Slidinėjimas su vaikais - Kelionės su vaikais
Slidinėjimas su vaikais
Slidinėjimas su vaikais

Slidinėjimas su vaikais

Kur slidinėti su vaikais? Kaip išsirinkti šalį ir kurortą? Kaip išsiruošti į tokias nestandartines atostogas su vaikais?

Slidinėjimas su vaikais. Keliaujantys dažnai į kalnus sako, jog tai visiškai įmanoma ir netgi smagu. Daugelis slidinėjimo kurortų yra pasiruošę priimti šeimas su vaikais, siūlo visą paketą paslaugų ir drąsina, kad vaikai tikrai gali puikiai išmokti slidinėti.

Slidinėjimas su vaikais Šveicarijoje

Rita Danė su mumis dalijosi apie Šveicariją: Šveicarija su vaikais: TOP lankytinos vietos, Šveicarija su vaikais: TOP lankytinos vietos. O dabar dalijasi patarimais dėl slidinėjimo su vaikais Šveicarijoje.

Taip, Šveicarijoje slidinėjimo kurortų yra begalybė, su labai gera infrastruktūra, vaikų mokyklėlėmis, įrangos nuomomis, dideliais erdviais parkingais (jei jie toliau nuo trasų – veža nemokamas autobusas). Jei reikėtų grįžti, mano pasirinkimas būtų toks.

Grindelwald slidinėjimo kurortas

Grindelwald – Wengen sudaro 100 km įvairaus lygio puikiausiai prižiūrėtų trasų (nors juodų trasų mėgėjai gal ir pasigestų įvairovės), rogučių trasos, žaidimo aikštelės vaikams. Iš miesto kelia ypatingai greiti ir modernūs pakeltuvai. Nenusibostantys vaizdai. 6 – 15 m. amžiaus vaikai šeštadieniais slidinėja nemokamai, jei suaugęs turi dienos ar popietės bilietą. Suaugusiojo pasas dienai – 75 CHF.

Ką veikti Jungfrau regione Rita Danė pasakojo straipsnyje Šveicarija su vaikais: TOP lankytinos vietos.

„Kelionės su vaikais“ rekomenduoja pramogas Bodmi arenoje.

Bodmi arena Grindelvalde yra žiemos žaidimų aikštelė įvairaus amžiaus sniego entuziastams. Šioje 6 000 m² ploto veiklos zonoje yra didžiausia pradedančiųjų slidinėjimo zona Jungfrau regione, yra žaidimų zona, skirta pasivažinėti rogutėmio, bilietų kasa, tarpinė slidinėjimo trasa „T-bar“, slalomo trasa, „Kids Village“, stebuklingi kilimai ir restoranas.

Šeimos su mažais vaikais, pradedantieji slidininkai ir snieglentininkai atras smagią, saugią ir jaukią aplinką vaizdingoje Bodmi arenoje. Tai tikrai puiki žaidimų aikštelė šeimoms.

Verbier (4 slėniai)

Daugiau kaip 400 km trasų, iš kurių išbandžiau tik nedidelę dalį, bet jos paliko labai gerą įspūdį. Slidinėjimo kurortas per pusantros valandos pasiekamas iš Lozanos. Didelis trasų pasirinkimas maždaug 2 km aukštyje – tai garantuoja trasų kokybę ir suteikia galimybę slidinėti net ir pavasario viduryje. Paso kaina dienai Verbier– 80 CHF, visuose 4 slėniuose – 82 CHF.

Mažyliai parastai visur įleidžiami nemokamai, vyresniems vaikams bilietas kainuos apie pusę suaugusiojo kainos. Visada verta pasitikrinti slidinėjimo vietos puslapyje, kur rasite ir daugiau aktualios informacijos.

Slidinėjimas Norvegijoje

Renata, gyvenanti su šeima Norvegijoje, dalijasi savo įspūdžiais ir praktiniais patarimais.

Naujųjų metų sutikimas kalnuose

Susiorganizavo Renatos šeima Naujųjų metų sutikimą kalnuose. Juk ten žiema visada garantuota! Pakalbinus draugus, gavus jų pritarimą, bendromis jėgomis suradus, kur apsistoti – susipakavo daiktus ir leidosi į 3-jų dienų nuotykius kalnuose.

