Šokių stovykla ŠOKINGAS su Egle Straleckaite Kelionės su vaikais
Šokių stovykla ŠOKINGAS su Egle Straleckaite
Šokių stovykla ŠOKINGAS su Egle Straleckaite
2024-04-15

Šokių stovykla ŠOKINGAS su Egle Straleckaite

Išdrįsk šokti iš rėmų – ragina šokių stovyklos ŠOK‘ingas šūkis. Šioje stovykloje laukiami visi – ir šokantys, ir išvis nešokę vaikai, paaugliai bei jaunimas, kurie myli muziką ir šokį, net jei niekada nesimokė šokti ir drovisi šokti net draugų kompanijoje. ŠOK‘inge nėra ribų ir lūkesčių, bet yra atvirumas, draugystė ir noras atrasti šokį ir save patį iš naujo.

Geriausia šokių stovykla ŠOKINGAS su Egle Straleckaite neabejotinai puiki galimybė vasaros atostogas praleisti šokyje, ritme ir geroje kompanijoje.

DOMINO šokių studija

Domino šokių studija gimė prieš 25 metus Molėtuose, kai kūrybingoji jos įkūrėja Diana Dranseikienė nusprendė šokiams suteikti ne tik sportinę, bet ir emocinę reikšmę. Moteris buvo įsitikinusi, jog ne konkurencija ir varžymasis veda šokėjus pirmyn, o būtent meilė muzikai ir šokiui suteikia jiems pranašumo.

Ir Diana neklydo – jaunimas pelnydavo prizines vietas, o daug iš jų ir patys vėliau tapo treneriais, taip prisidėdami ir prie Domino mokyklos plėtros. Dabar Domino asistentai, buvę šokėjai, veda šokių pamokas ir renginius taip pat Utenoje, Ukmergėje ir Zarasuose.

Kaip gimė šokių stovykla ŠOKINGAS su Egle Straleckaite?

Prieš daugiau nei 20 metų gimė ir šokių stovyklos idėja. Jaunieji šokių profesionalai kasmet susitikdavo toje pačioje stovyklavietėje Kaltanėnuose, Švenčionių rajone, kur gamtos apsuptyje galima saugiai pailsėti, šauniai pabendrauti, o tuo pačiu ir sportuoti bei tobulinti šokių technikas.

Vis dėlto tikras perversmas studijos veikloje įvyko po karantino. Iki tol studijos veikla buvo skirta tik profesionaliems šokėjams, tačiau po pandemijos Diana suprato – populiarinti reikia ne tik sportinius šokius, tačiau bendrai ŠOKĮ. Ir pakalbėjusi su garsiąja šokėja, projektų dalyve bei laimėtoja, Lietuvos sportinių šokių Vice Čempione Egle Straleckaite, moterys nutarė – reikia šokdinti VISUS Lietuvos vaikus, reikia jiems padaryti ŠOK‘ingą!

Taip gimė idėja rengti unikalią šokių stovyklą visiems norintiems, o ne tik pažengusiems jauniesiems šokėjams. Stovykloje susitinka naujokai su profesionalais, sportuojantys ir mažiau judantys vaikai, bet visus juos sujungia trys geriausi dalykai: šokis, šypsena ir geranoriškumas sau bei kitam.

Geriausia šokių stovykla ŠOKINGAS su Egle Straleckaite – prioritetai ir tikslai

 • Geros emocijos

Diana Dranseikienė pabrėžia, jog po daugybės metų profesionaliame sporte, po sportininkų rengimo varžyboms ir teisėjavimo konkursuose ji labai aiškiai suprato, jog svarbiausia, kad šokį lydėtų grynas džiaugsmas ir meilė muzikai bei judesiui, o ne noras pasirodyti, konkuruoti ir būti geriausiam. Šią žinią bando įskiepyti ir stovyklos dalyviams – svarbiausia gerai jaustis, išdrįsti būti savimi ir išskleisti sparnus. Tam padeda draugiška stovyklos atmosfera bei bendrystės jausmas, o ir pati Diana skiria daug dėmesio pokalbiams su vaikais, nori juos išklausyti ir pasidalinti savo pačios drąsos, ramybės ir geros savijautos receptais.

 • Bendrystė ir draugiškumas

Bendrystė tarp stovyklautojų yra ugdoma ne tik per bendras veiklas, bet ir protingai paskirstant funkcijas bei atsakomybes. Kadangi stovykloje susitinka profesionaliai besitreniruojantys vaikai ir visiški naujokai, jaunieji profesionalai yra atsakingi už jiems priskiriamus naujokus, kuriems padeda, pataria ir jais rūpinasi. Naujokai iš to irgi gauna didžiulę naudą, nes visada turi savo patikimą jaunąjį globėją, kuris gali atsakyti į jų klausimus, patarti. Taip išvengiama patyčių ir kuriama saugi, draugiška atmosfera. Stovykloje ugdomas geranoriškumas sau ir kitam, komandinis darbas, pagalba, supratimas. Vaikai mokosi priimti vieni kitus, išlikti savimi – šokis vienija visus stovykloje esančius vaikus.

