebuvo tiksliai žinoma.

Virsmo salė sukurta siekiant įkvėpti domėtis mokslu, technologijomis, pristatyti tiksliuosius mokslus suprantamu ir įtraukiančiu būdu. Kiekvieną eksponatą sudaro istorinis pasakojimas ir interaktyvus iššūkis. 

Tai smagiausia dalis vaikams. Įvykdę iššūkį ir jį atlikę sugeneruosite energijos, kuri bus verčiama energijos Kvantais. Sugeneruotus energijos Kvantus vaikai gali išsikeisti į suvenyrus ir Virsmo salės inžinieriaus atestatą. Motiejus savo kvantus iškeitė į atšvaitą su Energetikos ir technikos muziejaus logotipu. 

SVARBU – į virsmo salę būtinai registruokitės iš anksto! Daugiau apie Energetikos ir technikos muziejų Vilniuje ir jo lankymą informacijos rasite mūsų žemėlapyje  ir interaktyvioje paieškoje, kuri padės Jums atrasti įdomiausius objektus Lietuvoje su vaikais.

Energetikos ir technikos muziejus Vilniuje lankymas yra mokamas, tačiau kiekvieną mėnesio sekmadienį šį muziejų galima aplankyti nemokamai.

Mes šį muziejų su Motiejumi lankome nuolatos, nes vaikui tikrai įdomu ir patinka.

Daugiau idėjų ką veikti su vaikais Vilniuje rasite straipsnyje „Ką veikti su vaikais Vilniuje”, „Gražiausios vietos Vilniuje su vaikais rudenį“ ir „Nemokamos pramogos vaikams Vilniuje”.

Energetikos ir technikos muziejų  aplankė viena iš „Kelionės su vaikais ®“ įkūrėjų Agnė su šeima. Mūsų tikslas – patiems aplankyti, išbandyti ir pasidalinti su Jumis tikromis patirtimis.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.