TOP Kalėdiniai filmai - Kelionės su vaikais sąrašas
TOP Kalėdiniai filmai
TOP Kalėdiniai filmai

TOP Kalėdiniai filmai

Vakarus rekomenduojame praleisti su gerais kalėdiniais filmais, kurie visada sukuria jaukumo jausmą ir šventinę nuotaiką.

Tad kokie tie TOP kalėdiniai filmai, kuriuos verta pažiūrėti prieš ir per šventes? Dalį jų tikrai rodys televizijos, o kitus galite išsinuomoti ar parsisiųsti. Juos tikrai verta bent kartą gyvenime pamatyti.

Vienas namuose (Home Alone) (visos dalys)

Jei vyktų „TOP Kalėdiniai filmai” rinkimai – jį laimėtų būtent šis. Jį esame matę turbūt visi ir retas įsivaizduoja šventinį laikotarpį. Kevinas, jo rūpesčiai ir pokštai filme „Vienas namuose“ – tai yra Kalėdų tradicija daugelio iš mūsų namuose.

Iš viso buvo sukurtos 5-ios „Vienas namuose“ dalys, paskutinė – 2012 m. Tačiau tik pirmose dviejose vaidino Macauley Culkinas. Likusios 3 buvo prasčiau įvertintos ir yra mažiau žinomos.

Kalėdų kronikos (The Christmas Chronicles)

Tai smagus filmas, kaip brolis su sese Kalėdų vakarą likę namie vieni sumanė nufilmuoti, kaip naktį ateina Kalėdų Senelis. Tačiau čia nuotykiai tik ir prasideda. Filmai tikrai labai smagu ir neabejojame patiks ir Jūsų vaikams.

Kalėdų pasaka (Un conte de Noël)

Filmas pasakojama vienos šeimos istorija. Tai ne šiaip šeimos istorija, tai kelių kartų šeimos istorija, kurioje susiklostę sudėtingi santykiai. Jie po šešerių metų nesimatymo nusprendžia susitikti per Kalėdas.

Kalėdų karštinė (Jingle All the Way)

Mažas berniukas svajoja apie nepaprastą lėlę – „Turbo žmogų”. Šio žaisliuko trokšta visi vaikai, tad artėjant Kalėdoms jo niekur nebėra pirkti. Berniuko tėtis pasiryžta žūtbūt nupirkti sūnui trokštamą žaisliuką. Visame mieste liko tik vienas „Turbo žmogus”. Jo paieškose varžosi du savo vaikus beprotiškai mylintys tėčiai. Tai puikus filmas visai šeimai su gera muzika, šauniais pokštais ir, žinoma, nepakartojamu Arnold Schwarzdfsdfnegger’iu.

Šventiniai pasimatymai (Holidate)

Prieš porą mėnesių pasirodęs filmas, kuris garantuoja puikią nuotaiką ir daugybę juokelių. Jauna vieniša mergina nemėgsta leisti švenčių viena, tad susitaria su vaiku, visas šventes leisti drauge, kaip pora. Kas iš viso to išeis – pamatysite filme. Turbūt sakyti ir nereikia, kad tai romantinė komedija su laiminga pabaiga, bet jei ieškote būtent tokio šventinio filmo – labai jį rekomenduojame.

Paskutinės Kalėdos (Last Christmas)

Jauna mergina dirba vienoje kalėdinių prekių parduotuvėje Londone. Ji nemėgsta savo darbo, gyvenime jai nelabai sekasi, bet kaip visuomet pasirodo žavus vaikinas.

Miela, jauki ir smagi romantinė komedija.

Kaip Grinčas Kalėdas vogė (How the Grinch Stole Christmas)

Miestelyje „Whoville“ visi beprotiškai mėgsta Kalėdas, išskyrus Grinčą. Žalias, storas ir pūkuotas monstras Grinčas jau 30 metų gyvena atsiskyręs nuo Whoville’o miestelio gyventojų. Grinčui Kalėdos visiškai nepatinka, jam labai nepatinka Kalėdiniai filmai, muzika ir viskas, kas susiję su šia švente. Vis dėlto, viena miestelio gyventoja, maža mergaitė, tiki, kad gali viskas pasikeisti. Ji tiki, kad visi gali džiaugtis Kalėdomis ir bando Grinčui tai įrodyti.

Ketverios Kalėdos (Four Christmases)

Jauna pora išsisuka iš Kalėdų šventimo pas gimines, kadangi visi jų giminaičiai vienaip ar kitaip labai juos erzina. Tačiau per vienas Kalėdas privalo suspėti aplankyti visus keturis savo išsiskyrusius tėvus. Misija sudėtinga ir įtempta, tačiau tuo pačiu ir komiška.

