11- asis Dino parko gimtadienis - Kelionės su vaikais
11- asis Dino parko gimtadienis
11- asis Dino parko gimtadienis
2024-06-21

11- asis Dino parko gimtadienis

Dino parkas – tai vienas smagiausių pramogų parkų Lietuvoje, kuriame rasite begalybę pramogų, edukacijų ir renginių. O šį šeštadienį čia bus švenčiamas 11- asis Dino parko gimtadienis. Jame tėveliai, kartu su vaikais kviečiami prisiminti vaikystę ir pasinerti į naujas patirtis džiunglėse.

Dino parkas ir jo gyventojai tapo vienu įsimintiniausiu vaikystės prisiminimu. Čia kasmet grįžta jau ūgtelėję vaikai tam, kad patirtų vis naujus nuotykius. Ne vieną atpažįstame, pasisveikiname ir pakalbiname, kaip sekasi. Ištikimų dinozaurų aistruolių sugrįžimas ir jų besišypsantys veidai yra didžiausias įvertinimas. Tai mus skatina pasitelkti visą savo kūrybiškumą, kad galėtume jus nustebintume vėl ir vėl. 11- asis Dino parko gimtadienis – tai šventė, kurioje netuks linksmybių, specialių rungčių, muzikos ir dovanų.

11- asis Dino parko gimtadienis

11- asis Dino parko gimtadienis

11 nepakartojamų metų

Per visą Dino parko džiunglių gyvavimo istoriją kartu patyrėme tiek daug: pasimatavome paleontologo profesiją, atradome ne vieną pirmykščio gyvūno griaučių fosiliją, tyrinėjome suakmenėjusius dinozaurų kiaušinius ir paslaptingąjį gamtos pasaulį, mylavome grakščiąsias alpakas ir draugiškuosius triušius. Kiekvieną apsilankymą lydėjo susipažinimas su parko dinozaurais, kurių gretas papildydavo vis nauji gyventojai. Lankytojus sužavėdavo ne tik jų gigantiškas dydis, judinamos kūno dalys, bet ir skleidžiami garsai. Prisipažinsime, visada nusišypsodavome pastebėję, kaip vaikai bando skleidžiamu garsu prisilyginti dinozauro riaumojimui.

Dino parko stovyklos

Net 5 nuostabių vasarų prabėgo organizuojant ir iššūkių kupinas stovyklas Dino parke. Vaikai, dalyvaudami solo ir komandinėse užduotyse susirado naujų draugų ir stiprino jau esamą draugystės ryšį. Tad grįžus į mokyklos suolą tikrai būdavo ką prisiminti ir pasidalinti.

Gimtadienio festivalis

Esame be galo dėkingi, turėdami tokį didelį būrį ištikimų draugų. Visus jus kviečiame griausmingai paminėti 11-ąjį Dino parko gimtadienį. Birželio 22 dieną ypatingas įėjimo bilietas į Dino parką kasose kainuos tik 10€!

Šventinė programa

Linksmybės simboliškai prasidės 11:00 valandą. Šventės atidarymą skelbs ne kas kitas, o DJ Reksas. Viso renginio metu jis rūpinsis šventine atmosfera, neleis nuobodžiauti – neretai norėsis ir patrepsėti į muzikos taktą. 12 val. susirinkusius svečius džiugins Saidos šokio namų grupių pasirodymai, 13 val. Wushu Team Klaipėdos komanda supažindins su UŠU (Kung fu) kovos menų sporto šaka.

15:00 bus oficialiai atidarytas spalvotų putų šou ir vandens mūšis. O taip – jums tikrai prireiks maudymosi kostiumėlių. O jei turėsite ir savo vandens šautuvą – laimėjimas jums garantuotas.

Aštrių pojūčių aistruolius 16:30 kviesime į skonio receptorius drebinantį svogūnų valgymo čempionatą. Tad rekomenduojame prieš atvykstant į šventę per daug neprisikirsti ir nusiteikti nepakartojamam pojūčių išbandymui.

Nepamirškite į šventę pakviesti ir savo senelių. 18:00 rinksime šauniausią senelį / senelę. Nustebinkite savo senelius, galbūt šis titulas atiteks būtent jiems?

Dinozaurišką šventę vainikuos pašėlę šokiai, linksma muzika, pramuštgalviški žaidimai ir rungtys, kurių pagrindinis laimėjimas – auksinis bilietas nemokamam apsilankymui Radailių dvaro Baseinų ir pirčių erdvėje visai šeimai.

11- asis Dino parko gimtadienis

11- asis Dino parko gimtadienis

Straipsnis „11- asis Dino parko gimtadienis” yra autorinis, kopijuoti ir naudoti be „Kelionės su vaikais ®“ leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
11- asis Dino parko gimtadienis, Dino parkas, Dino parkas su vaikais, Dinozaurų parkas Radailiuose, Dinozaurų prakas, kelionės su vaikais, Pramogos ir edukaciniai užsiėmimai Dino parke, pramogos vaikams, renginiai vaikams