Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje - Kelionės su vaikais
Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje
Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje
2022-11-22

Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje

Kanarų salos yra viena iš tų teritorijų, kuri yra ES dalis, bet yra už Europos ribų ir žinoma kaip „atokiausi regionai“. Šioms teritorijoms netaikomi ES muitų ir PVM reglamentai. Todėl pirkdami Tenerifėje PVM nemokate, o tai reiškia, kad galite apsipirkti gerokai pigiau.

Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje: PVM Kanarų salose nėra, tačiau yra vietinis vartotojų mokestis, žinomas kaip IGIC (Impuesto General Indirecto de Canarias – Kanarų bendrasis netiesioginis mokestis), taikomas keliais skirtingais tarifais, kuris be kuriuo atveju yra mažesnis už mūsų PVM ir dažniausiai yra 7 proc.

Išpardavimai Tenerifėje

Tenerifėje išpardavimai dažniausiai vyksta:

  • Žiemos išpardavimai prasideda iškart po naujųjų, o tiksliau po Trijų Karalių iki vyksta maždaug iki vasario vidurio.
  • Vasaros išpardavimai – maždaug nuo liepos 1 dienos iki rugpjūčio vidurio.
  • Vidurio sezono išpardavimai: galima rasti nedidelių (iki 20 proc.) išpardavimų kovo-birželio ir rugsėjo-lapkričio mėnesiais.
  • BLACK FRIDAY (juodojo penktadienio) išpardavimai – Tenerifėje šiuos pasiūlymus jau galima rasti nuo antros lapkričio savaitės ir tokie išpardavimai puiki proga nupirkti dovanas Kalėdoms.
  • Kalėdiniai išpardavimai – labiau šventiniai pirkimai, nei išpardavimai – mes visgi rekomenduojame laukti Žiemos išpardavimų.

Mūsų rekomendacijos

Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje: Jums pateikiame jokiu būdu ne visas esamas saloje parduotuves, outlet, turgus, turgelius ir panašias skirtas apsipirkti vietas. Pateikiame tik dalį, kurie mūsų nuomone yra verti aplankyti, kur rasite specifinių prekių ar prekės ženklų. Mūsų tikslas Jums suteikti informaciją apie kuo įvairesnes parduotuves bei vietas, jog esant reikalui visada žinotumėte, kur rasti tai, ko Jums prireikė.

Parduotuvės ir Outlet Tenerifėje

United colors of Benetton

Nors tai Italų firma, tačiau jos outlet (išparduotuvių) yra labai daug Tenerifėje. Ir kainos tikrai yra WOW. Vilnonius megztinius galite nusipirkti ir už 4 eurus, striukes už 15 eurų. Kainos su tikromis realiomis nuolaidomis. Dažnai būna nurodyta, kad prekė gali turėti minimalų defektą (kažkur sutepta ar įplyšę), todėl pažiūrėkite. Dažnai tie defektai net nepastebimi. Visoje saloje šių outlet yra tikrai nemažai, tačiau patogiausia aplankyti esančius turistinėje zonoje.

Spauskite ant nuorodos ir gausite tikslias vietos koordinates:

📍 Tienda Benetton, C. Francisco Andrade Fumero

📍 C.C. GALA, Av. Rafael Puig Lluvina, 1

Lefties

Šis nebrangių rūbų tinklas priklauso Inditex grupei, kuriai priklauso ir Zara, Mango, Massimo Dutti ir kitos populiarios parduotuvės. Šio tinklo rūbų Europoje galime rasti tik Ispanijoje, Portugalijoje, Andoroje arba Izraelyje. Todėl atostogaudami Tenerifėje būtinai apsilankykite! Prekės tikrai nebrangios, madingos. Kokybė – bent jau vaikiškų rūbų tikrai puiki, o ir kaina labai draugiška. Būtinai pasižiūrėkite. O ir moteriškų rūbų atostogoms rasite puikių. Ypatingai rekomenduočiau atkreipti dėmesį į moterišką sportinę drabužių liniją.

Lefties parduotuvės (spauskite aktyvias nuorodas ir gausite tikslias koordinates):

📍Siam mall

📍 Rosa prekybos centre

📍Viena iš didesnių ir moderniausių Anaza prekybos centre šalia salos sostinės

Primark

Visiems žinomas ir populiarus tinklas turi ir savo parduotuvę Tenerifės sostinėje prekybos centre Meridiano. Turi ir vaikų, moterų, vyrų bei Home kolekciją. Drąsiai apsipirksite tiek atostogoms, tiek namams.

📍 Av. Manuel Hermoso Rojas, 16, 38005 Santa Cruz de Tenerife

Mango outlet

Jei tik turite laiko – jame galite rasti tikrų perliukų, o nuolaidos tikrai vertos dėmesio. Mums yra tekę nusipirkti odinius loaferius už 12 eurų ir puikų vilnonį paltą už 25 eurus. O suknelių, palaidinių kainos tikrai vertos dėmesio. Yra ir nedidelis vaikų bei vyrų skyrius.

