Vaikų būreliai ir veiklos Lietuvoje - Kelionės su vaikais
Vaikų būreliai ir veiklos Lietuvoje
Vaikų būreliai ir veiklos Lietuvoje
2023-09-01

Vaikų būreliai ir veiklos Lietuvoje

Vasara baigėsi, pasidžiaugėme įvairiomis kelionėmis su vaikais. Galbūt Jūsų vaikai puikiai praleido laiką su draugais stovyklose, pas senelius. Rugsėjo 1-oji sugrąžina mus į ritmą – mokykla, rutina, vaikų užimtumas po pamokų. Vaikų būreliai ir veiklos Lietuvoje – sprendimas Jūsų vaikų užimtumui.

Vaikų būreliai ir veiklos Lietuvoje – skubame dalintis su Jumis mūsų atrastais vaikų būreliais bei sudarėme sąrašą Jūsų patogumui.

Vaikų būreliai ir veiklos Lietuvoje

Plaukimo akademijos BANGA treniruotės Kaune, Klaipėdoje ir Druskininkuose

Visi gali išmokti plaukti kartu su plaukimo akademija Banga! Plaukimo akademija Banga pradeda aštuntąjį mokymo plaukti sezoną ir džiaugiasi tėvų bei suaugusiųjų pasitikėjimu akademijos komanda! Per praėjusius metus akademija išmokė daugybę vaikų ir suaugusiųjų plaukti, o Bangos aukšto sportinio meistriškumo ir dailiojo plaukimo grupės puikiai pasirodo varžybose.

Plaukimo akademija Banga kviečia visus tapti akademijos nariais ir atrasti džiaugsmą vandenyje. Akademija Banga moko plaukti vaikus nuo ketverių metų, yra grupės suaugusiems. Akademija Banga treniruotes organizuoja remiantis mokymo plaukti programa, kuri plaukimo instruktoriui leidžia metodiškai dirbti, stebėti plaukiko progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus bei stiprinti silpnąsias vietas. Mokymo plaukti programą vaikams sudaro 10 lygių, o suaugusiems – 4 lygiai. Besimokantieji mokosi visų pagrindinių plaukimo įgūdžių ir geba saugiai elgtis vandenyje, dalyvauja varžybose.

BANGA kviečia į mokymo plaukti grupes Kaune Girstučio baseine, Klaipėdos baseine ir Druskininkuose.

Daugiau informacijos apie treniruotes galite rasti plaukimo akademijos Banga internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Zoopark 

Nuo 2024 metų vasario 6 d.  Zoopark pradeda veikti būreliai vaikams! Gyvūnų prižiūrėtojo bei zoologo specialybė – labai neįprasta ir reikalaujanti didelės atsakomybės. Už gražiausių nuotraukų su gyvūnais slypi daug darbo – lengvo, sunkaus, šlapio, kartais purvino ir linksmo, bet visada įdomaus ir atnešančio daug džiaugsmo ir gyvūnų prižiūrėtojams ir gyvūnams.

Tad  kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį po pamokų Zoopark kviečia į jaunojo zoologo būrelį! Užsiėmimai vyks antradieniais/ketvirtadieniais (14:30-15:30 val. 9-12 m.) ir (15:30-16:30 val. 6-8 m.). Būrelių kaina tikrai draugiška –  45 Eur/mėn 1 k. per savaitę, 75 Eur/mėn 2 k. per savaitę.

Registracija vyks Zoopark svetainėje.

Kauno cirko meno akademija

Vaikų fizinio aktyvumo ir kūrybinės raiškos studija Kaune. Užsiėmimai vyksta unikalaus Kamerinio cirko erdvėse. Čia vaikai mokosi įvairių cirko žanrų – gimnastikos, oro akrobatikos, žongliravimo, balansavimo.

Šioje akademijoje paruoštas ne vienas į profesionalią cirko areną išėjęs artistas, tačiau yra daug tokių auklėtinių, kurie cirko akademiją lanko dėl smagaus ir naudingo laisvalaikio praleidimo.

Cirko studijai „Kauno cirko meno akademija” vadovauja patyrusi trenerė-pedagogė, dėmesingai dirbanti su kiekvienu auklėtiniu ir darbui su vaikais pritaikanti nuolat atnaujinamas žinias.

