Didžiausias ir smagiausias vandens batutų parkas Lietuvoje -
Didžiausias ir smagiausias vandens batutų parkas Lietuvoje
Liberty Beach vandenlenčių ir vandens batutų parkas
2023-08-02

Didžiausias ir smagiausias vandens batutų parkas Lietuvoje

Jei vis dar manote, kad vasarą smagiai pliuškentis galima tik prie jūros – drįstame nesutikti! Lietuva turtinga savo vandens telkinių įvairove, o vieną smagiausių paplūdimių galima rasti…Tauragėje! „Liberty Beach” komplekse ne tik gražu, bet ir linksma, skanu bei įdomu!

Didžiausias ir smagiausias vandens batutų parkas Lietuvoje – „Liberty Beach” Tauragėje – tai visapusiškas poilsio, pramogų ir vandens batutų kompleksas, kuriame kažką gero ir įdomaus ras sau kiekvienas šeimos narys. Čia veikia vienintelis Tauragės regione ir pats didžiausias vandens batutų parkas Lietuvoje!

Nors šis vieta labiausiai garsėja dėl savo aktyvių vandens pramogų, tačiau Liberty Beach gali pasigirti ir savo poilsio zonomis, išskirtinėmis pramogomis, jaukia kavine su puikiu maistu ir net atokiau esančia pirtele ant kranto. Balto smėlio paplūdimys yra populiariausia Tauragės miesto maudykla ir tikra vasaros pramogų oazė, kurią dėl plataus pramogų pasirinkimo, švaraus vandens ir smėlėto dugno renkasi tiek vaikai, tiek suaugę.

Didžiausias ir smagiausias vandens batutų parkas Lietuvoje – ką galima išbandyti lankantis “Liberty Beach”?

Vandens batutai

Tai vienintelis toks kompleksas Tauragėje ir net didžiausias Lietuvoje!

Vandens batutuose rasite: nusileidimo čiuožyklą, supynes, pagalvę šuoliams, įvairias kliūtis, batutą šokinėjimui. Šie vandens batutai taip pat išskirtiniai ir tuo, kad turi dvi identiškas trasas, kuriose galima pasivaržyti estafetės principu. Bendras batutų parko trasų ilgis – net apie 90 metrų, tad jį įveikti tikrai bus nemenkas iššūkis!

Pramogauti kviečiami tiek suaugusieji, tiek vaikai nuo 6 m. Vaikus iki 12 m. ant batutų būtinai turi lydėti vienas iš tėvų arba atsakingas pilnametis, nuo 12 m. užtenka pasirašyto tėvų sutikimo.

Būdami Tauragėje nepraleiskite progos išbandyti šią išskirtinę pramogą!

Vandenlentės

„Liberty Beach“ vandenlenčių parke įrengtos dvi 2.0 sistemos, kurios puikiai tinka ir pradedantiesiems, ir pažengusiems vandenlentininkams. Pirmoji sistema yra 2 trosų, 200 metrų ilgio. Ši sistema tinka tiek visiškam naujokui, pirmą kartą stojančiam ant lentos, tiek norinčiam pirmą kartą „paimti“ figūrą bei išmokti pirmuosius triukus.

Antroji sistema yra 3 trosų, turi automatinį lyno įtempimą ir yra 280 m. ilgio. Figūrų išdėstymas leidžia mokytis vidutinio ir pažengusiųjų lygio triukus, tačiau tinka ir naujokams, kurie nori pradėti sukti pirmuosius ratus ilgesnėje sistemoje.

Lenktynių simuliatoriai

Vandenlenčių parko pastate, antrame aukšte įkurtoje simuliatorių zonoje yra 2 profesionalūs lenktynių simuliatoriai. Simuliatorius turi sportinę sėdynę, galingą tiesioginio perdavimo vairo mechanizmą, sekvencinę pavarų dėžę bei profesionalius pedalus.

Išskirtinis šio simuliatoriaus bruožas – jame įrengtą 4 cilindrų judesio sistema, kurių pagalba atkartojami trasos nelygumai ir automobilį veikiančios jėgos.

Simuliatorių zonoje yra taip pat mini baras ir poilsio zona. Rezervuotą laiką galite dalintis, tad pramoga puikiai tinka draugų ar kolegų kompanijoms.