 • Kūno stiprinimas

Daugybės smagių treniruočių ir subalansuotų mankštų dėka treneriai siekia stiprinti jaunųjų stovyklautojų kūnus, gerinti laikyseną, didinti fizinę ištvermę. Vis dėlto svarbiausia – treneriai visa širdimi nori užkrėsti stovyklautojus, ypač mažiau sportuojančius, aktyviomis veiklomis, sportu ir judesiu. Labai svarbų vaidmenį turi ir sveikos gyvensenos bei mitybos pamokos. Svarbu viską subalansuoti – meilę savo kūnui, pagarbą kitiems, pastangas be streso, savo įgimtų gebėjimų atskleidimą, mokėjimą ir negailėjimą pasakyti daug gražių žodžių šalia esančiam.

 • Drąsos ir sąmoningumo ugdymas

Visos stovyklos metu treneriai veiklas ir pramogas paskirsto taip, kad vaikai turėtų daug galimybių išlipti iš savo rėmų, išdrįsti, išbandyti kažką naujo. Kovojant su baimėmis padeda nuoširdus trenerių palaikymas bei daugybė sąmoningumo technikų, kurios vaikams grąžina ramybę ir padeda kelti pasitikėjimą savimi. Taip pat vyksta motyvuojančių filmų kino seansai bei aptarimai, kvėpavimo technikos, mindfulness praktikos.

 • Poilsis nuo ekranų

Stovyklos įkūrėja Diana, remdamasi savo daugiamete trenerės patirtimi, pabrėžia – tik pilnai atsiriboję nuo ekranų vaikai gali pasinerti į stovyklos gyvenimą, vykdomas veiklas bei suprasti, išgirsti save patį bei aplinkinius. Kuo mažiau stovyklos metu vaikai naudojasi telefonu, tuo pilniau pasineria į šokius, bendravimą, lengviau įveikia savo baimes ir yra labiau motyvuoti veikti bei kurti. Būtent todėl stovyklos metu vaikai skatinami saugiai palikti mobiliuosius įrenginius nurodytoje vietoje ir naudotis jais tik esant svarbiam reikalui, pavyzdžiui norint susiskambinti su tėveliais.

Kam skirta stovykla ŠOKINGAS?

ŠOK’ingas – tai šokas blogai nuotaikai! Stovykla skirta visiems 6-18 metų vaikams ir jaunuoliams, norintiems atgauti jėgas ir nuotaiką bei pasikrauti energijos ilgam. Stovyklautojai poilsiaus nuostabiame gamtos kampelyje, su puikiai įrengta infrastruktūra saugiam ir aktyviam vaikų poilsiui!

Šokių stovyklos ŠOKINGAS dalyvių laukia:

 • ilgalaikę patirtį turintys vadovai;
 • linksmos šokių pamokos nešokusiems vaikams;
 • profesionalios šokių treniruotės – sportinių šokių šokėjams;
 • nepakartojami vakarai;
 • sveikatinimosi paslaptys;
 • sveikesnės mitybos pagrindai;
 • kalanetika, pilates, funkcinės treniruotės (įvairi pagal pajėgumus mankšta);
 • pasitikėjimo savimi pratybos;
 • sceninio įvaizdžio paslaptys;
 • ypatingos maudynės;
 • šokių pamokos;
 • 4 maitinimai per dieną;
 • 5 nakvynės;
 • vaikų pasiėmimo iš stovyklos dieną tėvelių lauks KONCERTAS!

Šokių stovyklos ŠOKINGAS treneriai

Kartu stovyklaus ir šokti mokys žavingosios ir įkvepiančios Eglė Straleckaitė bei Diana Dranseikienė.

Eglė Straleckaitė – šokėja, šokių trenerė, teisėja, pilates trenerė. Eglė Straleckaitė 2014 metais nugalėjo TV3 konkurse „Šuolis”, daugelio šokių projektų dalyvė, Eglės Straleckaitės šokių studijos įkūrėja. Eglė yra paruošusi daugybę solo latino LT čempionių.

Diana Dranseikienė – Domino šokių studijos trenerė, renginių organizatorė, turinti 25 metų patirtį ruošiant sportinių šokių poras. Diana sveikatai palankesnio Maisto Food SPA įkūrėja, funkcinių treniruočių trenerė.

Šokių stovyklos ŠOKINGAS informacija

 • Dalyviai stovyklaus nuo liepos 28 d. iki rugpjūčio 2 d. (6 dienos / 5 naktys)
 • Vieta: Švenčionių rajonas, Kaltanėnai.
 • Kaina tik 280 Eur! (dalyvaujant dviems vaikams iš šeimos kaina 250 eur).
 • Registracija vyksta iki Joninių, birželio 23 d.

