TOP10 virtualių turų po pasaulio muziejus - Kelionės su vaikais
TOP10 virtualių turų po pasaulio muziejus
2022-10-20

TOP10 virtualių turų po pasaulio muziejus

Geriausių virtualių turų po muziejus sąrašas – virtualiai keliaujame į mūsų nuomone įspūdingiausius virtualius turus po kitų šalių muziejus.

Apsilankykite ten, kur galbūt net nesvajojote nuvykti, o gal tai taps sekančia Jūsų kelione, kai nuvyksite į muziejų gyvai?! Pradedame įspūdingą kelionę po TOP10 virtualių turų po pasaulio muziejus?

Metropoliteno dailės muziejus, JAV (The Metropolitan Museum of Art)

Sveiki atvykę į „#MetKids“ namus, sukurtus vaikų ir vaikams! Tokiu šūkiu pasitinka muziejus ir žada kelionę laiko mašina. #MetKids“ įkvėpė, išbandė ir patvirtino tikri 7–12 metų vaikai. Tik internete teikiama patirtis apima laiko mašiną, kurioje galite ieškoti pagal laiko periodą, idėją ar vietą, kad iš muziejaus kambarių atskleistumėte daiktus ir meno kūrinius. Paieškos įrankis „Didžiosios idėjos“ leidžia vaikams pažvelgti į tokias temas kaip išradimai, mada ir kovos bei pamatyti visus susijusius artefaktus – tai puikus būdas mokytis, neatrodant, kad jūs mokotės. Taip pat yra vaizdo įrašų, taip pat interaktyvus muziejaus žemėlapis, leidžiantis apžiūrėti įvairias parodas aplink pastatą.

Nesvarbu, ar esate Niujorke, ar visame pasaulyje, pateksite į:

  • Naršykite „The Met“ naudodami interaktyvų žemėlapį
  • Žiūrėkite užkulisinius vaizdo įrašus, kuriuose dalyvauja vaikai
  • Keliaukite per daugiau nei 5000 metų laiko mašina
  • Atraskite įdomių faktų apie meno kūrinius – nuo drakonų iki šokėjų, nuo mumijų iki kaukių ir dar daugiau
  • Išbandykite kūrybinius projektus namuose ar galerijose

Keliaukite laiko mašina su #MetKids ir spauskite šią nuorodą.

Bostono vaikų muziejus, JAV (Boston Children’s Museum)

Bostono vaikų muziejus yra vienas didžiausių vaikų muziejų pasaulyje ir buvo įkurtas 1913 m. Šis muziejus yra lyderis muziejų vaikams bendruomenėje visame pasaulyje. Muziejus yra tarptautiniu mastu pripažintas mokslinių tyrimų ir plėtros centras ir vaikų parodų, edukacinių programų ir mokymo programų vieta. Skirta vaikams ir šeimoms, ekspozicijos daugiausia dėmesio skiria mokslui, kultūrai, aplinkos supratimui, sveikatai ir kūno sudėčiai bei menams. Be plačių į vaiką orientuotų eksponatų, muziejaus pedagogai kuria programas ir užsiėmimus, kuriuose nagrinėjamas raštingumas, scenos menai, gamtos mokslai ir matematika, vaizduojamasis menas, kultūros, sveikata ir sveikata. Muziejus taip pat yra vienas iš nedaugelio vaikų muziejų pasaulyje, kuriame saugoma kolekcija, turinti daugiau nei 50 000 vienetų.

Muziejus buvo pastatytas su daug interaktyvių eksponatų ir programų, kuriose vaikai galėtų dalyvauti. Pasivaikščiokite virtualiai, susipažinkite su eksponatais, pasisemkite įkvėpimo ir išbandyti veiklą savo namuose – virtualus turas.

Luvro muziejus, Prancūzija (Louvre)

Pats lankomiausias ir didžiausias pasaulio muziejus. Vienu metu muziejuje gali apsilankyti net iki 15 tūkstančių keliautojų! Sakoma, kad pamatyti visiems meno kūriniams ir ekspozicijoms Luvre, vienam keliautojui reikia vos ne 100 dienų.
Luvras gali būti uždarytas, tačiau vis tiek prie jo daugybės lobių galite prisijungti internete. Virtualus prancūzų muziejaus turas veda jus į kai kurias jo galerijas, įskaitant rūmų griuvėsius. Nepraleiskite Egipto senienų, kur galite sužinoti daugiau apie faraonų laikotarpį. Čia Jūs rasite įsimintiniausius kūrinius, eksponuojamus muziejuje, įskaitant ir „Mona Lisa“.

Virtualų turą po Luvro muziejų patirkite paspaudę šią nuorodą.

Britų muziejus, D. Britanija (The British Museum)

Ar įsivaizduojate kaip atrodo Didžiojo teismo salė? O ar teko kada matyti Rozetės akmenį ir Egipto mumijas? Visa tai ir daug daugiau istorinių eksponatų iš įvairiausių laikmečių galite pamatyti jau dabar!
Ekskursija yra interaktyvi, su artefaktais – galima ieškoti pagal erą, regioną ar tipą, ir jūs galite atrasti įvairiausių įdomių objektų, įskaitant banko „Barclays“ čekį ir papiruso eilėraštį iš senovės Egipto. Įsitikinkite, kad garsas įjungtas, kad pajaustumėte atmosferą! Britų muziejus turi puikią funkciją, leidžiančią keliauti laiku pirmyn ir atgal, tiesiog slenkant pele!

Pasigrožėkite eksponatais Britų muziejuje virtualiai, paspaudę šią nuorodą.

