Tenerifės Karnavalas 2024 - Kelionės su vaikais Bilietai ir nuolaidos
Tenerifės Karnavalas 2024
Tenerifės Karnavalas 2024
2023-11-14

Tenerifės Karnavalas 2024

Tenerifės Karnavalas: vienas didžiausių pasaulyje – antras pagal populiarumą karnavalas pasaulyje po Rio de Žaneiro Brazilijoje dėl savo žavesio, konkursų, gatvės vakarėlių ir koncertų kokybės bei autentiškumo.

Tenerifės Karnavalas 2024 metais planuojamas sausį ir vasarį, o „Kelionės su vaikais” Jums turi išskirtinį pasiūlymą įsigyti iš anksto ir PIGIAU ne tik pervežimus, bet ir sėdimas vietas į pačius įspūdingiausius Karnavalo renginius! Taip pat čia rasite išankstinę Karnavalo programą, o mes Jums atrinkome įdomiausius renginius.

Tenerifės Karnavalas 2024

Jau paskelbta programa ir Karnavalo tema 2024-iems! Šiais metais Karnavalo tema – dinamiškas televizijos pasaulis! Jūsų laukia nuotaikingi vaidinimai, užburiantys kostiumai ir televizijos magiją atkuriantys paradai.

Karnavalo programoje rasite detalią informaciją apie kiekvienos dienos renginius, jų vietas, laikus – programa PDF faile.

Tenerifės Karnavalas 2024

Tenerifės Karnavalas 2024

Kelionės su vaikais rekomenduoja šiuos Karnavalo renginius

  • Vasario 9 d. Karnavalo atidarymo eisena
  • Vasario 10 d. Ritmo ir Armonia.
  • Vasario 13 d. vyks PAGRINDINIS karnavalo paradas Coso Apoteosis
  • Vasario 14 d. Sardinės laidojimas
  • Vasario 16 d. Vaikų paradas
  • Vasario 17 d. visos dienos karnavalas su šokiais iki ryto visame mieste
  • Vasario 18 d. Karnavalo uždarymo renginys

Išankstiniai pagrindinių Karnavalo renginių bilietai su nuolaida!

Turime du išskirtinius EARLY BIRD pasiūlymus iš mūsų partnerių Cub Canary

Pagrindinis Karnavalo paradas COSO APOTEOSIS, 2024-02-13

Mūsų skaitytojai turi išskirtinę galimybę įsigyti mūsų partnerio Club Canary organizuojamą pervežimą į pagrindinę karnavalo eiseną-paradą „Coso Apoteosis”, vyksiantį vasario 13 dieną, 2024. Keliaukime drauge!

Į specialų pasiūlymą įskaičiuotas patogus paėmimas, nuvežimas kiek įmanoma arčiau viso veiksmo ir žinoma sugrįžimas namo. Jūsų laukia patogi kelionė autobusu. Ekspertų patarimai –  mūsų išmanančios komandos įžvalgos ir pagalba.

Kaina dabar (nuo gruodžio 11 dienos brangs) – 42 eur asmeniui. Vaikai nuo 2 iki 11 metų gauna 50% nuolaidą autobuso bilietui. Kūdikiai iki 2 metų nemokamai važiuoja su suaugusiuoju. Su mūsų nuolaidos kodu kelionessuvaikais dar gausite ir papildomą nuolaidą!

Paėmimas ir grįžimas planuojamas: Los Gigantes ir Puerto Santjago, Costa Adeje ir Playa Paraiso teritorija, Las Americas ir Los Cristianos rajonas, Costa del Silencio, Las Galletas ir Palm Mar rajonas, San Miguel ir El Médano rajonas, Candelaria ir Las Caletillas vietovė bei Puerto de la Cruz.

RITMO Y ARMONIA, 2024-02-10

Taip pat su Club Canary kviečiame užsitikrinti vietas ir viename įspūdingiausių Karnavalo renginių – Ritmo y Armonía. Tai ne tik vasario 10 dieną rengiamas paradas. Tai melodijos, harmonijos ir ritmo konkursas. Muzikantai ir šokėjai varžosi, demonstruodami savo išskirtinius talentus. Gatvėse aidint būgnų ritmams, o orą užpildant ryškiomis spalvomis, atsiskleidžia kultūros, tradicijų ir linksmybių esmė.

