Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui - Kelionės su vaikais
Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui
Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui
2024-04-09

Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui

Jūsų vaikams patinka žiūrėti įvairius filmukus socialiniuose tinkluose? Paverskite šį, iš pirmo žvilgsnio žalingą įprotį, naudinga veikla. Juk karjera kuriant video Youtube, TikTok ar Instagram – kiekvieno šiuolaikinio vaiko svajonė.

Šios platformos gali būti puikus būdas užsiimti kūrybine veikla. Tačiau pradedantiesiems dažnai sunku susigaudyti šiose programose, trūksta idėjų bei struktūros, saugumo ir atsakingumo. Mes turime Jums puikų pasiūlymą – Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui – tai puikus būdas ne tik paskatinti savo vaiką užsiimti mėgstama veikla, bet ir išmokti tai daryti kokybiškai, atsakingai ir saugiai.

Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui

Tai pirmoji online Youtuberių mokykla vaikams ir jaunimui Lietuvoje! Šios mokyklos įkūrėjai – mama Vilma bei sūnus Rokas turintys Youtube kanalą „Roko nuotykiai“, kuriame jau virš 66 tūkstančių prenumeratorių. Be jų, mokykloje vaikus moko ir vaizdo klipų režisierius, žurnalistas ir kino meno dėstytojas Edvinas bei 80 tūkstančių sekėjų TikTok’e turinti kūrybininkė Patricija. Taigi šioje mokykloje vaikus mokys tik patyrę savo srities ekspertai.

Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui

Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui

Kodėl verta leisti vaiką į Youtuberių mokyklą?

Tarp tėvelių dažnai kyla diskusijų apie vaikų taip dievinamą kūrybinę veiklą Youtube ar socialinių tinklų Instagram bei TikTok platformose. Vieni kritikuoja, o kiti palaiko. Taip pat daugeliui įprastą darbą dirbančių mamų ir tėčių sunku suprasti šį vaiko troškimą, trūksta žinių, jog galėtų patarti, nuo ko pradėti bei kaip elgtis atsakingai ir saugiai. Mes manome, jog vaikų svajones visuomet verta palaikyti, todėl Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui yra puiki pagalba besidomintiems vaizdo įrašų kūryba.

Šios mokyklos ir mokymosi tikslas – parodyti vaikams, kad telefonas ar kompiuteris gali būti skirtas ne tik žaidimams, bet ir išmokti naudingų dalykų bei susipažinti su skirtingomis profesijomis (video montuotojas, filmuotojas, scenaristas, aktorius ir pan.).

Šių kursų metu vaikai sužinos, kiek daug mokytis ir darbo reikia įdėti norint, kad vaizdo klipai būtų kokybiški, įdomūs ir sėkmingi. Nors įkėlus vieną vaizdo klipą į internetą neišgarsėsi, kursų metu mokytojai supažindins su skirtingais būdais, kaip nuoseklus darbas šioje srityje gali atnešti pajamų. Geriausiems mokiniams netgi bus pasiūlytas mokamas darbas!

Dar vienas svarbus privalumas – čia vaikai išmoks, kaip internete elgtis saugiai ir sužinos, kaip nebijoti aplinkinių kritikos, su kuria susiduria pradedantieji.

Šie kursai – tai lyg online būrelis vaikams, kuriame ne tik įgaunama vertingų žinių ir praktinės patirties. Čia vieta susirasti draugų ir pradėti veiklą Youtube, TikTok ar Instagram kanaluose saugiai ir turint aiškų planą.

Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui

Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui

Mokymosi būdai

Kadangi visi vaikai yra skirtingi pagal amžių, pomėgius, mokymosi tempą, galima pasirinkti labiausiai patinkantį mokymosi būdą.

