Žiemos pramogos su vaikais Lietuvoje - Kelionės su vaikais
Žiemos pramogos su vaikais Lietuvoje
Žiemos pramogos su vaikais Lietuvoje
2023-01-12

Žiemos pramogos su vaikais Lietuvoje

„Kelionės su vaikais ®“ kviečia Jus turiningai praleisti laiką su šeima ir išbandyti žiemos pramogas su vaikais.

Žiemos pramogos su vaikais Lietuvoje – nepatikėsite, kiek daug jų radome. Net patys nustebome, kad šaltuoju metų laiku Lietuvoje rasite tiek daug žiemos pramogų. Išsirinkite sau tinkamas pagal pomėgius, vietą ar aktyvumą.

Slidinėjimo mėgėjams

Lietuvoje turime tikrai nemažai slidinėjimo trasų arba vietų, kurios pritaikytos ir slidininkams ir žiemos pramogų mėgėjams. Labai smagu, kad beveik visuose slidinėjimo centruose Lietuvoje yra ir kalniukai pritaikyti vaikams.

Žalvario parkas Molėtų rajone

Ši žiemos pramoga puikiai patiks ir slidininkams ir žiemos pramogų mėgėjams. Žalvario parkas kviečia čiuožti slidėmis ir pažinti parko eksponatus naujoje 1.3 km trasoje.

Vaikams parkas taip pat siūlo išbandyti čiuožimą traukiamomis rogėmis, nusileidimą lynu. Bilieto kaina 5 eurai asm., vaikams iki 5 metų (imtinai) nemokamai. Parkas dirba savaitgaliais nuo 11.00 – 18.00 val.

Aktualu slidininkams. ️Atidaryta ilgoji trasa 1,3 km, trumpoji uždaryta. Vėžių slidinėjimui klasikiniu stiliumi kol kas nėra, tačiau galima čiuožti bendra trasa. Trasa neapšviesta, dėl to rekomenduojame turėti savo šviestuvus tamsiuoju paros metu. ️Inventoriaus nuomos kol kas nėra.

Lietuvos žiemos sporto centras Ignalinoje

Čia rasite kalnų slidinėjimo trasas bei kalnų slidinėjimo trasą vaikams ir pradedantiesiems. Taip pat žiemos pramogų čia ras ir lygumų slidinėjimo mėgėjai. Jiems čia įrengtos trasos.

Lietuvos žiemos sporto centras Ignalinoje

Lietuvos žiemos sporto centras Ignalinoje

Europos centro golfo klubas Vilniaus rajone

Čia rasite puikią daugiau nei 5 km ilgio žiedinę lygumų slidinėjimo trasą. Šią trasą mažiau patyrę slidininkai įveikia per valandą, o labiau patyrę – per pusvalandį. Čia taip pat rengiamos tiek individualios, tiek grupinės slidinėjimo pamokos. Klube veikia ir puikus restoranas.

VU Botanikos sodas Kairėnuose Vilniuje

Mėgstantys slidinėti bei mylintys žiemos pramogas gali apsilankyti ir VU Botanikos sode Kairėnuose. 4 km ilgio vėžes, tinkamos slidinėjimo mėgėjams (nepatyrusiems ar mažai patyrusiems slidininkams), ne profesionalams. VU botanikos sodas jas įrengė ir tvarko kartu su Lietuvos nacionaline slidinėjimo asociacija.

VU Botanikos sodas Kairėnuose Vilniuje

VU Botanikos sodas Kairėnuose Vilniuje

Snow Arena Druskininkuose

„Snow arena“ – vienintelis visus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. „Snow areną“ savo treniruotėms renkasi garsiausi pasaulio slidininkai, skinantys pergales pasaulio, Europos čempionatuose ir olimpinėse žaidynėse.

Žiemos pramogų komplekse veikia 2 uždaros kalnų slidinėjimo trasos, padengtos kokybišku sniegu, gaminamu be jokių cheminių ir bakterinių priedų, ir atvira lauko trasa (šaltuoju sezonu, esant palankioms oro sąlygoms). Vienas didžiausių „Snow arenos“ traukos taškų – „Snow parkas“. Jame nuolat pagal naujausias mados tendencijas keičiamos figūros, skirtos įvairiems triukams atlikti. Tiek slidinėjimo mėgėjai, tiek snieglenčių entuziastai kasdien laukiami ant 460 metrų ilgio kalno. Praktikos neturintiems, tačiau trykštantiems noru išmokti, „Snow arena“ siūlo profesionalių instruktorių pamokas pradedančiųjų 150 metrų ilgio trasoje.

Liepkalnio žiemos pramogų parkas Vilniuje

Netoli Vilniaus centro esantis Liepkalnis žiemą tampa traukos centru, kur buriasi adrenalino gerbėjai.