📍 San Eugenio prekybos centras, av. de los Pueblos, 20, 38660 Costa Adeje

Sprinter

Sporto parduotuvė, kurioje rasite naujų sportbačių ir sportinės aprangos patraukliomis kainomis. Rasite prekių ženklus tokius, kaip Nike, Adidas, Fila ar Converse. Miesto mada ir gatvės apranga. Tikrai verta pasidairyti po vaikų sportinių batų asortimentą.

Kelios vietos, kur rasite Sprinter:

📍Rosa prekybos centras

📍Galeon outlet

📍Anaza prekybos centre

Natura parduotuvėlės

Originalios ispaniško prekės ženklo parduotuvėlės, kuriose rasite ne tik originalių prekių, papuošalų, aksesuarų, bet ir spalvingų drabužių.

Kelios vietos, kur rasite NATURA:

📍 The Duke Shops prekybos centre Adeje

📍 Av. Los Playeros, 39, 38650 Los Cristianos

📍Meridiano prekybos centre

📍Anaza prekybos centre

Prekybos centrai Tenerifėje

Galeon outlet prekybos centras

Autentiška išparduotuvė Tenerifėje su geromis kainomis. Ypač rekomenduojame pasidairyti po Skechers, Sprinter išparduotuves. Yra ir kvepalų išparduotuvė Fund Grub. Vaikams rasite nerealiai gražių ir stilingų drabužėlių Charanga išparduotuvėje.

Yra vaikų žaidimų kambarys su galimybe palikti vaiką su priežiūra.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Siam mall

Vienas iš populiariausių prekybos tinklų, esantis šalia Siam vandens parko. Prekybos centras išskirtinis tuo, kad čia net trys vietos, kur galite palikti vaikus pramogauti vienus ar pramogauti kartu.

Kol apsipirkinėjate vaikus galite palikti LEGO ŽAIDIMŲ KAMBARYJE BRICOBILANDIA. Čia kartais dirba lietuviškai/rusiškai kalbanti darbuotoja.

Siam mall prekybos centre rasite smagius batutus vaikams.

Taip par čia veikia ir DRAGON SIAM. Tai žaidimų kambarys su vaikų priežiūra Siam mall prekybos centre.

Prekybos centre yra ir daugybė kavinių bei restoranų. Taip pat įsikūrusi lietuvių desertų kavinė Soul kitchen.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Rosa prekybos centras

Vienas iš naujausių prekybos centrų pietinėje salos dalyje. Čia rasite ir Sprinter, ir Lefties parduotuves, ir netgi lenkišką ryškų prekės ženkla Medicine. Prekybos centre yra restoranų su puikiu vaizdu į Playa Paraiso. Čia rasite ir tik vasaros pradžioje atsidariusį pramogų parką vaikams.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Rosa prekybos centras

Rosa prekybos centras

Meridiano prekybos centras

Didelis prekybos centras sostinėje. Čia rasite daugybę parduotuvių, pramogų. Čia yra saloje vienintelė Primark parduotuvė.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Centro Comercial Anaza Carrefour

Didelis prekybos centras pakeliui į sostinę. Čia rasite dviejų aukštų Carrefour parduotuvę, modernią Lefties parduotuvę, daugybę vietinių restoranėlių. Jei norėsite užkąsti paragaukite Venesuelietiškų arepas restoranėlyje AREPERA CARACAS.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

El Corte Ingles

Didelis prekybos centras salos sostinėje. Čia rasite ne tik įžymiausių prekės ženklų pasaulyje, tokių kaip GAP, GUCCI, PEPE JEANS, SFERA ir kitų, bet ir daugybę prekių namams, vaikams, kūdikiams. O taip pat didžiulė buities prekių, elektronikos ir maisto parduotuvė.

Tikslias šios vietos koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

La Villa prekybos centras ir El Trompo

Didelis prekybos centras ir prekybinė zona Puerto de la cruz. Didelis pasirinkimas ne tik parduotuvių, bet ir restoranų, pramogų. O El Trompo centre rasite nemažai išparduotuvių.

Tikslias La Villa koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

El Trompo koordinatės „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Specializuotos sporto prekių parduotuvės

Viena didžiausių sporto prekių parduotuvė yra La Lagūnoje – Decathlon. Jos asortimentui nėra lygių – nuo žygiams reikalingos įrangos bei aprangos iki maudynėms reikalingų ir ypač vaikams aktualių – hidrokostiumai, maudymosi drabužiai, vandens batai, plaukmenys ir kt.

📍Cam. la Hornera, 160, 38205 La Laguna

Specializuotos vaikų prekių parduotuvės

Prireikė vežimėlio, maniežo, automobilio kėdutės ar kitų vaikiškų prekių? Pietuose ieškokite BAMBINI parduotuvės.