Kitos pramogos

Galite atvykti į Liberty Beach paplūdimį pabėgti nuo miesto ritmo, pasideginti saulėje, išsimaudyti gėlo vandens tvenkiniuose. Vandenlenčių parke dar įrengtos ir dvi tinklinio aikšteles su apšvietimu, todėl tinkliniu galima mėgautis net ir naktį! Taip pat galite išbandyti vandens dviračius, irklentes, lauko žaidimą „Jenga“, pripučiamus dartus „Kick Darts“.

Pirtis

Įkvėpta skandinaviško stiliaus, įkurta Lietuviškos gamtos apsuptyje – Liberty Beach pirtis. Išsinuomoti pirtį galite ir asmeninėms šventėms, įmonės vakarėliams ar tiesiog tradiciniam pirties seansui su draugais.

Priešpirtis ir sauna talpina 12 asmenų. Iš pirtelės atsiveria panoraminiai vaizdai į terasą virš tvenkinio. Viduje yra 2 atskiri dušai ir WC, virtuvė (šaldytuvas, šaldiklis, kaitlentė, indaplovė, virdulys, indai, įrankiai), išmanus televizorius, internetas. Kad leisti laiką su šeima ir draugais būtų komfortiška, pirtelės pastate įrengtos šildomos grindys, oro kondicionierius. Išėjus iš pirties galima naudotis erdvia lauko terasa ir griliumi. Taip pat, yra galimybė užsisakyti vietoje ruoštų užkandžių ir karštų patiekalų (reikia susitarti iš anksto).

Kavinė

Komplekse rasite ir paplūdimio barą bei kavinę su didžiule net 1000 kv. metrų terasa virš vandens, kurioje galėsite atsigaivinti ir skaniai pavalgyti ar tiesiog pasigrožėti pačiu gražiausiu saulėlydžiu mieste.

Savaitgaliais ši terasa virsta į naktinį klubą po atviru dangumi, jaukų kino teatrą su sėdmaišiais ar įspūdingą vietą švęsti gimtadieniams, įmonių vakarėliams bei vestuvėms. Beje, asmenines šventes geokupole galite švęsti netgi atvėsus orams ir ištisus metus.

Papildomi Liberty Beach privalumai

  • Renginiai. Visą vasarą šioje erdvėje vyksta daug smagių koncertų, pasirodymų, muzikos vakarų, sporto show ir kitų pramogų! Per pastaruosius penkerius metus „Liberty Beach“ scenoje koncertavo tokie atlikėjai kaip Jazzu, Donatas Montvydas, Justinas Jarutis, Saulės Kliošas, 8 Kambarys, Marijonas Mikutavičius ir kt.
  • Treniruotės. Vasarą Liberty Beach erdvėje vyksta vaikų vandenlenčių treniruotės, kurios stiprina ne tik viso kūno raumenis, bet ir lavina greitą reagavimą, strateginį mąstymą.
  • Parkingas. Prie pat Liberty Beach rasite didelį, patogų parkingą.
  • Abonementas. Jei gyvenate netoliese ir esate vandens pramogų fanas – šis pasiūlymas kaip tik jums. Tikriems entuziastams ar nuolatiniams klientams abonemento dėka pavyks sutaupyti.
  • Dovanų kuponai. Jei atsibodo dovanoti įprastus „vokelius“, padovanok neužmirštamus įspūdžius! Įsigyk „Liberty Beach“ dovanų kuponą, kurį galima panaudoti bet kuriai pramogai Liberty Beach parke. Kuponas galioja 1 metus nuo pirkimo datos.

Taip kad, jei ieškote nuostabios vietos visai vasariškai dienai, ar net savaitgaliui – mūsų rekomendacija Jums – didžiausias ir smagiausias vandens batutų parkas Lietuvoje „Liberty Beach“ Tauragėje tinkamas poilsiui su visa šeima!

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Didžiausias vandens batutų parkas, idėjos ką veikti su šeima, Ką veikti su vaikais, Kavinė, kelionė su šeima, kelionės su vaikais, kur pramogauti, lenktynių simuliatoriai, pirtis, pramogos šeimai, reklama, renginiai, vandenlentės, vandens batutai, vandens batutų parkas Lietuvoje, Vandens parkas