Snieglentininkai ir slidininkai leidžiasi šlaitais gerindami savo įgūdžius ant sniego, net jei pačiame Vilniuje sniego nėra. Geras laiko praleidimas garantuotas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Ilgiausia trasa – 400 m, bet išbandykite viską.

Jei neturite savo įrangos, ją lengvai išsinuomosite vietoje. O jei niekada nestovėjote ant slidžių ar snieglentės, nieko tokio – profesionalūs instruktoriai greitai jums atskleis visus būtiniausius triukus.

Ką veikti pavargus? Netoliese įsikūręs Vilniaus oro uostas, tad Liepkalnis – ideali vieta stebėti lėktuvus. Be to, nuo kalno atsiveria įspūdinga panorama, Pavilnių regioninio parko kraštovaizdis, todėl čiupkite puodelį kavos kalno viršuje esančioje kavinėje ir mėgaukitės vaizdais. Šalia esančiame Ribiškių kraštovaizdžio draustinyje patys smagiausi kalniukai važinėti su rogutėmis.

Liepkalnio žiemos pramogų parkas Vilniuje

Liepkalnio žiemos pramogų parkas Vilniuje

Mortos kalns Plungės rajone

Žiemos pramogų centre „Mortos kalns“ tai 3 trasos pažengusiems slidininkams (280 m, 230 m ir 160 m ilgio), snow parkas ir vaikų kalnelis, žengiantiems pirmuosius žingsnius snieglentėmis ar kalnų slidėmis. Čia nuomojamos slidės, snieglentės, šalmai, akiniai, dirba slidinėjimo instruktorius. Sušilti prie karšto vyno ar sriubos kviečia kavinė. Beje, nusileisti nuo kalno galima ir vienviečiu arba dviviečiu tubingu (apvalia sniego čiuožyne).

Jonavos slidinėjimo centras

Slidinėjimo centre veikia slidinėjimo įrangos nuomos punktas, o atvykusiems su sava įranga, batus galėsite persiauti ir palikti tam skirtoje vietoje, prie įėjimo į trasą. Norintiems išmokti slidinėti su instruktoriaus pagalba, centre individualiai paslaugas teikia slidinėjimo slidėmis bei snieglente instruktoriai.

Jonavos slidinėjimo centras

Jonavos slidinėjimo centras

Kalitos kalnas Anykščiuose

Šaltuoju metų laiku ant KALITOS kalno galima gėrėtis nuostabiu gamtos vaizdu arba slidinėti. Žiemą čia paruošiamos skirtingo sudėtingumo trasos, kurių ilgis svyruoja nuo 200 iki 400 metrų. Į kalną kelia 3 keltuvai.

Lankytojų centre yra galimybė pailsėti ir sušilti. Instruktoriai padeda įvairaus amžiaus pradedantiesiems slidininkams, yra slidinėjimo įrangos nuoma. Žiemos pramogų čia ras ir vaikai – jiems be slidinėjimo yra puiki rogučių trasa.

Žiemos pramogos Anykščiuose

Žiemos pramogos Anykščiuose

Utrių kalns – slidinėjimo kurortas Klaipėdos rajone

Slidinėjimo kurortas Klaipėdos rajone, siūlantis trasas ne tik pradedantiesiems, vidutiniokams, pažengusiems, bet ir rogučių mėgėjams bei sniego parką snieglentininkams. Teritorijoje taip pat veikia slidinėjimo inventoriaus nuomos punktas, kavinė. Nuo čia iki Klaipėdos – tik apie 30 kilometrų, tad tikrai galima suderinti aktyvias pramogas ir jaukų, žiemišką poilsį prie jūros.

Aukštagirės kalnas – slidinėjimo trasa Šilalės rajone

2017 metais atidaryta vieta žiemos pramogoms ant Aukštagirės kalno, kurioje paruoštos trys įvairaus sudėtingumo (žalia, mėlyna ir raudona) trasos slidininkams bei snieglenčių parkas. Trasų ilgis siekia iki 300 m, į kalną kelia du keltuvai, o vaikams ir pradedantiesiems yra skirtas atskiras multiliftinis keltuvas. Sniegas čia gaminamas be jokių cheminių ir bakterinių priedų, tamsiu paros metu trasos apšviečiamos, o ateityje numatoma įrengti ir lygumų trasas. Jei slidinėti dar nemoki, tau padės instruktoriai (dėl mokymo laiko reikia iš anksto sutari telefonu).

Aplankykite ir Aukštagirės apžvalgos bokštą.

SVARBU: dėl permainingo oro Lietuvoje visuomet rekomenduojama prieš vykstant slidinėti paskambinti ir pasiteirauti dėl darbo laiko.