Vaikų amžius – nuo 7 iki 18 metų.

Daugiau informacijos apie užsiėmimus galite rasti Cirko akademijos internetiniame puslapyje ir Facebook paskyroje.

Kauno cirko meno akademija

Kauno cirko meno akademija

Vaikų pažangaus laisvalaikio studija Klaipėdoje „Jaunimo dirbtuvės”

Renkamos naujos grupės 2023 mokslo metams pagal programas:

 • Jaunasis kompiuterių hakeris – užsiemimai su kompiuteriu, išmoksim kam reikalingas kiekvienas laidas, darbai su lituokliu.
 • Jaunasis robotų konstruotojas – robotų programavimas ir surinkimas, susipažinimas su robotu veikimo principu ir mechanizmu. Šiais metais kursime robotus dalyvauti varžybose!
 • 3D modeliavimas ir vizualizacija – trimačių objektų projektavimas ir užsiemimai su 3D spausdintuvu.

Užsiėmimai vyks trečiadieniais ir savaitgaliais Jaunimo dirbtuvių patalpose. Užsiėmimų pradžia nuo rugsėjo 9 d.

Daugiau informacijos apie programas galite rasti Jaunimo dirbtuvių internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Kartlando Mokykla Vilniuje ir Kaune

Kartlando Mokykla tai kartingų būrelis vaikams, kurie nori įgyti vairavimo patirties, lavinti reakciją ir atletiškumą, susipažinti su kartingų sportu bei patirti daug nuotykių drauge su kitais bendraminčiais!

Tai bene vienintelė vieta, kur jau nuo ketverių vaikai gali išmokti saugaus vairavimo principų bei vairavimo kultūros, ne tik teoriškai bet ir praktikai. Viskas prasideda nuo supažindinimo su motorizuota priemone, jos veikimo bei valdymo principais, saugiu, taisyklingu vairavimu ir elgesiu gatvėse. Gavus bazinius vairavimo įgūdžius toliau pasirinkti tinkamas trajektorijas važiuojant atitinkama trasa, neužmirškime ir ekstremalių situacijų valdymo patirties.

Čia vaikų laukia profesionalių trenerių pamokos, naujos žinios ir neįtikėtinos patirtys.

Kartlando mokyklos mokiniai gali dalyvauti ir vaikų kartingų varžybose Mini Cup, kur jų laukia įdomūs iššūkiai ir puikūs prizai!

Daugiau informacijos apie užsiėmimus, jų tvarkaraščius ir trenerius Vilniuje Kartlande ir ElektroKart by Kartlandas bei Kaune Kartlande.

Plaukimo treniruotės Klaipėdos baseine

Programa „Learn to Swim“ (angl. išmok plaukti) yra pirmasis Lietuvoje diegiamas tarptautinis modelis, kuris leidžia metodiškai dirbti, stebėti progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus, stiprinti silpnąsias vietas. Modelis suteikia galimybes tėvams sužinoti apie vaikų gebėjimus ir pasirengimą. Programa leidžia dirbti taip, kad bet kuris treneris esant būtinybei gali perimti treniruočių procesą nenukrypdamas nuo mokymo plaukti proceso, kuris jau yra pradėtas.

Mokymo plaukti sistemą sudaro 10 lygių. 1-7 lygyje vaikai išmoks ir turės visus pradinius plaukimo įgūdžius, mokės saugiai elgtis vandenyje ir gebės plaukti taip, kad galės pasirinkti bet kurią vandens sporto šaką, jeigu to norės. 8-10 lygyje yra tobulinami plaukimo įgūdžiai, kurie gali peraugti į sportinio rezultato siekimą.

Siekiamybė, kad Jūsų vaikas taptų pasitikintis savimi, mokėtų plaukti ir būtų saugus vandenyje.

Daugiau informacijos apie treniruotes galite rasti Klaipėdos baseino internetiniame puslapyjeFacebook ir Instagram paskyrose.