Savo atostogoms pasirinko Rauland slidinėjimo centrą. Puikios slidinėjimo trasos, turinčios sėdimus keltuvus, lynus, kurie traukia į viršų ir nemokamą vaikišką keltuvą.

Laiką praleido tikrai smagiai – mokė vaikus čiuožti su snieglentėmis, slidėmis. Daug laiko praleido gryname ore. Renatos vyresnėlė pagaliau pabandė slidinėjimą su snieglente. Pirmi kartai buvo labai nejaukūs, bet vėliau atsirado ir šypsena veide. Renata linki tėveliams kantrybės, nes vaikai dažnai bijo, nesijaučia saugūs, tačiau visa tai atsipirks smagiomis pramogomis su vaikais. Slidinėjimo miestelyje puikiai sekėsi pravažiuoti visur su vežimu, kūdikis daug miegojo. Renata atvirauja, jog su kūdikiu keliauti dar lengviau – kol mažasis miegojo, Renata spėjo ir pati paslidinėti.

Su vaikais į kalnus: patarimai dėl reikalingų daiktų šeimai

Renata dalijasi savo sudarytais sąrašiukais, pagal kuriuos pati ruošėsi šiai savaitgalio kelionei. Keliavo kaip minėjome šeima automobiliu, kas leido pasiimti daugiau daiktų, slidinėjimų įrangą, reikalingus reikmenis namelyje (patalynės užvalkalus, higienos priemones). Taip pat šeima sutaupė, nes pasiėmė ir gamino maistą patys.

Keli praktiniai patarimai ir pastebėjimai dėl daiktų:

  • Šventiniai rūbai nereikalingi, jei tiesiog slidinėsite.
  • Pientraukis visai nebuvo reikalingas, vaikas puikiai miegojo gryname ore ir mamai Renatai pakako laiko paslidinėti.
  • Nešynė – liko neišpakuota, nes puikus pravažumas su vežimėliu nuvalytais takeliais visame slidinėjimo miestelyje.
  • Vaikų rūbai – jų liko, bet Renata nesiūlo mažinti – nes šioje kelionėje tiesiog neįvyko jokių ‘’avarijų’’.
  • Žaislai – turint vietos, Renata siūlo paimti vyresniems vaikams daugiau žaislų.

Dėkojame Renatai už informaciją, nuotraukas, patarimus, sudarytus sąrašiukus. Jei turite klausimų apie slidinėjimą Norvegijoje, Renata tikrai Jums patars – susisiekite per Instagram.

Slidinėjimas Italijoje

Italija – puiki kryptis visais metais laikais. Žiemą ji itin puikus pasirinkimas slidinėjimo mėgėjams. Italijoje veikia daugiau nei 200 slidinėjimo kurortų, kurie pritaikyti įvairaus pasiruošimo slidininkams. Čia rasite ir prabangius kurortus ir mažus nedidelius jaukius miestelius, kuriuose neteks už poilsį mokėti itin daug.

Madona di Kampilijo kurortas itin vertinamas patyrusių slidininkų. Čia slidininkai ras ne tik išpuoselėtą miestelio infrastruktūrą bet ir įdomias trasas, laikomas vienomis geriausių visoje Italijoje.

Pradedantieji slidininkai dažnai renkasi Livinjo kurortą. Čia gausu nesudėtingų, bet smagių trasų, veikia daug slidinėjimo mokyklų. Livinjas, vienas atokiausių slidinėjimo kurortų šalyje, yra gana nebrangus. Atostogaujantys čia neabejotinai vertina ir mieste veikiančias neapmokestinamų prekių parduotuves, kuriose galima pigiau apsipirkti.

