Šauniausios muzikos ir menų stovyklos Kaune - Kelionės su vaikais
Šauniausios muzikos ir menų stovyklos Kaune
Tylos Muzikos Studija
2023-06-02

Šauniausios muzikos ir menų stovyklos Kaune

Auginate menišką sielą ir nerandate jai tinkamos stovyklos? Jūsų atžalos nedomina nei dažasvydžiai, nei žygiai, bet traukia muzika, teatras, dainavimas ir garsų magija? Puiku, tai ženklas, jog būtent jūsų vaikui laikas išbandyti šauniausias muzikos ir meno stovyklas Kaune, kurias šiemet subūrė Tylos Muzikos Studija.

Šauniausios muzikos ir menų stovyklos Kaune – kodėl būtent Tylos Muzikos studijoje? Dažnai meninis ugdymas muzikos mokyklose ar privačiose pamokose būna nuobodokas – laikyk taisyklingą laikyseną, garsiau, tyliau, išmok kūrinio dalį iki kitos pamokos, įsijausk į kūrinį. Bet kaip į jį įsijausti, jeigu jo nesupranti, jei jis iš XVIII amžiaus, o mokytoja tik sausai aiškina kaip reikia dėti pirštus?

O gal muzikos ir neįmanoma mokyti kitaip? Būtent Tylos Muzikos Studija tiki, kad ne tik įmanoma, bet ir reikia! Muzika visų pirma turi teikti džiaugsmą, o be to lavinti vaiko kūrybiškumą, jautrumą. Iš esmės, Tylos Muzikos Studija tiki, jog kokybiškas muzikinis ugdymas yra raktas į sėkmingą meninę bei tolimesnių veiklų vystymosi ateitį.

Be to, Tylos Muzikos Studijos kolektyvas įsitikinęs – jauniesiems muzikantams svarbu patirti džiaugsmą ir motyvaciją, iš tikrųjų mėgautis muzikinio švietimo galimybėmis. Būtent todėl šios studijos bendruomenė aktyviai skatina dalyvauti įvairiose Tylos Muzikos Studijos rengiamose stovyklose, o jų šiemet net 5 – visos absoliučiai unikalios, neregėtos, kūrybiškos ir įtraukiančios.

Šauniausios muzikos ir menų stovyklos Kaune TYLOS MUZIKOS STUDIJOJE

Dienos stovykla „Garso inžinerija“

Tai nuotaikinga, išradingumo kupina ir įdomi kelionė po muzikos instrumentų, savęs pažinimo ir atradimų pasaulį.

Programos tikslas lavinti meninį-estetinį ir saviraiškos pojūtį, vaizduotę, skatinti malonias emocijas, pasitikėjimą savimi, ugdyti kūrybinius gebėjimus, patiriant muzikavimo džiaugsmą kolektyve ir kaip solo atlikėjas. Edukacine programa siekiama padėti atrasti ir pažinti.

KADA? 2023 m. birželio 26 – 30 d.

AMŽIUS: 7 – 12 m. vaikams.

KAINA? 215 eur.

Registracijos nuoroda.

Dienos stovykla „Žaiskime teatrą“

Tai stovykla meniškos sielos vaikams, kurie mėgsta muziką, teatrą, kuriems patinka dainuoti, vaidinti, šokti, tiesiog kurti ir bendrauti. O gal jūsų vaikas talentingas, bet labai nedrąsus? Ši stovykla skirta mokytis nuoširdaus bendravimo, santykio ir atmosferos pajautimo. Dalindamiesi savo talentais, mokydamiesi vieni iš kitų, vaikai patirs kūrybos džiaugsmą. Stovykloje ,,Žaiskime teatrą” vaikai taps kūrėjais.