Mažųjų raitelių akademija žirgyne „Margas Ponis” Pakruojyje

Margas Ponis – žirgynas Pakruojyje, kuriame kuriama bendruomenė ir laukiami bendruomeniški žmonės. Akademijos tikslas nuo mažų dienų auginti atsakingą žirgų mylėtoją, žinantį, kad poniai ar žirgai yra ne vien tik jojimas. Tikro žirgininko gyvenime jojimas užima ne pačią didžiausią dalį, nes svarbiausia vertybė – tai meilė savo draugui (žirgui, poniui). Nuo mažų dienų žaidimų, estafečių, žirgyno darbelių, žaismingo jojimo pagalba ugdyti atsakingus žirgų mylėtojus.

Veiklos, kurios laukia būrelio metu:

 • Kūrybinės dirbtuvėlės, kurių metu atliekami įvairūs darbeliai, vienaip ar kitaip susiję su žirgynu, gyvūnais, kalendorinėmis šventėmis ir kita;
 • Vaikai mokysis teisingai prižiūrėti ir tinkamai elgtis su žirgais ir poniais, sužinos apie mitybos ypatumus, kailio, kanopų priežiūrą, sužinos apie žirgo/ponio elgseną, išmoks suprasti žirgo emocojas, nuotaikas. Taip pat išmoks kaip saugiai egtis su žirgu/poniu;
 • Jojimo pagrindai, kurių metu vaikai išmoks valdymo pagrindų, jojimo metu bus komandinės užduotys, estafetės, voltežiruotė;
 • Mini žygiai į mišką su poniais ir žirgais. Į juos vaikai eis esant geram orui;
 • Inventoriaus pažinimas, kurio metu jaunieji raiteliai išmoks apie inventoriaus dalis, teisingą jų panaudojimą ir priežiūrą;
 • Varžybos. Raiteliai dalyvaus savo kiemo varžybėlėse ir esant galimybei vyks į kitų žirgynų rengiamas varžybėles.

Garantuojame, jog MARGAS PONIS – smagiausias laikas tikrame kaime!

Daugiau informacijos apie akademiją galite rasti Margas Ponis Facebook ir Instagram paskyrose.

Privati muzikinio ugdymo mokykla MŪZŲ AKADEMIJA Kaune

Mūzų Akademija puiki vieta įgyti naujų žinių, lavinti vaikų muzikinius, ritminius bei kognityvinius įgūdžius!

Muzikos pagalba vaikas tobulina savo emocinį ir socialinį intelektą bei geriau išreiškia save.

Kviečiami į grupinius užsiėmimus vaikai ir net kūdikiai. Vaikai nuo 4 metų kviečiami į individualias fortepijono, gitaros, smuiko ir dainavimo pamokas. Kiekvienam individualiai pritaikoma mokymosi programa ir mokymas paverčiamas žaisminga kelione į muzikos gelmes. Sertifikuoti mokytojai ir inovatyvūs metodai leidžia vaikams efektyviai, bet be streso pasiekti rezultatų!

Daugiau informacijos apie užsiėmimus galite rasti MŪZŲ AKADEMIJOS internetiniame puslapyjeFacebook ir Instagram paskyrose.

Nuotolinis programavimo būrelis TECHVISATA

Leiskite savo vaikams susipažinti su kompiuterio teikiamais malonumais ir paversti tai savo ateities karjera. Kompiuteris skirtas ne tik žaisti ir pramogauti, tačiau tai yra labai svarbus šiandienos darbo įrankis.

Kas yra programavimo būrelis? Leisdami savo vaikams susipažinti kas yra programavimo būrelis, ugdome mąstymo greitį ir gebėjimą rasti teisingus ir greitus sprendimus. Kažkas gimsta su talentu šiuo klausimu, o kiti kiekvieną temą suvokia sunkiai ir nuosekliai dirbdami.

Vaikas, kaip ir suaugęs, turi keletą suvokimo būdų, todėl reikia pasirinkti tą, kuris labiausiai tinka jūsų vaikui. Ir tuomet, individualus programavimo būrelis, tampa būtent tuo varikliuku, nes mokytojas greičiau atras ir supras, kaip prieiti prie jūsų vaiko su iš pažiūros sudėtinga informacija, kaip jį sudominti, motyvuoti ir įkvėpti.