Išvykimas į šį nepamirštamą renginį prasideda apie 17:40 val. O magijai pasibaigus apie 22:00 autobusai užtikrins sklandų grįžimą. Turėsite ir rezervuotą vietą ant pakylos – geriausios vietos stebėti ritmo, harmonijos ir melodijos konkursą.

Užsisakykite – dabar tik už 62 eur asmeniui. Gruodžio 11 d. kainos didės. Kūdikiai iki 2 metų amžiaus su suaugusiuoju važiuoja nemokamai. Su mūsų nuolaidos kodu kelionessuvaikais dar gausite ir papildomą nuolaidą!

Paėmimas ir grįžimas planuojamas: Costa Adeje ir Playa Paraiso teritorija, Las Americas ir Los Cristianos rajonai, Costa del Silencio, Las Galletas ir Palm Mar rajonas, San Miguelio ir El Mēdano rajonas, Candelaria ir Las Caletillas rajonas, Puerto de la Cruz. 

Kur pirkti kostiumus?

Mūsų rekomenduojamos vietos, kur galite įsigyti kostiumus tiek vaikams, tiek sau:

Tenerifės Karnavalas 2024 – Kelionės su vaikais pataria

Ieškokitės nakvynės atokiau nuo sostinės (viešbučiai ženkliai pakelia kainas).

Keliaukite su mumis ir Club Canary – nereikės sukti galvos, kaip nuvykti, kur statyti automobilį ir pan. Kodėl verta rinktis pervežimo paslaugą?
Karnavale gali būti nelengva orientuotis. Viešieji autobusai dažnai perpildyti. Taksi sunku pagauti ir brangūs. Jei vairuojate savarankiškai – pasiruoškite ilgiems kamščiams, varginančiai paieškai automobilio parkavimui. Mūsų partnerių pervežimo paslauga yra geriausias pasirinkimas, nes užtikrins, kad būsite netoli šventės be rūpesčių. Su mūsų nuolaidos kodu kelionessuvaikais dar gausite ir papildomą nuolaidą!

Į sostinę galite vykti ir viešuoju transportu. Viešojo transporto grafikus rasite TITSA puslapyje.

Karnavalo muziejus

Lankydamiesi sostinės karnavalo renginiuose, aplankykite ir Karnavalo muziejų.

Muziejuje yra nuolatinė ekspozicija su kostiumais ir išskirtiniais karnavalo elementais. Be jokios abejonės, apsilankymas Casa del Carnaval bus unikali patirtis dėl įvairių skaitmeninių programų, leidžiančių lankytojui pajusti, kaip švenčiamas Karnavalas Tenerifėje.

Karnavalo muziejaus internetinė svetainė ir registracija apsilankymui. Muziejaus lankymas nemokamas. Būtina išankstinė registracija internetu. Dirba kasdieną nuo 9:00 iki 19:00 val. Tikslias koordinates rasite „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Karnavalas 2024 kituose Tenerifės miestuose

Karnavalas Tenerifės sostinėje Santa Cruz nesibaigia ties šiuo miestu. Vėliau karnavalas keliauja per kitus salos miestus ir sumažintą formatą galite pamatyti ir kituose miestuose.

Kai tik žinosime, pildysime ir sudėsime visą informaciją šiame straipsnyje – Jūsų patogumui visa informacija apie Karnavalą Tenerifėje 2024 metais vienoje vietoje!

Karnavalas 2024 kituose Tenerifės miestuose

Karnavalas 2024 kituose Tenerifės miestuose

Ką dar pamatyti Tenerifėje, kur keliauti ir pamogauti rasite mūsų atskiroje Kelionės su vaikais svetainės dalyje apie Kanarų salas. 

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Geriausi pasiūlymai ir nuolaidos, išankstiniai bilietai, Kaip vykti į karnavalą?, Karnavalas 2024, Karnavalas bilietai, Karnavalas Tenerifėje, Karnavalo renginiai, Tenerifės karnavalas, Tenerifės karnavalas 2024, Tenerifės karnavalo programa