Galite būti tikri, kad čia dirbantys pedagogai padės atsiskleisti jūsų vaikų talentams. Bendraudami, žaisdami, kurdami per 5 dienas galima sukurti stebuklą, kuriuo norėsis pasidalinti su tėveliais. Stovyklos programa pateikiama taip, kaip pradėtas piešti paveikslas, kurį tapyti užbaigs vaikai, nes stovyklos vadovų tikslas – atsižvelgti į individualius vaikų poreikius ir sudaryti jiems tinkamiausią programą, todėl ji bus gana lanksti ir laisva.

KADA? 2023 m. birželio 26 – 30 d.

AMŽIUS: I grupė 7 – 11 m.; II grupė 12 – 17 m.

KAINA? 215 eur.

Registracijos nuoroda.

Dienos stovykla „Epochų ekspertas“

Stovykla skirta 7-12 metų moksleiviams, kurios metu jie ne tik pramogaus aktyviai pažindami miestą ir jo nematytas vietas, bet ir gilinsis į muzikos istoriją epochų kontekste.

Jaunieji atradėjai susipažins su Antikos ir Viduramžių muzikavimo ypatumais, Renesanso ir Baroko puošnumais, Klasicizmo kvadratiškumais, Romantizmo meilumais bei Modernizmo iššūkiais.

Visa tai sudaro muzikos dienos stovyklos programą, kuri padeda mokiniams geriau pažinti save, savo muzikines galimybes ir gebėjimus bei susipažinti su kitais bendraamžiais, su kuriais galima bendrauti ir keistis muzikiniais įspūdžiais.

KADA? 2023 m. liepos 10 – 14 d.

AMŽIUS: 7 – 12 m. vaikams.

KAINA? 215 eur.

Registracijos nuoroda.

Dienos stovykla mažiesiems „Aplink pasaulį su Muzika“

Vaikų dienos stovykla „Aplink pasaulį su muzika“ kviečia atvykti 3-6 metų vaikučius. Stovyklos metu mažieji susipažins su skirtingomis muzikinėmis kultūromis bei gilins bendrąsiais muzikines žinias.

Jaunieji stovyklautojai prisilies prie Afrikos ritmų, keliomis kryptimis apžvelgs Amerikos muzikinius atradimus, “paragaus” ispaniškosios muzikos aštrumo.

Atsižvelgiant į dienos temą, klausysis, pažins, mokysis muzikuoti, kurs atskirai ir grupėmis. Laukia prasminga ir įdomi muzikinė kelionė kartu su Tylos Muzikos Studija!

KADA? 2023 m. liepos 17 – 21 d. ; 2023 m. liepos 24 – 28 d.

AMŽIUS: 3 – 6 m. vaikams.

KAINA? 215 eur.

Registracijos nuoroda.

Dienos stovykla „Orkestro asas“

Stovykla skirta 7-12 metų moksleiviams, grojantiems klasikiniu instrumentu.

Ši stovykla skirta grojantiems moksleiviams, kurie nori pagerinti savo grojimo įgūdžius grodami solo ir ansamblyje.

Jos metu vaikai ne tik gros, bet ir pažins orkestranto profesiją.

KADA? 2023 m. liepos 31 d. – rugpjūčio 4 d.

AMŽIUS: 7 – 12 m. vaikams.

KAINA? 215 eur.

Registracijos nuoroda.

Kas dar vyksta Tylos Muzikos Studijoje?

Kaip ir minėjome anksčiau, Tylos Muzikos Studijoje nors ir moko muzikos pagrindų, grojimo, bet veikia kiek kitokiu principu. Iš esmės, Tylos Muzikos Studija tai naujos kartos muzikos mokykla, kurios esminis tikslas – padėti skleistis mokinio meilei muzikai, kuri išliktų visą gyvenimą.

Kodėl mokytis muzikos Tyloje Muzikos Studijoje yra smagiau?

