Techi - geriausi lietuviški konstruktoriai vaikams Kelionės su vaikais
Techi – geriausi lietuviški konstruktoriai vaikams
Techi - geriausi lietuviški konstruktoriai vaikams
2022-11-24

Techi – geriausi lietuviški konstruktoriai vaikams

Ieškote būdų kaip ugdyti kūrybišką bei smalsų vaiką? “Black Friday” nuolaida! Artėjančias 72 valandas (iki 2022-11-27 12 val.) 20% visiems TECHI konstruktoriams.

Žinoma, tam reikia tinkamų veiklų, o patraukti vaikų dėmesį neretai tampa rimtu iššūkiu. Greitesnį rezultatą pasieksite su Techi edukaciniais konstruktoriais, skirtais būtent šioms savybėms ugdyti. Rinkiniuose įtraukiančiais bei smagiais praktiniais užsiėmimais perteikiamos sudėtingos inžinerinės temos. Vaikai konstruodami įgis teorinių žinių, atliks eksperimentus ir įsisavins veikimo principus. Rezultatas – unikalūs konstruktoriai skatinantys pažvelgti į pasaulį kitu kampu ir domėtis technologijomis, kurios supa mus kasdieną. „Techi” – geriausi lietuviški konstruktoriai vaikams, kuriuos rekomenduoja „Kelionės su vaikais ®“.

Inžineriniai konstruktoriai

Projektas „Techi“ orientuotas į vaikų kruopštumo, atkaklumo ir susidomėjimo inžineriniais mokslais ugdymą, kuris itin svarbus šiuolaikiniais technologijų ir nuolatinio besivystimo laikais. Projektas remiasi STEAM ugdymo programa ir kviečia vaikus įsitraukti į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, kūrybiškumo ir techninės kūrybos lavinimą, suteikiantį galimybę pažvelgti į pasaulį kitu kampu.

Produktų išskirtinumas

Lavina mąstymą

Besivystančiam vaikui yra itin svarbu ugdyti kritinį bei įvairiapusį mąstymą. Būtent šių inovatyvių rinkinių konstravimas plėtoja vaikų analitinį požiūrį bei skatina ieškoti alternatyvių kompleksiškų problemų sprendimo būdų.

Ugdo susikaupimą

Šiuolaikiniams vaikams neretai pritrūksta kantrybės, kadangi jiems, kaip ir dabartinei visuomenei, svarbiausias greitas ir apčiuopiamas rezultatas. Dėl šios priežasties „Techi“ kontruktoriai pareikalauja kantrumo ir nuoseklumo, taip ugdydami vaikų susikaupimą bei atkreipdami dėmesį būtent į mokymosi ir pilnavertiško įsitraukimo svarbą.

Moko kūrybiškumo

Jaunųjų atžalų kūrybiškumas ir vaizduotė yra beribiai. Yra svarbu šioms savybėms leisti skleistis, vis įtraukiant naujų orginalumą ugdančių metodikų. Būtent „Techi“ konstruktoriai pasižymi persipinančiomis skirtingomis inžinerinėmis sritimis, kurios atveria neįprastas, dar nepažintas perspektyvas bei naujas tyrinėjimo galimybes.

Konstravimas su „Techi“

Susipažinimas su instrukcija

Įsigiję „Techi“ produktus, išsamias dėlionių instrukcijas rasite rinkinių pakuotėse. Rekomenduojama detaliai perskaityti pateikiamą informaciją prieš pradedant rinkinio konstravimą bei įvertinti sudėtingesnius žingsnius, kuriuos tiksliai atlikti bus reikalinga suaugusiųjų pagalba.

Rinkinio konstravimas

Nuosekliai sekant instrukcijoje nurodytus žingsnius mažiesiems sėkmingai pavyks sudėlioti rinkinius, tokiu būdu ugdant kruopštumo bei atkaklumo savybes. Svarbu: atkreipkite dėmesį į smulkesnes detales ir nepalikite mažesnių vaikų be priežiūros.

Konstruktorių išbandymas

Sėkmingai sudėliojus konstruktorių, belieka tik jį išmėginti. Nepriklausomai nuo įsigyto produkto, mažieji turiningai praleis laiką ir išmoks naujų dalykų!

Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.