Šokių stovykla ŠOKINGAS – REGISTRACIJA: telefonu +37066250351 Diana, el. paštu dominostudija@gmail.com arba užpildant REGISTRACIJOS formą.

Šokių stovykla ŠOKINGAS su Egle Straleckaite

Šokių stovykla ŠOKINGAS su Egle Straleckaite

Kitos DOMINO šokių studijos veiklos

Šokių studijos DOMINO veiklos nesustoja tik ties sportininkų rengimu ir stovyklų organizavimu. Diana Draseikienė pripažįsta, jog darbo valandų ji neskaičiuoja: ,,Šokiai tai nėra mano darbas, aš tiesiog tuo gyvenu” – pripažįsta Diana.

Klubas rengia miesto šventes, sportinių šokių reitingo varžybas (dabar jau tapusias tarptautinėmis) organziuoja seminarus, stovyklas šokėjams bei aplinkinių rajonų vaikams, o dėstyti kviečiami visame pasaulyje žinomi treneriai. Už šią veiklą tiek klubas, tiek jo trenerė yra ne kartą apdovanoti įvairiomis padėkomis.

Kaip ir šokių stovyklos ŠOKINGAS atveju, veiklų išplėtimui didžiulę įtaką turėjo karantinas. Jo metu ir po jo trenerei tapo aišku – dėmesio reikia ne tik profesionaliems sportininkams, bet visiems gyventojams. Diana telkia visa dėmesį ne į didmieščius, tačiau būtent į savo apylinkes – Molėtus, Uteną, Ukmergę ir aplinkinius rajonus.

Taip gimė daug puikių naujų iniciatyvų:

 • 2023 metais Molėtuose vyko šokių maratonas, kuriame galėjo dalyvauti visi norintieji iš aplinkinių rajonų. Treneriai mokė šokti bachata, zumbą ir daug kitų populiariųjų šokių. Renginys sulaukė tokio pasisekimo, kad 2024 metais Diana planuoja rengti jau du šokių maratonus, su etapais ir prizais.
 • Artimiausiu metu planuojamos rengti komandinių šokių varžybos Molėtuose, kur dalyviai galės rungtis bet kokiame komandinių šokių žanre.
 • 2023 m. kovo 8 dieną Molėtai šventė kitaip, būtent Dianos ir DOMINO šokių klubo dėka. Moterų dieną Molėtai pasitiko su šūkiu ,,ŠOK iš rėmų” ir šokiais vedamais garsiojo šokėjo Deivido Meškausko, kuris šokdino visas Molėtų moteris. Renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo ir patvirtino, jog miestui ir rajonui labai reikalingi panašūs renginiai.
 • 2024 m. balandį Diana kartu su dizainere rengia moterims ypatingą renginį, kuris vyks Ukmergėje. Anksčiau moterys pristatė renginį Molėtuose ir sulaukus didelio susidomėjimo, buvo nuspręsta pristatyti ir kituose miestuose.
 • DOMINO šokių klubas nuolat rengia vaikams ir dienos stovyklas, kuriose daug dėmesio skiriama ne tik šokiui ir judesiui, bet ir gerai fizinei bei emocinei savijautai.
 • Po karantino Dianai gimė inovatoriška mintis – kreiptis į KTU Maisto institutą ir atlikti rimtus mokslinius tyrimus, pasidalinant senolių išmintimi, visa iki šiol sukaupta informacija, patirtimi ir kolegų pasiektais rezultatais. Taip atsirado sveikatai palankių produktų linija ,,SKIP DRAMA”, skirta visiems, turintiems mitybos problemų ir norintiems lengviau ir svarbiausia sveikiau kontroliuoti savo svorį. Kadangi produktai yra visiškai natūralūs, be pridėtinių sintetinių medžiagų, jie puikiai tinka tiek sportininkams, tiek jaunimui, tiek mamoms bei visiems, kurie nori atsakingai kontroliuoti savo svorį ir sveikatą. Produktą jau sėkmingai naudoja federacinė šokių rinktinė, galima jį rasti ir prekyboje. Diana plaunoja šiuos produktus pristatyti ir plačiajai visuomenei, o pristatymai bus lydimi teminių paskaitų, seminarų ir renginių.

Diana teigia, kad nereikia leisti laiko veltui, todėl jos veiklų daugėja, kaip ir daugėja žmonių, kuriems ši veikla atneša daug džiaugsmo.
,,Man svarbu ne skaičius, bet kad būtų nuoširdžios šypsenos ir geras vibe’as, aš nepradedu savo projektų nuo pinigų skaičiavimo, o būtent nuo linksmų veidų vizualizavimo” – pripažįsta Diana.

Šokių stovykla ŠOKINGAS su Egle Straleckaite

Šokių stovykla ŠOKINGAS su Egle Straleckaite

Mūsų rekomenduojamos Vasaros vaikų stovyklos 2024.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.