SOS apyrankės vaikams - Kelionės su vaikais
SOS apyrankės vaikams
SOS apyrankės vaikams
2024-06-08

SOS apyrankės vaikams

Kelionės su vaikais – mūsų didžiausias pomėgis, todėl visada skatiname nebijoti keliauti su vaikais ir net su kūdikiais. Tačiau pats pirmas dalykas, apie kurį verta pagalvoti planuojant kelionę yra saugumas. Oro uoste, turistų lankytinose vietose, festivaliuose ir šventėse, didesniuose prekybos centruose ar kitose vietos, kuriose vyksta didesni žmonių susibūrimai, mažyliams lengva pasimesti. Todėl, apsisaugoti nuo tokių nelaimių padės SOS apyrankės vaikams.

Kas yra SOS apyrankės vaikams?

SOS apyrankės vaikams, dar kitaip vadinamos ID apyrankėmis, yra vienas lengviausių būdų, užtikrinti saugumą keliaujant su vaikais. Tai apyrankės, ant kurių užrašoma pagrindinė informacija – vaiko vardas ir pavardė, tėvelių telefono numeris, namų adresas ar bet kokia kita informacija, kuri palengvins tėvų paiešką vaikui pasimetus ar pasiklydus.

SOS apyrankės vaikams

SOS apyrankės vaikams

Visi vaikai yra skirtingi, todėl, kad ir kiek kartų kartojami duomenys, kuriuos svarbu atsiminti – adresas, telefono numeris, vienam įstrigs, kitam gali greitai pasimiršti, sukilus stresui, jog šalia nematyti nei mamos nei tėčio. Bendraujant su kitomis keliaujančiomis šeimomis, dažnai girdime istorijas, kaip vieną minutę buvo čia – kitą nebėra. Daugelis ieško išradingų būdų ir siūlo pažymėti informaciją ant rūbų, arba rengti ryškiais. O užsienyje labai populiaru net svarbesnius daiktus žymėti, pridedant kontaktinę informaciją ant kuprinės, po telefono dėkliuku, ant raktų, skėčių ir net uniformos, kuomet pradeda eiti į mokyklą. Ir čia Jums pagalbėti gali vardo lipdukai.

Todėl SOS apyrankės yra puikus dalykas tiek keliaujant, tiek aktyviai leidžiant laisvalaikį, atsitikus nelaimei ir mažyliui pasimetus padėti jam greičiau surasti tėvus. Juk užsienyje ar didelėje žmonių minioje pasimetęs vaikas tikrai didesnė bėda nei žaidimų aikštelėje paliktas skėtis.

Situacijos, kuriomis apyrankės pravers labiausiai

  1. Oro uostuose
  2. Keliaujant užsienyje
  3. Keliaujant Lietuvoje
  4. Renginiuose, koncertuose, mugėse
  5. Ekskursijose
  6. Pirmaisiais kartais žaidimų aikštelėse
  7. Prekybos centruose
  8. Didesnėse parduotuvėse
  9. Pramogų ir vandens parkuose
ID apyrankės vaikams. Saugumas keliaujant su vaikais

ID apyrankės vaikams. Saugumas keliaujant su vaikais

Kur galima rasti šių apyrankių?

Nors Lietuvoje šios apyrankės dar nėra tokios populiarios, jų galima rasti lipdukai.eu internetinėje parduotuvėje. Labai patogu, jog jos yra daugkartinio naudojimo ir tvirtai užsisega sagtele o ne paprastu lipuku. Kokia gi iš jų būtų nauda jei kaskart kristų vaikui judant. Taip pat šios apyrankės yra atsparios vandeniui, tad visas rūpestis nenueis per niek maudantis, leidžiant laiką vandens ar pramogų parkuose bei prastesniu oru pradėjus lyti. Lipdukai.eu siūlo ir nemažą dizainų pasirinkimą – su pingvinais, pandom, vaisiais, gėlytėm, širdelėm, lėktuvėliais, mašinėlėm ir dar daugiau. Taigi prikalbinti vaiką užsidėti šią apyrankę bus nesunku, kadangi ji atrodys kaip aksesuaras. Ir žinoma, renkantis apyrankės dizainą, galėsite dar kartą aptarti su vaiku svarbiausias pamokas ir žingsnius, kaip saugiai elgtis pasiklydus, kaip nepulti į paniką ir paprašyti aplinkinių pagalbos.

Mums yra tekę keletą kartų susidurti keliaujant Azijoje, kad į tik iėjus į pramogų parką, vaikams yra uždedamos tokios ID apyrankės, kad ekstra atveju iš kart būtų galima surasti tėvelius.

Su nuolaidos kodu SUVAIKAIS gausite net 15 proc nuolaidą ne tik šioms apyrankėms, bet ir visam Lipdukai.eu asortimentui.

ID apyrankės vaikams

ID apyrankės vaikams

Daugiau patarimų, ir rekomendacijų, saugumo tema rasite straipsnyje „Saugumas keliaujant su vaikais”.

Kopijuoti ir naudoti be „Kelionės su vaikais ®“ leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.