Val Gardena – Dolomitinėse Alpėse, pietų Tirolyje esantis puikus žiemos kurortas, įsikūręs vaizdingame Gardenos slėnyje. Val Gardeną sudaro trys pagrindiniai kurortai – Ortisėjus , Santa Kristina ir Selva. Puikiai išvystyta infrastruktūra. Ortisėjus – jaukus senovinis miestelis, puikiai tinkantis šeimoms ir pradedantiems slidininkams. Kurorto apylinkėse yra nemažai lygumų slidinėjimo trasų, pasivaikščiojimo takelių. Santa Kristina – šį kurortą mėgsta įvairaus lygio slidininkai. Selva – didžiausias Val Gardenos miestelis su gana aktyviu naktiniu gyvenimu. Dar vienas šio kurorto privalumas – iki daugelio viešbučių galima nusileisti slidinėjimo trasomis.

Ypatingi slidinėjimo kelionių pasiūlymai iš mūsų draugų Pasirink sparnus

SVARBU – visiems šiems pasiūlymams su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS taikoma 4 % nuolaida. Kreipdamiesi į agentūrą, nepamirškite paminėti nuolaidos kodo KELIONESSUVAIKAIS.

Mes Jums atrinkome net 5 nuostabius įvairaus profilio (nuo pigiausių ir pranbangių) pasiūlymus slidinėjimo kelionėms su vaikais.

1. Aktyvus slidinėjimo poilsis Italijos kalnuose 3 žvaigždučių Bepy viešbutyje su pusryčiais

Įprasta kaina – 559 eur, su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS TIK 537 eur.

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus su registruotu ir rankiniu bagažu bei savaitės poilsis jaukiame ir nedideliame prieš kelis metus renovuotame viešbutyje su pusryčiais. Prie pat viešbučio – autobuso stotelė, o atstumas iki kurorto centro yra apie 300 m (Džustino), 1 km (Pincolo).

2. Savaitė 4 žvaigždučių Hotel Lac Salin Spa & Mountain Resort viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis 

Įprasta kaina – 1580 eur, su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS TIK 1517 eur

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus su registruotu ir rankiniu bagažu bei savaitės poilsis viename geriausių Livinjo viešbučių su pusryčiais ir vakarienėmis. Viešbutis įsikūręs pačiame miesto centre, šalia keltuvų, teikia aukšto lygio paslaugas, turi labai gerą SPA. Neveltui vadinamas vienu geriausių Livinjo kurorto viešbučiu.

3. Savaitė puikiame 4 žvaigždučių Cristiania viešbutyje su pusryčiais

Įprasta kaina – 905 eur, su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS TIK 869 eur.

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus su registruotu ir rankiniu bagažu bei savaitės poilsis nuostabaus kurorto puikiame viešbutyje. Ideali viešbučio lokacija – pats kurorto Madonna di Campiglio centras, keltuvai – netoliese. Viešbutyje nemokamas sveikatingumo centras su vidaus baseinu, lauko baseinu ir 360° vaizdu į Santa Croce ir Sassongher kalnus.

4. Savaitės poilsis 3 žvaigždučių Garni La Palu viešbutyje su pusryčiais

Įprasta kaina – 585 eur, su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS TIK 561 eur.

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus su registruotu ir rankiniu bagažu bei savaitės poilsis svetingame šeimos valdomame viešbutyje, kuris pasiruošęs patenkinti visus svečių poreikius! Čia itin gausus pusryčių pasirinkimas, o viešbutis yra sudaręs sutartis su kalnų vedliais ir terminėmis
„San Antonio“ voniomis Valrendenoje.

5. Savaitės poilsis 3 žvaigždučių La Locanda Hotel & Residence viešbutyje

Įprasta kaina – 589 eur, su nuolaidos kodu KELIONESSUVAIKAIS TIK 565 eur.

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus su registruotu ir rankiniu bagažu bei savaitės poilsis žaviame, šeimai priklausančiame viešbutyje, kuris idealiai tinka ramiam poilsiui kalnuose su vaikais. Be daugybės Alpių stiliaus kambarių ir apartamentų, čia yra tokie patogumai kaip baras, jaukus poilsio kambarys ir bibliotekos kambarys. Šalia viešbučio yra autobuso stotelė, o atstumas iki artimiausio keltuvo yra apie 1,2 km.

Kopijuoti ir naudoti be autorių ar „Kelionės su vaikais ®“ leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.