 • Nauja bet solidi. Ši studija gyvuoja jau penkerius metus ir subūrė virš 30 mokytojų profesionalų komandą.
 • Individualumas. Profesionalus, kiekvienam mokiniui individualiai sukurtas, jo lūkesčiams bei asmenybei pritaikytas mokymo turinys.
 • Inovacijos. Muzikos švietimo inovacijos, kurios mokymo proceso metu skleidžiasi itin organiškai ir harmoningai.
 • Mindfulness. Pasitelkiant mindfulness dėmesio valdymo praktiką, kiekviena pamoka teikia ne tik vertingas muzikos žinias, bet ir atpalaiduoja! To tikrai nerasite kitose įprastose muzikos mokyklose.
 • Ramybė. Mokslas vyksta be streso, įtampos bei įvairių aplinkos veiksnių keliamo triukšmo.
 • Atvirumas. Čia gali mokytis muzikos kiekvienas norintysis, be amžiaus ir gebėjimų cenzo.

Reikia pripažinti, kad tokios savybės sukuria ypatingą, šiltą mokymosi atmosferą, į kurią norisi grįžti, norisi tobulinti savo įgūdžius.

Mes, turėdamos vaikystės traumų dėl sauso muzikos mokymosi, vertiname, kad būtent individualus tempas bei koncentravimasis į MALONUMĄ, o ne į rezultatus turi didžiausią prasmę mokantis muzikos ir bet kokio kito meno.

Kiekvienais metais studija renka grupes skirtingiems užsiėmimams, kurie skirti nuo mažiausiųjų iki suaugusiųjų.

Pavyzdžiui, vaikams galima rinktis iš kelių skirtingų krypčių užsiėmimų:

 • Užsiėmimai mažyliams nuo 6 mėnesių iki 2 metų;
 • Muzikos pažinimas vaikams nuo 2 iki 7 metų;
 • Muzikinis teatras (7-12 m.).

Taip pat yra ir profesionalios bei laisvos programos užsiėmimai:

 • Meninis ugdymas suaugusiems;
 • Profesionalioji meninio ugdymo programa;
 • Laisvoji meninio ugdymo programa.

Edukacijos vedančios į garsą ir tylą

Be to, Tylos muzikos studija veda šaunias edukacines programas, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Galimas edukacijos atvykimas į norimą vietą, derinant individualiai, tad toks renginukas gali tapti puikia idėja vaikų šventei arba įmonės vakarėliui, gal net ramiam meniškam mergvakariui.

 • Edukacinė muzikinė programa-užsiėmimas vaikams ,,Tylos ir garso išradėjai”. Vaikai edukacijose supažindinami su įvairiais erdviniais terapiniais, perkusiniais klavišiniais ir mušamaisiais instrumentais. Tai nuotaikinga, išradingumo kupina ir įdomi kelionė po muzikos instrumentų, savęs pažinimo ir atradimų pasaulį.
 • Edukacinė muzikinė programa-užsiėmimas suaugusiems ,,Per garsą į tylą”. Suaugusieji tuo tarpu patiria kelionę, vedamą muzikos, savęs gilyn. Tai nuotaikingas, įspūdžių kupinas, interpretacinio ir improvizacinio pobūdžio užsiėmimas, kuriame kiekvienas dalyvis tampa atlikėju, susipažįsta su bendravimo ir bendradarbiavimo praktikomis, būgnų grojimo technikomis. Edukacijos eigoje pasitelkiami dėmesio valdymo, koncentracijos, kvėpavimo metodai skirti atsipalaidavimui bei kūrybinės išraiškos skatinimui.

Tylos Muzikos Studijos kontaktai

Tylos Muzikos Studijos svetainėje rasite visą Jus dominančią informaciją.

Apie stovyklas skaitykite plačiau.

Sekite visas naujienas apie Tylos Muzikos Studiją Facebook’e ir Instagram paskyroje.

Tylos Muzikos studiją rasite Kaune, nuoroda į žemėlapį.

Apie visas mūsų rekomenduojamas stovyklas skaitykite Geriausios vaikų vasaros stovyklos.
Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Norite sužinoti apie stovyklas ir būrelius – prisijunkite prie mūsų grupės.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.