Programavimo būrelis: kokia nauda jūsų vaikui? Kodo įsisavinimas vaikui gali atrodyti bauginantis, tačiau šiuolaikinėse akademinėse programose, pagrindinis dėmesys skiriamas paprastumui ir vizualiniam ugdymo aspektui. Nepriklausomai nuo amžiaus ir geografinės padėties, kiekvienas gali išmokti programuoti patogiai savo namuose. Programavimo būrelis vaikui padės saugioje aplinkoje atsiskleisti.

Programavimo būrelis vyksta nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos apie būrelį galite rasti TECHVISATA internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje.

Nuotolinis programavimo būrelis TECHVISATA

Nuotolinis programavimo būrelis TECHVISATA

Tesla akademija Energetikos ir technikos muziejuje Vilniuje

Nuo rugsėjo Energetikos ir technikos muziejuje veiks techninės kūrybos būrelis 14-17 metų moksleiviams, „Teslos akademija“. Užsiėmimai vyksta muziejaus dirbtuvėse, kurios pavadintos žymaus išradėjo, fiziko, mechanikos ir elektros inžinieriaus Nikola Teslos garbei.

Ką veiksime „Teslos akademijoje“? Mokysimės naudotis tokiomis šiuolaikinėmis technologijomis kaip trimačiai spausdintuvai, plataus formato ploteris, mikrovaldikliai ir kita elektronika. Susipažinę ir įvaldę įrangą, gaminsime pasirinktą daiktą: nuotrauką-šviestuvą, išmaniųjų namų sistemą ar muziejaus eksponatą. Pabaigę „Teslos akademiją“ dalyviai įgis programavimo, litavimo ir elektronikos pagrindus.

Kodėl verta dalyvauti „Teslos akademijoje“?

 • Dirbtuvės aprūpintos naujausia įranga;
 • Integruoti inžinerijos, elektronikos, programavimo užsiėmimai;
 • Dėmesys kiekvieno moksleivio poreikiams ir žinioms;
 • Derinamas individualus ir komandinis darbas;
 • Mokymasis per praktiką;
 • Veiklos vyksta autentiškoje erdvėje – istorinėje Vilniaus centrinėje elektrinėje;
 • Kompetentingas vadovas.

Daugiau informacijos apie akademiją galite rasti Energetikos ir technikos muziejaus internetiniame puslapyjeFacebook paskyroje.

Vaikų būreliai ir veiklos Lietuvoje

Vaikų būreliai ir veiklos Lietuvoje

Šokių studija „SOLO LATINO” Kaune

Norite, kad Jūsų vaikai išbandytų šokį? O gal tobulintųsi šioje srityje? Registruokitės! Solo latino mergaitėms ir Solo pramoginiai šokiai vaikams Kaune – net trijose skirtingose Kauno vietose: Aleksote, Dainavoje ir Vilijampolėje.

Šokių grupė vaikams – geriausias pasirinkimas, norint skatinti vaiko kūrybiškumą bei didinti pasitikėjimą.

Pramoginių šokių treniruočių metu vaikai:

 • Mokosi pagrindinių Pramoginių šokių žingsnelių;
 • Tobulina klausą, atliekant specialius muzikalumo pratimus;
 • Stiprina raumenukus atlikdami mankšteles;
 • Lavina laikyseną, gerina koordinaciją;
 • Socializuojasi kartu su kitais bendraamžiais;
 • Ruošiami pasirodymams bei varžyboms.

Daugiau informacijos apie šokius galite rasti SOLO LATINO internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Cheerleading’o klubas Viva Dance Vilniuje ir Kaune

Cheerleading – tai nauja Lietuvoje, tačiau visiškai atskira ir sparčiai populiarėjanti visoje Europoje sporto šaka, atkeliavusi iš JAV. Šis sportas, kaip ir pats terminas, yra sėkmės, grožio ir sveikatos sinonimas. Cheerleading’as reikalauja gero fizinio pasirengimo, kurį laviname treniruočių metu. Tai gimnastikos, baleto, akrobatikos bei įvairių šokių stilių mišinys. Treniruotės tikslas – ne tik puikiai praleisti laiką, lavinti fizines ypatybes, tačiau ir išmokti bendrauti, dirbti komandoje bei įgauti pasitikėjimo savimi.