3 skirtingi mokymosi būdai

 1. Savarankiškas
 2. Su mokytoju
 3. Dirbtuvės

Plačiau apie skirtingus mokymosi būdus:

 • Savarankiškas – šis būdas suteikia vaikui laisvę mokytis sau tinkamiausiu tempu ir laiku. Spec. sukurtoje mokymų platformoje vaizdo pamokos yra suskirstytos savaitėmis – jas galima žiūrėti tiek kartų kiek norisi. Po kiekviena pamoka yra pateikiami namų darbai, kuriuos reiktų daryti savarankiškai. Taip pat galima rasti testus, kurie padeda pasitikrinti ar gerai pavyko suprasti temą.  Kurso trukmė – 4 mėnesiai, tačiau priėimas prie pamokų paliekamas dar 4 mėnesiams (viso 8 mėnesiai). Taigi vaikas yra neskubinamas, užtenka laiko informacijos įsisavinimui.
 • Su mokytoju – vaikas gauna visus aukščiau išvardintus dalykus + 2 nuotolines grupines pamokas ZOOM platformoje per mėnesį. Šių pamokų metu vaikai mokosi giliau, tobulina įgūdžius, gauna grįžtamąjį ryšį apie tai, kaip jiems sekasi bei gali užduoti klausimus bet gauti atsakymus. Žinoma pagalbos gali prireikti ir neatėjus ZOOM pamokos laikui – tokiu atveju vaikai gali bet kada kontaktuoti su koordinatore Živile (el.paštu, telefonu, viber, telegram ir k.t.) ir gauti pagalbą. Vaikams, kurie mokosi su mokytoju taip sukuriama viber grupė greitesniam klausimui sprendimui, informacijos perdavimui bei žinoma pabendrauti vienas su kitu.

Dėmesio! Kaip tik šiuo metu renkama naują grupė (startuos gegužės 1d. ). Vaikai mokysis gegužę ir visą vasarą (tad bus garantuotas bent dalinis užimtumas vasarai). Registruokitės ir būtinai pasinaudokite mūsų specialiomis sąlygomis, apie kurias šio straipsnio pabaigoje).

 • Dirbtuvės – šie kursai siūlomi jau labiau pažengusiems. Sukuriama prieiga prie pamokų, jog prireikus būtų galima prisiminti ar pasikartoti. Bet visos pamokos vyksta per ZOOM. Taigi daugiau realaus kontakto, laiko klausimams ir pokalbiams.
Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui

Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui

Taigi, kodėl Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui?

Jei dar abejojate ar Youtuberių mokykla patiks Jūsų vaikui, tai mes Jums pažadame, tikrai patiks, nes tai:

 • Džiaugsmingas mokymo procesas: patogus mokymosi formatas, leidžiantis vaikui mokytis bet kada ir bet kur.
 • Pripažinti pranešėjai: komanda sudaryta iš pranešėjų, kurie yra savo sričių ekspertai.
 • Prieinama kaina: kainos yra draugiškos šeimoms, kurios nori investuoti į savo vaikų ateitį.
 • Balansuotas mokymo krūvis: vaikui svarbu ne tik mokslai, o ir laisvalaikis bei šeima.

Jei norite prasmingai užimti savo vaikų vasarą ir suteikti jiems šansą įgyvendinti svajonę, kursus galite įsigyti Youtuberiu mokykla internetinėje svetainėje. O “Kelionės su vaikais” skaitytojų laukia dar ir dovanos ir net ne viena!

Su kodu KELIONESSUVAIKAIS gausite NET dvi dovanas – tik nepamirškite įrašyti/paminėti specialaus koduko!:

 • DOVANA tėveliams – vebinaro apie Youtube naudą verslui įrašas.
 • DOVANA vaikui – papildoma 1 valanda privačios ZOOM konsultacijos, kurią galima skaidyti per kelias dalis ir panaudoti per 4 mėnesius.

Ieškantiems kaip dar užimti vaikus šią vasarą skaitykite mūsų parengtą straipsnį Vasaros vaikų stovyklos 2024.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Kaip išmokti filmuoti ir montuoti vaizdo įrašus?, Kaip kurti instagram reels?, Kaip kurti TikTok video?, Kaip kurti video?, Kaip pradėti Youtube karjierą?, Kaip susikurti youtube kanalą?, Kaip užsidirbti iš video kūrimo?, Kaip užsidirbti iš video montavimo?, nuo ko pradėti Youtube kanalą?, online mokykla, reklama, Su kuo montuoti video?, Vaikų veiklos vasarai, Youtuberiu mokykla, Youtuberiu mokykla online vaikams ir jaunimui