Monterėjaus įlankos akvariumas, JAV (Monterey Bay Aquarium)

Kas nenori žiūrėti į taikius povandeninio gyvenimo vaizdo įrašus, kai jiems reikia atitrūkti  nuo realybės? Tiesioginės Monterėjaus įlankos akvariumo internetinės kameros džiugins jus ir jūsų vaikus. Kai tiesioginės kameros neveikia (jos veikia tam tikromis valandomis), galima žiūrėti iš anksto įrašytus vaizdo įrašus.
Prisipažinsiu, kad gyvos transliacijos mūsų šeimą įtraukė labiausiai, puiki priemonė atsipalaiduoti ir pamedituoti – vaizdai tiesiog įtraukiantys ir užburiantys.

Pasinerkite į užburiančius ir plaukiančius vaizdus.

Smithsonian nacionalinis gamtos istorijos muziejus, JAV (Smithsonian National Museum of Natural History)

Apsilankykite šiame muziejuje, ar tai būtų laikinos parodos, ar nuolatinė kolekcija. Pakeliui apžiūrėkite dinozaurų griaučius, gyvūnus iš viso pasaulio ir net praeities eksponatus, kurių realybėje nebėra. Tai puikus būdas sudominti jūsų vaikus mokytis apie aplinkinį pasaulį net tada, kai jie negali būti mokykloje.
Narvalai, dinozaurai ir blizgantys kristalai? Virtualios ekskursijos leidžia lankytojams savarankiškai, kiekviename kambaryje, pažvelgti į pasirinktus muziejaus eksponatus ir zonas iš savo darbalaukio ar mobiliojo prietaiso.

Pasinerkite į įspūdingą ekskursiją po muziejų.

Dali muziejus, Ispanija (Dalí Theatre-Museum)

Figueres miestelį išgarsino žymus Ispanijos genijus Salvadoras Dali. Jis čia gimė, kūrė, gyveno ir mirė, čia ir palaidotas. Svarbiausias lankytinas objektas šiame miestelyje, be abejo, Salvadoro Dali muziejus. Jame yra eksponuojami siurrealizmo genijaus paveikslai, tokie kūriniai kaip „Lietaus Taksi”, „Haliucinogeninis toreodoras”, „Juodasis Kadilakas”, garsiuosius auksinius kiaušinius, kurie pūpso ant muziejaus stogo, veido formos pavidalo kambarį, gausybę pagal menininko eskizus sukurtų papuošalų, kostiumų, kvepalų buteliukų ir daugelį kitų siurrealistinių kūrinių. Muziejus siūlo virtualius turus po muziejaus apylinkes bei kelias parodas, tokias, kaip pavyzdžiui, Mae West veidas.

Muziejuje teko apsilankyti gyvai – drąsiai jį vadinčiau vienu įspūdingiausių muziejų, kuriuose teko aplankyti – savo neįprastumu, drąsiomis ir originaliomis ekspozicijomis bei žinoma įspūdingu muziejaus fasadu.

Pajauskite Dali kūrybos galią.

Exploratorium, JAV (The Exploratorium, San Francisco)

„Exploratorium“ yra vieša mokymosi laboratorija, tyrinėjanti pasaulį pasitelkiant mokslą, meną ir žmogaus suvokimą. Tikslas yra sužadinti tyrimais mokymosi akimirkas per STEAM pagrįstus eksperimentus ir įkvėpti lankytojus smalsiai žvelgti į pasaulį.
„EXPLORATORIUM“ svetainė – internetinis San Francisko mokslo, meno ir žmogaus suvokimo muziejaus komponentas – joje yra daugiau nei 25 000 puslapių turinio su vaizdo įrašais, su mokslu susijusiais projektais, eksponatų akcentais ir kt. Vaikai gali išmokti riedlenčių sporto fizikos, atspėti, kuris embrionas yra žmogaus ir dar daugiau. Didelis svetainės turinys iš tikrųjų yra vienintelis ir didžiausias jos trūkumas.

Pažadame, kad negalėsite sustoti žiūrėti, domėtis ir smalsauti.  Tapkite tikrais mokslo žinovais ir spauskite šią nuorodą.

NASA Langley tyrimų centro muziejus, JAV (NASA Langley Research Center)

Žemiau esančioje svetainėje galite apžiūrėti NASA Glenno tyrimų centro patalpas. Pasirinkite kelionę ir palieskite piktogramas, kad galėtumėte peržiūrėti vaizdo įrašus, vaizdus ir pamatyti bandymus. Apsilankykite virtualioje ekskursijoje po NASA „Glenn“ tyrimų centrą arba Kosminio teleskopo operacijų valdymo centrą, kuriame yra „Hubble“ teleskopas. NASA „Glenn“ įsigilinkite į balistinių smūgių laboratoriją arba viršgarsinį vėjo tunelį, kuris, be abejo, gali sukelti diskusiją apie fiziką.

Apsilankykite net keliuose NASA turuose:

Turas Marse

NASA siūlo simuliatorių, leidžiantį keliauti Marso paviršiumi su „Curiosity“ tyrinėjimo transporto priemone. Pasitelkus „Experience Curiosity“ galima pažvelgti į Marsą žvalgybinės transporto priemonės akimis. Naudodamiesi simuliatoriumi, galite naršyti Marse ir tyrinėti iki šiol neatrastas jo planetos dalis. Šios virtualios ekskursijos yra visiškai nemokamos, todėl skubame dalintis nuoroda į turą po Marsą!

Pakeliaukime po Lietuvos muziejus virtualiai: TOP10 virtualių turų po Lietuvos muziejus.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.