Kviečiamos 6-16 metų amžiaus mergaitės sportuoti kartu Vilniuje ir Kaune.

Daugiau informacijos apie klubą galite rasti VIVA DANCE internetiniame puslapyje, Facebook ir Instagram paskyrose. Registracija.

Gimnastikos klubas Viva Sport Vilniuje

Gimnastika – daugelio kitų sporto šakų pradininkė, kuri nuo mažų dienų ugdo bei lavina sportininkų fizines ypatybes, sudarančias žmogaus gebėjimų pagrindą. Gimnastikos treniruočių metu darniai vystosi visi kūno raumenys, didinamas sąnarių paslankumas, lavinama pusiausvyra, raumenų jėga, lankstumas, vikrumas bei organizmo ištvermė. Dėl šių priežasčių vaikas patiria mažiau traumų kasdieniniame gyvenime bei lengviau pasiekia rezultatus užsiimant bet kokiu kitu sportu.

Viva Sport klubo nariai, tai ne tik profesionalus sportininkai, atstovaujantys Lietuvos vardą Europos ir pasaulio čempionatuose, bet ir pradedantieji gimnastai. Prisijungti kviečiami 4-10 metų vaikai.

Klube galėsite rinktis šias sporto rūšis:

 • Aerobinė gimnastika
 • Lavinamoji gimnastika
 • Akrobatika

Kvalifikuoti ir daugiamečiai treneriai užtikrina vaikų saugumą ir motyvuoja treniruočių metu jaustis komfortiškai ir siekti asmeninio tobulėjimo.

Daugiau informacijos apie klubą galite rasti VIVA SPORT Facebook  ir Instagram paskyrose, mūsų žemėlapyje. Registracija.

Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui

Tai pirmoji online Youtuberių mokykla vaikams ir jaunimui Lietuvoje! Šios mokyklos įkūrėjai – mama Vilma bei sūnus Rokas turintys Youtube kanalą „Roko nuotykiai“, kuriame jau virš 66 tūkstančių prenumeratorių.

Šios mokyklos ir mokymosi tikslas – parodyti vaikams, kad telefonas ar kompiuteris gali būti skirtas ne tik žaidimams, bet ir išmokti naudingų dalykų bei susipažinti su skirtingomis profesijomis (video montuotojas, filmuotojas, scenaristas, aktorius ir pan.).

Kadangi visi vaikai yra skirtingi pagal amžių, pomėgius, mokymosi tempą, galima pasirinkti labiausiai patinkantį mokymosi būdą: mokytis savarankiškai, mokytis su mokytoju arba dalyvauti dirbtuvėse.

Jei abejojate ar Youtuberių mokykla patiks Jūsų vaikui, tai mes Jums pažadame, tikrai patiks, nes tai:

 • Džiaugsmingas mokymo procesas: patogus mokymosi formatas, leidžiantis vaikui mokytis bet kada ir bet kur.
 • Pripažinti pranešėjai: komanda sudaryta iš pranešėjų, kurie yra savo sričių ekspertai.
 • Prieinama kaina: kainos yra draugiškos šeimoms, kurios nori investuoti į savo vaikų ateitį.
 • Balansuotas mokymo krūvis: vaikui svarbu ne tik mokslai, o ir laisvalaikis bei šeima.

Jei norite prasmingai užimti savo vaikų vasarą ir suteikti jiems šansą įgyvendinti svajonę, kursus galite įsigyti Youtuberiu mokykla internetinėje svetainėje. O “Kelionės su vaikais” skaitytojų laukia dar ir dovanos ir net ne viena!

Su kodu KELIONESSUVAIKAIS gausite NET dvi dovanas – tik nepamirškite įrašyti/paminėti specialaus koduko!:

 • DOVANA tėveliams – vebinaro apie Youtube naudą verslui įrašas.
 • DOVANA vaikui – papildoma 1 valanda privačios ZOOM konsultacijos, kurią galima skaidyti per kelias dalis ir panaudoti per 4 mėnesius.

Daugiau informacijos YOUTUBERIŲ mokyklos svetainėje ir Facebook paskyroje. Taip pat stebėkite ir YOUTUBERIŲ mokyklos Youtube kanalą.

Straipsnis Vaikų būreliai ir veiklos Lietuvoje yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.