Spauskite ant nuorodos ir gausite tikslias vietos koordinates:

📍 Av. Barranco las Torres, 21, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife

📍 Av. Santa Cruz, 160, 38611 San Isidro de Abona, Santa Cruz de Tenerife

Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje

Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje

Elektronika, buitinė technika, baldai ir “pasidaryk pats” tipo parduotuvės

📍 Worten (elektronika, buitinė technika), av. Barranco las Torres, 21, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife

📍 Worten (elektronika, buitinė technika), av. Claudio Delgado Díaz, Nº 13, 38639 Las Chafiras, Santa Cruz de Tenerife

📍 Conforama (buitinė technika, baldai, namų apyvokos daiktai, sodo ir laisvalaikio prekės) av. Claudio Delgado Díaz, 15, 38639 Las Chafiras, Santa Cruz de Tenerife

📍 Leroy Merlin („pasidaryk pats“, statybos, apdailos ir sodininkystės sritys baldai), av. de Ayyo, s/n, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife

📍 Leroy Merlin, Centro Comercial La Laguna Autopista S.C. La laguna salida, 38205 Las Chumberas, Santa Cruz de Tenerife

📍 Ikea pietuose (užsakymų pateikimų ir atsiėmimų centras) calle Mencey Adjona s/n (Esquina Avda. Siete Islas Canarias Parcela 1 – M28 – P.P Llano del Camello P.I, 38639 Las Chafiras, Santa Cruz de Tenerife

📍 Ikea La Lagūna (pagrindinė parduotuvė), Parque Comercial, C. Aceviño, 9, 38205 La Laguna, Santa Cruz de Tenerife

Kinų parduotuvės

Atvykote peržiemoti, pritrūkote buities įrankio, pasigedote šepečio išsinuomotuose namuose? Norite įsigyti vaikams paplūdimio žaislų, ar skėtį? Puiki išeitis saloje kinų prekių parduotuvės. Pasirinkimas milžiniškas, asortimentas stebinantis, kainos draugiškos.

Patarimas: China Town Las Chafiras be to siūlo ir visai neblogą kinų maisto bufetą – galite valgyti “kiek tils” susimokėję vienkartinį fiksuotą mokestį. Maistas nedidelėmis porcijomis, todėl galite mėgautis įvairiu maistu, o kartoti kad ir dešimt kartų.

Spauskite ant nuorodos ir gausite tikslias vietos koordinates:

📍ChinaTown, av. Ten Bel, 16, 38639 Las Chafiras, Santa Cruz de Tenerife

📍Panda Bazar, c. Montaña Clara, 1, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife

📍Panda Bazar, calle Chaveña, 38639, Santa Cruz de Tenerife

Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje

Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje

Apsipirkimas ir parduotuvės Tenerifėje

Rankdarbių, drabužių, sendaikčių turgūs ir turgeliai

  • El Medano aikštėje, šeštadieniais 9-14 val.
  • Fanabe turgus priešais The Duke Shops, ketvirtadieniais ir šeštadieniais 9:00-14:00
  • Sendaikčių turgus Las Chafiras El rastro, sekmadieniais 7:00-14:00
  • Sendaikčių turgus Rastro Guaza, penktadienis-sekmadienis 8:30-14:30
  • Sendaikčių turgus sostinėje, sekmadieniais 9:00-15:00
Turgus

Turgus

Taigi ką gi vežti lauktuvių iš Tenerifės?

Be to, kad galite apsipirkti ir parsivežti įdomesnių prekės ženklų drabužių ir aksesuarų namo, paieškokite ir Tenerifės lavos akmenėlių apyrakių ar aloe vera gydomosios kosmetikos.

Taip vertinami ir Tenerifės perlai “Tenerife Perla”, kurios didžiausia parduotuvė yra salos pietuose, Armenime miestuke.

Spauskite ant nuorodos ir gausite tikslias vietos koordinates:

📍Tenerife Perla, ctra General del sur 12 38678 Armenime – Adeje

Parduotuvės Tenerifėje

Parduotuvės Tenerifėje

Pasilengvinkite savo kasdienybę kartu su visa šeima naudodami myTU mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis, o nuo 7 metų amžiaus, atidaryti sąskaitą mobiliuoju telefonu ir savo atžaloms. Su myTU, vaikai gali saugiai žengti į pinigų pasaulį, išmokti juos tinkamai valdyti, atsiskaityti už prekes, planuoti ir analizuoti.

Daugiau apie Tenerifę Tenerifėje su vaikais: pramogos vandenyjeTenerifėje su vaikais: parkaiTenerifėje su vaikais: muziejaiApleistos ir išskirtinės Tenerifės vietos.

Šis straipsnis – sąrašas yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.