Žiemos pramogos šeimai visoje Lietuvoje

Čiuožykla Lukiškių kalėjime Vilniuje

Norime pasidalinti nuostabia pramoga vaikams ir visai šeimai. Ar esate girdėję apie Vilniaus čiuožyklą Lukiškių kalėjime?! Mes apsilankėme prieš keletą dienų! Mums labai patiko ir grįšime dar ne kartą!

Mūsų pastebėjimai ir rekomendacijos. Bilietas vaikui 4 eurai, suaugusiam 6 eurai, galima pirkti vietoje arba internetu! Rekomenduojame pirkti internetu, nes žmonių daug ir čiuožėjų skaičius ribojamas. Su internetiniu bilietu užsitikrinate vietą! Čiuožykla po stogu, tad nebijokite keliauti net ir sningant! Galite turėti savo pačiūžas arba duoda vietoje. Vaikams tikrai yra mažų dydžių! Vaikams yra pingvinukai, padedantys mokytis čiuožti, jų nėra daug, tad dėl jų vyksta konkurencija Viduje yra šilti tualetai, kavinė, tad laisvai galima užeiti į vidų sušilti!

Vaikams tai nuostabi pramoga, Motiejus jau prašosi grįžti vėl! Nors čiuožė pirmą kartą, sistemą pagavo labai greitai. Pats Lukiškių kalėjimas nuostabiai pasipuošęs, jaučiasi šventinė dvasia! Čiuožykla veikia iki vasario mėnesio, tad būtinai apsilankykite. Beje – kiekvieną dieną pirmieji du čiuožimo seansai nemokami.

Kalitos kalno rogutės

Kalitos kalnas – žiemos pramogų Anykščiuose rojus. Ko gero žymiausias ir populiariausias objektas čia, prie kurio laukia daugiausiai lankytojų – rogučių trasa. Beveik 500 m atkarpoje – įvairūs posūkiai, kilpą, tramplinas, linksmieji kalneliai. Rogutės skrieja iki 40 km/h, todėl adrenalinas bei neišdildomi įspūdžiai garantuoti tiek mažam, tiek dideliam. Labai smagu, kad rogutės veikia visą sezoną. Žiemos pramogų Anykščiuose neisivaizduojame be šių rogučių.

Žiemos kartingai Anykščiuose

Turbūt daugelis iš Jūsų esate išbandę kartingus. Tačiau ar žinojote, jog Anykščių kartodrome galite išbandyti kartingus ant sniego? Skamba įdomiai – tikrai taip.

Anykščiai žiemą

Žiemos pramogoms ar puikiam šeimos savaitgaliui siūlome keliauti į Anykščius. Čia galėsite pasivaikščioti nuostabiomis apsnigtomis medžių viršūnėmis Medžių lajų take. Išbandyti Kalitos parko pramogas. Vakare atsipalaiduoti nuostabiame ir jaukiame SPA bei pernakvoti viešbutyje Nykščio namuose.

Žiemos renginiai ir festivaliai

1000 šviesų festivalis Rumšiškėse

Žibintų ir šviesos instaliacijų festivalis „1000 šviesų“ – tai dar daugiau šviesos ir lazerių kompozicijų, ilgesnis bei įspūdingesnis takas nei pernai ir ypatinga aplinka. Garantuojame patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Mūsų rekomendacijos -bilietą pirkite internetu, bus pigiau! Festivalio teritorija didelė – šiltai apsirenkite, užtruksite kol viską apeisite mažiausiai valandą ar dvi! Vaikams galite paimti rogutes, yra kalniukų ir nučiuožti, be to jei pavargs – bus lengviau! Veikia keli kioskeliai, parduoda šiltų gėrimų ir užkandžių! (Vienas prie įėjimo, kitas šiek tiek viduryje parko).

Ledo skulptūros Marijampolėje

Suvalkijos sostinė kviečia pasigrožėti nuostabiomis ledo skulptūromis Jono Basanavičiaus aikštejė. Tačiau paskubėkite, nes skulptūros džiugins lankytojus tol, kol leis orai.

Gyvūnų ūkiai žiemą

Žiemos metu ypatingai smagu aplankyti gyvūnų ūkius visoje Lietuvoje.

Mums labai žiemą patinka lankyti alpakas. Labai džiaugiamės naujai atrasu Tuomų ūkiu Ukmergės rajone ir Vokės Vingio Alpakomis Vilniuje.

Dažnai vykstame ir į Elnių SPA netoli Kernavės. O jei norite tikro žiemiško žygio – keliaukite į Žibutės pievų ūkį.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
kalnai Lietuvoje, kalnai su vaikais, kur slidinėti su vaikais Lietuvoje, slidinėjimas Lietuvoje, Slidinėjimas su vaikais Lietuvoje, žiemos festivaliai, Žiemos pramogos, žiemos pramogos Anykščiuose, žiemos pramogos gyvūnų ūkiuose, žiemos pramogos Lietuvoje