Elfas (Elf)

Tai puiki komedija smagiam šeimos vakarui Kalėdiniu laikotarpiu. Tai istorija apie berniuką, vardu Budis, kurį užaugino Šiaurės Ašigalio elfai. Jis nusprendžia keliauti į Niujorką ieškoti savo biologinio tėvo. O tada ir prasideda visos linksmybės.

Išgyventi Kalėdas (Surviving Christmas)

Vienišas, „snobiškas” jaunas milijonierius neturi kur švęsti Kalėdų, todėl nusprendžia sumokėti vienai šeimai, kad galėtų per Kalėdas būti kartu su jais.

Tegyvuoja meilė (Love actually)

Filme pasakojama apie aštuonių, labai skirtingų porų gyvenimą. Narpliojamos painios jų meilės istorijos. Visas veiksmas vyksta prieš pačias Kalėdas nuostabiajame Londone. Labai romantiškas, jaukus ir žavingas filmas.

Bridžitos Džouns dienoraštis (Bridget Jones diary)

Filmas – legenda. Tinkantis visada, ne tik švenčių metu. Pagrindinė filmo herojė Bridžita turi du pretendentus į vaikinus. Vienas jų įmonės vadovas, kuriame ji dirba. Kitas – sėkmingas teisininkas, žmogaus teisių specialistas, gerų Bridžitos tėvų draugų sūnus.

Tai filmas apie 30-ies metų merginą, dirbančia žurnalistės darbą. Jos gyvenimas sukasi apie karjerą, draugus, labai komplikuotą šeimos situaciją ir jos santykius su vyrais. Žaismingas, juokingas ir kupinas šmaikščių situacijų.

Atostogos (Holiday)

Dvi merginos ryžtasi avantiūrai – pasikeisti namais šventiniam laikotarpiui. Kalėdų sutikti darboholikė mergina iš JAV skrenda į Didžiąją Britaniją, o romatiškoji britė – į JAV. Kuo merginoms baigsis šis nuotykis galite pamatyti šiame filme. Labai romantiškas, jaukus, su visiems žinomais aktoriais filmas, kuris tikrai nepaliks abejingų.

Sveika, sužadėtine! (The family stone)

Kalėdos – puikus metas susipažinti su vaikino šeima. Jaunas vaikinas planuoja pasipiršti ir savo mergina nori supažindinti su savo šeima. Atrodo viskas paprasta, tačiau anaiptol taip nėra, nes vaikino šeima nenori įsileisti pašaliečių į savo gretas. Bendra pažintis prasideda visai ne taip, kaip buvo planuota, o toliau viskas vyksta dar blogiau. Filme vaidina žymioji „Seksas ir miestas žvaigždė” S. J. Parker.

Kalėdinis įmonės vakarėlis (Office Christmas Party)

Jei pasiilgote įmonės kalėdinių vakarėlių – šis filmas kaip tik Jums. Didelės įmonės vadovė, kurią vaidina Jennifer Aniston yra sėkminga verslininkė. Jos pavaldinys – brolis, kuris nemėgsta dirbti. Sesuo paskiria brolį vadovauti vienam iš kompanijos padalinių, tačiau nebegali toliau taikstytis su to padalinio nešamais nuostoliais ir nusprendžia jį uždaryti. Tačiau brolis turi kitų planų ir ryžtasi surengti kalėdinį įmonės vakarėlį. Jo tikslas – sudominti potencialius investuotojus, kad šie nupirktų padalinį.

Aišku vakarėlis einasi ne taip, kaip planuota – o tai garantuoja daug smagių situacijų.

Spragtukas ir Keturios karalystės (Nutcracker and the Four Realms)

Viskas ko trokšta Klara (akt. Mackenzie Foy) yra vienetinis raktas, galintis atrakinti dėžę, kurioje yra neįkainojama dovana. Ji – nuo Klaros mylimos velionės mamos.

Ir štai, kokia staigmena: kasmetiniame atostogų vakarėlyje, iš savo krikštatėvio, senojo Droselmajerio (akt. Morgan Freeman), Klara gauna auksinio siūlo galą, vedantį prie beprotiškai geidžiamo rakto.

Kino studijos „Disney“ ir režisieriaus Lasse Hallström fantastinis nuotykių filmas visai šeimai „Spragtukas ir keturios karalystės“ yra sukurtas pagal E. T. A. Hofmano klasikinę pasaką.

Taip pat žiūrėkite 12 įdomiausių „NETFLIX“ filmų apie keliones.

Šis straipsnis-sąrašas yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.